"

Melamin

" araması için 11570 sonuç listeleniyor

Farklı Kullanım Amaçları İçin Melamin Çeşitleri Trendyol'da!

Melamin, zor kırılan ve hasar almayan bir materyaldir. Kapı, tabak, tepsi, bardak gibi ürünlerin yapımında kullanılır. 80'li ve 90'lı yıllarda oldukça popüler olan bu malzeme, nostaljik bir özelliğe sahiptir. Bu yönüyle vintage eşya seven kişiler tarafından da tercih edilir. Melamin tepsi, bunlar arasında yer edinir. Sıcağa dayanıklı oluşu ve kolay çizilmemesiyle dikkat çeker. Çeşitli desen ve renklere sahip olmaları sayesinde herkesin beğenebileceği bir tasarım bulunur. Hafif yapısıyla her yaştan insanın kolayca taşıyabildiği ürünlerdir. Ağırlığa dayanıklı olması sayesinde üzerinde her eşya taşınabilir. Kırmızı, sarı, mavi tonlardan puantiyeli modellere kadar birçok seçenek vardır. Üzerinde çeşitli yazı ve özlü sözlerin bulunduğu tepsilerle, sizi ifade eden tasarıma sahip olabilirsiniz. Uzun ömürlü olmasıyla yıllarca evinizde ve mutfağınızda bulunabilir. Melamin kapı da sevilen ve sıkça tercih edilen ürünler arasındadır. Modelin kırılması veya çizilmesi zordur. Isıyı kolay bir şekilde geçirmemesiyle evi sıcak tutar. Kış aylarında evin soğuk olmasını engeller. Bu sayede sizi yılın bu dönemlerinde üşütmekten korur. Farklı renkleriyle her müşteriye hitap edebilir. Bej, siyah, kahverengi, beyaz sıkça tercih edilen tonlardaki tasarımlardandır. Desenli modeller de bu kapılarda mevcuttur. Evinize uygun ve sevdiğiniz renkte ürünü, geniş renk skalası içinden bulabilirsiniz. Modellerin bu özellikleri sizin kişisel bir deneyim yaşamanıza katkı sağlar. Melamin materyalden üretilen çeşitli tasarımları Trendyol üzerinden bulabilirsiniz.

Kullanışlı ve Kaliteli Melamin Modelleri

Kullanışlı ve Kaliteli Melamin Modelleri

Birçok markanın sunduğu farklı melamin malzemeden üretilen tasarım bulunur. Uzun ömürlü ve dayanıklılığı ile dikkat çeken bu materyal, yıllarca evin farklı alanlarında kullanılabilir. Melamin çay tabağı, bunlar arasında öne çıkan modellerden biridir. Çayınızla keyif yaparken kullandığınız bu ürün, sıcak bardağı kolay bir şekilde taşıyabilmenize yardımcıdır. Aynı zamanda içeceğin masa yerine tabağa dökülmesini sağlayarak hijyenik bir ortam sunar. Isıya ve suya dayanıklı yapısı bulunur. Üzerindeki boyayı tutabilmesi ve solmaya karşı dayanıklı olmasıyla uzun kullanım ömrüne sahiptir. Bu yönüyle kahvehane, kafe, lokanta gibi işletmelerde sıklıkla tercih edilir. Kırmızı, mavi gibi canlı renkler dışında klasik tasarımlar da bulunur. Klasik tasarımlarla ortamda vintage ve nostaljik görünüme sahip olabilirsiniz. Melamin lokanta tabakları, yine işletmelerin sıklıkla tercih ettiği tasarımlar arasında yer edinir. Çorba kasesi, meze, servis, kayık tabağı gibi farklı çeşitlerde modeller vardır. Her yemek türünü servis edebileceğiniz bir tasarım bulabilmek mümkündür. Beyaz renge sahip minimalist tasarımları sayesinde bu tabaklar, herkesin göz zevkine de hitap edebilir. Kırılmaz yapısı, tasarımları uzun ömürlü hale getirir. Böylece yıllarca mutfaklarınızda bulunabilmesini sağlar. Melamin set çeşitleri de farklı markalar tarafından satışa sunulur. Kahvaltılık, okey oyun tahtası ve taşları, kepçe, piknik seti gibi birçok ürünün bu materyalden imal edilen seçenekleri bulunur. Kahvaltılıklarda zeytin, reçel, peynir gibi yiyeceklerin sunumunu yapabilirsiniz. Piknik setleri ise hafif yapısıyla tercih edilir. İçinde bulunan bardak, tabak, çatal kaşık gibi eşyaları rahat bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra mama kabı setleri de bulabilirsiniz. Bunlar çocukların ve bebeklerin ilgisini çekebilecek tasarımlarda üretilir. Yemek sürecinden keyif almalarına yardımcı olur. Çatal ve kaşıkların hafif yapısıyla 2 ile 5 yaş arası çocukların kendi kendine yemek yemelerine yardımcıdır. Bu yönüyle çocukların el koordinasyonunun gelişimine katkıda bulunur. Melamin kaplama, farklı desen ve renklerde yapılabilir. Çocuklar için çizgi film karakterleri ürünlerin üzerine basılır. Böylece miniklerin dikkatini çeker. Çocuklar dışında yetişkinlerin ev dekorasyonunda kullanmak isteyeceği tasarımlar mevcuttur. Kapı, dolap gibi ürünleri evinizin renklerine göre seçebilirsiniz. Çeşit çeşit renk ve desenlere sahip tasarımları Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Özellikleri ile Beğenilen Melamin Ürünler

Özellikleri ile Beğenilen Melamin Ürünler

Melamin ürünler, imal edildikleri materyal sayesinde birçok özelliği bünyesinde barındırır. Bunlar ürünleri kullanan kişilerin ürünlerden memnun kalmasında rol oynar. Kaliteli ve sağlam yapısı olan bu tasarımlar sizin beklentilerinizi ve ihtiyaçlarını karşılamayı öncelikli olarak hedefler. Melamin dolap, bu gibi ürünler arasında yerini alır. Mutfak, banyo, TV ünitesi olarak kullanılan çeşitleri vardır. Beyaz tonları mutfak ve banyo için sıklıkla tercih edilen renklerdir. Salon için ahşap görünüme sahip dolaplar, sıklıkla seçilir. Şık tasarımları ile bulunduklara ortamın dekorasyonunun bir parçası halini alır. Aynı zamanda bu dolaplarda tencere, kavanoz, deterjan gibi saklamak istediğiniz eşyaları yerleştirebilirsiniz. Melamin yemek takımı, bardak, kase, kahvaltılık tasarımları ise bir diğer özellik ve avantajları bulunan setlerden biridir. Günün farklı öğünlerinde size eşlik ederek keyifli bir yemek deneyimi yaşamanızda rol oynar. Farklı desen ve tonlarda üretilen çeşitli tabak setleriyle herkesin beğenebileceği bir tasarım markaların bünyesinde yer alır. Bu takımlar kahvaltı masasında şıklığı yakalamanıza yardımcı olur. Ölçülerinin değişkenlik göstermesiyle servis edilen her yemek türüne uygun bir tabak set içerisinde bulunur. Melamin tabldot, kap, piknik seti modelleri de benzer özelliklere sahiptir. Tabldot, birden fazla yemeği bir tabak içerisinde servis edebilmenizi sağlar. Bu yönüyle hem dolaplarınızda yer kaplamaz hem de pek çok farklı kap kullanmanızı engeller. Böylelikle az su harcayarak temizlenebilir ve tasarruf yapabilmenize yardımcı olur. Tabldotlar okul, iş yeri, asker kışlası gibi birçok kişiye yemek servisi yapılan alanlarda sıklıkla tercih edilir. Tasarımlar piknik gibi kalabalık etkinlikler için de oldukça uygundur. Kullanımının konforlu oluşu ve hafif yapısıyla kolay taşınması, önemli avantajları arasında bulunur. Melamin modelleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Uygun Melamin Fiyatları

Uygun Melamin Fiyatları

Melamin fiyat ve performans olarak müşterisine iyi bir deneyim yaşatmayı amaçlar. Sunduğu imkanlar göz önünde bulundurularak fiyatları belirlenen bu ürünler, bütçe dostudur. Hayatınızın farklı alanlarında kullanabileceğiniz tasarımlar, beklenti ve ihtiyaçlarınıza cevap verir. Sahip olduğu her fonksiyon ve özelliğiyle sizin konforunuzu düşünür. Mutfak ürünleri dışında kapı, dolap gibi ürünler de vardır. Melaminden tasarlanan kapı ısıyı içerde tutmanızı sağlar. Böylelikle evi soğuk günlerde sıcak tutması mümkündür. Dolap ise neme dayanıklılığı sayesinde banyo gibi alanlarda kullanıma uygunluk gösterir. Bunların yanı sıra birçok mutfak modeli bu materyalden üretilebilir. Melamin servis tabağı, sosluk, çaydanlık, çerezlik gibi ürünler, bunlar arasında yerini alır. Çaydanlık, materyal sayesinde ısıyı içerde tutarak suyun soğumasını önleyerek çayın uzun süre sıcak kalmasını sağlar. Farklı kişi sayıları düşünülerek pek çok çeşit ve boyutta çaydanlık üretilir. Aynı zamanda geniş renk seçenekleri sayesinde mavi, kırmızı, mor gibi tonlara sahip ürünler de tercih edebilirsiniz. Mutfağınıza beğendiğiniz tona sahip ürünle renk katabilmeniz mümkün hale gelir. Servis tabakları ve sosluklar ise gün içindeki öğünlerde kullanılan modellerdir. Kafe, lokanta gibi işletmelere uygun sade tasarımlarda ürünlerin yanı sıra ev için desenli motiflerde modeller de mevcuttur. Bu durum şık tabak ve bardak takımlarına sahip olmanızı sağlar. Çerezlikler ise küçük boyutlarda üretilir. Hem set hem de tekli olarak bulabileceğiniz tasarımlar mevcuttur. Takımlar geniş aileler tarafından tercih edilirken tekli alternatifler yalnız yaşayan müşteriler tarafından seçilebilir. Evcil hayvan mama kabı olarak kullanılabilen melamin materyalden tasarlanan ürünler de bulabilirsiniz. Kırılmayan ve eskimeyen bu tasarımlar, uzun yıllar kullanıma olanak tanır. Dayanıklı ve kaliteli melamin çeşitlerini, güvenilir online alışverişin başlıca adresi Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.