İlgili Kategoriler
Ölçü
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Menü Tahtası

" araması için 130 sonuç listeleniyor

Farklı Boyutları ve Modelleriyle Menü Tahtası Seçenekleri Trendyol'da!

Hayatın her alanında üzerinde planlar yapabileceğiniz, kolayca yazıp silebileceğiniz materyallere ihtiyaç duyarsınız. İş yerlerinde, evlerinizde ve sosyal alanlarda kullanılabileceğiniz menü tahtaları bu ihtiyacınızı karşılamak için oldukça uygun bir gereçtir. Birçok alanda değerlendirebileceğiniz menü tahtaları sizler için renk renk ve çeşitli yapılarıyla her geçen gün geliştirilerek üretilir ve sizlerin kullanımına sunulur. Kullanım yerlerine göre farklı tasarımlar ve ölçülerde üretilen menü tahtaları pek çok farklı alanda ve sektörde kullanım seçenekleri sunar. Menü yazı tahtası, rahat silinebilir özelliği ile konforu beraberinde getirir. Tebeşirle veya renkli kalemler ile yazdıklarınızı basit bir silgi veya nemli bir bez yardımı ile iz bırakmadan kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Kalem, tebeşir ve silgilerinizi kolaylıkla muhafaza etmeniz için alt kısmında küçük ve kullanışlı bir bölmeye sahiptir. Menü tahtası tavsiye edenler, özellikle kullanım kolaylığını vurgular. Tam bir çevre dostu olan bu dekoratif ürünü pek çok alanda kullanabilirsiniz. Yazı yazılacak kısmın dışında kalan çerçeve bölümü laminat ve ahşap malzemeden üretilir. Kolay toz tutmayan yapıları ile hem kendiniz hem de çocuklarınız için güvenle tercih edebilirsiniz. Sağlığa uygun ve dayanıklı yüzeyleri sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Çoğunlukla siyah ve yeşil yüzeyli ahşap menü tahtası üzerine renkli tebeşirlerle keyifli çizimler yapabilir, birçok yerde değerlendirebilirsiniz. Yazı yüzeyi beyaz olan modelleri ise renkli kalemler kullanarak değerlendirebilirsiniz.

Benzersiz Model ve Tasarımlara Sahip Menü Tahtası

Benzersiz Model ve Tasarımlara Sahip Menü Tahtası

Ayaklı menü tahtası, ergonomik özelliği sayesinde her ortamda kullanıma hazırdır. Ahşap veya metal ayaklara sahip olan modelleri, toplu yemek hizmeti veren yemekhanelerde, kafe, lokanta, restoran girişlerinde, evlerinizde ve nişan, düğün gibi davetlerde dekor olarak kullanabilirsiniz. Birçok farklı modelde tasarlanmış kafe, restoran, mutfak menü tahtası çeşitleri ile yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Işıklı seçenekler ile şık ve farklı dekorasyonlar oluşturabilir, işletmenizin dikkat çekmesi için kullanabilirsiniz. Gece davetleri ve yemekler için özenle hazırladığınız menüleri restoranınıza gelen misafirlerin beğenisine sunabilirsiniz. Mutfaklarınızda tezgâh üzerinde yer alabilecek alternatif boyutları ve farklı desenleri ile yüzünüzü güldürecek yazı tahtasına o gün hazırladığınız yemekleri yazabilirsiniz. Yatay veya dikey kullanabileceğiniz dekoratif tahtalar ile farklı dekorlara uyum sağlayabilir ve günlük ihtiyaçlarınıza uygun bir kullanım alanına kavuşabilirsiniz. Yapışkanlı menü tahtası ile duvarlarınızı zedelemeden evinize güzellik katabilirsiniz. Çocuklarınızın hayal gücü için alternatif ve farklı bir resim defteri olarak seçebilirsiniz. Çocuklarınız, yapışkanlı seçenekler ile özgürce duvarlara istediğini çizebilir. İsterseniz her kullanımdan sonra kir, toz ve iz bırakmadan kolayca temizleyebilirsiniz. Evlerinizde mutluluk verici mesajlarınızı dekoratif menü tahtası üzerine yazabilir, sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz. Böylece aile üyeleri olarak birbirinize güzel sürprizler yapabilirsiniz. Ayrıca işletmenizin girişine konumlandırarak müşterilerinize günün spesiyalini veya çarpıcı kampanyalarınızı rahatlıkla duyurabilirsiniz. Lokanta menü tahtası ile işletmelerinizde girişte özel ürünlerinizi ve fiyatlarınızı yazarak müşterilerinizi işletmenize davet edebilirsiniz. Farklı konseptler yaratmak için dekoratif ürününüzü yaratıcı şekillerde kullanabilirsiniz. Böylece müşterilerinize kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini sağlayacak sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Renkli kalem ve tebeşirler ile yazı alanına pozitif mesajlar yazarak müşterilerinizin yüzünü güldürebilirsiniz. Sunduğunuz yemek, tatlı ve içeceklerinizin yer aldığı menüleri, farklı şekillerle tasarlanmış menü tahtaları kullanarak tatlı bir ambiyans oluşturmak için kullanabilirsiniz. Siparişleri küçük menü tahtalarına not edebilir, işletmenize farklılık ve özgünlük katabilirsiniz. Sevdiklerinize ansızın sürpriz yapmak hepinize iyi gelir. Notlarınızı yazmak için küçük ve karta benzeyen modelleri tercih edebilirsiniz. Evinizde masada, duvarda veya en güzel köşenizde konumlandırdığınız ürününüze, işe giderken sevdiklerinizi mutlu etmek için güzel ve romantik notlar bırakabilirsiniz.

Konsept Dokunuşlar için Menü Tahtası Çeşitleri

Konsept Dokunuşlar için Menü Tahtası Çeşitleri

Farklı tarzları tercih eden ve evinin dekorunu değiştirmek isteyenlerin tercih ettiği ve son zamanlarda oldukça trend haline gelen kahve köşelerinde dekoratif tahtanızı kullanabilirsiniz. Duvar menü tahtası çeşitleri hem dekoratif hem pratik amaçlarla kullanılır. Oluşturduğunuz küçük kafe konsepti, sizin ve kahvesever arkadaşlarınızın buluşma noktası haline gelir. Böylece evinizin dekorunda vazgeçemeyeceğiniz bir yaşam ortamı oluşturabilirsiniz. Mutfaklarınızı aşçı menü tahtası ile daha şık ve neşeli bir ortama dönüştürebilirsiniz. Eksiklerinizi, günün menüsünü, unutmamanız gereken önemli notları yazı tahtanıza not alabilir, sunumlarınızda kullanabilirsiniz. Böylece kendinizi profesyonel bir aşçı gibi hissedebilir, yemek yapmayı daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz. Üstelik uygun menü tahtası fiyatları ile evinizi renklendirmeniz çok kolay. Dekoratif olarak, kampanyalar, reklamlar için ve eğitim amaçlı kullanılabilen bu tarz yazı yazılabilen ürünler, aynı zamanda aşçıların en çok kullandıkları materyaller arasında yer alır. Yoğun çalışan ve kalabalık topluluklara yemek yapan aşçılar yemek menülerini sergilemek için bu gibi ürünlere ihtiyaç duyar. Tek yüzlü olabildiği gibi çift taraflı menü tahtası modellerini de tercih edebilirsiniz. İki ayrı parçadan oluşan ahşap veya laminat dekoratif tahtalar metal menteşelerle birbirine monte edilir. Özellikle çift kapılı yemekhane girişlerinde bu kullanışlı ürünler, çift taraflı özelliği sayesinde her iki kapıdan da giren personelin karmaşa olmadan günün menüsünü görebilmesini sağlar. Aylık veya 15 günlük periyotlar ile diyetisyenler ve aşçılar tarafından planlanan öğünler, kalorileri hesaplanarak restoran menü tahtası üzerine günlük yazılır. Çalışan personel ve yemek yiyen topluluklar günlük öğünleri takip ederek günlerini rahatlıkla planlayabilir. Daha büyük ölçülerdeki modeller de tercih edilerek haftalık menüler kolaylıkla takip edilir. Yemek yapmayı sevenler ve aşçılar için güzel bir hediye seçeneği olan aşçı biblo menü tahtaları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Menü Tahtası Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Menü Tahtası Fiyatları

Dekoratif ürünler; evlerinize, ofislerinize ve işletmelerinize farklı bir renk getirir. Retro veya modern tarzda yazılar ile sıra dışı bir tasarıma imza atabilirsiniz. Masa üstü menü tahtası gibi ambiyans tamamlayıcıları, çeşitleri ve renkleri ile evlerinizde dekoratif ve hesaplı bir seçenek haline gelir. Düzenli yaşamayı seven, işi gereği plan yapması gereken meslek gruplarında yer alıyorsanız hem farklı dekoratif özelliklere hem de kullanım kolaylığına sahip dekoratif ürünleri kullanabilirsiniz. Siyah menü tahtası çeşitleri, hem üzerine yazı yazmaya hem de dekoratif amaca uygundur. Çocuklarınızla birlikte hazırlayacağınız bu sevgi köşesini neşeli bir etkinlik haline getirebilirsiniz. İsterseniz bu köşede onlarla beraber oyunlar oynayabilirsiniz. Eğitimde kullanılmak üzere okullarda ve kişisel gelişim kurslarında sıkça tercih edilen ayaklı yazı tahtasını, çocuklarınızın severek ders çalışması için çocuk odasında kullanabilirsiniz. Çocuklarınız severek ders çalışır, hayal güçlerini bu temizlenebilir yüzeyler üzerinde konuşturabilir. Siz anne babalara da bu mutluluğu neşeyle izlemek kalır. Menü tahtası yorumları kısmından müşteri yorumlarını görebilirsiniz. Uygun fiyata kaliteli ürün almak ve birçok alanda değerlendirebilmek şimdi çok kolaydır. Birçok seçeneğe cazip fiyatlarla Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Menü tahtası satın almak için istenilen renk ve modeldeki avantajlı indirimleri takip edebilir, bütçenize ve ihtiyacınıza göre tercih yapabilirsiniz. Birçok farklı marka tarafından üretilen ve çok amaçlı kullanılabilen dekoratif yazı yazma ürün çeşitlerine Trendyol güvencesi ile kolayca ulaşabilirsiniz. Menü tahtası kampanya fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Dilediğiniz modeli hemen seçerek istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Menü tahtası indirim fiyatları ile dilediğiniz ambiyansı yaratabilirsiniz.