placeholder
"

Migren Taşı

" araması için 133 sonuç listeleniyor
Mentholbox Migren Taşı 6 G
Menthol BoxMigren Taşı 6 G
(69)
Migren Taşı 6 G
26 TL
Sepete Git

Migren Taşı Modelleri ile Dayanılmaz Ağrılara Son

Baş ve migren ağrısı, düzenli olarak yaşandığında hayat kalitesini düşüren etmenlerden biridir. Bilimsel çalışmalarında onayladığı dolay taşların yaydığı olumlu enerji sayesinde baş ve migren ağrılarını hafiflemesi mümkün bulunuyor. Gün içerisinde sürekli yaşanan migren ağrılarını ilaç kullanmadan da hafifletmek için bazı doğal yöntemler vardır. Bu doğal yöntemler arasında baş ve migren ağrılarına iyi gelen migren taşı, içerisinde bulunan nane ve mentol etkisiyle rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Migren taşı nasıl kullanılır? Sürekli olarak migren ağrısı yaşayan kişiler için ilaç kullanmaktan başka ağrıyı hafifletici yöntemler bulunur. Bu yöntemler arasında ağrılı bölgeye migren taşı sürülmesi sorunlu bölgenin rahatlamasını sağlar.

Migren Taşı Faydaları

Migren Taşı Faydaları

Migren taşı, beyaz renkli yoğun nane ve mentol kokusuna sahip doğal, sert bir taştır. Özellikle migren ağrılarında ve aynı zamanda boyun, eklem şikâyetlerinde kullanılır. İçeriğinde bulunan mentol sayesinde ferahlatıcı ve eklemleri rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Yoğun nane ve mentol kokusunun nefes açıcı etkisi sayesinde nefes darlığı çeken kişiler için de kullanıma uygundur. Migren taşı faydaları, migren ağrılarına karşı şakaklara, enseye ve alına sürülerek uygulanması sayesinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Uygulamak istediğiniz bölgede damarları genişleterek kan akışını da rahatlatıcı etkisi vardır. Migren taşını migren ağrısı başlamadan önce kullandığınızda maksimum etkiyi gözlemleyebilirsiniz. Mentollü migren taşını herhangi bir ağrı kesici kullanmadan şikâyetinizin olduğu bölgeye uygulayarak ağrılarınızı hafifletebilirsiniz.

Migren Taşı Kullanımı

Migren Taşı Kullanımı

Migren ağrılarında uygulamak istediğiniz bölgeye migren taşını uygulayabilirsiniz. Migren taşını hafifçe ıslatarak sürülmesini kolaylaştırabilirsiniz. Migren taşı kullanımı sadece ağrılı ve şikâyetiniz olan bölgeye uygulanmalıdır. Migren taşının içerdiği yoğun mentolden dolayı göz bölgesine veya çevresine uygulanmamalıdır. Migren taşı kullanım şekli sadece ağrılı bölgeye sürülerek değil, takı olarak da gün içerisinde devamlı olarak kullanılabilir. Dilerseniz migren taşı kolye olarak gün içerisinde takabilir, stres kaynaklı ortaya çıkan bedensel ağrılarınızın hafiflemesini sağlayabilirsiniz. Ametist taşıyla birlikte tasarlanan migren taşı kolyeleri, baş ağrılarınızı hafifletirken kolyede bulunan doğal taşlar ile sizlere pozitif bir enerji verecektir. Migren taşı bileklik ise bileğinizde devamlı durarak size rahatlatıcı bir etki sağlarken aynı zamanda bileğinizde şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacak. Migren taşı içeriği; acı ve tatlı badem yağı, nane ve mentol pastili kullanılarak hazırlanmış tamamen doğal bir üründür. Migren ağrılarını yaşamaya başladığınızda veya öncesinde alına, şakak bölgesine ve enseye sürülmesiyle sorunlu bölgeyi rahatlatır. Migren taşı özellikleri gereği kullanımından sonra serin, kuru ortamlarda muhafaza edip direkt güneş ışığından uzakta saklanmalıdır.

Migren Taşı Yorumları

Migren Taşı Yorumları

Geçici olarak yaşanan baş ağrılarını geçirmek için alternatif ve doğal bir yöntem olan migren taşı, birçok farklı şekilde kullanıma sahiptir. Migren taşı yorumları, migren taşı kullananların olumlu dönütleri sayesinde etkisini göstermiş olur. Ağrılar konusunda etkili olan doğal taşların kendine has olumlu bir enerjisi de vardır. Hem yoğun mentolün, hem de pozitif enerjinin etkisiyle baş ve migren ağrılarınız hafifleyecektir. Migren taşının pozitif etkisi ve yoğun mentol içeriği sayesinde migren taşı kullanıcı yorumları olumlu yönde olan etkisiyle tavsiye edilir. Düzenli olarak migren ağrısı yaşayan kişiler; migren taşına sayfamız üzerinden ulaşabilir, ihtiyaca göre farklı adetlerde ve markalardan satın alabilirsiniz. Migren taşı fiyatı hangi migren taşının size uygun olduğuna karar verdikten sonra sitede kısa bir göz gezdirerek ve en uygun fiyatlı olan migren taşını sipariş vererek sahip olabilirsiniz. Migren taşı kullanmak, migren ağrısını üst düzeyde yaşayan kişiler için günlük hayatta alternatif bir rahatlama yöntemidir.