İlgili Kategoriler
Fiyat
Bağlantılar
Renk
Tuş Düzeni
Klavye Dili
Aydınlatma
Numerik Tuşlar
Touchpad
Bağlantı Türü
Multimedya Tuşları
RGB Aydınlatma
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Mini Klavye

" araması için 694 sonuç listeleniyor

Oyunseverlerin Vazgeçilmezi Mini Klavye Trendyol’da!

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte onlarca farklı kategoride aletler üretilir. İhtiyaç doğrultusunda ortaya çıkan bu aletler hayatı kolaylaştırır ve her dönem ihtiyaç duyulan ürünler haline gelir. Alanında kullanılan bilgisayarlar teknolojinin gelişmesiyle farklı modelleri ile satışa sunulur. Önceleri masa üstü olarak üretime sunulan bu ürün evde, iş yerinde her zaman ihtiyaç duyulan teknolojik aletler arasında yer alır. İstenilen bilgileri çok hızlı bir şekilde müşterilere sunan bilgisayarlar monitör, klavye, kasa ve mouse ile satışa sunulur. Bilgisayarın önemli parçalarından biri olan klavye, yazı yazmak ve bilgisayar ekranı yönlendirmek amacıyla kullanılır. Önemli bir işleve sahip olan bu teknolojik alet, farklı modelleri ile ön plana çıkar. İlk olarak kablolu modeli satışa sunulur. Kablosuz modeli müşteriler tarafından tercih edilir. Kullanılan bilgisayarın modeline göre istenilen türde çeşitleri bulunur. F ve Q olmak üzere iki adet çeşidi bulunur. Q kullanılan modeli olarak ön plana çıkar. İngilizce konuşulan ülkelerde yaygın olarak kullanılan bu tür, Türkiye’de de insanlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Yazım kolaylığı bakımından çok fazla tercih edilen türü farklı modelleri ile satışa sunulur. İhtiyaca göre standart veya mini olmak üzere türleri bulunur. Mini klavye bilgisayarınız için kullanmanız gereken türlerden biridir. Kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan bu ürün ayrıca yer kaplamayan özelliği ile tercih edilen modeller arasındadır. Mini mekanik klavye ürün modeline göre farklı tuş sayıları ile satışa sunulur. Birçok bilgisayar ile uyumlu olarak çalışan modelleri bulunur. Işıklı modeller harfleri kolay bir şekilde görmenize ve hızlı yazı yazmanıza yardımcı olur. F ve Q olmak üzere seçenekleri bulunur. Kablolu veya Bluetooth bağlantısı olmak üzere çeşitleri bulunur. Pratik kullanımı ile çok fazla tercih edilen modeller arasındadır. Her dönem kullanılan model seçenekleri ile Trendyol üzerinden satışa sunulur. Trendyol ile kablosuz mini klavye seçeneklerini inceleyerek bilgisayarınız için uygun olan modeli sipariş edebilirsiniz. Oyunseverler tarafından tercih edilen bu ürünü kampanya ve fırsat dönemlerinde uygun fiyat avantajlari ile satın alabilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı Mini Klavye Modelleri

Birbirinden Kullanışlı Mini Klavye Modelleri

Hayatın her alanında kullanılan bilgisayarlar bilgi aktarımı yaparak insanların yaşamını pratik hale getirir. Teknolojik aletler arasında ön plana çıkan bu ürün her ev ve iş yerinde kullanılır. Özellikle iş yerinde hızlı olabilmek için modelin kullanışlı olması çok önemlidir. Klavye ile yazı yazmak bilgisayar ekranını yönlendirmek ve oyun oynamak gibi farklı işlevleri bulunur. Klasik modelinde 102 veya 104 adet tuş sayısı bulunur. Harfler rakamlar, noktalama işaretleri, ve karakterler yer alır. Ayrıca bilgisayardaki kısa yol işlemlerinin hepsi klavye sayesinde yapılır. Bilgisayarın önemli parçalarından biri olan bu ürün teknolojinin gelişmesi ile birlikte farklı modelleri ile satışa sunulur. Oyunseverler ve on parmak yazı yazabilen kişiler için farklı türlerde çeşitleri vardır. Bilgisayarda oyun oynamak için genellikle renkli ve ışıklı türde ürünler satılır. Oyunu iyi bir atmosferde oynayabilmek için renk ışık özelliği ile ön plana çıkan mini oyuncu klavyesi pratik bir kullanım kolaylığı sağlar. Bluetooth ve kablolu olmak üzere çeşitleri bulunan ve ürün oyunseverler tarafından çok fazla tercih edilir. Küçük boyutu ile büyük işleve sahip olan bu ürün 18 çeşit RGB aydınlatma moduna sahiptir. 256 dereceli LED ışığı sayesinde profesyonel şekilde oyun oynamanızı sağlar. Laptop ve dizüstü bilgisayarlar için kullanılabilen özelliği ile ön plana çıkar. Arka ışık fonksiyon tuşları pratik şekilde açılır kapanabilir moda sahiptir. Değiştirilebilir aydınlatma ışık sistemi ile profesyonel bir kullanım deneyimi yaşatır. Ofis çalışanları ve oyunseverler için tercih edilmesi gereken modeller arasındadır. Mini klavye mouse modelini ofis ortamında çalışmak ya da oyun oynamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kablolu veya Bluetooth bağlantısı özelliği ile satışa sunulan mouse modeli profesyonel bir kullanım deneyimi yaşatır. Mini Bluetooth klavye 62 veya 35 olmak üzere farklı seçenekte modelleri bulunur. Pratik bir kullanım deneyimi yaşatan özellikleri ile müşteriler tarafından sevilerek kullanılır. Sahip olduğu renk ışık sistemi ile profesyonel bir deneyim yaşatan bu ürünü satın alarak doğru bir tercih yapabilirsiniz. Multimedya ve numerik tuşlar ile dizayn edilen bir tasarıma sahiptir. Teknoloji üst seviyelerde yaşamak için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Günlük hayatınızı pratik hale getiren çeşitleri ile Trendyol üzerinden bütçenize uygun olan modeli sipariş edebilirsiniz. Mekanik mini klavye öğrenciler tarafından da fazla tercih edilen aletler arasında yer alır. Masaüstü bilgisayar ve laptop için kullanıma uygundur. F ve Q olmak üzere herkes için uygun olan modelleri sahiptir. Özellikle on parmak yazı yazabilen kişilerin de çok fazla tercih ettiği bu ürünü sipariş ederek bir şans verebilirsiniz. Masaüstünde yer kaplamayan boyutu ile ön plana çıkar. İhtiyacınız olan modeli Trendyol’dan seçerek bilgisayarınız için uygun olanı satın alabilirsiniz. Dilerseniz sevdikleriniz için de tercih edebilirsiniz.

Göze Çarpan Mini Klavye Çeşitleri

Göze Çarpan Mini Klavye Çeşitleri

Klavye çeşitleri kullanım alanlarına göre farklı model ve seçenekleriyle satışa sunulur. İlk olarak kablolu modelleri ile kullanılan bu ürün teknolojinin gelişmesi ile birlikte Bluetooth özelliğine sahip olur. Bluetooth özelliği sayesinde kablosuz bağlantı kurarak bilgisayarınız için ürünü kullanabilirsiniz. Ofis ortamlarında tercih edilen teknolojik aletler arasında yer alan bilgisayarların önemli işlevlere sahip olan parçalarından biridir. Hızlı yazı yazabilmek için tercih edilen seçeneğin kullanışlı olmasına dikkat edilir. Genellikle standart boyutuyla ekranda çıkan bu ürün pratik bir kullanım deneyimi yaşayabilmek adına mini boyu da çok fazla rağbet edilen türler arasındadır. Pratik kullanımı ile ön plana çıkan çeşitler yer kaplamayan tasarımı ile sevilerek tercih edilir. Oyunseverler tarafından ışıklı LED sistemi ile göz dolduran modeller arasındadır. Farklı renk seçenekleriyle satışa sunulan modeller arasında çok fazla tercih edilen beyaz mini klavye müşterilere pratik bir deneyim yaşatır. Oyun oynamak ve çalışmak için tasarlanan bu model türü şık bir görünüm oluşturur. Klasik siyah renkten sıkılanlar için farklı bir seçenek olarak ön plana çıkar. Laptop veya masaüstü bilgisayarlar için uygun olur. Trendyol ile onlarca farklı modeller arasından tarzınıza uygun olanı seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarindan yararlanarak bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Yüksek teknolojik donanımı ile müşterileri tarafından çok sevilerek kullanılan modellerini göz atabilirsiniz. Mini RGB klavye ayrılabilir Type-C tablosuna sahiptir. 11.4 boyutu ile masanızda yer kaplamaz. Türkçe klavye dili ile herkes tarafından rahat şekilde kullanır. Bu ürün 48 Mhz ve 4.5 voltaj özelliğine sahiptir. Değiştirilebilir aydınlatma sistemi ile oyunseverler için pratik bir kullanım deneyimi yaşatır. Mini Wireless klavye modeli hızlı çalışma sistemi ile güzel bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlar. Güçlü oyun kısa yolları ile hızlı bir kullanım süreci yaşatır. 3,8 mm tuş mesafesi ile rahat yazı yazmanızı ve oyun oynamanızı sağlar. Yüksek teknolojik donanımları ile bu ürünü satın alarak uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Trendyol’da kendiniz veya sevdikleriniz için siparişinizi oluşturabilir, alışveriş işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Mini Klavye Seçenekleri

Beğeni Toplayan Mini Klavye Seçenekleri

Bilgisayar ve laptoplarda sıklıkla kullanılan klavyeler çeşitleri farklı özellikleriyle ön plana çıkar. Kablosuz veya Bluetooth özelliği ile ihtiyaca göre satışa sunulur. Masaüstü bilgisayarlar için genellikle kablosuz çeşidi tercih edilirken teknolojinin gelişmesiyle birlikte Bluetooth özellikle modellerde çok fazla kullanılır. Kablosuz şekilde USB aracılığı ile kolay şekilde bağlanarak kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. USB mini klavye oldukça fazla tercih edilen ürünlerden biridir. Pratik kullanımı ile ön plana çıkan bu ürünü kullanmak istediğiniz farklı alanlarda deneyimleyebilirsiniz. Işıklı veya klasik görünümü ile profesyonel bir kullanım deneyimi yaşatır. Özellikle bilgisayarda oyun oynamak için ışıklı ve LED sistemi sahip olan seçenekler çok fazla tercih edilir. Kusursuz dizaynı ile kaliteli bir kullanım süreci yaşayabilirsiniz. 18 çeşit RGB arkadan aydınlatma sistemi ile oyun oynamak keyifli bir hale gelir. Açılır kapanabilir ışık sistemi kolay bir kullanım süreci yaşatır. Bilgisayar için tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Kablolu mini klavye masaüstü bilgisayarlar için oldukça fazla tercih edilen ürün arasındadır. Ofis ortamlarında ve okullarda sıklıkla kullanılan bir model olarak ön plana çıkar. Kolay basılan tuş sistemi ile hızlı şekilde yazı yazabilir ve bilgisayarı rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. F ve Q türünden seçenekleri bulunarak herkes tarafından tercih edilir. İçeriğindeki bulunan kablosunu bilgisayarınıza USB girişinden takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Işıklı mini klavye sahip olduğu renkli LED ışık sistemi ile satışa sunulur. Oyun oynarken ortama atmosferin değiştirerek keyifli bir kullanım deneyimi yaşatır. Klavye renklerini istediğiniz modda ayarlayabilir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yorumları okuyarak ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Trendyol üzerinden satın almak istediğiniz ürünü seçerek siparişinizi edebilirsiniz.

Kaliteli ve Güvenilir Mini Klavye Seçenekleri

Kaliteli ve Güvenilir Mini Klavye Seçenekleri

Bilgisayar için kullanılan klavye modellerini satın alırken dikkat etmeniz gereken bir takım unsurlar bulunur. Özellikle tuş dizaynı ve tasarımı müşterilerin kolay bir şekilde yazı yazması bakımından önemlidir. Ofis ortamlarında yazı yazmak ve mailleri hızlı şekilde cevap verebilmek adına kullanılan ürünün pratik özelliklere sahip olması gerekir. Bluetooth özelliği ile çalışan modellerde hızlı bir bağlantı kurmak ve kesinti yaşamamak için yüksek teknoloji ürünler seçmek gerekir. Trendyol üzerinden satışa sunulan Türkçe mini klavye profesyonel bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlar. Türkçe harf tasarımına sahip olan bu ürün on parmak yazı yazanlar için tercih önemli seçeneklerden biridir. Hızlı ve pratik kullanım süreci sunarak bilgisayardaki işlerinizin hızlı şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Ayrıca yazma hızını geliştirmek isteyenler için de kullanışlı seçenekler arasında yer alır. Yüksek teknolojik özellikleriyle donatılan bu ürünü satın alarak uzun yıllar kullanabilirsiniz. Mini el klavyesi kullanmak istenilen alanda çok fazla yer kaplamayarak kaliteli bir kullanım deneyimi yaşatır. Laptop için tercih edilen modellerinde çantaya kolay bir şekilde sığar. Küçük ve hafif ebatı ile kullananlar tarafından çok beğenilir. Farklı renk seçenekleri ile satışa sunulan mini laptop klavyesi tüm işletim sistemlerini uyumlu olarak çalışır. USB girişi ile hızlı şekilde laptopunuza bağlanır. İstediğiniz her alanda pratik şekilde kullanıma uygun olan bir model olarak ön plana çıkar. Ofis ortamlarında da oldukça fazla tercih edilir. Laptop çantasına konulabilen ebatı ile pratik bir kullanım sağlar. Işıklı veya klasik seçenekleri ile Trendyol üzerinden uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz. İhtiyacınız olan mini klavye modelleri arasından seçiminizi yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Birbirinden kullanışlı teknolojik aletleri satışa sunan Trendyol’u tercih ederek kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bütçe Dostu Mini Klavye Fiyatları

Bütçe Dostu Mini Klavye Fiyatları

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte farklı özelliklerde klavye çeşitleri satışa sunulur. Kullanım alanlarına göre Bluetooth bağlantılı ve kablolu çeşitleri bulunur. Oyunseverler için ışıklı sisteme sahip olan seçenekler ön plana çıkar. Sahip olduğu donanımı özelliklere göre farklı fiyat aralıklarında bulunan bu ürün Trendyol üzerinden satışa sunulur. Uzun süreli bir kullanım deneyimi sunan malzeme kalitesi aranan özellikler arasında yer alır. Kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip olan mini klavye fiyat ürün modeline göre değişkenlik gösterir. Kablolu ve Bluetooth seçenekleri farklı fiyat aralıklarında bulunur. Her bütçeye uygun fiyat avantajları ile müşteriler tarafından tercih edilerek kullanılır. Ayrıca ürünü Trendyol üzerinden satın alarak uzun süre kullanabilir ve bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Birbirinden kullanışlı tasarımları ile ihtiyacınız olan seçeneği sipariş ederek kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Ürünü satın alarak sevdiklerinize mini klavye tavsiye edebilir ve onların da kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Satın alanlar tarafından çok memnun kalınan bu ürün farklı fiyat avantajları ile Trendyol üzerinden satılır. Renkli seçenekleriyle klasik görünümden sıkılanlar için alternatif ürünler arasına girer. Uzun süreli bir kullanım deneyimi yaşatan bu ürün her bilgisayar modeline kolaylıkla uyum sağlayarak kullanılır. Laptop ve masaüstü bilgisayarlar için önemli parçalardan biri haline gelir. Evinizde veya iş yerinizde rahatlıkla tercih ederek kullanabilirsiniz. Trendyol üzerinden mini klavye indirim dönemlerinden yararlanarak ürünü uygun fiyatlar ile sipariş edebilirsiniz. Bütçenizden tasarruf ederek güzel bir alışveriş süreci yaşayabilirsiniz. Yüzlerce farklı kategoride ürün ile herkes tarafından tercih edilen Trendyol ile ihtiyacınız olan modellere ulaşarak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli ve bütçe dostu mini klavye satın alarak kendiniz için doğru bir tercih yapabilirsiniz.

Memnuniyet İçeren Mini Klavye Yorumları

Memnuniyet İçeren Mini Klavye Yorumları

Kullanışlı yapısı ile ön plana çıkan mini klavye seçenekleri müşterilerine profesyonel bir kullanım deneyimi yaşatır. Onlarca farklı seçenekleri ile Trendyol üzerinden satışa sunulur. Bu ürünü satın almadan önce başka müşterilerin yorumlarını okuyarak ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Trendyol ürünlerde müşteri yorumlarına yer vererek kaliteli bir alışveriş sürece yaşatır. Satın almak istediğiniz modeldeki mini klavye yorum kısmına göz atarak siparişinizi oluşturmadan önce ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede ürün hakkında kafanızda oluşan soru işaretlerini gidererek gönül rahatlığı ile siparişinizi oluşturabilirsiniz. 62 veya 35 tuş seçenekleri ile ihtiyaca uygun tasarımlarla müşterilere sunulur. Tuşlara hafif bir şekilde dokunarak yazı yazabilir veya oyun oynayabilirsiniz. Türkçe karakterdeki tasarımı ve kısayol tuşları ile bilgisayarında istediğiniz her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Mini klavye kullananlar ürünü deneyimler ve sonra memnun kalarak diğer müşteriler için tavsiyelerde bulunur. Kullananlar tarafından sevilen ve çok fazla tavsiye edilen seçenekleri ön plana çıkar. Trendyol’u tercih ederek mini klavye online olarak istediğiniz çeşidi seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ürünü kolay şekilde sipariş ederek bütçe dostu bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bilgisayar ile çok fazla ilgilenen kişiler tarafından tercih edilen ürünlerden biri olan mini klavye seçenekleri yüksek teknoloji özelliklere sahiptir. Türkçe karakterdeki harf tasarımı ile herkes tarafından kolay şekilde kullanabilir donanıma sahiptir. LED ışık sistemi ile oyun oynarken ortamına atmosferini değiştirerek profesyonel bir kullanım deneyimi yaşatır. Mini klavye kampanya zamanında siparişiniz oluşturarak uygun fiyat seçenekleri ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ürünü kendiniz için veya sevdikleriniz için satın alarak deneyimleyebilirsiniz. Kaliteyi ve yüksek teknolojiyi iyi bir şekilde yaşayarak her dönem kullanabilirsiniz. Trendyol’un avantajı dünyası ile siparişinizi oluşturarak kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.