İlgili Kategoriler
Fiyat
Ek Özellik
Kullanım Amacı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Misvak Dış Macunu

" araması için 289 sonuç listeleniyor

Bembeyaz Dişler için Misvak Diş Macunu Trendyol’da!

Misvak diş macunu etkili bir ağız bakımı için geliştirilir. Diş minesine zarar vermeden ağız temizliği yapmanıza yardımcı olur. İçerisindeki misvak ekstraktı doğal beyazlığın korunmasına katkı sağlar. Diş etlerini güçlendirmeye yönelik bir formülü bulunur. Yüksek oranda doğal özlere sahiptir ve şeker içermez. Bitkisel Stevia ile tatlandırılan ürün ağzınızın gün boyu ferah kalmasını sağlar. Çürüklerle ve plaklarla savaşarak sağlıklı dişlere kavuşmanıza olanak verir. Ürün SLS, florür, paraben, renklendirici ve titanium dioxide içermez. Sadece bitkisel ve doğal özlerden imal edildiği için çocukların kullanımına uygundur. Misvak özlü diş macunu yüzyıllardır temizlik için kullanılan misvak bitkisinin saf özü ile elde edilir. Bu içeriğe sahip ağız bakım ürününe Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Diş Sağlığını Koruyan Misvak Diş Macunu Çeşitleri

Diş Sağlığını Koruyan Misvak Diş Macunu Çeşitleri

Misvak özlü doğal diş macunu etkili bir diş bakımı sunan ve faydaları saymakla bitmeyen özel ağız bakım ürünlerindendir. Bilimsel adı “Salvadore Persica” olan misvak yalnızca beyazlık sağlamakla kalmaz aynı zamanda ağız sağlığı için de koruyucu bileşenler içerir. Birçok faydalı özelliği ile öne çıkan macun tartar ve lekeleri azaltmaya katkı sağlar. Kötü nefesi önleyerek güçlü bir ağız hijyeni oluşturur. Komple ağız bakımı sağlayan misvak macun benzersiz tadıyla çok tercih edilen ürünlerden biridir. Ağız sağlığı bakımından çok önemli yere sahip olan ürünün bilimsel araştırmalar sonucunda hiçbir zararı ve yan etkisi olmadığı ortaya çıkmış durumdadır. Bol mineral ve doğal ekstraktlar içeren misvaklı diş macunu ağızdaki bakterileri uzaklaştırmakta da etkilidir. Ayrıca misvağın içerisinde bulunan yüksek klorür taş oluşumunu önemli ölçüde engeller. Yüzeyler fazla çay ve kahve içmekten zamanla sararır. Diş macunu misvak özlü olanlar kullanıldığında sararmalar zamanlar kaybolur. Aradığınız tüm özelliklere sahip olan bu ürüne Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dikkat Çeken Misvak Diş Macunu Yorumları

Dikkat Çeken Misvak Diş Macunu Yorumları

Misvak diş macunu markaları çok çeşitli olup boyut bakımından farklıdır. Her birinin kendine özel ekstra aroması ve faydası mevcuttur. Bazı misvaklı macunların içerisinde okaliptüs, nane yağı ve mentol de bulunur. Bunlar ağız içini ferahlatırken temizler ve beyazlığın korunmasını sağlar. Misvak özlü diş macunun önemli özelliği ağız ve diş sağlığını koruyan bileşenlerle formüle edilmesidir. Ürünü kullanırken ağzınıza komple bakım yapabilirsiniz. Helal ve organik sertifikalı ürünler tüm ailenizin kullanımına uygundur. Misvak diş macunu kullananlar ürünün doğal olmasından ve sadece tek bir ürünle ağzı hijyeni sağlanmasından son derece memnundur. Misvak diş macunu yorumları suni tatlandırıcı ve kimyasal içermediğinden hamileler ve emziren annelerin de rahatlıkla kullanabileceği yönündedir. Trendyol üzerinden yorumları detaylı bir şekilde inceleyebilir, ürünün size uygun olup olmadığını kontrol ederek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bütçe Dostu Misvak Diş Macunu Fiyatları

Bütçe Dostu Misvak Diş Macunu Fiyatları

Misvak diş macunu fiyatı miktarına ve markasına göre değişir. Bazıları tekli bazıları ise 2’li ya da 3’lü olarak satılır. 24 saat etkin koruma sağlayan misvak özlü ürünler sağlıklı gülüşlere sahip olmanızı sağlar. Düzenli kullanarak ağız içinde uzun süre parlaklık ve beyaz görünüm elde edebilirsiniz. Misvak diş macunu çeşitleri çocuklara ve yetişkinlere özel formuyla satışa sunulur. Ayrıca çoklu olarak satın alırsanız hemen tükenme derdi olmadan uzun süre kullanabilirsiniz. 2’li ya da 3’lü olarak satın alarak tasarruf edebilir, bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Misvak diş macunu kullananlar ilk kullanımda gözle görülür beyazlamayı fark ettiklerini dile getirirler. Bununla birlikte genel ağız için sorunları, tartar ve plaklar macunu kullanmaya başladığınız andan itibaren kaybolmaya başlar. Hem kendinizin hem de ailenizin ağız ve sağlığı için misvak özlü macunu Trendyol’dan satın alabilirsiniz.