Roman Türü
Yaş
Fiyat
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Miyase Sertbarut Kitapları

" araması için 343 sonuç listeleniyor
Tudem Yayınları TUNANIN BÜYÜLÜ GEMİSİ

Tudem YayınlarıTUNANIN BÜYÜLÜ GEMİSİ

85 TL
Sepete Git

Esrarengiz Miyase Sertbarut Kitapları Trendyol'da!

1985 yılında Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan yazar, öğretmenlik ve radyo seslendirmesi gibi alanlarda çalışır. O dönemlerde yazmaya başladığı oyunları geliştirerek küçük yaş gruplarına sunar. Miyase Sertbarut kitapları çocuklara ve gençlere yönelik güncel konuları da içerir. Ailelerin rahatsız olduğu detayları, çocuklarda teknolojinin oluşturduğu etkileri ve arkadaş ortamında geçen konuşmaları konu edinen Miyase Sertbarut romanları, ebeveynlerin de faydalandığı içeriklere yer verir. Kitap okuma saatlerini ailece değerlendirmenize imkan tanıyan Miyase Sertbarut yeni kitabı Karne Hediyesi At Kestanesi'dir. Hayvanlara iyi davranılması gerektiğini anlatan Miyase Sertbarut Ortak Ruh eseriyle çocuklara öğretici bilgiler sunar. Miyase Sertbarut tüm kitaplarıyla beğeni toplar. Bu eserler, Trendyol'da uygun fiyatlarla sizlere sunulur.

Macera Dolu İçerikleriyle Miyase Sertbarut Kitapları

Macera Dolu İçerikleriyle Miyase Sertbarut Kitapları

Esrarengiz konuları ele alarak kaliteli kitap okuma deneyimi sunan Miyase Sertbarut Kapiland serisi ödüllüdür. Her yaş grubuna hitap eden eser; çocuklar, gençler ve ebeveynler tarafından okunur. Bu seri, okurların bakış açısını değiştirebilir. Şiddet eğilimli çocuklara önleyici unsurların anlatıldığı serinin bir bölümünde mücadele etme gerekliliği de ele alınır. Sonraki bölümde ise çocukların üzerinde olumsuz etki bırakan durumlarla başa çıkılması üzerine detaylar yer alır. Virüsler ve şuruplar üzerinden anlatılan Miyase Sertbarut kitap setinde GDO'lu gıdalardan da bahsedilir. Görünmeyen sisli bir yolda ilerlemeye çalışırken korku dolu anların ortaya çıktığı Sisin Sakladıkları eserinde nefes kesici mücadelelere tanık olunur. Karga genlerinin insanlara aktarılmasını ve bir teyze ile yeğenin bu duruma karşı mücadele etmesini içeren Miyase Sertbarut Sisin Sakladıkları kitabı, heyecan verici dakikalardan oluşur. Şehir hayatında büyüyen çocukların köy yaşamına dair terimlere de vakıf olmasını sağlayan Sisin Sakladıkları, genetik çalışmaları kapsar. Hayata dair pek çok bilgiyi hikayeler üzerinden anlatan yazarın tüm eserlerine Trendyol üzerinden ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz. Hesaplı alışveriş deneyimi yaşayarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Farklı Hikayeleriyle Miyase Sertbarut Kitapları

Farklı Hikayeleriyle Miyase Sertbarut Kitapları

Bazı çocuklar kitapsız yaşayamazken bazıları da macera dolu öykülerle okumanın keyfine varır. Miyase Sertbarut Yuan Huan'ın Kulübesi çocuklara okuma alışkanlığının kazandırılması için heyecanlı anlatılara yer verilerek oluşturulan dikkat çekici bir eserdir. Etkileyici hikayelerle dolu olan kitap, merak uyandırıcı etkiye sahiptir. Birkaç eser okuduktan sonra Miyase Sertbarut eserleri nelerdir diye araştıran çocuklar, farklı kaynaklara da ulaşır. Çocukların her türlü özelliğini göz önünde bulundurarak eserlerini oluşturan Miyase Sertbarut Kimsin Sen kitabı ile gençliğe geçişe de değinir. Çocukluk ve gençlik arasındaki bu evreyi ve kimlik arayışını kaleme alır. Heyecanlı ve sürükleyici romanlar arasında yer alan Miyase Sertbarut Çöp Plaza, farklı yaşam tarzlarının ne gibi sonuçlar doğurduğunu ifade eder. Hastalanan çocuklara hangi yöntemin kullanılması gerektiğine dair merak uyandıran eser için Trendyol'u inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Esrarengiz Miyase Sertbarut Kitapları Trendyol'da!

Esrarengiz Miyase Sertbarut Kitapları Trendyol'da!

Macera dolu serüvenlerle çocukların kalbine giren Miyase Sertbarut Buz Bebekler eseri ile gerçek yaşam öykülerine yer verir. Birçok çocuğun başından geçen olayları güçlü kalemi ile anlatan yazar, duygu yüklü noktalara da değinir. Ortaokul yaş gruplarına hitap eden Miyase Sertbarut Bir Gün Herkes ile okul arkadaşlıklarını el alır. Gerçekçi bir düşünce ile yazılan kitap, ebeveynlere de ışık tutar. Herkes aynı şekilde özgürlüğe sahip olmayabilir ve bu durum, alay edilebilecek bir konu değildir. Ailelere ve çocuklara bu konuda öğretici bilgiler sunan Miyase Sertbarut şiirleri, oldukça anlamlıdır. Roman ağırlıklı yazılarıyla okurlarını serüvene davet eden yazar, hayatın içinden sıra dışı kahramanlar da oluşturur. Miyase Sertbarut Saat Canavarı ile hayal gücünüzü genişletmenize yardımcı olur. Gerçek öykülere mizahi dokunuşlar yapan yazar, gülümsetirken öğretir. Dayanışmanın önemini vurgulayan Miyase Sertbarut kitapları fiyat seçenekleri için Trendyol'u inceleyebilir ve siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz.