placeholder
"

Montessori Oda

" araması için 4495 sonuç listeleniyor

Montessori Çocuk, Bebek Odası Takımı Modelleri Trendyol'da!

Montessori aslında bir eğitim modelinin adıdır. Bu eğitim modelinde kullanılan malzemeler ile çocuğun kendi ihtiyaçlarını kendisinin karşılamasını sağlamaktır. Montessori oda, kendi kendine yetebilen çocuklar yetiştirmek için kullanılan, çocuğunuzun yatak odasına alacağınız eşyalarını ifade eder. Türk annelerinin yeni yeni tanıştığı bu kavram, tüm dünyada milyonlarca ebeveyn tarafından bilinmekte ve uygulanmaktadır. Çocuğun oda içerisinde bulunan eşyalara kendi ulaşabilmesi için ona uygun boyutlarda yüksek olmayan eşyalardan oluşur. Çocuğunuzun uykusu geldiğinde ya da yatak üzerinde oynamak istediğinde yatağa kolay bir şekilde çıkabilmesi için özel tasarlanır. Dizayn edilen yataktan çocuk kendi başına inebilir ve yatağını kendi toplayabilir. Kitaplığından kitapları kendi seçebilir. Dolabından kıyafetlerini alıp kendi değiştirebilir ve dolabını kendi düzenleyebilir.Çocuk, odada bulunan her şeye herhangi bir tabure ya da yükseltici merdiven kullanmadan rahatlıkla ulaşabilir. Yataklar yere sıfırdır ya da çok az bir yükseltisi vardır. Kaliteli malzemeden üretilen bu ürünlerin bir diğer özelliği de ahşaptan yapılmasıdır. Bu da odada bulunan her eşyayı oyuncaklar dahil daha dayanıklı yapar. Boyanmamış modelleri tercih ederek dilerseniz çocuğunuz ile birlikte boyayabilirsiniz. Ya da doğal ahşap olarak da kullanabilirsiniz. Standartlara uygun olarak üretilen Montessori oda takımı içerisinde yatak dışında sandalye, masa, dolap, kitaplık, askı gibi birçok aksesuar bulunur. Bu eşyaların hepsi çocuğunuzun elini uzattığında zorlanmadan alabileceği yükseklikte yapılır. Güvenlik açısından da ürünler çok güvenlidir. Her şeyi kendi yapan çocuk, bunu yapmaktan keyif de alır. Siz de çocuğunuzun kendine yetebildiği için mutlu olan bir çocuk yetiştirmek isterseniz Trendyol’da bulunan Montessori çocuk odası modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Konfor Sağlayan Şık Tasarımları ile Montessori Oda Modelleri

Konfor Sağlayan Şık Tasarımları ile Montessori Oda Modelleri

Kendine has tarzı ve özellikleri ile Montessori oda modelleri, ister bebek olsun ister genç her çocuğu hitap eder. Montessori genç odası, gençleri cezbeden özellik ve tarzları ile kendine hayran bırakır. Trendyol, gençlere aradıkları oda takımını bulma şansı tanır. Çocuğunuzun odasında her işini kendi halledebilmesi amacı ile üretilen Montessori oda, pek çok modeli ile size seçim şansı sunar. Modeller üretiminde çocuk sağlığı için zararlı hiçbir kimyasal içermez. Çatı ve pencereli olan modellerin kız ve erkek çocuklar için renk seçenekleri bulunur. Duvara monte edilen çatı çocuğunuza oda içerisinde ev hissi yaşatır. 4 tarafı korunaklıdır ve bir kapısı bulunur. Yerden yüksek olan modellerde çocuğunuzun yatağa çıkabilmesi için merdiven bulunur. Yere yakın ve merdivensiz renkli ya da renksiz ahşap modelleri arasında yer alır. Tüm karyola modelleri yatak ölçüsü standartlarında üretilir.Montessori bebek odaları bebekleri düşünerek güvenlik üst düzeyde olacak şekilde üretilir. Yavrulu Montessori karyola takımları iki çocuklu aileler için ideal bir üründür. Kızılderili çadırı şeklindeki yere sıfır yataklar çocuğunuzun çok seveceği modeller arasında yer alabilir. Küçük bebeğiniz için daha küçük boyutlarda beşik şeklinde modelleri de tercih edebilirsiniz. Kaydıraklı oyun evi Montessori oda modeli, kıyafet dolabı, oyuncak rafları, masası ve yatağı gibi tüm mobilyaları içinde bulunduran bir modeldir. Çocuğunuz kaydıraktan kayarak eğlenceli vakit geçirebilir. İki katlı evli yatak modelleri çocuğunuzun severek kullanacağı bir model olabilir. Tırmanma merdiveni ile üst kata çıkıp kendi evi içerisinde uykuya dalabilir ya da oyunlar oynayabilir. Yatak oturma yeri ve ev şeklindeki rafı ile gençlere özel üretilen bu model, çocuğunuzun dilediğinde yatağında yatabilmesi, dilediğinde koltuğunda ders çalışabilmesi için olanak sağlar. Montessori erkek odası ve kız odası modelleri renk açısından farklılık gösterebilir. Unisex olan modelleri de inceleyerek çocuğunuz için en uygun olan modele karar verebilirsiniz. Çocuk dostu modelleri arasından dilediğinizi seçerek Trendyol’dan hemen sipariş verebilirsiniz.

Çocuğunuzun Keyifli Zaman Geçireceği Montessori Oda Aksesuarları

Çocuğunuzun Keyifli Zaman Geçireceği Montessori Oda Aksesuarları

Montessori oda, çocukların daha keyifli vakit geçirirken aynı zamanda hayatını kolaylaştıracak birçok aksesuarı ile birlikte satılabilir. Aksesuarları dilerseniz ayrı ayrı da satın alabilirsiniz. Ahşap yükseltici basamak ile kendi odası dışında ulaşmak istediği yerlere kolayca ulaşabilir. Lavabo yüksekse elini yıkamak için, tuvalet yüksekse tuvaletini yapmak için kolaylıkla kullanabilir. Duvar rafı şeklinde kitaplığını istediği gibi düzenleyebilir. Odasında bulunan mutfak setinde yemek yapabilir, su bağlantısı ile tabak, çatal, kaşık ve bardak gibi kirli bulaşıklarını yıkayabilir. Banyo lavabosunda ellerini yıkayabilir ve dişlerini kendi fırçalayabilir. Montessori oda içerisinde bulunan çocuğunuzun boyundaki askılıklara, çocuğunuz eşyalarını kendisi asabilir. Kendi boyutundaki masa sandalyesinde yemeğini yiyebilir, resim yapabilir ve oyuncakları ile oynayabilir. Örgülü uyku setleri güvenlik açısından çocuğunuzun kafasını ahşap kısımlara vurmaması için ekstra olarak tercih edilebilir.Farklı renk ve modelleri bulunan uyku setlerinin minder şeklinde de güvenlik bariyerleri bulunur. Düşük enerji tüketimli ve süper parlak renkli top şeklindeki topları çocuğunuz hem gece lambası hem de oyununda süs olarak kullanabilir. Montessori oyun odası içerisinde bulunan arabadan bebeğe, küplerden yapbozlara kadar oyuncakların tümü ahşap malzemeden üretilir. Ahşap malzemeler ile oynamak çocuğun fazla enerjisini alır. Ve ahşap oyuncak modelleri oyuncaklar arasında en sağlıklı olanıdır. Öğrenme kulesi, özellikle çocuklarınızın yürümeye başladığı meraklarının arttığı dönemlerde en büyük yardımcınız olabilir. Mutfakta yemek yaparken ya da bulaşık yıkarken çocuğunuz da kule sayesinde yanınızda durabilir. Siz işinizi yaparken çocuğunuzun yanınızda olması sizin de huzurlu olmanızı sağlar. Montessori oda içerisinde bulunan oyuncak toplama ünitesi sayesinde çocuğunuz oyuncaklarını kendi toplayabilir ve düzenleyebilir. Oyuncak ev ile evcilik oyunları oynayabilir, aynı zamanda oyuncak eve kitaplarını da dizebilir. Dünya haritası, duvar süsleri gibi aksesuarlar ile çocuğunuzun odasını tamamlayabilirsiniz. Montessori oda için aksesuar satın alarak çocuğunuzun daha keyif alacağı bir odasının olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bu aksesuarları ve daha fazlasını Trendyol’da bulabilirsiniz.

Avantajlı Montessori Oda Fiyatları Trendyol’da

Avantajlı Montessori Oda Fiyatları Trendyol’da

Montessori oda hakkında kullanıcıların yaptığı yorum ve değerlendirmeler sayesinde odaya ilgi artar. Talep arttıkça ürün yelpazesi de genişler. Oda fiyatları belirlenirken yapıldığı malzeme, malzemenin kalitesi, yatağın eni ve boyu, dolabın boyutları, kaç katlı olduğu gibi pek çok kriter bulunur. Bu kriterler fiyatın belirlenmesine birebir etki edebilir. Montessori oda satın alırken dilerseniz tüm aksesuarları ile birlikte satın alabilir ya da dilerseniz eşyaları ayrı ayrı alarak kendi odanızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Tüm eşyaları içinde olan modeller diğer modellere göre fiyat açısından daha avantajlı olabilir. Boyalı olan modeller, doğal ahşap modellere göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Yatakları yerden yüksek ya da yere sıfır olarak seçebilirsiniz. Farklı ölçüleri bulunan Montessori oda takımlarından çocuğunuzun odasına uyan ölçülerdekini tercih edebilirsiniz.Kitaplık, duvar rafı, bank gibi farklı modellerden çocuğunuzun odasına uygun olana karar verebilirsiniz. Kitaplıkların altında askılık olan modeller de seçenekler arasında yer alır. Duvar tipi kitaplıkların birleşik 4 raflı, 4 raflı ayrı ya da 2 raflı ayrı olan modelleri vardır. Kitaplıklardan dilediğiniz modelleri satın alıp istediğiniz şekilde duvara monte edebilirsiniz. Akıllı alışverişin adresi Trendyol’un pratik ara yüzünden istediğiniz gibi filtreleme yapabilirsiniz. Trendyol üzerinde bulunan Montessori oda takımlarını ve aksesuar eşyalarını listeleyerek aradığınız ürünü hemen satın alabilirsiniz.