Fonksiyon
Fiyat
Garanti Süresi
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Musluk Kartuşu

" araması için 295 sonuç listeleniyor
Artema A20800yp Kartuş
Kargo Bedava

ArtemaA20800yp Kartuş

(1)
298,99 TL
Sepete Git

İşlevsel Musluk Kartuşu Modelleri Trendyol’da!

Mutfak ve banyo gibi alanlarda bulunan musluklar belli başlı bir yapıya sahiptir. İlgi çekici çalışma düzeneği sayesinde hem müşterileri kendine çeken hem pratiklik sağlayan bu ürünleri siz de satın alabilirsiniz. İçerisinde yer alan ve batarya kartuşu olarak isimlendirilen materyal musluğa ayrı bir özellik katar. Suyun efektif şekilde kullanılabilmesi için bu gibi malzemelerin ürün içerisinde yer alması gerekir. Zaman içerisinde meydana gelen sızdırmaları belirli düzeyde engelleyen kartuşlar, müşterilerin tasarruf sağlayabilmesine de katkı sağlar. Musluk kartuşu, küçük boyutu sayesinde çeşitli muslukların içerisine kolaylıkla yerleştirilebilir. Bu noktada model ayrımı yaparak hangi ürün içerisinde kullanmak üzere ne tür kartuşun uygun olacağını belirleyerek işe başlayabilirsiniz.

Kaliteli Tasarımıyla Musluk Kartuşu Çeşitleri

Kaliteli Tasarımıyla Musluk Kartuşu Çeşitleri

Gün içerisinde sıklıkla ihtiyaç duyulan ve buna bağlı olarak kullanılan muslukların suyu gerektiği kadar dışarı vermesi gerekir. O nedenle özel bir mekanizma ile çalışır. Musluk kartuşları da bu mekanizmanın bir parçasıdır. Boyutu bakımından musluk içerisine kolaylıkla yerleşebilen bu malzeme, özellikle sızıntıları etkili şekilde çözülebilmesine yardımcı olur. Ufak çaplı damlatmaları dahi ortadan kaldırarak temiz bir görüntünün oluşmasına yardımcı olur. Aç kapa musluk kartuşu belirli bir model için kullanışlı bulunan ürünlerden biridir. Öncelikli olarak mutfak ya da banyoda hangi tür malzemenin kullanılmış olduğunu belirleyebilirsiniz. Sonrasında ise içerisinde kullanacağınız kartuşa karar verebilirsiniz. Aç kapa batarya kartuşu sayesinde muslukların düzenli bir şekilde çalışmasına yardımcı olabilirsiniz. İç kısmında bulunan ve beyin görevi gören bu materyal yıllar boyunca değiştirilmeden kullanılabilir. Bu noktada mevcut araç gereçlere gerekli bakımı yapmak önemlidir. Ayrıca muslukların özenle kullanılması da kullanım ömrünü doğrudan etkileyen durumlar arasında bulunur. Batarya yönlendirici kartuşu gibi gelişmiş özelliklere sahip olan ürün seçeneklerini de inceleyip istediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Dayanıklı Yapısıyla Musluk Kartuşu Seçenekleri

Dayanıklı Yapısıyla Musluk Kartuşu Seçenekleri

Gün içerisinde çeşitli amaçlar için kullanılan suyun dengeli şekilde tüketilmesi gerekir. Musluk tasarruf kartuşu suyun fazla miktarda kullanılmasını önlemek üzere tasarlanan araç gereçlerden biridir. Müşteriler tarafından oldukça ilgi çekici bulunur. Buna bağlı olarak da sıklıkla tercih edilir. Uzun vadede etkisini gösteren bu gibi ürünlerin yüksek performans ile çalışması müşteri memnuniyetini de beraberinde getirir. Musluk içi kartuş şeklinde arama yapıp uygun olan seçenekler arasından da seçim yapabilirsiniz. Çeşitli avantajları beraberinde getiren araç gereçler sayesinde yaşam alanlarınızda su israfını önleyebilirsiniz. Boyut bakımından farklılık gösteren modeller arasından genellikle 35’lik musluk kartuşu seçilir. Belirli musluklara uyumlu olması sayesinde müşterilerin severek kullandığı ürün farklı düzeydeki su basınçlarına karşı da dirençlidir. Siz de özellikle sık karşılaşılan bir problem olan sızıntıları engellemek için ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Şık Musluk Kartuşu Özellikleri ve Fiyatları

Şık Musluk Kartuşu Özellikleri ve Fiyatları

Mutfak musluk kartuşu, bir ev içerisinde önem verilen kısımlar arasında bulunur. Mutfakta geçirilen anları kaliteli kılan bu gibi araç gereçlerin varlığı yemek hazırlığı sırasında alınan keyfi de artırır. Mutfakların yanı sıra banyo musluk kartuşu da benzer özelliklere sahip olan ürünler arasında yer alır. Bu tür yoğun biçimde vakit geçirilen alanlar, kaliteli araç gereçler ile donatılarak kolaylık elde edilir. Çeşme kartuşu kullanımı gerekli olan parçalardan biridir. Belirli aralıklar ile bu kısmın bakımını yaparak meydana gelmesi muhtemel olan sızıntıları önleyebilirsiniz. Temizleme aşamasında sirkeli su kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra az miktarda karbonatlı su da zaman içerisinde oluşan kirecin sökülmesini sağlar. Musluk kartuşu fiyatları ise ürünün model ve özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Trendyol ile birlikte hem ürün özellikleri hem de çeşme kartuş fiyatları hakkında bilgi alarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Musluk Kartuşu Nasıl Değiştirilir?

Muslukların içerisinde yer alan ve genellikle kartuş olarak isimlendirilen parçaları değiştirirken ilk etapta conta açma işleminin yapılması gerekir. Bunun için de önce musluk başlığı sökülmelidir. Ardından kartuş parçası değiştirilir. Sonrasında tekrardan başlık takılır. Daha sonra musluk aynı şekilde kullanmaya devam edilir. Eskiyen ya da kırılan bu parçanın değiştirilmesi su tüketimini etkiler. Değiştirmek için yeni bir kartuş alıp musluğu açarak değiştirmek gereklidir. Ayrıca kendiniz değiştirebileceğiniz gibi bir tesisat ustasından da yardım alarak değişim yaptırabilirsiniz.

Musluk Kartuşu Kaç Yıl Dayanır?

Genel olarak musluk kartuşu iki ya da üç sene sorunsuzca dayanan bir aparattır. Su sızdırmayı engellediği gibi musluğun kalitesinin de bozulmasını engelleyen bir araçtır. Daha uzun süre dayanabilen kaliteli musluk kartuşu seçerek uzun süre değişim gerektirmeyen bir kullanım yakalayabilirsiniz. Bu aparat muslukların içerisinde bulunur. Söküp takma esnasında yenilenebilir. Musluk kartuşu değiştirme zamanını genel bir kontrol ile tespit edebilirsiniz. Eğer muslukta kontrolsüz bir sızıntı mevcutsa içerisindeki kartuşun değiştirilmesi önerilir. Bu sayede su israfının da önüne geçebilirsiniz. Ayrıca suyun kaliteli bir şekilde akması için de musluk kartuşunun sağlam olması gereklidir.

Musluk Kartuşu Hangi Durumlarda Değiştirilmelidir?

Musluk kartuşunun hijyen açısından her üç senede bir değişmesi gereklidir. Hem daha düzgün su kullanımı hem de musluk ömrü açısından her üç senede bir bu aparatı değiştirerek tesisatınızın düzgün çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu durum, musluğun gevşeyip düşmesini veya kırılmasını da engeller. Sizler için musluk markasına göre tasarlanan farklı musluk kartuşları alabilirsiniz. Bu sayede su sızıntısı ve diğer sıkıntılar da giderilir. Musluk kartuşu özel musluk markalarına ayrı olarak tasarlanır. Aynı zamanda tam anlamıyla da uyması gereklidir. Bu sayede yeni musluk kartuşu takıldığında herhangi bir uyum problemi veya sızıntı tekrardan yaşanmaz.