Marka
Satıcı Tipi
Fiyat
Boy
Etki
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Mustela Stelatopia

" araması için 78 sonuç listeleniyor

Mustela Stelatopia Modelleri ile Cildinize İyi Bakın

Mustela markası, 1950’li yılından itibaren ebeveynlerin çocuk yetiştirmedeki büyük yardımcılarından biridir. Birbirinden yararlı ürünleri sayesinde bebekleri pişikten, kırmızı ve kaşıntılı lekelerden, suyun bebeklerin cildini tahriş edici etkisinden, çiziklerin kalıcı izlerinden ve güneş ışınların zararlı etkilerinden koruyan bir markadır.

Mustela Stelatopia

Mustela Stelatopia

Bebeklerin ve ebeveynlerin her bir adımda yanında olan marka Mustela Stelatopia serisiyle de bu birlikteliği pekiştirir. Bu seri Mustela Stelatopia vücut losyonu, banyo yağı, temizleme yağı, temizleme kremi, temizleme suyu, ıslak mendil, şampuan ve güneş kremi ürünlerinden oluşur. Bu ürünlerden her biri diğerinin tamamlayıcısıdır ve bu sayede bebeklere tam koruma sağlanır. Stelatopia serisi ile kuru ciltli bebeklerin yani atopik cilde sahip bebeklerin kuru ciltlerine çözüm bulunur. Parfüm içermeyen ürünleri sayesinde de herhangi bir alerjiden de bebekleri korur. Mustela ile bebekler mutlu olurken, ebeveynler de endişelerinden kurtulmuş olur.

Mustela Stelatopia Serisi Ürünleri

Mustela Stelatopia Serisi Ürünleri

Mustela kuru bebek ciltleri için yeni teknolojiler kullanılarak ürettiği Mustela Stelatopia serisi ürünlerinde bebeklerin cildini nemlendirmeyi amaçlar. Mustela Stelatopia balm ürünü parfümsüz formülü ile vücut ve yüzdeki kuruluklar için kullanılır. 200 miligramlık şişelerde satışa sunulan ürün; sabah ve akşamları olmak üzere daha önceden temizlenmiş yüz ve vücuda uygulanır. Merhem şeklinde olduğu için hafif masaj ile uygulanması tavsiye edilir. Mustela Stelatopia krem ürünü temizlerken tahriş etmeyen özelliği sayesinde çocuklar için oldukça uygunken, bebeklerde de rahatlıkla kullanılır. Krem, ciltteki kuruluk nedeniyle meydana gelen döküntülerden kurtulmak amacıyla rahatlıkla uygulanarak kullanılır. Mustela Stelatopia yüz kremi ise içeriğinde bulunan ayçiçeği ekstresi ile bebekler için özel üretilir. Uzun süreli nemlendirme sağlayan ürün, yenidoğanlara da uygulanabilir. Ayrıca bebeklerin göz kapağına ve çevresinde de rahatlıkla kullanılır. Mustela Stelatopia şampuan ve mustela stelatopia duş jeli çok kuru cilde sahip bebekler ve yenidoğanlar için özel olarak geliştirilen bir üründür. Suyun sahip olduğu kurutucu etki ve tahriş etme özelliğinin önüne geçmeye yardımcı olur. %98 doğal olarak üretilen şampuan yatıştırıcı özelliği kanıtlanan ayçiçeklerinden elde edilir. Banyoda kullanılacak bir diğer ürün ise Mustela Stelatopia banyo yağı, içeriğinde bulunan papatya yağı ile bebeklerin sakinleşmesini sağlar. Kuru ciltler için sağlıklı bir sonuç alınabilmesi adına düzenli kullanımı tavsiye edilir.

Bebekler Mustela Stelatopia ile Daha Mutlu

Bebekler Mustela Stelatopia ile Daha Mutlu

Banyo sonrası bebeklerin kuru ciltlerinin nemli kalmasının sağlanması için Mustela Stelatopia losyon kullanılarak bebeklerin vücutlarının kuruması engellenir. Mustela Stelatopia temizleme yağı ve Mustela Stelatopia temizleme jeli parfümsüz olarak üretilen çok kuru cilde sahip olan yenidoğan ve bebekler için kullanıma uygundur. Her iki ürünün de banyo sonrası kullanılması tavsiye edilir. Mustela Stelatopia ıslak mendil ise parfümsüz ve nazik formülü ile kuru ciltli bebeklerin her zaman ciltlerinin korunmasını sağlar. Ultra yumuşak formülüyle üretilen ıslak mendiller doğumdan itibaren bebeğin yüz, el ve bez bölgesi içi nazikçe uygulanarak, kusursuz bir temizlik hissini yaşatır. Mustela Stelatopia ürünleri ile bebekler daha mutlu, ciltleri de daha nemli olur. Mustela Stelatopia fiyat açısından değişkenlik gösteren ürünlere sahiptir. Geniş ürün yelpazesi ile neredeyse piyasadaki her ürünü barındıran Trendyol ile Mustela Stelatopia serisinde yer alan bütün ürünler uygun ve avantajlı fiyatlara bulunur. Mustela ürünlerini Trendyol’dan tek tek istediğiniz şekilde alabileceğiniz gibi Mustela Stelatopia set olarak satın alabilirsiniz. Eğer bebeğiniz kuru bir cilde sahip ise daha fazla endişelenmeden ve beklemeden Trendyol’da Mustela Stelatopia ürünlerini dilediğiniz şekilde inceleyebilir, ürün yorumlarını okuyabilir ve sonrasında da kolayca sepetinize ekleyerek ürünleri hemen alabilirsiniz.