Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Yaş
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Nedime Bilekliği

" araması için 1407 sonuç listeleniyor

Zarif Tasarımlarıyla Nedime Bilekliği Modelleri

Nedime bilekliği pek çok farklı modele sahip olduğu için seçim yapılması da bir hayli zorlaşmaktadır, kıyafetler ve diğer aksesuarlara da uyum sağlaması için ve aynı zamanda da düğün için uygun bir bileklik seçimi kimi zaman sıkıntı yaratabilmektedir. Ek olarak farklı farklı aksesuarları, süslemeleri, desenleri ve renkleri bulunan bu ürünler genellikle altılı ya da onlu bir set olarak satılmaktadır. Nedime bilekliği modellerine geçmeden önce nedime nedir sorusuna cevap aramak iyi bir tercih olabilmektedir.

Nedime ve Nedime Bilekliği

Nedime ve Nedime Bilekliği

Nedime, genellikle düğün gününde ya da düğünden önce de geline yardımcı olan ve kız kardeşleri ya da yakın arkadaşları arasında sayılan kişilere denmektedir. Nedimeler her işte yardımcı olmakla yükümlü kişilerdir ve sayıları belirgin değildir, bir kişi de olabilirken birden fazla kişi de olabilmektedir. Bütün nedimeler bu bileklikleri takmalı, hatta onlara göre kıyafet seçimi ve aksesuar seçimi de belirlenmelidir. Ayrıca bu aksesuarlar sadece düğünlerde değil; kına gecesi, bekârlığa veda ya da nişan gibi organizasyonlarda da kullanılabilmektedir. Bu yüzden modellerin önceden seçilmesi, herkesin giyimine ve aynı şekilde olacak düğüne veya etkinliğe de uygun bir şekilde ürünün seçilmesi büyük bir önem teşkil etmektedir. Lavanta nedime bilekliği denmesinin sebebi ise gelinin yardımcılarının ayrı bir unvana sahip olmasından dolayıdır.

Birbirinden İlginç Nedime Bilekliği Önerileri

Birbirinden İlginç Nedime Bilekliği Önerileri

En çok tercih edilen aksesuar arasında incili nedime bilekliği yer almaktadır. İnciler tek başına kullanılmayıp yanına tüy ya da çiçek, kurdele gibi aksesuarlar kullanılsa da oldukça şık ve naif bir görüntü oluşturan bu aksesuar her organizasyon ve her düğün için uygun sayılan ürünler arasındadır. Yalnızca incili demek yerine orkideli nedime bilekliği ya da tüylü nedime bilekliği denildiğinde de inciler karşısına çıkabilmektedir. Kına nedime bilekliği ise muhtemelen beyaz veya kırmızı renkte ve çiçekli nedime bilekliği, pleksili nedime bilekliği ya da kuru çiçeklerin içinde bulunduğu aksesuarlardan biridir. Kuru çiçek nedime bilekliği, kurutulmuş çiçeklerden yapıldığı için şık bir alternatif arayanlar bu alternatife bakabilir ve bilgi edinebilir. Ayrıca yine farklı bir seçenek isteyenler isimli nedime bilekliği ürünlerine ya da kolay ve rahat bir aksesuar tercih etmek isteyenler hasır ipten nedime bilekliği modellerine bakabilir. Bu şekilde istediğiniz ürünü ve bütçenize en uygun olan aksesuarı seçip edinme imkânı bulabilirsiniz. Birbirinden farklı modeli bulabileceğiniz için ürün seçeneklerini gözden geçirerek hasır nedime bilekliği satın alınması önerilir. En önemli günlerden biri olan düğünler için yine en güzel lastikli nedime bilekliği size uygun şekilde bulunması gerekmektedir.

Nedime Bilekliği Modelleri

Nedime Bilekliği Modelleri

En çok tercih edilen bileklik renkleri ise beyaz, somon, pembe ve mor olmaktadır, düğünlerin genellikle beyazlar içinde olması nedimelere de yansıdığı için genellikle pastel tonlar kullanılmaktadır. Bunun yanında kırmızı nedime bilekliği de oldukça ön planda denilebilir, renkli bir tercih arayanlar ve kına geceleri için kullanışlı bir seçenek olmaktadır. Beyaz nedime bilekliği, bordo ya da mor nedime bilekliği de sonraki seçenekler arasında yerini almaktadır. Bu tarz ürünleri kendiniz de evde yapabilirsiniz, ancak malzemelerin alınması ve yaparken uzun vakitler alması özellikle önemli bir etkinlik öncesinde sizi daha da zora düşürebilmektedir. Bu dönemde sizin için en önemli noktanın zaman olduğu düşünüldüğünde hazır aksesuarlar yerine evde kendiniz yapmak için vakit harcamak yerine buradan satın alma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hangi ürünü alacağınıza karar veremediğiniz durumlarda ürünlerin açıklamalarına, filtreleme özelliğine ve kullanıcı yorumlarını baz alabilirsiniz. Nedime bilekliği fiyatları ürünlerin özelliklerine, markalarına ve modellerine göre farklılık gösterebilmektedir. Aynı zamanda aksesuarlar tekli ya da farklı adet set şeklinde satıldığı için bu duruma göre de fiyat değişebilmektedir. Altılı bir set ile onlu bileklik arasında farklı fiyatlar görülebilmektedir.