"

Neopren

" araması için 3926 sonuç listeleniyor

Neopren Ürünler ile Isı Kaybına Son

“Neopren nedir?” sorusu, petrokimyasal olarak üretilen bir maddedir, şeklinde cevaplanabilir. Üretim aşamasında içerisine eklenen kimyasallara göre kumaşın özellikleri değişir. Neopren kumaş ısıyı tutması, su geçirmemesi ve esnek olması sebebiyle birçok farklı alanda ham madde olarak tercih edilir. Kullanışlı ve avantajlı bir kumaştır. Hava aldırmaz özelliği sayesinde ısıyı hapseder. Askeri alanda, endüstriyel uygulamalarda ve aksesuar üretiminde geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğine sahiptir. Neopren tulum, kısa veya uzun olarak farklı bedenlerde üretilir. Denizde sörf, dalış gibi aktivitelerde kullanabileceğiniz UV korumalı olan modelleri bulunur. Ayrıca çizmeli olarak balıkçılık ve avcılıkta tercih edilen alternatifler de vardır.Neopren içlik; yürüyüş, koşu, doğa sporları gibi hareketli olduğunuz dönemlerde ısıyı içinde tutan özelliğiyle kullanılan bir üründür. Dışarıdaki aktivitelerinizde üşümenize engel olur. Aynı zamanda zayıflamak isteyen kişiler tarafından da kullanılır. Bedeninize uyan modelde bir içlik sayesinde kilo vermeniz mümkün olabilir. İçlik giyerken spor ve diyeti de ihmal etmemeniz önemlidir. Neopren yelek kadın ve erkek için üretilen çeşitleri bulunur. Can yeleği olarak deniz aktivitelerinde tercih edilir. Fermuarlı, tokalı ve kolay giyilebilen bir yelektir. Tokaları sayesinde bedeninize göre ayarlanabilir. İç malzemesi pamuk dolgudan oluşur. Çocuklar için üretilen çeşitleri güneş korumasına sahiptir. Yüzmeyi öğrenen çocuklar havuzda ve denizde güvenle kullanabilir. Su içinde rahat hareket edebilmesi için esnek yapıdadır.

Neopren Özellikleri

Neopren Özellikleri

Neopren özellikleri esnek, ısıyı tutan, su geçirmez, dikilmesi kolay, yüksek sıcaklıklarda yıkanarak hijyen sağlanabilen ve birçok alanda kullanılabilen avantajlı bir kumaş türüdür. Sağlıktan bilişim malzemelerine kadar geniş bir yelpazede üretim yapılır. Neopren el bilek ateli, ayak bilekliği, epikondilit bandajı, dirseklik, bileklik, atel seti anatomik olarak kullanılan bölgeyi kavraması ve esnekliği sayesinde rahat ettirmesi sebebiyle tercih edilir. Yaralanma, ameliyat sonrası, karpal tünel, alçıdan sonra ve ağrıları engellemek için tavsiye edilir. Neopren dizlik, diz eklemlerini sıcak tutmak ve kan dolaşımını artırmak için kullanılır. Yapısı esnek olduğu için giyip çıkarması da kolaydır. Hastaların kendini daha iyi hissetmesi ve tedavilerine destek olması açısından önemli bir parçadır. Neopren mayo, dalış elbisesi, bebek mayosu alternatifleri esnekliği ve ısıyı içinde tutması ile ön planda olur.Birbirinden farklı alanlarda kullanılan çeşitleriyle günlük hayatı kolaylaştıran özelliklere sahiptir. Neopren maske yıkanabilir, bakteri filtrasyon özelliğine sahip burun klipsli ve solunum valfli olarak üretilir. Kokusuz filtresiyle solunumu kolaylaştırır. Kulak askısı ve burun klipsini uygun şekilde yerleştirerek sağlıklı olarak kullanabilirsiniz. Su geçirmez ve esnektir. Motor sürüşü, kayak, tempolu yürüyüş, koşu, bisiklet gibi aktivitelerde rahatlıkla tercih edilebilir. Ayrıca boyun korumalı yüz maskesi seçeneği de motorcular için avantajlı olan bir üründür. Hem emniyet hem de soğuktan koruma amaçlı kullanılabilir. Neopren korse, bel ve göbeği saran yapısıyla tüm aktivitelerde kullanılabilir. Kanca sistemi ile bedeninizi sarar. Termal özelliğe sahiptir. Erkek ve kadın için farklı yapıda üretilir. 60 kg- 130 kg arasında olan kişilerin kullanımı için uygundur. Kaliteli kumaş yapısıyla uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Hijyen açısından temizlenmesi için ılık suda elde yıkanması önerilir. Aynı zamanda termal bel kemeri olarak da üretilir. İç yüzeyinde neopren kullanılması sayesinde terlemeyi artırır. Vücudun hızlı ısınmasını sağlar ve kalori yakmaya faydası olur. Bel, bacak ve yelek şeklinde çeşitleri bulunur. Neopren fitness amaçlı kullanılabilecek parçalar formunuzu korumanıza ve forma girmenize destek olur. Farklı vücut bölgeleri için üretilen alternatifleri inceleyerek istediklerinizi sipariş verebilirsiniz.

Neopren Kumaştan Üretilen Malzemeler

Neopren Kumaştan Üretilen Malzemeler

Neopren kumaştan üretilen malzemeler arasında neopren ceket, pantolon, şort, tayt, elbise, üst, atlet, patik, zayıflama şortu sayılabilir. Ayrıca neopren görünümlü sweatshirt, ayakkabı, bot, çanta ve çizme de ürün yelpazesinde yer alır. Neopren çanta, sırt ve el çantası olarak kullanılabilecek özelliklerde üretilir. Esnek ve kullanışlıdır. Su geçirmez yapısı sayesinde her mevsim tercih edebilirsiniz. Neopren laptop, tabanca kılıfı olarak da özel boyutlarda üretilir. Hafif darbelere karşı korumalı yapıdadır. Seyahatlerde ve günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilen çeşitlere sahiptir. Neopren 3/2 elbise, erkeklerin vücut yapısına uygun olarak üretilir. 3/2 mm yapısında olması sebebiyle esnek ve rahat hissettirir. Cildi rahatsız etmez ve ısıyı içinde hapseder. Sırt bölgesini tamamen kavrar. Hareket etmeyi kolaylaştırır. Giyim ve aksesuar dışında farklı bir kullanım alanı olarak neopren conta, neopren levhalardan üretilir. Levhaların kalınlığı neopren 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 20 mm olarak imal edilir. Gemi fabrikası, gübre fabrikası ve cam sanayinde kullanılan malzemelerdir.Neopren yapıştırıcı, özellikle dalış malzemelerinde oluşan yırtıkları tamir etmek amacıyla üretilir. Yapıştırmak istediğiniz iki yüzeyi uygun şekilde bir araya getirip yapıştırıcıyı sürmeniz gerekir. 30 saniyede kuruyan özelliği ile kullanışlı bir malzemedir. “Neopren ne işe yarar?” diye araştırma yapan kullanıcılar, birçok alanda avantajlı bir ürün olduğunu görebilirler. Sağlam, dayanıklı, esnek ve neopren kauçuk yapısıyla çok tercih edilen bir malzemedir. Evde giyim, sportif faaliyet, tamir, bakım ve sağlık amacıyla kullanabileceğiniz alternatiflerden oluşur. Tüm ürünleri inceleyerek aradığınız özelliklerde olanı seçebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz malzemeyi kendiniz veya ailenizdeki kişiler için sipariş verebilirsiniz.

Neopren Ürün Alternatifleri Trendyol’da

Neopren Ürün Alternatifleri Trendyol’da

Neopren bant, hortum, sünger, gözlük ipi, şerit, mat, neopren dambıl günlük hayatta ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürünler arasında yer alır. Spor malzemesi olarak tercih edilen neopren yumuşak, esnek ve kullanışlıdır. Kavraması kolay ve uygun ürünlerdir. Bir defa alındığında uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. Neopren çorap elastik, soğuk ve su geçirmeyen yapısıyla termal bir üründür. Doğadaki faaliyetleriniz için tercih edilebilecek bir alternatiftir. Özel dikişleri sayesinde ayağınızı rahatsız etmez. Yıkanabilir olması sayesinde tekrar tekrar giyilebilir. Farklı bedenlerde üretilir. Neopren çizme, kaymaz tabanlı olarak üretilmesi sebebiyle güvenli bir kullanım sağlar. Yalıtım malzemesiyle imal edilir. Su içinde rahatlıkla kullanılabilir. Takviye kumaş ile diz bölgesi güçlendirilmiştir. Kasık bölgesine kadar olan boyu ile rahat etmenizi sağlar. Tulum halinde üretilen çeşitleri de bulunur. Likralı dış kumaşı ile kamuflaj yapıdadır. Sağlığa zararlı malzeme içermez. Güvenle kullanılabilir. Omuzdan ayarlanması sebebiyle vücudunuza göre ayarlanabilir. Göğüs bölümünde kapaklı cebi bulunur, küçük eşyalarınızı rahatlıkla saklamanızı sağlar.Neopren mont, günlük kullanım veya outdoor aktivitelerinde tercih edilebilir. Rüzgar, yağış ve soğuğa karşı dayanıklıdır. Farklı bedenlerde ve renklerde üretildiği için size uyan bir tanesini seçebilirsiniz. Kapüşonlu veya kapüşonsuz birini kendiniz için tercih edebilirsiniz. Neopren eldiven, soğuk kış günlerinde aktivitelerinize devam ederken vücut ısınızı korumaya yardımcı olur. Su geçirmediği için karlı ve yağışlı havalarda da kullanılabilir. Parmaklarınızı rahat ettiren esnek yapısıyla bir şey tutarken size destek sağlar. Ayrıca yaz mevsiminde de kullanılabilen fileli modelleri mevcuttur. Darbelere karşı ellerinizi korur. Motor kullanırken, doğada çalışırken tercih edilebilir. Neopren kumaştan üretilen veya neopren özelliklere sahip ürün çeşitlerinin hepsini Trendyol’da bulabilirsiniz. İstediğiniz ürünü filtreleyerek kısa sürede aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz geniş ürün yelpazesinde yer alan neopren malzemeleri inceleyebilirsiniz. Sipariş verir vermez kısa sürede elinizde olan ürününüzü güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz