placeholder
"

Nerf Zombie Strike

" araması için 101 sonuç listeleniyor
Nerf Zombie Strike Quadrot E2673
KARGO BEDAVA
NerfZombie Strike Quadrot E2673
776,19 TL
Sepete Git
Hasbro Nerf Zombie Strike Revreaper
KARGO BEDAVA
HasbroNerf Zombie Strike Revreaper
450 TL
Sepete Git
Nerf Zombie Strike Alternator
KARGO BEDAVA
NerfZombie Strike Alternator
250 TL
Sepete Git
Nerf Zombie Strike Quadrot
KARGO BEDAVA
NerfZombie Strike Quadrot
175,85 TL
Sepete Git
Hasbro Nerf Quadrot Zombie Strike
KARGO BEDAVA
HasbroNerf Quadrot Zombie Strike
219 TL
Sepete Git

Nerf Zombie Strike Çeşitleri ile Sınırsız Eğlence

Çocuklar arasında en popüler oyuncaklardan biri olan zombie tabancası nerf zombie strike, çeşitli modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle erkek çocuklarının gözdesi nerf slingfire zombie strike ürünleri, çeşitli sayıda namlulu tabanca modelleri olarak sunulmaktadır. Eğer bir nerf zombie strike tabanca arıyorsanız, onlarca model arasından dilediğiniz özellikte ürünü seçebilirsiniz.

Zombie Yok Edici: Nerf Zombie Strike Tabancaları

Zombie Yok Edici: Nerf Zombie Strike Tabancaları

Farklı sayıda namlulu tabancalar, dartlarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Tek seferde bir, iki ya da üç farklı şekilde dart fırlatan üç namlulu tabancalarda eller kolaylıkla hareket edebilmektedir. Altı dartlık kapasiteye sahip, üç namlulu bir nerf zombie strike oyuncağı, içerisinde orijinal nerf dartlar ile birlikte gelmektedir. Pil gerekmeyen ve elle çalışan bu tabancalar, zombielere karşı mücadele verilen oyunların bir numaralı oyuncağı haline gelmiş durumdadır. 8 yaş ve üzeri için uygun olan bu oyuncakların çok farklı modelleri piyasada bulunmaktadır. En çok aranan modellerden birisi nerf hammershot zombie strike. Bu ürün hem kız, hem de erkek çocuklarını cezbetmektedir. Beş dart birden alan namlusuyla, önden hızla doldurulabilen ve üstteki tetik çekilerek rahatlıkla atış yapılabilen bu model, nerf zombie strike mermisi ürünleri ile birlikte gelmektedir.

Nerf Zombie Strike Modelleri

Nerf Zombie Strike Modelleri

Sadece çocukların değil, yetişkinlerinde severek oynadığı nerf zombie strike tabanca modelleri arasında en popüler olanlarından biri nerf flipfury zombie strike olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle nerf zombie strike koleksiyoncularının tercihi olan bu modeli nerf micro shots serisi içerisinde bulabilirsiniz. Kurma kolunu geri çekerek atışa hazırlanıp, daha sonra tetiği çekerek nerf zombie strike mermisi fırlatan bu modelde, paketin içerisine iki adet orijinal nerf elite zombie strike dart dahildir. Özel tasarıma sahip nerf doominator zombie strike modeli ise her biri altı dart alan, dört döner dart haznesine sahiptir. Nerf zombie strike pompalı ürünler de en çok tercih edilenler arasındadır. Nerf darts zombie strike ürünleri ayrıca satın alınabilir. Nerf elite zombie strike nailbiter modeli ise malzemesi çok sağlam ve kaliteli bir ürün olup özellikle koleksiyoncuların vazgeçilmezi arasındadır. Nerf crossbow zombie strike modelinde ise paketle birlikte gelen oklarla atış yapılmaktadır. Nerf zombie strike testere modeli ise dart fırlatma özelliğinin yanı sıra, ipini çekince çalışan bir testereye sahiptir.

Nerf Zombie Strike Fiyatları ve Çeşitleri

Nerf Zombie Strike Fiyatları ve Çeşitleri

KSürekli yeni serileri çıkan nerf zombie strike tabanca oyuncaklarının müdavimleri her çeşit tabancanın koleksiyonunu yapmaktadırlar. Nerf zombie strike fiyatları, oyuncağın modeline, serisine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Koleksiyoncuların en sevdiği modeller arasında, nerf sniper zombie strike tabancası göz önüne çıkmaktadır. Nerf super soaker zombie strike ürünü ise pompalı bir su tabancasıdır. Bu serinin farklı modelleri bulunmaktadır. Yüksek su kapasitesine sahip haznesi olan ürünlerin bazılarında 3 ayrı namlu bulunur ve üç farklı çeşitte su fırlatma özelliğine sahiptir. Özellikle dış mekanlarda su savaşı oyunları için tercih edilen bu tabanca ile çocuklar eğlenceli vakit geçirebilmektedir. Nerf mega zombie strike ürünlerinin her bütçeye uygun modelleri bulunmaktadır. Eğlenceli bir zombie öldürme oyunu oynamak için tercih edilen nerf zombie strike ürünleri, 8 yaş üstü çocuk veya gençler tarafından severek kullanılmaktadır. Nerf n-strike zombie strike, nerf vortex zombie strike, nerf jolt zombie strike, nerf zombie strike mini çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Çocukların gözdesi zombie tabancası nerf zombie strike çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Nerf zombie strike fiyatları seçeceğiniz modele göre değişmektedir.