Marka
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Bağlama Şekli
Dış Materyal
Kullanım Alanı
Materyal
Taban Teknolojisi
Taban Tipi
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Nike Huarache

" araması için 127 sonuç listeleniyor

Nike Huarache

Nike Huarache ile Rahatlığın Tadını Çıkarın

Nike Huarache üretimlerinin yanı sıra spor ürünleri ve kıyafetleriyle alakalı üretim yapmaktadır. Spor ayakkabı sektöründe öncü markalardan biri olan Nike, gelişim sürecini bu güne kadar devam ettiren bir markadır. Rahat olan ayakkabıların farklı seri ve üretimleri bulunmaktadır. Spor ayakkabılarının, farklı daldaki sporlara hitap eden özel üretimleri seçenekler arasındadır. Üstelik sporcular tarafından ilk sırada tercih edilen spor ayakkabısı markasıdır. Seriler arasında yerini alan Nike Huarache Air olarak üretilen spor ayakkabılar, koşu ayakkabısı olarak üretilen muhteşem ürünlerdir. Kadın, erkek ve çocuk kategorilerine hitap eden ve bu anlamda da kendini günden güne teknolojiye uyarlayan bir modeldir. Koşarken, spor yaparken, günlük kullanımlarda harika bir rahatlıkla kullanıcılara sunulmaktadır. Farklı tip görünümlere sahip olan Nike Air Huarache ikonik bir görünümle imal edilmiştir. Tüy kadar hafif olarak değerlendirilebilen ürünlerdir. Ayrıca ayakkabıların 3 katman olarak file ve delikli detayları da bulunmaktadır. Bu ayakkabılar, hava alabilen modeller olarak değerlendirilebilir. Böylece ayak sağlığını da tehdit etmeyecek nitelikte olduğu söylenebilir. Parmak ve çeyrek panelde dikişsiz yüzey olarak zarif bir tasarıma sahiptirler. Ayakkabıların patik yapısı ayağa tam oturmasına yardımcı olur. Air serisinin arasında yer alan Nike Huarache ultra ürünler, yenilenmiş tasarımı ile satışa sunulmaktadır. Ayak içinde temiz havayı barındırır ve ayak sağlığını korur. Üstün havalandırma özelliği sayesinde fresh bir kullanıma olanak sağlayacaktır. Ayrıca adımları da destekleyen sentetik kaplama özelliği bulunmaktadır. Ultra modellerin yeni sezonda dikkat çeken Nike Huarache beyaz rengidir. Beyazın her ürüne uyumlu olarak kullanım sağlanabileceği söylenebilir. Ayakkabıların hafif enjekte ile tasarlanmış yastık tabanları oldukça rahattır. Üstün darbelere karşı ise yüksek bir koruma sağlayacaktır. Ayrıca her yerde kavrama için ise dayanıklılığı yüksektir. Dış tabanı Waffle ile donatılmıştır. Bu serilerin arasında yerini alan Nike Huarache siyah ürünler de dikkat çekicidir. Siyah renkli üretilen seriler çocuk ve yetişkinlere özel seçenekler ile sunulmaktadır. Olağanüstü hafif köpük dokusu sayesinde ayağa ağırlık vermez. Yastıklama sistemi sayesinde de rahatlığı gün boyu ve spor yaparken hissedebilmek mümkündür. Ayak sağlığı göz önünde bulundurularak üretilen spor ayakkabıları, farklı kullanım alanlarını rahatlıkla destekleyecek özelliklerdedir. Bu nedenle sporcuların birincil tercihi olarak Nike spor ayakkabılarını gösterebilmek mümkündür.

Nike Huarache’dan Sporu Kolaylaştıran Tasarımlar

Spor ayakkabısı üretimini geniş bir kategoride devam ettiren Nike, farklı spor dallarını destekleyen üretimleriyle dikkat çekmektedir. Nike Huarache Air ultra serisi ile spor dünyasında ses getiren bir tasarıma imza atmıştır. Bu ayakkabıların yenilenmiş dış yüzü ve temiz hava akış sağlaması özelliği ile işlevsel bir kullanıma olanak sağlar. Ultra mesh olarak adlandırılan üst tarafı adım destekler özelliktedir. Ayrıca sentetik kaplamalar yer alan ve yastıklama sistemiyle ayağı rahatlatan bir yapısı da vardır. Bu ayakkabıların farklı numara ve renk aralıkları da bulunmaktadır. Markanın tasarımcısı tarafından üretilen özel modelleri içinde bulunduran birçok çeşit bulunuyor. Nike Huarache gri üretimli olan sneaker tarzlar, su kayağı patiğinden ilham alınarak tasarlanmıştır. Ayağı çorap gibi sarabilme özelliği olan ve neopren iç bölümüne destekleyici konularak rahat bir kullanım yapısı oluşturulmuştur. Hafif yastıklaması sayesinde darbe emen phylon orta taban teknolojisiyle üretilmiştir. Etkileyici ve zamansız tasarımıyla üstün bir performans sunmaktadır. Ayrıca bu ayakkabılar, yüksek performans sağlayarak model ismini de Kızılderili ve batı kültüründen almıştır. Böylece Huarache olarak anılmaya başlamıştır. Tasarım zenginliğini devam ettiren markanın, Nike Huarache Ultra Run serisiyle de dikkat çektiği söylenebilir. Efsanevi olan Nike klasiği, modern yapıdaki çizgiler ile yorum kazanmıştır. Bu ayakkabıların sneaker tarz olması ayakta rahatlığın yakalanacağı anlamına gelir. En belirgin özellikleri ise nefes alması, rahatlık, hafif bir kullanım ve aynı zamanda delikli köpük yüzeyi olarak sıralanabilir. Üst kısmı file olduğu için muhteşem bir hava akışı sağlayacaktır. Bu nedenle Nike Huarache Run önerilen modeller arasında en başta yer alır. Üretilen modeller arasında kadın, erkek, çocuk ve unisex tasarımlar yer almaktadır. Nike Huarache pembe modeller kadınların genellikle tercih ettiği renkler arasındadır. Pembenin farklı tonlarıyla tasarlanan ve ilk koşu ayakkabısı olarak da kullanım sağlanan serilerdendir. Dayanıklılığı yüksek ve ayağı saran yapısı olan bir spor ayakkabıdır. Ayrıca yüksek tutuş sağlayan, sağlam kauçuk dış taban özelliğiyle de dikkat çeker. İsteğe bağlı olarak tercih edilecek Nike Huarache yeşil renkli spor ayakkabılar da vardır. Bu ürünler, Nike tarihine yön verecek likra ve neopren kumaş karışımı ile tasarlanmıştır. Bu teknoloji ise kullanıcının işini kolaylaştıracak bir işlemdir. Ayrıca markanın farklı modellerinden de ilham alınarak üretilen bir seridir.

Nike Huarache’nin Geniş Renk Yelpazesini Keşfedin

Renkler, hayatın her alanında özenle belirlenen detaylardır. Üretilen spor ayakkabıların üstün teknolojiler kullanılarak üretildiği söylenebilir. Ayrıca ürünlerin renk seçeneği de oldukça fazladır. İstenilen spor kıyafet ile uyum sağlayacak renk aralıklarını zevke uygun olarak tercih edebilmek mümkündür. Nike Huarache kırmızı ayakkabılar, farklı tonlarda üretilmiştir. Kırmızı genellikle kadın ve erkeklerin başlıca tercihleri arasında yerini almaktadır. Bu nedenle ilk tercihler arasında kırmızı renk gösterilebilir. Her mevsim kullanım sağlanabilecek kırmızı renginin yanı sıra Nike Huarache bej spor ayakkabılar da spor kıyafetler ve kot pantolonlarla bile rahatlıkla kombinlenebilir. Ürünlerin hafifliği ve rahatlığı sayesinde de yapılan koşularda ve sporlarda işlevsel kullanımlı olacağı söylenebilir. Bu serilerin farklı görünümlü olmasından dolayı marjinal kıyafetlerle rahatlıkla uyum sağlayabilir. Nike Huarache ayakkabı seçenekleri, farklı renk aralıklarıyla sunulur. Bu da ürünlerin her beğeniye ve ihtiyaca göre kullanıcılar tarafından tercih edilebileceği ifade edilebilir. Ayakkabılar tek renk ve aynı zamanda iki renk olarak çeşitlilik göstermektedir. Ayakkabılar, zaman zaman Nike Huarache indirim oranlarıyla uygun fiyatlarla kullanıcılara sunulmaktadır. Farklı renkleri kontrast kıyafetler ve uyumlu renkler ile kombinlenerek kullanılabilir. Ürünlerin kadın ve erkekler tarafından sezonda en beğeni toplayan renklerde belirlendiği söylenebilir. Belirlenen renk aralıkları ise markanın farklı tasarım özellikleriyle buluşturulmuştur. Özellikle herkesçe beğeni toplayan ve genellikle farklı mevsimlerde giyilen Nike Huarache mavi spor ayakkabıları vardır. Mavi renkli spor ayakkabılar, her tarza uyum sağlayacak bir renktir. İster spor olsun ister klasik bir tarz olsun, kişilerin stillerini belirgin şekilde yansıtacaktır. Renklerin yanı sıra ürünlerin genel özellikleri ise hafiflikleridir. Hafif ve hava akışı sağlamaları, ayak sağlığını tehdit etmeyen bir yapıda olduğunu göstermektedir. Efsane olan Nike klasiklerini yansıtan Huarache spor ayakkabıları, vintage ve modern çizgileri birleştiren üretimler vardır. Üretilen ayakkabılar, yeniden yorum kazanarak, teknolojinin getirileriyle birleştirilmektedir. Yani daha rahat bir ayak yapısı ve ayağı rahatsız etmeyen bir üretim yapısı benimsenmektedir. Genellikle spor için tercih edilen ayakkabılar, farklı kullanımları destekleyen niteliklere sahiptir. Bazen spor tarzın vurgulayıcısı olan serinin bazen de kişilerin stillerini yansıtmak için önem taşır. Ürünlerin renk aralıkları da bu durumu destekleyecek genişliktedir. Sayılan renklerin yanı sıra mor, lacivert, pudra, turuncu gibi farklı renklerde spor ayakkabı seçenekleri de bulunmaktadır.

Nike Huarache Spor Ayakkabılarının Rahatlığından Faydalanın

Nike Huarache outlet ürünleri ve diğer spor ayakkabıları olarak geniş üretim skalasını rahat ürünler ile sağlamaktadır. Çünkü rahatlık bu marka için kullanıcılarına sunulan en önemli unsurlardan bir tanesidir. Markanın üretim kategorisi arasında yerini alan Alpha serilerin şampiyonluk sezonunda da etkin bir rol oynadığı söylenebilir. Çünkü profesyonel oyuncuların tercih edebileceği türde spor ayakkabılardır. Aslında krampon demek de yanlış olmayacaktır. Futbol oyunu için özel olarak tasarlanmış, giyilmeden önce ise tutuş, renk ve kişiye özel ayrıntılar ile kişiselleştirebilmek mümkündür. Sahada dikkat çeken Alpha tasarımlar, sporcuların stillerine yön verecektir. Ayrıca bu ürünler, fazla renkli tasarımlar ile bir araya getirilmiştir. Bu sebeple ayakta havalı bir görünüm yakalayabilmek mümkün olacaktır. Sahada rahatlıktan hoşlanan sporcular için ise geliştirilen Alpha Elite 2 Low By You serisi, Air teknolojiyle geliştirilmiştir. Destek ve tutuş özellikleri 9 çivili tasarımla birleştirilmiştir. Her pozisyonda ise muhteşem oyunlara fırsat vermektedir. Ayakkabının çok işlevsel olması da özellikleri arasında yerini almaktadır. Ayrıca tarzını yeni grafik çizgiler ile birleştiren farklı plakalar kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir. Bu serilerin farklı renklerdeki tasarımları bulunmaktadır. Nike Huarache mor renk bu aralıklardan bir tanesidir. Renklerin değişkenliğinin yanı sıra ayakkabıların kullanım yönleri ve amaçları da farklılık gösterir. Futbol için geliştirilenler sahada top oynarken, rahat edebilmeye yardımcı olan ürünlerdir. Genellikle Air teknolojisiyle tasarlandığı için tepki veren yastıklama özelliği sağlar. Futbol kramponlarının çoğu kişiselleştirilebilen ürünler olarak dikkat çekmektedir. Çıtasını yüksek tutan sporcular için tasarlanan çeşitli renk olanakları bulunur. Sezon boyunca kişilerin kendi tasarımlarını giymek ve bu durumda sahada deplasman yaparken maçlara özel tasarımlar yapılabilir. Genellikle aşınmalara karşı metal çivilerden tasarlanan krampon serileri, MCS denilen metal çivi muadili ile imal edilmiştir. Bunun yanı sıra kişilere özel olarak numaralar bulunduğu için ayağı rahatsız etmeden giyebilmek mümkündür. Profesyonel futbolcuların bu kramponları satın almasıyla birlikte sırt numaralarını ayakkabının arkasına yazdırabilmeleri durumu söz konusudur. Bu gibi işlemlerin yanı sıra ise kişisel bir mesaj yazılması isteniyorsa kramponun üzerine yapılabilmektedir. Ayakkabı üzerinde daha fazla ayrıntı isteyen kişiler için farklı dizaynlar gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca hafiflik ve dayanıklılık Zoom Air birimi ile mümkün hale gelmiştir.

Nike Huarache’nin Yüksek Teknolojili Spor Ayakkabı Dünyası

Teknolojik faaliyetler devamlı değişen ve gelişen bir unsurdur. Markanın bu gelişimi göz önüne alarak, spor ayakkabısı üretimlerini gerçekleştirdiği söylenebilir. Nike Huarache lacivert, pembe, siyah, gri, bej, kırmızı, turuncu gibi farklı renk aralıklarında üretimi vardır. Bu üretimler, farklı spor dallarını destekleyici niteliktedir. Futbol, koşu, yürüyüş gibi farklı aktiviteleri tam anlamıyla destekleyen ürün gruplarını oluşturmaktadır. Ayrıca renklerin farklı tonlarıyla yapılan üretimler, uzun süre kullanımı sağlanacak şekilde canlı kalabilmektedir. Çünkü kullanılan malzemeler ve işçilik son teknolojik ürünler yardımıyla bir araya getirilir. Spor dallarını destekleyen spor ayakkabıların yanı sıra günlük kullanımlar, koşu, yürüyüş gibi aktiviteler için de tasarlanan özel modeller bulunmaktadır. Nike Huarache turuncu renkli ayakkabılar, kadın ve erkeklerin tercih edebileceği bir renktir. Ayrıca farklı kullanımlar için de rahatlıkla tercih edilebilir. Sıra dışı hafif yapısı ile ayakta sanki hiçbir şey yokmuş gibi bir his uyandırır. Naylon ve sentetik üst bölüm sayesinde hafiflik sağlar. Ürünlerin iç bölümleri bir hayli rahattır. Bu durum ayağı sarmasından ve asla rahatsızlık vermemesinden anlaşılmaktadır. Elastik bant destekli olan bu spor ayakkabıları, kalıplı topuk parçası esnek olan ürünlerdir. Böylece ayağı sarar ve asla rahatsızlık da vermez. Waffle dış taban desen özellikleri bulunan seçenekler de ayakkabı modelleri arasındadır. Bu bölümler uzun süreli tutuş desteği sağlamaktadır. Turuncu renginin yanı sıra genel olarak sık tercih edilen Nike Huarache haki modeller de muhteşem görünümlü ürünlerdir. İster sahada futbol oynarken, ister günlük kullanımlar için olsun farklı modellerinden yararlanabilmek mümkündür. Nike birçok unsuru düşünerek, ayakkabıların üretimlerini meydana getirir. Bazı ürünlerde yer alan kişiselleştirilebilir özellik, kullanıcılar tarafından beğeni toplamaktadır. Üst bölümünde yer alan yeni grafik desenlerden biri seçilerek yeni bir stil oluşturulabilir. Çünkü grafikli ve plakayla tasarlanmış olan spor ayakkabılar düz ya da kat renkli seçenekleriyle klasik stile dönüştürülebilir. Nike tarafından geliştirilen sağlam Drag-on koruması bu serilerde sık rastlanan kaplama yöntemleri arasındadır. Bu özellik burun ucuna dayanıklılık sağlayan bir işlemdir. Aynı zamanda sezon boyuncu ise sağlamlığını kaybetmeyen bir modele sahip olmak mümkündür. Bu koruma işlemi kramponlara ya da normal ayakkabılara ekleyerek kullanım sağlanabilir. Ayrıca oyunlara da ilham verecek olan özel mesajlar ile tasarlanacak krampon seçenekleri de bulunur. Air serilerinin topuklarında yer alan birimi ayak tarağındaki hafifliğin işaretidir.

Nike Huarache Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tasarlanan bu seriler, farklı kullanım alanlarına hitap edecek özelliklerde çeşitlenmiştir. Genel olarak kategorize edilecek olursa, sneaker tarzda, koşu ve antrenman ayakkabısı olarak, yürüyüş ayakkabısı gibi farklı modeller bulunmaktadır. Nike Huarache pudra, kırmızı, bordo, lacivert, turuncu, siyah, bej, gri, haki, yeşil, pembe gibi bazı renkler de sezonda dikkat çeken seçeneklerden bir kaçıdır. Bu spor ayakkabıları Huarache serisinin yanı sıra bu ayakkabıların içinde yer alan Air Run modeller de bulunmaktadır. Air Run, Air Run Premium, Run ultra, Alpha olarak çeşitlilik gösterir. Genel anlamda günlük kullanımlara ve futbolda sık kullanılan modellerle bu serileri görebilmek mümkündür. İsteğe bağlı olarak ise kadın, erkek, çocuk ve unisex seçenekler geniş bir skalada kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Ayakkabıların her ayağa uyum sağlayacak olan numara genişliği vardır. Bu nedenle, çok küçük ayaklı ya da büyük ayaklara sahip olanlar için mutlaka uyumlu bir spor ayakkabı bulunacaktır. Ayakkabılarda yer alan üstün teknolojiler ayak tabanının rahat etmesine yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra mevsimsel geçişliliğe uyum sağlayan spor ayakkabılar beğeni toplamaktadır. Çünkü hava akışı sağlayan modeller her zaman spor severler tarafından istenen özellikler arasındadır. Spor ayakkabılar, kullanım alanlarına göre farklı yapısal özelliklere ayrılırlar. Bilekte biten ya da bileğe kadar uzanan birçok spor ayakkabı seçeneği vardır. Bu spor ayakkabılar, yastıklı taban teknolojisiyle tasarlandığı için adım desteği sağlayarak, spor yaparken ya da koşarken, ayağı yormaz. Tam aksine ayağı rahat ettirdiği ve fresh bıraktığı için uzun süre kullanım sağlanacak olan ürünlerdir. Nike tarafından tasarlanan spor ayakkabılar, sağlam malzeme yapısı ve rahatlığı yönünden en sık tercih edilen seçenekler arasındadır. Bu özelliklerin yanı sıra Nike Huarache fiyat aralıkları da herkese hitap edecek oranlarda sunulmaktadır. Fakat tabi ki ürünlerin kendi içinde fiyatsal oranlamaları değişkenlik göstermektedir. Bu ürünler, kullanım alanları, amaçları, ayakkabıda kullanılan teknolojiler, kullanılan materyal ve malzemeler, ürünün teknik özellikleri ve kişisel olup olmaması fiyatı etkileyen bazı etmenler arasında sayılabilir. Fiyat aralıkları değişkenlik gösterse de herkesin alım gücüne hitap ettiği için rahatlıkla satın alınabilecek ürünlerdir. Üstelik sağlam malzeme yapısı sayesinde de uzun ömürlü bir kullanıma olanak sağlar. Nike Huarache ayakkabı modellerini sayfamız üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.