Marka
Yıldızlı Ürünler
Fiyat
HDMI
İşlemci Modeli
Çözünürlük
Çözünürlük Standartı
Ekran Boyutu
Ekran Kartı
Ekran Kartı Tipi
Garanti Tipi
İşlemci Tipi
İşlemci Çekirdek Sayısı
İşlemci Frekansı
Temel İşlemci Hızı (GHz)
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Kapasite
Klavye
Kullanım Amacı
Optik Sürücü Tipi
Power Supply
Ram (Sistem Belleği)
Ekran Kartı Bellek Tipi
SSD Kapasitesi
Renk

64 Bit Nvidia Geforce 920M Trendyol’da!

Sürekli gelişen bilgisayar dünyasında yazılım ve donanım açısından güncel kalmak önemli bir konudur. Yeni programlar kullanabilmek veya büyük stratejik oyunlar oynayabilmek için daha güçlü donanımlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada yükseltilmesi gereken önemli donanımlardan birisi ekran kartıdır. 13 inç ve üstündeki dizüstü bilgisayarlar için sunulan Nvidia Geforce 920M ekran kartı günlük kullanım ihtiyaçlarınızın üzerinde bir performans sağlayarak sizi memnun eder. Kepler mimarisi tabanında üretilen Nvidia 920M sahip olduğu 4 GB paylaşımsız bellek ile artan görsel kapasite ihtiyaçlarınızı giderebilir. Bazı popüler oyunları rahatlıkla çalıştırabileceğiniz Trendyol’dan alabileceğiniz GT 920M modeli ile dizüstü bilgisayarınızı iş dünyasına uygun olarak güncelleyebilir, çizim ve tasarımlar yapmak için kullanabilirsiniz.

4 GB Nvidia Geforce 920M Özellikleri

4 GB Nvidia Geforce 920M Özellikleri

64 bitlik arayüzü ile gelen GT920M ekran kartı 954 MHz hızında çekirdeğe sahiptir. 2 shader blok içeren çekirdekte her SMX bloğunda 192 shader yani toplamda 384 shader bulunur. GK208 çipi kullanan Nvidia GT 920M modeli ile Display port 1.2 ve HDMI 1.4a üzerinden 4 aktif ekrana kadar görüntü almak mümkündür. 3840 x 2160 piksel maksimum çözünürlükte görüntü sunabilen Nvidia Geforce 920M özellikleri Optimus, PhysX, Verde Sürücüler, CUDA, 3D Vision, 3DTV Play, GPU Boost 2.0 olarak tanımlanabilir. Video işlemcisi olarak 5. jenerasyon PureVideo kullanan donanım MPEG-1/2, MPEG-4 ASP, VC1/WMV9 ve H.264 dosya türlerini 4K çözünürlüğe kadar destekler. 1800 MHz hız ile DDR3 türü belleğe sahip olan Geforce 920M paylaşımsız olarak kullandığı 4096 MB bellek kapasitesi sayesinde ekstra bellek ayırmaya gerek kalmadan dizüstü bilgisayarınız için iyi bir performans sağlayarak iş dünyasında yapmanız gereken yüksek çözünürlükteki çalışmalarınız için size yardımcı olur.

Nvidia Geforce 920M Oyun Performansı

Nvidia Geforce 920M Oyun Performansı

Dünyaca bilinen Nvidia, birçok seri ekran kartlarıyla her zaman bilgisayarınızın güncel olmasına yardımcı olarak tercih edilen bir teknoloji markası olmayı başarır. Nvidia Geforce 920M notebook görüntü kapasitesini ve hızını artırmak için pek çok yönüyle ilgi gören bir modeldir. DirectX 12, Gölgelendirici 5.0 DirectX sürümü ile gelen Nvidia Geforce 920M oyun performansı artırmak için de tercih edilen bir modeldir. 1300 milyon transistör ve 28 nm Kepler mimari teknolojisine sahip olan grafik kartı 13 inç ve üstü dizüstü bilgisayarlara kolayca monte edilebilir. Nvidia Geforce GT 920M olarak da bilinen ekran kartı bazı popüler oyunlar oynamanıza yardımcı olurken pek çok grafik ve görüntü uygulaması için gerekli donanım özelliklerini sağlar. Siz de notebook kullanırken büyük ve güncel uygulamalar kullanmak isterseniz bu donanımı Trendyol’dan alabilirsiniz

Uygun Fiyatlı Nvidia Geforce 920M Ekran Kartı

Uygun Fiyatlı Nvidia Geforce 920M Ekran Kartı

Windows ve Linux işletim sistemlerinin tüm sürümleri için sürücüsü bulunan Geforce M920 ekran kartı düşük ve yüksek ayarlarda çalıştırılabilir. 64 bitlik arayüzü ile sunulan Nvidia Geforce 920M fiyat ve performans açısından uygun bir seçenek olarak karşınıza çıkar. Bilgisayarınızda basit programlar kullanmak, film, video izlemek veya görsel arşiv oluşturmak dışında özellikle yüksek performans gerektiren güncel bazı programları kullanmak isteyebilirsiniz. Böyle bir performans için dahili ekran kartının yetersiz kaldığı durumlarda bu grafik kartını kullanmak işlerinizi kolaylaştırır. Çünkü Nvidia Geforce 920M laptop üzerinde çalışan oyun, tasarım, çizim, resim ve video düzenleme uygulamalarında önceki nesil modellerine göre 3 kat daha fazla grafik performansa sahiptir. Bu yüzden dizüstü bilgisayarınızı Geforce 920M ekran kartı ile geliştirerek iş hayatınıza uygun bir performans ile çalıştırmak isterseniz Trendyol’dan sipariş vererek bunu kolayca yapabilirsiniz.