Ekran Kartı Tipi
İşlemci Tipi
Kapasite
Ram (Sistem Belleği)
Fiyat
HDMI
Ekran Yenileme Hızı
İşlemci Modeli
Garanti Süresi
Hard Disk Kapasitesi
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Cihaz Ağırlığı
Çözünürlük
Çözünürlük Standartı
Ekran Boyutu
Ekran Kartı Hafızası
Garanti Tipi
İşlemci Çekirdek Sayısı
Temel İşlemci Hızı (GHz)
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Klavye
Kullanım Amacı
Dokunmatik Ekran
Optik Sürücü Tipi
Panel Tipi
Ekran Kartı Bellek Tipi
SSD Kapasitesi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ekran Kartı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Nvidia Rtx 3070

" araması için 802 sonuç listeleniyor

Kullanışlı NVIDIA RTX 3070 Trendyol’da!

NVIDIA RTX 3070 model ekran kartı anlayışına yeni bir soluk getirir. Işın izleme, Tensör çekirdek, çoklu işlemci ve bellek özellikleri ile dikkat çeker. Sahip olduğu donanım sayesinde zorlu oyunlarda dahi alınan verimi maksimuma çıkarır. Böylece NVIDIA 3070 ekran kartı hem oyun sevenler hem de içerik üreticileri tarafından bir vazgeçilmez haline gelir. Yüksek hız performansı ile müşterilerin oyun içerisinde rekabet avantajı elde etmelerine de imkan sağlanır. Seyir zevkinin en üst düzeyde yaşanması için ise sanal gerçekliğe ayrıca önem verilir. Bu doğrultuda görüntü kalitesi ve çözünürlük ayarları geliştirilir. Siz de RTX 3070 NVIDIA tarafından sunulan ayrıcalıkları vakit kaybetmeden yaşamak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikleri ile 3070 NVIDIA

Öne Çıkan Özellikleri ile 3070 NVIDIA

Markanın bir seri halinde tanıttığı ekran kartları arasında 3070 NVIDIA ciddi oranda rağbet görür. Oluşan bu hava üzerinde tasarımdan sunulan özelliklere kadar her bir noktada müşteri odaklı hareket edilmesi etkili olur. 5888 CUDA çekirdeklerin yanı sıra Tensör ve RT çekirdekleri ile cihaz başka bir boyuta kavuşturulur. Yapay zeka desteklenen bu özellikler sayesinde görüntülerin net, keskin ve gerçekçi algılanması sağlanır. Bu seviye ekranda yer alan her bir kare için geçerli hale getirilir. Böylece bir NVIDIA RTX 3070 notebook hız ve performans kalitesi ile tüm beklentileri karşılamış olur. Bununla birlikte sahip olunan GPU, NVIDIA GeForce RTX 3070 8 GB bellek ile buluşturulur. Bellek arayüzü genişliği ise 256 bit olarak belirlenir. Müşteriye sunulan gelişmiş özellikler 16 Gbps bellek hızıyla devam ettirilir. 8K çözünürlük desteği yine NVIDIA RTX 3070 laptop performansının artırılmasında önemli rol oynar. Siz de sahip olduğu özellikler ile adından söz ettirmeyi başaran ekran kartına sahip olmak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Dikkat Çeken NVIDIA RTX 3070 Ekran Kartı

Dikkat Çeken NVIDIA RTX 3070 Ekran Kartı

NVIDIA RTX 3070 ekran kartı güçlü teknik özellikleri, kusursuz bir tasarım ile birleştirilir. Kaliteli metal malzemeden üretilen ön kapak dayanıklı yapısı ile ilk bakışta müşterilerin dikkatini çeker. Çift rulmanlı yapıya sahip farlarda eksen teknolojisi tercih edilir. Çift rulmanlı fan yapısı hem tutarlı hem de müşterilere uzun ömürlü bir kullanım sürecini vadeder. Fan dönüşü sırasında türbülansın azaltılması noktasında ise gelişmiş optimize özelliği devreye girer. Bellek soğutma blokları ile sıcaklık sürekli olarak kontrol altında tutulur. Ayrıca ısının eşit dağıtımı noktasında da gerekli tüm önlemler alınır. Bu titiz çalışma ise kusursuz bir ürünün ortaya çıkmasına zemin hazırlar. NVIDIA Geforce RTX 3070 fiyat noktasında da müşterileri tatmin etmeyi başarır. Teknik özelliklerinden tasarım detaylarına kadar üretiminde büyük emek harcanan NVIDIA RTX 3070 PC modellerine Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Kaliteli NVIDIA RTX 3070 Fiyat Avantajı

Kaliteli NVIDIA RTX 3070 Fiyat Avantajı

NVIDIA Geforce RTX 3070 sahip olduğu özellikler kadar fiyatı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. NVIDIA RTX 3070 fiyat ve sunulan performans arasındaki denge müşterilerin takdirini kazanır. Kalite, üstün performans ve gelişmiş tasarım kullanım süresi üzerinde etkili olur. Teknik özellikler çağın ilerisinde konumlanır. Tasarımdaki ince dokunuşlar ile ekran kartının hem kullanım süresi uzatılır hem de konforu artırılır. Farklı amaçlar doğrultusunda cihazın sağladığı avantajlardan faydalanmak isteyen müşteriler ise donanımı ve fiyat performansından memnun kalır. Kalitesini ispat etmiş markalar da bu ekran kartını ürettikleri bilgisayar modellerine entegre eder. Bu durumda geniş bir fiyat yelpazesinin oluşmasına da zemin hazırlanır. Modellerin fiyatları ise müşterilere sunulan özellikleri ile doğru orantılı olarak belirlenir. Siz de avantajlı NVIDIA RTX 3070 satın alma seçenekleri için Trendyol’a göz atabilirsiniz.