Ofis Dekor

12249+ Ürün
taru pasaj Ham Sitrin Doğal Taş Parçaları Ortalama 10 Gram Dekoratif Şifalı T...
Bugün Kargoda

taru pasajResmi satıcı rozeti Ham Sitrin Doğal Taş Parçaları Ortalama 10 Gram Dekoratif Şifalı Taş Ev Ofis Hediye

5.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
19,22 TL
taru pasaj Opalit Doğal Taş Dekoratif Taş Parçaları Meditasyon Enerji Taşı Ev...
Bugün Kargoda

taru pasajResmi satıcı rozeti Opalit Doğal Taş Dekoratif Taş Parçaları Meditasyon Enerji Taşı Ev Ofis Süsleme Hediyelik 12-13 Gr

5.0
(1)
Kupon Fırsatı
42,03 TL
Trendyol Plus ile34,70 TL
KLYNTO Modern İkili Yaprak Tüy Biblo Seti Ev Ofis Dekorasyonu Hediyelik Yapra...
Hızlı Teslimat

KLYNTOResmi satıcı rozeti Modern İkili Yaprak Tüy Biblo Seti Ev Ofis Dekorasyonu Hediyelik Yaprak Obje (24,5 cm & 19,5 cm)

4.3
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
197,01 TL199 TL
Trendyol Plus ile187,16 TL
Tual Hobi Sanat Dekoratif Altın Görünümlü Buda Heykeli Büyük Boy Gold (35x27c...
Yetkili Satıcı

Tual Hobi Sanat Dekoratif Altın Görünümlü Buda Heykeli Büyük Boy Gold (35x27cm) Ev Ofis Dekorasyon Hediyelik

4.9
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
3.250 TL
Trendyol Plus ile2.925 TL
3Doruk Orhun Yazıtları Göktürk Kitabesi Kaplumbağa Kaideli Dekoratif Biblo

3Doruk Orhun Yazıtları Göktürk Kitabesi Kaplumbağa Kaideli Dekoratif Biblo

Kargo Bedava
20 TL Kupon
Kargo Bedava
749,90 TL
Trendyol Plus ile712,40 TL
ersu store Tasarım At Figürü Obje Biblo Ev Ofis Dekorasyon Hediyelik
Bugün Kargoda

ersustoreResmi satıcı rozeti Tasarım At Figürü Obje Biblo Ev Ofis Dekorasyon Hediyelik

3.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
40 TL Kupon
Kargo Bedava
899 TL
GATO SHOP Dekoratif Yapay Sukulent Aranjmanı Gold Ayaklı Saksıda Masaüstü Sal...
Bugün Kargoda

GATO SHOP Dekoratif Yapay Sukulent Aranjmanı Gold Ayaklı Saksıda Masaüstü Salon Ofis Ev Dekoru

Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
79 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
3.959,01 TL3.999 TL
Trendyol Plus ile3.563,11 TL
Atsutech Dekoratif Ördek Figürlü Fotoğraf Standı - Ofis Ve Ev İçin Hediyelik ...
Hızlı Teslimat

Atsutech Dekoratif Ördek Figürlü Fotoğraf Standı - Ofis Ve Ev İçin Hediyelik Masaüstü Tutucu

199 TL
OEM 2'li Modern Vazo Seti - Beyaz ve Altın Detaylı 26 cm El Yapımı Dekoratif ...

OEM 2'li Modern Vazo Seti - Beyaz ve Altın Detaylı 26 cm El Yapımı Dekoratif Vazo

3.6
(55)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
413 TL
GESOLAB 3’lü Dekoratif Çiçek Kavanoz Vazo Seti – Şirin Ev Ofis Dekoru Masa Üs...
Hızlı Teslimat

GESOLAB 3’lü Dekoratif Çiçek Kavanoz Vazo Seti – Şirin Ev Ofis Dekoru Masa Üstü Süs- Siyah

Sepet ikonuSepette %1 İndirim
173,26 TL175,01 TL
triora Aura Fil Obje – Modern Minimalist 3D Dekoratif Fil Biblo | Premium Ev ...
Hızlı Teslimat

triora Aura Fil Obje – Modern Minimalist 3D Dekoratif Fil Biblo | Premium Ev & Ofis Dekoru | PLA Tasarım Heykel | 17 x 20 cm

5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
30 TL Kupon
Kargo Bedava
825 TL
bycaeldesign 3d Tasarım Balon Köpek Dekoratif Biblo - Ev / Ofis 6 x 12
Hızlı Teslimat

bycaeldesign 3d Tasarım Balon Köpek Dekoratif Biblo - Ev / Ofis 6 x 12

4.5
(40)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
149 TL
KLYNTO Modern Dekoratif Home Yazılı Ev Figürü - Minimalist Salon, Ofis ve Kit...
Hızlı Teslimat

KLYNTOResmi satıcı rozeti Modern Dekoratif Home Yazılı Ev Figürü - Minimalist Salon, Ofis ve Kitaplık Dekoru - 17,5 cm

4.4
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
296,01 TL299 TL
Trendyol Plus ile281,21 TL
MSVstudio3d Mini Ofis Arkadaşları – Dekoratif Masaüstü Figür
Hızlı Teslimat

MSVstudio3d Mini Ofis Arkadaşları – Dekoratif Masaüstü Figür

4.4
(7)
2. Ürün %20
199 TL
Trendyol Plus ile189,05 TL
BiTon Toptan El Yapımı Dekoratif Ahşap Yelkenli Gemi Maketi 16x16 cm – Ofis &...
Hızlı Teslimat

BiTon Toptan El Yapımı Dekoratif Ahşap Yelkenli Gemi Maketi 16x16 cm – Ofis & Ev Hediyesi – 527BCF

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kupon Fırsatı
2 Adede %5

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

308,88 TL
313,38 TL
Trendyol Plus ile293,44 TL
FOR POLYESTER Küçük Dokunuşlar Nazarlık Göz Biblo /Ev-Ofis Dekorasyon/Masa üs...
Başarılı Satıcı

FOR POLYESTER Küçük DokunuşlarResmi satıcı rozeti Nazarlık Göz Biblo /Ev-Ofis Dekorasyon/Masa üstü/Raf-Kitaplık Kombin

4.8
(17)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2 Adede %5
Kargo Bedava
999 TL
Trendyol Plus ile929 TL
Pat Aksesuar Retro Dekoratif Daktilo – 25x14 cm Vintage Nostaljik Ev & Ofis M...
Bugün Kargoda

Pat Aksesuar Retro Dekoratif Daktilo – 25x14 cm Vintage Nostaljik Ev & Ofis Masa Üstü Dekorasyon Aksesuarı

1.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.460 TL
Trendyol Plus ile1.314 TL
Emfa home 2'li kanat Küre mermer ayaklı Dekoratif Obje | Modern & Şık Ev Ofis...

Emfa home 2'li kanat Küre mermer ayaklı Dekoratif Obje | Modern & Şık Ev Ofis Masa Süsü

5.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 75 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 75 TL İndirim
1.624 TL1.699 TL
CynDesign Dekoratif Esneyen Kedi 2’li Biblo 3D Baskı Modern Bohem Ev Ofis Mas...
Hızlı Teslimat

CynDesign Dekoratif Esneyen Kedi 2’li Biblo 3D Baskı Modern Bohem Ev Ofis Masa Raf Süs Objesi

299,90 TL
Genel Markalar NOSTALJİK METAL KLASİK ARABA MAKETİ EV VE OFİS DEKORASYONU
Hızlı Teslimat

Genel Markalar NOSTALJİK METAL KLASİK ARABA MAKETİ EV VE OFİS DEKORASYONU

Sepet ikonuSepette 200 TL İndirim
Kargo Bedava
75 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 200 TL İndirim
2.000 TL2.200 TL
ersu store Balon Köpek Biblo Obje Dekoratif Heykel, Modern Ev & Ofis Aksesuar...
Hızlı Teslimat

ersustoreResmi satıcı rozeti Balon Köpek Biblo Obje Dekoratif Heykel, Modern Ev & Ofis Aksesuarı Hediyelik

Kargo Bedava
40 TL Kupon
Kargo Bedava
1.225,56 TL
Trendyol Plus ile1.164,28 TL
Genel Markalar KLASİK TARZ ESKİTME METAL VESPA MOTOR MODELİ EV VE OFİS DEKORA...
Hızlı Teslimat

Genel Markalar KLASİK TARZ ESKİTME METAL VESPA MOTOR MODELİ EV VE OFİS DEKORASYON

Sepet ikonuSepette 200 TL İndirim
Kargo Bedava
75 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 200 TL İndirim
2.100 TL2.300 TL
Gowpenart Atatürk Yuvarlak Çerçeveli Masaüstü Metal Büst -Ev / Ofis Dekoru- H...

Gowpenart Atatürk Yuvarlak Çerçeveli Masaüstü Metal Büst -Ev / Ofis Dekoru- Hediye Biblo -18 x 18 Cm

5.0
(81)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
361,80 TL
Hinora Home 2'li Dekoratif Cam Küre Seti Kristal Efektli Modern Salon ve Ofis...

Hinora Home 2'li Dekoratif Cam Küre Seti Kristal Efektli Modern Salon ve Ofis Masa Üstü Objesi Yeşil 14x6 - 12x5 cm

Kargo Bedava
2.199 TL
ersu store Özel Tasarım Dekoratif Ev Ofis Hediyelik Biblo Obje Aksesuar
Hızlı Teslimat

ersustoreResmi satıcı rozeti Özel Tasarım Dekoratif Ev Ofis Hediyelik Biblo Obje Aksesuar

5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
40 TL Kupon
Kargo Bedava
801,47 TL
MSVstudio3d Mini Ofis Arkadaşları – Dekoratif Masaüstü Figür (Çerçeve içindek...
Hızlı Teslimat

MSVstudio3d Mini Ofis Arkadaşları – Dekoratif Masaüstü Figür (Çerçeve içindeki resimler görsel amaçlıdır)-Mini Fotoğraf Çerçeve

2. Ürün %20
199 TL
Trendyol Plus ile189,05 TL
Palpe İthal 2li Dekoratif Metal Saksı Orkide Biblo Obje Ev Aksesuar Masa Kons...
Yetkili Satıcı

PalpeResmi satıcı rozeti İthal 2li Dekoratif Metal Saksı Orkide Biblo Obje Ev Aksesuar Masa Konsol Salon Ofis Dekor

4.7
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 15 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 15 TL İndirim
1.885 TL1.900 TL
Hinora Home 3’lü 3D Dekoratif Duvar Tablosu 45x45 cm Ahşap Çerçeveli Camlı Me...

Hinora Home 3’lü 3D Dekoratif Duvar Tablosu 45x45 cm Ahşap Çerçeveli Camlı Metal Detaylı Gold Salon Ofis Duvar Dekoru

Kargo Bedava
8.436,45 TL
Trendyol Plus ile7.781,26 TL
Miolette Yağ ve Kas Kütlesi Karşılaştırma Maketi - Diyetisyen Ofis Masa Dekor...
Birlikte Al Kazan

MioletteResmi satıcı rozeti Yağ ve Kas Kütlesi Karşılaştırma Maketi - Diyetisyen Ofis Masa Dekoru ve Eğitim Objesi

Kargo Bedava
1.499 TL
NİVORA HOME Lotus Mumluk ve Koku Çubuğu Vazo Seti Dekoratif Tepsili Ev Salon ...
Bugün Kargoda

NİVORA HOME Lotus Mumluk ve Koku Çubuğu Vazo Seti Dekoratif Tepsili Ev Salon Ofis Dekoru

5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
159,99 TL
Trendyol Plus ile151,99 TL
zebu3Design Dekoratif Kuru Kafa Figürü - Pembe | Modern Masaüstü Obje | Ev ve...
Hızlı Teslimat

zebu3Design Dekoratif Kuru Kafa Figürü - Pembe | Modern Masaüstü Obje | Ev ve Ofis Aksesuarı

4.4
(14)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

156,11 TL
164,46 TL
Safir Design Siyah Modern Rakam Tasarımlı Masa Saati - Dekoratif Ofis ve Ev H...
Yetkili Satıcı

Safir Design Siyah Modern Rakam Tasarımlı Masa Saati - Dekoratif Ofis ve Ev Hediyesi - Büyük Boy Estetik Saat

Kargo Bedava
1.699 TL
rakaymu Lüks Kristal Taşlı Yelkenli Biblo Seti 3’lü – Modern Dekoratif Salon ...
Yetkili Satıcı

rakaymuResmi satıcı rozeti Lüks Kristal Taşlı Yelkenli Biblo Seti 3’lü – Modern Dekoratif Salon Sehpa ve Ofis Süsü El Yapımı Polyester Obje Takımı

Kargo Bedava
4 Al 3 Öde
Kargo Bedava
599 TL
Hinora Home Kristal Model Yuvarlak Tema Şık Dekoratif Ahizeli Telefon Şık Sal...

Hinora Home Kristal Model Yuvarlak Tema Şık Dekoratif Ahizeli Telefon Şık Salon Ofis Hediyelik

Kargo Bedava
7.099 TL
ALYTECH Modern Tütsülük Şık Tasarım, Temiz Duman Sistemi, Tütsü Standı 1 Pake...
Videolu Ürün

ALYTECH Modern Tütsülük Şık Tasarım, Temiz Duman Sistemi, Tütsü Standı 1 Paket (20'li) Tütsü

3.9
(37)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
560,65 TL
ersu store Özel Tasarım Dekoratif Ev Ofis Hediyelik Biblo Obje Aksesuar
Hızlı Teslimat

ersustoreResmi satıcı rozeti Özel Tasarım Dekoratif Ev Ofis Hediyelik Biblo Obje Aksesuar

5.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
40 TL Kupon
Kargo Bedava
765,31 TL
Trendyol Plus ile727,04 TL
1...3...678910...74...138

Marka

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?