"

Okyanus Master

" araması için 3466 sonuç listeleniyor

Okyanus Master Denemeleri Trendyol'da!

Okyanus Master

Eğitim alanında öncü yayınlardan biri olan, öğrencilere uzun yıllardır destek veren ve onların başarılarına katkı sağlayan birçok farklı Okyanus Yayıncılık serisine Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Hem sınavlara hazırlık yapmak istiyor hem de derslerinize yardımcı bir kaynak arıyorsanız firmanın yayınları farklı seviyelerdeki öğrenciler için oldukça kullanışlı. Hedefleri doğrultusunda çıtayı daha yüksek tutanlar ise master serilerine yönleniyor ve ileri seviyede hazırlık yapma imkanı yakalıyorlar.

Konu Anlatımlı Okyanus Master Serisi

Okyanus Master serisi ile ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri ders konularını birçok etkili yöntem ile öğrenip pekiştiriyorlar. Her sınıftan öğrenci için farklı derslerde birçok konu anlatımlı yayın sizlerle buluşuyor. Detaylı ve kolay öğrenim için çok sayıda öğrencinin tercihi olan Okyanus serisi kitapları öğrencilerin sınav başarısı için çeşitli özellikler doğrultusunda hazırlanıyor. Konularda ayrıntılı anlatım, kolay öğrenmeye uygunluk, okula yardımcı yayınlar, sınava hazırlık ve yenilikçi bir çizgi bunlar arasında yer alıyor.

Master serisi ile ileri seviye ve üst düzey sorularla sınavlara ve okuldaki derslere çalışılabiliyor. Yeni nesil sorular ise bu kitaplardan etkili sonuç alınmasına yardımcı oluyor. Master yayınlarında çözümler videolu olarak sizlere sunuluyor. Her dersin özelliğine özgü yöntemler kitaplarda bulunuyor. Bu sayede öğrencilerin daha iyi kavramaları, yorumlamaları ve sonuca ulaşmaları hedefleniyor.

Okyanus Master Matematik Serisi ile Yenilikçi Çözümler

Okyanus master matematik serisi en yeni sınav sorularına göre hazırlanıyor. Matematik master yayınlarında pre-master ve TYT master kitapları bulunuyor. Marka, bu master yayınları ile öğrencilere birçok yönden çalışma yolları sunuyor. Pre-Master kitapları ile temelden yeni tarz sorular üzerinden kendinizi geliştirebilirsiniz.

Pre-Master Matematik kitabı ÖSYM tarafından sınavlarda yöneltilen yeni tarz soruları içeriyor. Kitaptaki sorular genel itibarıyla ÖSYM sorularından biraz daha kolay olarak değerlendirilse de kullanılan alışılmadık yöntemler nedeniyle öğrencileri zorlayabiliyor. Şaşırtıcı soruları da kaçırmak istemeyen ve bunları sınavlarda doğru yanıtlamak isteyen öğrenciler bu kitaptan faydalanabiliyorlar.

Son yıllarda ÖSYM tarafından yapılan YKS sınavlarında birçok yeni tarz soru ile öğrenciler test ediliyor. Bu tipteki sorular TYT Temel Matematik Testi'nin ise büyük bölümünü kapsıyor. Geleceğinizi şekillendirirken bu testteki performansınızı yükseltmeniz için Master serisi size önemli katkı sağlıyor. Üst düzey bir hazırlık yapmayı istiyorsanız bu kitaplar bu hedefinize yönelik birçok etkili özellik ve yöntem içeriyor.

Okyanus Yayınları hazırlanırken kitabın yazarları KPSS ve ALES uzmanları arasından seçiliyor. Kitaplar için SAT uzmanlarından da fikir alınıyor. Yeni tarz sorulara hakim, bu konuda bilgisi geniş olan kişiler tarafından Okyanus Pre-Master Matematik kitapları sizlere sunuluyor. Matematik alanında hedefini yüksek tutanlar bu yayınlarla sınavlara hazırlanıyorlar.

Kitap soru bankası olarak yayınlanıyor ve tüm soruların çözümleri de veriliyor. Öğrencilerin daha iyi kavramaları ve onlar için pratiklik sağlamak amacıyla tüm soruların çözüm videoları da kitapta yer alıyor. ÖSYM yeni tarz sorularının özellikleri çözümler için de geçerli oluyor. Buna yönelik olarak çalışmalar yapılıyor ve sizler için hem sorular hem çözümleri oluşturuluyor.

Hocalar kitaptaki soruları akıllı tahta üzerinde özel ders niteliğinde çözüyor. Tek tek her sorunun çözümünü bu şekilde videolardan takip edebilirsiniz. Sınavlara hazırlanmada Okyanus Yayınları master serileri her türlü yenilikçi ve anlamanızı kolaylaştıran yöntemleri sizler için sunuyor. Hem yaptığınız hem de boş bıraktığınız ya da yanlış yaptığınız soruların çözümünü detaylı bir anlatımla görebilir, eksiklerinizi daha iyi anlayabilirsiniz.

Pre-Master Matematik Soru Bankası kitabında hocaların stratejileri veriliyor; çok sayıda kişi bu taktikler ile kendilerini daha iyi geliştiriyor, benzer tarzdaki sorular için de çözüm buluyorlar. Bu seri ile sınavlara çalışan öğrenciler avantajlı olarak, kapsamlı bir çalışma sürecine giriyor, başarı amaçlarına gittikçe yaklaşıyorlar. Matematikte sorun yaşıyorsanız uzman hocaların hazırladıkları bu kitaplardan yararlanabilirsiniz.

TYT Master Matematik ile İleri Seviyede Hazırlık

Okyanus Master Matematik TYT ile ileri seviyedeki soruları çözerek kendinizi sınavlara üst düzey bir çalışma ile hazırlayabilirsiniz. Kitabın içeriğinde sınavlarda çıkan yeni tarz sorular bulunuyor. SAT, ALES, DGS, KPSS gibi sınavlarda çıkan sorular uzman hocalar tarafından değişen TYT sistemi için uyarlanıyor. En yeni sistem ile uyumlu Okyanus Yayınları TYT matematik master sayesinde arzuladığınız başarıya ulaşabilirsiniz.

Okyanus master, set, TYT için konulardan ziyade soru tarzları daha fazla önem kazanıyor. Bu kitap da soruların özellikleri dikkate alınarak farklı bölümlere ayrılıyor. 2018 ve 2019 yıllarında çıkan soru tiplerinin birçoğu öğrenciler için ilgili seride yer alıyor. Okyanus Yayınları Master Matematik, pre-master, problemler ile bu ders için etkili bir soru bankasına ulaşabilirsiniz.

Okyanus Master 8. Sınıf Yayınları

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için hazırlanan seriler arasında özellikle Okyanus Master 8.sınıf kitapları büyük ilgi görüyor! 8.sınıfa giden öğrenciler için birçok farklı yayın bulunuyor. Bunlar arasında paket deneme, soru bankası, konu anlatımlı ve branş deneme kitapları yer alıyor. Her biri sizlere hem okulunuz hem sınavlardaki başarınız için yardımcı olmayı amaçlıyor.

Okyanus Master deneme kitapları ile 8. sınıf öğrencileri kendilerini sınava prova olması açısından test ederek, yanlış ve eksikliklerini görebiliyorlar. Paket ve branş denemeleri olarak kitaplar Trendyol aracılığıyla öğrencilere ulaştırılıyor. Master deneme kitabı olarak 3 genel deneme sınavı sizlere sunuluyor. Denemeler yaparak sınavlara çalışmak çok sayıda kişinin başarılı olmasını sağlıyor.

Master yayınlarında deneme sınavları sözel ve sayısal olarak ayrı hazırlanıyor. Sözel deneme sınavlarında 20 Türkçe, 10 T.C İnkilap tarihi ve Atatürkçülük, 10 din kültürü ve ahlak bilgisi ve 10 ingilizce soru bulunuyor. Sayısal bölümde ise 20 matematik ve 20 fen olmak üzere toplamda 40 adet soru yöneltiliyor. Gerçek sınav ile büyük benzerlik gösteren denemeler sayesinde başarı oranınızı yükseltebilirsiniz.

Öğrencileri sınava hazırlarken deneme sınavları büyük rol oynuyor; Okyanus Master 3'lü deneme, AYS deneme, deneme LGS vb. kitaplar alanlarında uzman ve sınav yöntemlerine hakim hocalar tarafınan hazırlanıyor. Yeni öğretim programı ve sınav sistemine %100 uyumlu Okyanus Yayınları 8. Sınıf Master Deneme, master deneme serisi kitapları MEB, TIMS ve PİSA örnek sorularına göre oluşturuluyor.

Okyanus Yayınları 8.Sınıf Master 3 deneme, üçlü deneme ile sınavlar için etkili şekilde prova yapabilirsiniz. Deneme sınavlarının sunulduğu yayınlarda mobil optik uygulama bulunuyor; soruların videolu çözümlerine ise verilen site üzerinden ulaşılabiliyor. Okyanus Yayınları 8.sınıf Türkçe Master 20 Deneme kitabı ise bu branştaki çalışmalarınızda etkili biçimde destek sunuyor.

Soru bankaları ise yüzlerce soruyu içeriyor. Master soru bankaları fen bilimleri, matematik, paragraf, T.C İnkılap ve Atatürkçülük Tarihi, Pre-Master matematik ve pre-master fen bilimleri olarak farklı branşlarda 8.sınıflar için yayınlanıyor. Okyanus Master akıllı tahta uygulaması ise bu kitaplardan çalışan öğrencilerin videolu çözümleri hocalar eşliğinde izlemelerini sağlıyor. Soruların tek tek çözümleri tüm dersler için tahtada gösteriliyor.

Okyanus Master Fen yayınları 8.sınıf öğrencilerine TIMS ve PISA sınavları dikkate alınarak sunuluyor. Master soru bankaları bu sınavlarda çıkan sorulara göre hazırlanıyor. Beceri temelli eğitim modeli ön plana çıkartılıyor. Yeni sınav sistemine %100 uyumlu olan bu seride bölüm sonu mobil optik uygulama, akıllı tahta ve video çözümleri bulunuyor. Soru bankası ile çalıştığınızda zengin bir içerik ile karşılaşacaksınız.

Okyanus Master Türkçe soru bankası kitabında öğrencilere son sınav sistemine ve beceri temelli eğitime uygun olarak hazırlanmış yüzlerce soru yöneltiliyor. Bu kitaptaki testlerde grafik, görsel, tablo yorumlama, analitik ve eleştirel düşünmeyi geliştirme hedefleniyor. Aynı zamanda mantık ve muhakame güçleri de test ediliyor. Üst düzey düşünme becerilerinizi geliştirme, okuduğunuzu anlama ve yorumlama, konsantrasyonunuzu geliştirme için soru bankalarından faydalanabilirsiniz. Okyanus Yayınları 8.sınıf Türkçe master kitabı ile bu alandaki çalışmalarınızı ileri düzeye taşıyabilirsiniz.

8.sınıf fen bilimleri master soru bankası, pre-master matematik soru bankası yayınları, paragraf master soru bankası Okyanus Yayıncılık ile çok sayıda öğrenci bu derslerdeki gelişimlerinden ve aldıkları sonuçlardan memnun kalıyorlar. Okyanus Yayınları Master Soru Bankası serileri sayesinde öğrencilerin sınavlarda üst düzey başarı kazanmaları amaçlanıyor. 8. sınıflara özel birçok yayın bununla paralel olarak etkili yöntemler içeriyor.

8. sınıflara yönelik olarak hazırlanan master ve pre-master olarak yayınlanan soru bankalarında da sınavda çıkabilecek tüm soru çeşitleri pratik çözümleri ile yer alıyor. Yeni nesil sorular ile ilgili olarak her iki kitapta da ipuçlarını bulabilirsiniz. 8.sınıflar için branş deneme yayınları da hazırlanıyor. 8. sınıf master 20 matematik denemesi, türkçe denemesi, fen bilimleri denemesi de Okyanus Yayınları ve Trendyol aracılığıyla sizler için sunuluyor.

Sınavlara Hazırlanan Öğrencilere Okyanus Master Serisi

Okyanus Master serisi farklı sınıflar için her biri branşlarında uzman hocalar tarafından hazırlanıp kontrol ediliyor. Okyanus master 7. sınıf, 6. sınıf, 5. sınıf ve 9. sınıf öğrencilerine de ihtiyaçlarına ve gelişimlerine yönelik farklı yayınlar sunuluyor. Bu serinin deneme sınavları ve soru bankaları aracılığıyla sınavlara yeni sistem ile uyumlu olarak çalışabilirsiniz. Ortaokul ve lise öğrencisiyseniz Okyanus kitapları size hitap ediyor.

Okyanus Master 7.sınıf öğrencileri için paket deneme ve soru bankaları bulunuyor. 5'li deneme sınavı olan kitapta sözel ve sayısal bölümler ile sınavlara ne kadar hazır olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Master soru bankaları matematik ve fen bilimlerinde yayınlanıyor. Bu kitaplarla öğrencilerin 7.sınıftan itibaren sınavlara iyi şekilde hazırlanmaları hedefleniyor. Sorular oluşturulurken MEB'in her ay yayınladığı ve aynı zamanda LGS'de çıkan sorular göz önüne alınıyor.

7. sınıf öğrencileri master yayınlarında tablo-grafik, güncel teknoloji ve kodlama, sayısal mantık ve muhakame, şekil yeteneği soruları ile karşılaşıyorlar. Bu alanlarda becerilerine yönelik olarak uzman hocalar soru bankalarını yeni tarz sorulara uygun biçimde hazırlıyorlar. Aynı zamanda oyun ve etkinlik temelli sorular ile gerçek yaşam problemlerine de yer veriliyor. Kitaplar çıkartılırken kapsamlı olarak her detay dikkate alınıyor.

Okyanus Master İngilizce Yayınları

Okyanus Master İngilizce yayınları da sınavlara çalışan öğrencilere yeni sisteme %100 uyumlu biçimde sunuluyor. İngilizce sorularını doğru yanıtlamak, okulda da bu branştaki başarısını pekiştirmek isteyen öğrenciler master İngilizce yayınlarını yakından takip ediyorlar. Seride ingilizce anlatımlar ve soruların tipleri yenilikçi bir çizgide bulunuyor; bu alandaki başarınızı yükseltmek, etkili şekilde çalışmak için özenle oluşturulmuş bu kitaplardan yararlanabilirsiniz.

İngilizcede okuduğunuzu anlama, yorumlama, dil bilgisi becerinizi geliştirmek için yeni tarz sınav soruları doğrultusunda hazırlanan soru bankalarını ve deneme sınavlarından faydalanabilirsiniz. Sınav sistemine ve bu branşa hakim olan hocalar tarafından öğrenciler için hazırlanan ingilizce master yayınları sizlere büyük kolaylık sağlıyor. Soruların çözümleri ise videolu olarak ve akıllı tahta üzerinde açıklanıyor. Trendyol kategorisinde master ingilizce kitaplarına ulaşabilirsiniz.

Okyanus Master İnkılap Tarihi ile İstediğiniz Sonuçlar

Okyanus Master İnkılap serisi yeni sisteme uygun olarak hazırlanıyor ve öğrencileri gelecek hedeflerine doğru bir adım daha yaklaştırıyor! Önemli derslerden biri olarak inkılap tarihi yayınlarında MEB ile uyumlu sorular yer alıyor. Alanında uzman eğitmenler tarafından beceri temelli eğitim ve yeni sınav tarzı dikkate alınarak çıkartılan soru bankaları ile deneme sınavları sizler için satışa sunuluyor.

İnkılap tarihinde başarı kazanmak için öğrenciler Okyanus deneme sınavı kitapları ile güçlü ve eksik yanlarını tespit edebiliyorlar. Deneme sınavları gerçek sınav tarzı ile %100 uyumlu olarak hazırlanıp, öğrencilere sunuluyor. Bu sınavlar doğrultusunda kendinizi objektif olarak değerlendirebilir, eksiklerinizi detaylı biçimde görebilirsiniz.

Soru bankalarındaki videolu çözümler ile her bir soruyu uzman hocaların akıllı tahta anlatımıyla inceleyerek çözümlere pratik biçimde ulaşabilirsiniz. Kolay kavramaya ve yeni tarz sorulara uygun olarak hazırlanan master serisi, inkılap tarihi dersinde de öğrencilere büyük destek sunuyor. Hedeflerinizi yüksek tutuyor ve yüksek bir başarı oranını arzuluyorsanız bu seri üzerinden çalışmalarınızı yönlendirebilirsiniz.

Okyanus Master Türkçe ile Güçlü Hazırlık

Okyanus master yayınlarında Türkçe dersine büyük bir ağırlık veriliyor. Farklı seviyedeki öğrenciler için etkili türkçe kitapları bulunuyor. Master düzeyinde çalışmak isteyenler içinse özel yayınlar çıkartılıyor. Öğrencilerin soru bankaları ve deneme sınavları üzerinden amaçlarına sağlam adımlarla gitmelerine yönelik yayınlar sunuluyor. Okyanus serileri, en önemli derslerden biri olan türkçe için çok iyi destek sağlayabilecek kaynaklarla öğrencilere ulaşıyor.

Okyanus Master Paragraf kitabı öğrencilerin odaklanarak, hızlı şekilde okuyabilmelerini, okuduklarını doğru anlamalarını ve yorumlamalarını hedefliyor. Paragraf soruları sınavlarda büyük yer kaplıyor; öğrenciler okuma-anlama becerilerini etkili biçimde geliştirebilmek için bu kitaba yoğun bir ilgi gösteriyorlar. MEB ve PISA soru tipleri örnek olarak alınıyor; kitaptaki paragraf soruları yeni sistem ile uyumlu olarak hazırlanıyor.

5,6,7 ve 8. Sınıflar için Okyanus Master Fen

Fen Bilimleri, Okyanus Yayınları'nın master serisinde matematik ile beraber çok önemli bir yer kaplıyor. Fen yayınları 5.sınıftan başlayarak 8.sınıfa kadar her düzey öğrenci için master serisi olarak da sunuluyor. 5.sınıf da dahil olmak üzere öğrenciler yeni sisteme uygun olarak sınavlara hazırlanıyorlar ve fen bilimlerindeki başarılarını artırmak için ileri düzey sorular üzerinden çalışıyorlar. Okyanus Yayınları 8.sınıf master fen kitabı ise öğrencilere hedeflerine giden yolda büyük yarar sağlıyor.

5 ve 6. sınıf fen soru bankasında deney ve gözlem sorularının yanı sıra tablo/grafik problemleri de yer alıyor. Okuduğunu yorumlama becerilerini geliştirecek sorular yöneltiliyor. Etkinleme ve modelleme üzerine sorular bulunurken, öğrenciler konsantrasyonlarını da geliştirebiliyorlar. Özel master soruları da hocalar tarafından bu yayınlar için hazırlanıyor.

5 ve 6.sınıflara yönelik olarak çıkartılan 5'li deneme paketlerinde de her bir sınav için 20'şer adet fen sorusu bulunuyor. Deneme sınavlarında tüm derslerden toplam 90 soru yer alıyor. Bunların 40 tanesi sayısal bölümden, 50 tanesi ise sözel derslerden geliyor. 7 ve 8.sınıflarda da fen soru bankaları ve genel deneme sınavları olsa da aynı zamanda fen branşına özel deneme yayınları Trendyol kategorilerinde satışa sunuluyor.

Okyanus Master TYT ile İleri Düzey Çalışmalar

Okyanus master TYT sınav seri yayınları Trendyol kategorisinde bulunuyor. Temel Yeterlilik Sınavı'na hazırlanan öğrenciler Okyanus Yayıncılık tarafından çıkartılan kitapları, soru bankalarını, deneme sınavlarını takip ediyorlar. TYT sınavının yapısı baz alınarak her bir kitap ve yayın detaylı bir şekilde hazırlanıyor.

TYT master kapsamında 3'lü deneme seti bulunuyor. 2018 senesinde YKS'de yapılan değişiklikler sonucunda özellikle TYT matematik soruları yeni bir tarzda hazırlanıyor. Eski tipteki sorular da sınavda öğrencilere yöneltiliyor ancak yeni tarzdaki sorular TYT'nin büyük bir bölümünü oluşturuyor. Bu nedenle son soru tipleri bu kitaplarda ağırlık kazanıyor.

Master deneme sınavlarını hedeflerini yüksek tutan öğrenciler için rehberlik ediyor. Uzman yazarlar tüm soruları dijital platformda videolu olarak çözüyor ve sizlere sunuyorlar. Deneme sınavlarını tamamladıktan sonra mobil optik uygulama ile anında değerlendirme yapmanız mümkün oluyor. Teknolojik gelişmelere uygun olaran bu yayınlar öğrencilere önemli kolaylıklar sağlıyor.

TYT master Türkçe, geometri, matematik, pre-master matematik yayınları bulunuyor. TYT sınavına hazırlanarak sınavın ilk oturumunda başarılı sonuç almak isteyen öğrenciler Okyanus yayınlarından faydalanıyorlar. Okyanus master AYT deneme sınavları da öğrencileri kendi alanlarındaki sınav için hedef odaklı çalışmaya yönlendiriyor.

Okyanus Master Kitaplarında Uygun Fiyatlar

Master yayınları Okyanus serisi için Trendyol aracılığıyla uygun fiyatlar sunuluyor. İndirimli olarak sitede bulunan bu kitaplar öğrencilere avantaj sağlıyor. Doğru ve güvenilir kaynaklarla çalışmak geleceğinizi şekillendirmede büyük önem taşıyor. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri hem master hem de sınava yönelik diğer etkili yayınlardan faydalanabiliyorlar. Okyanus master problemler ile kendinizi güçlü bir şekilde hazırlayabilir; istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Master olarak hazırlanan yayınlar sınav ve okul başarısı için çıtayı yüksek tutan öğrencilere hitap ediyor. Genel itibarıyla hem branş olarak ayrı ayrı hem de bütün derslerin bulunduğu deneme sınavı kitaplarını Trendyol fırsatları ile elde edebilirsiniz. Fen, matematik, türkçe, İnkılap ve Atatürkçülük Tarihi, geometri, paragraf vb. derslerde Okyanus master soru bankası kitapları ise özel olarak her alanda uzman hocalar tarafından dijital formatta hazırlanıyor. Okyanus master LGS, din kitapları da kategoride öğrencilere sunulan yayınlar arasında yer alıyor.

Akıllı tahta sisteminde her bir sorunun cevabını video çözümlü olarak bulabilirsiniz. Okyanuz serisinde master yayınları öğrenciler için en yeni sınav sistemine %100 uygunluk gözetilerek sunuluyor. Siz de okulunuz ve sınavlarınız için ileri düzeydeki sorularla hazırlanmak istiyorsanız Trendyol'un uygun kampanya ve hızlı teslimat koşulları ile bu seriye sahip olabilirsiniz.