İlgili Kategoriler
Kozmetik Durum
RAM Kapasitesi
Ana Kamera Çözünürlük Aralığı
Garanti Süresi
Dahili Hafıza
Ekran Boyutu
Renk
Ürün Puanı

Oppo Realme 5i

Geniş Ürün Avantajına Sahip Oppo Realme 5i Çeşitleri

Günlük hayatı kolaylaştırdığı gibi eğlenceli hale getiren akıllı telefonlar, son yıllarda herkesin en çok kullandığı elektronik aletlerin başında gelir. Farklı model ve özelliklere sahip çeşitleriyle bu tarz cihazların her kullanıcının hem ihtiyacına hem de tarzına yanıt vermesi mümkündür. Bu alanda farklı tarzı ile ön plana çıkan Oppo, aynı zamanda uzman mühendisleri ve tasarımcıları sayesinde üstün teknolojisini gözler önüne serer. Markanın en çok tercih edilen modelleri arasında bulunan Oppo Realme 5i serisi, bu alanda markanın sağladığı teknik özellikleri ve klasik tasarımı ile büyük yankı uyandırır. Üstün yaratıcılığını kullanarak tasarladığı bu seride marka, kullanıcılarının tercihlerini iyi analiz ederek ihtiyaçlarına uygun bir ürün ortaya koyar. İş, ev gibi günlük hayatınızın geçtiği her alanda yanınızda olan bu modeller, kolay ve rahat bir kullanım alanı sunar. Marka geliştirdiği bu seri ile ihtiyaç duyduğunuz işlemler için ilgili uygulamalara anında erişebilmenizi sağlar. Bunu sağlarken geliştirdiği ekran, batarya ve kamera sayesinde üst düzey bir kullanım sunar. Marka, özellikle en çok dikkat çektiği konulardan olan kırılmaz camla ilgili çeşitli özellikleri kullanıcılarına sunar. Özellikle ürünü kullanırken fazladan koruma sağlamak isteyen kullanıcılar için özel materyalden üretilen Realme 5i kırılmaz cam, farklı boyutlara ve özelliklere göre çeşitlilik gösterir. Tam kaplama, fiber nano ekran ya da nano micro ekran gibi farklı özellikleri bulunan kırılmaz camların aynı zamanda farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Tamamen tarzınıza ve ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz renkler arasında siyah, beyaz, şeffaf gibi çeşitler mevcuttur. Bu özelliklere bakıldığında sahip olduğu kaliteli teknolojisiyle sağlam duruşu gözler önüne seren Oppo, çıkardığı bu seri sayesinde uzmanlığını ortaya çıkarır. Beklentiniz ön planda tutularak hazırlanan serinin hem kolay kullanım sağlayan hem de dayanıklılık gösteren yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunan bir Oppo deneyimine sahip olabilirsiniz. Farklı ve yaratıcı renk seçenekleri sayesinde tarzınızı ön plana çıkarırken eğlenceli bir ürün deneyimi de elde edebilirsiniz. Beklentinizi en iyi şekilde karşılayacak olan Oppo Realme 5i serisine Trendyol üzerinden göz atarak sizin için en uygun modellere ulaşabilirsiniz.

Geniş Ürün Avantajına Sahip Oppo Realme 5i Çeşitleri

Günlük hayatta yaygın olarak kullanılan ve çok sayıda işi hızlıca halletmeye yarayan akıllı telefonlar, bir bilgisayar yardımıyla yapılan bütün işlemleri yapabilir şekilde tasarlanarak beğeninize sunulur. Bu alanda akla gelen öncü isimlerden olan marka, Realme 5i serisi ile büyük yankı uyandırarak dikkatleri üzerine çeker. Marka, özellikle ince işçiliğe sahip modelleri ve farklı özellikleri sayesinde büyük çaplı bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Bu özellikler arasında bulunan bitmeyen şarj sistemi ile uzun süreli bir ürün deneyimi yaşamanız sağlanır. Bu sayede marka, işleriniz kesintiye uğratmadan zamandan tasarruf etmenize imkan tanır. Cihazın diğer bir dikkat çekici özelliği ise kamerasıdır. Bu nitelikli kamera sayesinde mükemmel fotoğraflar yakalamanız sağlanır. Dört ayrı kameranın yer aldığı cihazda markanın üst düzey teknolojisi yansıtılır. Serinin kamerası 119 dereceye kadar geniş alanı çekme özelliğine sahiptir. Böylece geniş ölçekli görüntü elde etmeniz sağlanır. Ayrıca 12 MP geniş açılı lens, portre özelliğe sahip lens ve 4 cm makro lens sayesinde son derece profesyonel görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz. Serinin kameraları içerisinde bulunan gece görüş modu, ultra geniş açıya sahip gece manzaraları yakalamanızı sağlar. Böylece marka, karanlık gece ışığında dahi yaratıcılığınızı konuşturmanıza fırsat tanır. Markanın dikkat çekici diğer bir özelliği ise ram boyutu olur. Realme 5i 64gb ram sayesinde akıcı bir ürün deneyimi sağlarsınız. Bu geniş çaplı ram boyutu gün içerisinde rahat bir kullanım imkanı sunar. Böylece yoğun iş temposunda dahi zaman kaybetmeden işlerinizi yapabilmeniz sağlanır. Bunun dışında farklı ram seçenekleri bulunan çeşitler de markanın bu serisinde yer alır. Günlük hayatta kullanım alanınıza göre sizin için uygun seçeneklere göz atabilirsiniz. Bu özelliklere ek olarak marka ürünlerinin dış tasarımını oluştururken üstün teknolojisini gözler önüne serer ve son derece şık bir ürün görünümü elde etmenize imkan tanır. Marka, bu serisini oluştururken ortaya çıkardığı farklı dış tasarımının yanında sağladığı renklerle büyük ilgi görür. Özellikle doğadan ilham alınarak oluşturulan Realme 5i renkleri son derece iç açıcı ve şık bir ürün görüntüsü sunar. Yeşil tonları sevenler için oluşturulan Realme 5i yeşil, orman yeşili ismi ile doğadan ilham alınarak tasarlanır. Eğer daha mavi tonları tercih ediyorsanız su mavisi adı altında tasarlanan seçeneklere göz atabilirsiniz. Aynı zamanda seri tasarlanırken arka cephesinde kullanılan gündoğumu efekti de renklerde olduğu gibi doğadan ilham alınarak oluşturulur. Bu özelliklere ek olarak ürünün kutu içerisinde bulunan adaptörü ve şarj kablosu da mevcuttur. Bu kadar çeşitliliğe sahip olan Oppo Realme 5i serisinin gerek farklı renk tercihleri gerekse farklı özellik seçenekleri Trendyol’da mevcuttur. Sizin için en uygun çeşitlerine detaylı olarak göz atabilirsiniz.

Farklı Çeşitlere Sahip Oppo Realme 5i Özellikleri

Farklı Çeşitlere Sahip Oppo Realme 5i Özellikleri

Tamamen kullanıcıların ön planda tutulması ile tasarlanan Oppo Realme 5i serisi, sağladığı kolay ürün deneyimi sayesinde büyük ilgi görür. Profesyonel uzmanların ve tasarımcıların emekleri sonucu üst düzey bir ürün deneyimini sizin için sunar. Hayatı sınırsız şekilde yaşamanızı amaçlayan marka, bu hususta sağladığı üst düzey teknik özellikler ile geniş bir kullanım alanı sunar. Sınır tanımayan kullanıcıların telefonu sloganıyla büyük yankı uyandıran marka, seri içerisinde çeşitli fonksiyonel özelliklere sahiptir. Bu fonksiyonel özelliklerden olan kamerası ile ilginç ama son derece yaratıcı bir çekim imkanı sunar. Realme 5i serisinin kamerası tasarlanırken 119 derecelik ultra geniş lens, 12 MP geniş açıya sahip lens, portrait lens ve 4 cm’den oluşan makro lens kullanılır. Bu lensler sayesinde gün ışığında net ve yüksek çözünürlükte olan görüntüler elde etmeniz sağlanır. Bu görüntüleri ister macro ister mino boyutlar ile her düzeyde en kaliteli çözünürlükte elde edebilirsiniz. Böylece yakın ya da uzak her türlü çözünürlüğe sahip görüntülere sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda marka, bu seri ile gece ışığında dahi aynı performansı elde etmenizde büyük rol oynar. Bu sayede ne gece ne de gündüz fark etmeksizin üst düzey kaliteye sahip profesyonel fotoğraflar yakalamanız sağlanır. Cihazın teknik özelliklerinden bir diğeri olan yüksek kalitede bellek ile gerek çektiğiniz fotoğrafları gerek diğer pek çok uygulamaları saklayabilme imkanı tanır. Realme 5i ram, sahip olduğu 4 gb kapasite ile çektiğiniz bu görüntüleri saklama fırsatını sunarak günlük hayatınızda rahat bir kullanım fırsatı sağlar. Bu kadar avantajlı özelliklere ek olarak farklı ve tarz sahip renkleri bulunan serinin en çok dikkatleri çeken rengi Realme 5i mavi olur. Fosforlu görünümü ile aynı zamanda eğlenceli bir ürün görselini sizlere sunan modelin tasarım sürecinde arka kasasında aynalı form kullanılır. Bu sayede tarzınıza uygun şık bir görünüm elde etmeniz sağlanır. Çeşitli avantajlar ile kullanıcılarına fırsatlar sunan markanın sizin için en uygun özelliklere sahip modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Oppo Realme 5i İncelemesine Göz Atarak Fikir Edinme İmkanı

Oppo Realme 5i İncelemesine Göz Atarak Fikir Edinme İmkanı

Günlük hayatın yoğun temposu içerisinde rahat kullanım alanı sunan Oppo Realme 5i serisi sayesinde zaman kaybetmeden işlerinizi halledebilirsiniz. Özellikle sağladığı geniş ürün alternatifleri ile adından sıkça söz ettiren marka, bu alanda kendini her geçen gün daha da geliştirdiği tasarımlarıyla ürünlerini ortaya çıkarır. Bu tasarımlardan olan seri, sağladığı dört farklı kamera sistemi ile mükemmel bir ürün deneyimini sizin için sunar. İster geniş çaplı ister çok daha geniş çaplı olmak üzere her türlü görüntüyü yakalamanız sağlanır. Aynı zamanda ürün tasarlanırken eklenen diğer kamera özellikleri ile portre veya küçük çaplı görüntüler elde etmeniz amaçlanır. Ayrıca kameralara eklenen video sabitleme özelliği sayesinde geniş çaplı veya küçük çaplı videolar çekerek eşsiz deneyim yaşayabilirsiniz. Cihazın bir diğer avantajlı özelliği ise gece modu olur. Bu modu kullanarak son derece keyifli ve yaratıcı gece fotoğrafları çekebilirsiniz. Ürün tasarlanırken markanın mühendisleri tarafından yüksek oranda iyileştirilen ram seviyesi ile üst düzey bir performans elde etmeniz sağlanır. Realme 5i 4gb ram sayesinde yüksek hızda bir kullanım imkanı sunan marka, günlük hayatın yoğun temposu içerisinde size yardımcı olmayı amaçlar. Özellikle uygulamalar arası kaygan geçişlilik sağlayan bu geniş ram seviyesi ile son derece rahat bir Oppo tecrübesi yaşayabilirsiniz. Markanın kullanıcılarını düşünerek oluşturduğu yeni karanlık mod sistemi ile cihaz daha koyu renk paleti oluşturarak gözlerinizi rahatlatan bir kullanım alanı sunar. Bu karanlık mod, canlı bir ön plan içeriği kullanarak model üzerinde gerçekleştirdiğiniz işlerinizi daha dikkatli bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Farklı özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Oppo ürünleri arasından sizin için en uygun olanları Trendyol üzerinden inceleyerek tarzınıza hitap eden modeli temin edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Oppo Realme 5i Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Oppo Realme 5i Fiyatları

Kalitesi ve rahat kullanımı ile büyük ilgi gören Oppo Realme 5i, her bütçeye uygun olan fiyatları ile dikkatleri üzerine çeker. Marka, bu fiyat aralığını belirlerken serinin sahip olduğu ek özelliklerle birlikte farklı renk seçeneklerine de dikkat eder. Serinin tasarımında kullandığı dört ayrı kamera sayesinde hayalini kurduğunuz görüntüleri yakalamanızı sağlayan marka, beklentinizi en üst düzeyde karşılamayı amaçlar. Kamera sistemi içerisine dahil edilen ve vlogger olmayı amaçlayan kullanıcılar için tasarlanan video sabitleme özelliği de var olan ek teknolojiler arasındadır. Aynı zamanda video içerisinde de kullanabileceğiniz geniş çekim açısı ile daha büyük alanları videolarınızda bulundurabilmeniz amaçlanır. Fiyat aralığını belirleyen bir diğer ek özelliklerden biri de geniş çeşitliliğe sahip renk seçeneği olur. Bu çeşitlilik dikkatleri bu serinin üzerine çeker. Yeşil, mavi, siyah gibi renk seçenekleri mevcut olan modeller arasından tarzınıza en uygun olan tonu tercih edebilirsiniz. Realme 5i fiyatları belirlenirken dikkat edilen bu faktörlere ek teknik özellikler de dahildir. Bu teknik özellikler arasında bulunan batarya modeli, ürünün ana kalbini oluşturur. Marka, sahip olduğu üst düzey teknolojik Realme 5i batarya ile gün içerisinde uzun kullanım sağlar. 30 güne kadar pil ömrü bulunan seride aynı zamanda eşsiz bir deneyim sunan dört hücreli bir şarj güvenlik sistemi vardır. Bu sayede marka, saatlerce oyun oynayıp videolar izleseniz dahi yine de uzun süreli bir batarya imkanı elde edebilmenizi sağlar. Realme 5i indirim seçenekleri sayesinde hayalini kurduğunuz Oppo serisini çok daha ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bu kadar avantajlı özelliklere sahip ürünlere bütçenize uygun fiyatlarla Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Kullanıcıların Oppo Realme 5i Yorumları

Kullanıcıların Oppo Realme 5i Yorumları

Beklentileri en iyi şekilde karşılamayı amaçlayan marka, kullanıcılarına sunduğu Realme 5i serisi ile bu amacını büyük oranda karşılar. Seri, markanın özellikle kullanıcı memnuniyetini ön planda tutarak oluşturduğu tasarımları sayesinde büyük ilgi görür. Bu açıdan marka, ürünü geliştirirken özellik çeşitliliğine genişçe yer verir. Serinin sahip olduğu geniş bellek yapısı sayesinde istediğiniz kadar görüntüyü hafızada tutmanıza fırsat verilir. Ayrıca marka, bu seride dört ayrı kamerası ile her çeşit fotoğrafları yakalamanızı sağlar. Özellikle en ince detayları dahi yakalamak istediğinizde kullanabileceğiniz kamerasının yanı sıra geniş çaplı görüntü elde etmek için tercih edebileceğiniz kamerası da mevcuttur. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında ürünün kamerasındaki bu çeşitlilik olumlu geri dönüşlerin olmasını sağlar. Ayrıca su geçirmez özelliği sayesinde hem su altı görüntüler elde edebilir hem de oluşabilecek kazaların önüne geçebilirsiniz. Markanın kullanıcılarına sunduğu bir diğer olumlu taraf ise ayna görünümlü dış tasarımıdır. Bu sayede ince işçiliği ile son derece şık bir görüntü oluşturur. Ürünü kullanırken gerek tarzınıza gerekse ruh halinize uygun bir renk tercih etmek isterseniz serinin çeşitli kılıflarına da göz atabilirsiniz. Realme 5i kılıf modelleri sahip olduğu yaratıcı tasarımlar ile birlikte son derece dayanıklı bir ürün deneyimi sunar. Slayt korumalı, şeffaf, deri görünümlü gibi seçenekleri mevcut olan serinin bu kılıfları kullanıcılar tarafından büyük ilgi görür. Özellikle kullanıcı yorumları göz önünde tutularak geliştirilen bu seçenekler, telefonunuzu korumakla kalmaz aynı zamanda son derece şık bir görüntü sağlar. Size de tarzınıza uygun model ve rengi tercih ederek şık bir görünüm elde etmesi kalır. Yüksek kaliteye sahip Oppo Realme 5i serisinden sizin için en uygun seçeneklere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Farklı Modelleri ile Oppo Realme 5i Serisi Trendyol’da

Farklı Modelleri ile Oppo Realme 5i Serisi Trendyol’da

Kaliteli özelliği ve şık tasarımı ile kısa sürede geniş kitlelere yönelen Oppo Realme 5i serisi, çoğu kişinin en çok tercih ettiği akıllı telefonlardan biridir. Çeşitli fonksiyonlara ve farklı modellere sahip olan ürünlerini Trendyol’da bulabileceğiniz seri, aynı zamanda tasarımındaki işçilik ile markanın üst düzey teknolojisini mükemmel şekilde yansıtır. Bu hususta serinin ürün dış tasarımı gerçek işçilik ile hazırlanır. Marka, seriyi tasarlarken arka kabuğunda cilalı bir ayna görünümü sunar. Her bir ürün, hassas radyum oyma makinesi ile 600 dakika süren cilalama işlemi sonrasında kullanıcılarının karşısına çıkartılır. Bu kadar derin işçiliğe sahip olan seri, kolay kullanım sunan çeşitli özelliklere de sahiptir. Bu özellikler arasında bulunan ve profesyonel fotoğraflar çekmek için oluşturulan dört ayrı kamerası sayesinde günlük hayatınızda rahat bir ürün deneyimi sağlayabilirsiniz. Kameralardan biri, 119 dereceye kadar ultra geniş açıda bir performans sunar. Böylece içinde bulunduğunuz anı geniş bir perspektiften görüntülemeniz sağlanır. Aynı zamanda gece görüşü sunan cihaz, bu sayede günlük hayatınızda yakaladığınız eğlenceli fotoğrafları hız kesmeden gece ışığında da yakalamanızı sağlar. Realme 5i telefon, kolay kullanım sağlayan özellikleri ile günlük hayata adapte olmuş bir teknolojiyi size sunar. Özellikle bitmeyen şarj özelliği ile uzun süreli işlerinizde her daim eşlikçiniz olan bir tutum sergiler. En önemli avantajları arasında bulunan su geçirmeyen tasarımı sayesinde hem oluşabilecek en ufak su kazalarından cihazınızı korur ve sizi yarı yolda bırakmaz hem de su altında yaratıcı fotoğraflar çekmenizi sağlar. Marka, klasik renklerin yanında sunduğu renk çeşitliliği ile karşınıza çıkar. Realme 5i ürününün ister mavi ister yeşil renklerini tercih edebileceğiniz seçeneklere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.