İlgili Kategoriler
Marka
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Kullanışlı Yapısıyla Öpücük Mikrofon Çeşitleri Trendyol'da!

Mikrofon modelleri arasından enstrümanlar için kullanılan mikrofonlar genellikle enstrümanlardan çıkan sesi kayıt altına almak veya ses sistemlerine bağlayarak ses seviyesini yükseltmek için tercih edilir. Enstrüman mikrofonlarından biri olan öpücük mikrofonlar, vakumlu olmasının yanı sıra pek çok enstrümanla rahatlıkla kullanılabilir. Vakumlu yapısıyla gitar, saz, bağlama cümbüş gibi düz zeminli enstrümanlarla kullanım için oldukça uygundur. Ürünü enstrümana yapıştırıp kablosunu amfiye ya da ses sisteminize takabilir ve sesi amfiye aktarabilirsiniz. Öpücük mikrofonlar pratik yapısı ve etkili performansı sebebiyle sıklıkla tercih edilen modellerden biri. Siz de ihtiyacınıza uygun ürünleri bulmak için kullanıcıların öpücük mikrofon değerlendirmelerini inceleyebilir ve ihtiyacınıza karşılık veren modelleri sepetinize ekleyebilirsiniz İşi gereği bu tarz bir ürüne ihtiyacı olan tanıdıklarınıza da öpücük mikrofon tavsiyesinde bulunabilirsiniz.

Kaliteli ve Şık Öpücük Mikrofon Özellikleri

Kaliteli ve Şık Öpücük Mikrofon Özellikleri

Enstrüman mikrofonlarından biri olan öpücük mikrofon çeşitleri pek çok özelliği ile kullanıcıların ilk tercihleri arasına girer. Enstrümanların kendi sesi yeterli olmadığında devreye giren bu ürünler bestelerinizi kaydederken veya sesi dışarı aktarırken önemli ölçüde fayda sağlar. Müzik aletlerinin çıkardığı seslere karşı duyarlı olan bu ürünler özel olarak tasarlanarak kullanıcıların hizmetine sunulur. Öpücük mikrofonların pek çok özelliği arasında dip ses ve uğultu yapmama özelliği öne çıkar. Bu sayede sesi kaliteli şekilde kaydetmek veya aktarmak daha kolay hâle gelir. Öpücük mikrofonlar sahnede amfiye bağlanarak onlarca dinleyiciye bu sesi iletmeye yardımcı olan bir cihazdır. Bu bakımdan mikrofonun kalitesi önemli ölçüde etkilidir. Siz de kullanım kolaylığı sunması ve şık tasarımıyla bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünleri satın almadan önce öpücük mikrofon kullananların, öpücük mikrofon yorumlarını inceleyerek ihtiyacınızı karşılayacak ürünü daha hızlı bulabilir ve uygun ürünleri aklınızda soru işareti kalmadan rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Dayanıklı Öpücük Mikrofon Modelleri

Dayanıklı Öpücük Mikrofon Modelleri

Farklı markalar tarafından üretilen pek çok öpücük mikrofon modeli mevcuttur. Farklı kullanım alanlarına sahip ses sistemleri arasında öpücük mikrofonlar işlevsel ürünler arasına girer. Temelde kablolu ve kablosuz olarak iki modele ayrılırlar. Kablolu modeller kullanırken kablo uzunluğuna göre mesafenizi ayarlamalı ve doğru bölgede konumlanmalısınız. Kablosuz modellerde ise geniş bir hareket alanı bulunur. Kullanıcılar çalışma alanları doğrultusunda bu ürünleri etkili şekilde kullanmaya özen gösterirler. Vakumlu öpücük mikrofonlar hafifçe nemlendirilerek enstrüman yüzeyine yapıştırılarak kullanılır. Burada kaide enstrüman yüzeyinin düz olmasıdır. Vakumlu yapısıyla yüzeye yapışır ve sorunsuz şekilde kullanımı sağlanır. Saz öpücük mikrofon ve gitar öpücük mikrofon çeşitleri de vakumlu yapıya sahiptir ve bu enstrümanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Enstrümanların türüne bağlı olarak farklı frekans aralığını algılayabilen ürünler kullanım açısından büyük konfor sağlar. Küçük ebatlara sahip ürünler kolaylıkla taşınabilir yapıdadır.

Ekonomik Öpücük Mikrofon Fiyatları

Ekonomik Öpücük Mikrofon Fiyatları

Öpücük mikrofon fiyatı ürünlerin tasarımlarına, özelliklerine, marka faktörüne ve üretildiği materyallerin kalitesine bağlı olarak değişiklik gösterir. Birbirinden farklı tasarımlarda pek çok ürün kullanıcılara sunulur. Ergonomik yapıdaki tasarımlara sahip olan modeller diğer modellere oranla daha yüksek fiyatlandırılabilir. Genellikle ürünler farklı enstrümanların farklı tınıya sahip olması açısından çeşitlere ayrılır. Geniş bir frekans aralığını algılama kapasitesine sahip fonksiyonel ürünler diğer modellere oranla daha yüksek etiketlendirilebilir. Üst segment bir markanın ürünü de diğer markaların ürünlerine oranla farklı etiketlere sahip olabilir. Siz de bütçenize uyum sağlayan ürünleri bulmak için öpücük mikrofon online şekilde inceleyebilirsiniz. Cazip fiyatlara öpücük mikrofon satın almak için sipariş etmeyi düşündüğünüz modelleri favorilere ekleyerek markaların kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca öpücük mikrofon indirimlerinden de kolaylıkla haberdar olabilirsiniz. Öpücük mikrofonlarının tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.