Ora Araç Takip Sistemi

1.999 TL

Ürün Bilgileri

Ora Araç Takip Sistemi

Geri Bildirim Ver
 • Satıcı: İHLAS PAZARLAMA Satıcı Ünvanı: KALE GAZETE DAĞITIM PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Çanakkale Kep Adresi: [email protected] Mersis Numarası: 0229005643400016 Vergi Kimlik Numarası: 2290056434
  Bu ürün İHLAS PAZARLAMA tarafından gönderilecektir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
 • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Kontrol sizde! İşletmeler için araç takip cihazları, filo yönetimisüreçlerini kolaylaştırır. araç takip sistemi ile sürücü performansıdeğerlendirebilir, araçlarınızın bakım zamanlarını takip edebilirsiniz. Güvenle aracını takip et Araç takip cihazları, araçların güvenliğini sağlamakve hırsızlık durumunda yardımcı olmak için kullanılır. sistemi ile çalınanaraçların izini sürebilir ve hızlı bir şekilde yetkililere bildirebilirsiniz. Uygun fiyatlı Ekonomik akıllı Çözüm Araç takip cihazları, rölanti kullanım sürelerinintakibi gibi faktörlerle işletmelere maliyet tasarrufu sağlar. araç takipcihazı giderleri minimize etmenize ve verimliliği artırmanıza olanak tanır. Yeni nesil araç takibi: Ucuz, kolay ve etkili araç takip sistemi ile birlikte araçlarınızınkonumunu, hızını, kontak bilgilerini ve günlük km bilgilerini anlık olaraktakip edebilir, geçmişe dönük izlemeler yapabilir veya detaylı raporlarsayesinde filonuzu daha etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. Yeni nesil araç takip sistemi ile neler yapabilirsiniz? Konum izleme araç takip cihazları, araçlarınanlık konumlarını belirlemek ve harita üzerinde izlemek içinkullanılır. sistemi ile araçların nerede olduğunu her zamangörebilirsiniz. Güvenlik ve hırsızlık önlemearaç takip cihazları,araçların güvenliğini sağlamak ve hırsızlık durumunda yardımcı olmakiçin kullanılır. sistemi ile çalınan araçların izini sürebilir vehızlı bir şekilde yetkililere bildirebilirsiniz. Gereklidurumlarda aracı uzaktan bloke edebilirsiniz. Filo yönetimi işletmeler için araç takip cihazları,filo yönetimi süreçlerini kolaylaştırır. Tüm araçların tek merkezden takibi,kontrolü ve raporlanması sayesinde filonuzu daha etkin ve verimliyönetebilirsiniz. Verimlilik ve performans iyileştirmesi araç takipcihazları, araçların kullanım verilerini kaydederek
 • izinsizyapılan seyahatlerin, amaç dışında yapılan kullanımların azaltılmasınısağlar. Araç bakımı ve servis zamanlaması araç takip cihazları,araçların bakım zamanlarını izlemek için kullanılabilir. araçtakip sistemi ile araçların bakımlarının düzenli yapılmasını ve sorunyaşanmamasını sağlayabilirsiniz. Maliyet tasarrufu araç takip cihazları, rölanti kullanımsürelerinin takibi edilmesi ve sürücü performansının iyileştirilmesi gibifaktörlerle işletmelere maliyet tasarrufu sağlar. araç takip sistemigiderleri minimize etmenize ve verimliliği artırmanıza olanak tanır.

Ürün Özellikleri

 • Garanti Süresi 2 Yıl
Geri Bildirim Ver