Fiyat
Fırça Kılı Sertliği
Kullanım Amacı
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Oral B Pro

" araması için 192 sonuç listeleniyor

Temizlik Sağlayan Oral B Pro Tasarımları Trendyol’da!

Oral B Pro, düzenli kullanım ile diş sağlığını korur, ağız temizliğini üst seviyeye taşır. Teknolojik özellikler ile tasarlanan ürün, etkili bir temizlik sağlar ve avantajları bulunur. Elektrikli modeller, titreşimli veya döner başlıklar aracılığıyla diş yüzeylerinin temizlenmesini sağlar. Yüksek hızda titreşerek dönen başlık, dişlerin yüzeyini temizler. Plak, tartarın yok edilmesine yardımcı olur. Böylece temiz, sağlıklı ağız bakımına sahip olmanızı sağlar. Ürünler, ağız sağlığını da korumaya yönelik çalışır. Dokulara masaj yapar, kan dolaşımını artırır, sağlıklı olmasını destekler. Titreşim ve döner özellikte tasarlanan ürünler, kısa sürede çok sayıda diş yüzeyini temizleyebilir. Günlük ağız temizliği rutinini hızlı, pratik bir şekilde gerçekleştirme imkanı sunar. Oral B Vitality Pro şık görünümü ve etkili temizlik özelliği ile dikkat çeker. Modellerin kullanımı kolaydır, bir düğme yardımı ile açılıp kapatılabilir. Temizlik modları düğme yardımı ile ayarlanır. Oral B Pro Expert, çeşitli modları ile fırça başlığının titreşim hızını veya dönme hızını ayarlama imkanı sunar. Kullanım tercihlerine göre cihazlar çeşitlilik kazanır. Kaliteli bir yapı sunan modeller, uzun süreli kullanım için dayanıklı malzemelerden üretilir. Pil, elektrik ya da şarjlı olarak tasarlanan ürünler, uzun süreli bir kullanım sunar, şarj edilebilir bataryaları sayesinde yeniden kullanılabilir. Etkili temizlik, zaman tasarrufu, kolay kullanım gibi avantajlarıyla, günlük temizlik rutininde tercih edilir. Oral B Pro kampanya avantajlarını Trendyol’da değerlendirebilirsiniz.

Hayat Kolaylaştıran Oral B Pro Modelleri

Hayat Kolaylaştıran Oral B Pro Modelleri

Modern, teknolojik özellikler ile tasarlanan Oral B Pro modelleri, kullanım açısından pratiklik sunar. Modeller, pil, elektrik ya da şarj yardımı ile çalışabilir. Şarjlı fırça, titreşimli başlıklarla çalışır, ağzın etkili bir şekilde temizlenmesini destekler. Plakların temizlenmesini sağlarken diş eti sağlığının iyileşmesini teşvik eder. Elektrikli modellerin titreşimli veya döner hareketi, dişleri etkili bir şekilde temizlerken minimum çaba harcanmasını sağlar. Modeller, ağız temizliğinin süresini kontrol etmek, etkili sürede temizlik sağlamak için zaman ayarlayıcı bulundurabilir. Zaman ayarlı özellik fırçalamanın doğru sürede, doğru şiddette yapılmasına yardımcı olur. Aşırı basınç sonucu oluşabilecek doku hasarının önüne geçer. Modeller, değiştirilebilir ve ayarlanabilir başlıklar ile birlikte tasarlanır. Oral B Pro Timer başlık tasarımlara uyum sağlar. Ek olarak takılan başlıklar eskidiğinde yenisi ile değiştirilebilir. Tasarımlar, müşterinin tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilir. Hassas dokuya sahip kişiler için yumuşak kıllı başlıklar üretilir. Normal ve sert bir kullanım için ise sert fırçalar tercih edilir. Ürünler, şarj edilebilir bataryalar ile çalışır ve tükendiğinde yeniden doldurulabilir. Sürekli olarak elektrik ya da pil ihtiyacı duyulmaksızın kullanım sağlar. Oral B Pro fiyat avantajları ile fiyat açısından uygun kampanyalar sunar. Taşınabilir yapısı ile seyahat esnasında kullanımı destekler. Kaliteli tasarımlar, uzun süreli kullanım için dayanıklı malzemelerden imal edilir. Markanın ürünleri suya karşı dayanıklıdır, bozulmadan kullanım sağlar. Cihazlar, ağız temizliği sürecini kolaylaştırırken diş sağlığını korumaya yardımcı olur. Uygun bakım koşulları ve düzenli başlık değişimi ile etkili bir ağız temizliği sağlamanız mümkündür. Oral B Pro yorum, önerilerini inceleyerek tasarımlar hakkında fikir sahibi olmanız mümkündür. Şarjlı diş fırçalarında kullanılan batarya türleri değişiklik gösterebilir. Lityum iyon, NiMH batarya tipleri ile uyum sağlar. Lityum iyon batarya, yüksek enerji yoğunluğuna sahiptir, hızlı bir şekilde şarj edilebilir. NiMH batarya ise tek bir şarj ile uzun ömürlü kullanımı destekler. Ürünler, farklı güç seviyesine sahip bir şekilde tasarlanır. Tercihlerine göre hız ve baskı ayarı değiştirilebilir. Yüksek güç seviyeleri etkili bir temizlik sağlarken düşük güç seviyesi hassas ağız temizliği için tercih edilir. Ürünler, hızlı şarj özelliklerine sahiptir. Bu özellik, bataryanın hızlı bir şekilde şarj olmasını sağlar, cihazı kısa süre içerisinde kullanmaya olanak tanır. İşlevsel özellikler sunan modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Pratik Kullanım Sunan Oral B Pro Seçenekleri

Pratik Kullanım Sunan Oral B Pro Seçenekleri

Hızlı şarj özellikleri, zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur, pratik bir kullanımı destekler. İhtiyacınıza uygun olan batarya tipi, modeli seçerek etkili bir temizlik elde etmeniz mümkün olur. Pilli diş fırçası, pratik ve etkili bir temizlik imkanı sunar. Kolay ve taşınabilir yapıda olan modeller, pil yardımı ile çalışır. Herhangi bir prize bağlı olmaksızın kullanılabilir. Seyahat ve taşınma açısından optimum bir kullanım sunar. Çeşitli tasarım ve özelliklere sahip olan modeller, farklı hızlara ayarlanabilir. Etkili temizlik imkanı sunan modlar, farklı ağız temizliği hedefleri için tercih edilir. Pilli modeller titreşimli veya döner başlıklarıyla dişler arasında kalan plak ve kalıntıları temizler. Sağlıklı bir diş eti ve yüzeyi sağlar. Pilli modeller, AA veya AAA gibi uzun kullanım ömrü sunan enerji kaynakları ile çalışır. Oral B Pro satın al madan önce pil tipi ve şarj şekline dikkat etmeniz gerekebilir. Pil ömrü model tasarımına göre değişiklik gösterebilir, bittiğinde piller değiştirilir. Değiştirilme açısından kolaylık ve pratiklik sunar. Uzun vadeli kullanım sunan modeller uygun fiyatlar ile beğeninize sunulur. Bakımı oldukça kolay olan modeller günlük kullanımda pratiklik sunar. Taşınabilir özelliği ile dış mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Farklı tasarım, renklerde olan modeller içerisinden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Farklı kıl kalınlıklarına sahip diş fırçaları, ağız temizliği esnasında çeşitli ihtiyaçları karşılayabilir. İnce kıllı diş fırçaları, yumuşak ve esnek kıllara sahiptir. Oral B Pro online tasarımları farklı diş tiplerine hitap eder. Hassas diş eti ve diş yapısına sahip olan kişiler için kullanıma uyum sağlar. Diş aralarına kolaylıkla nüfuz eder ve plak oluşumunu etkili bir şekilde önler. Orta kıllı fırçalar ise sert ve dayanıklı kıllar ile tasarlanır. Bu fırçalar, sert bir temizlik rutini izleyen kişiler için ergonomik bir yapı sunar. Modeller, plak ve kalıntıları diş yüzeyinden etkili bir şekilde uzaklaştırır ve kıllar diş etine masaj etkisi yapar. Oral B Pro indirim ve kampanyalarına Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Tasarımı ile Oral B Pro Ürünleri

Kullanışlı Tasarımı ile Oral B Pro Ürünleri

Diş fırçasındaki kıl kalınlığı kullanım amacına hizmet edecek şekilde seçilir. Kalın kıllı diş fırçaları, sert ve dayanıklı kıllar ile tasarlanır. Güçlü bir temizlik sağlar, diş yüzeyindeki lekeleri giderir. Sert kılların hassas diş yapısına zarar verebilme ihtimali gözetilerek kullanılması önerilir. Karışık kıllı modeller ise farklı kıl kalınlıklarını bir araya getirir. Farklı kullanım amaçlarına uyum sağlar, diş etlerini korur. Yumuşak, orta ve sert kılların birleşimiyle, ağzı etkili bir şekilde temizler. Kişilerin ağız yapısı ve temizlik tercihi farklı olabilir. Marka, kullanım ihtiyacına uygun olan modeller üretir. Diş fırçası seçerken, kişisel tercihlerinize, diş eti ve doku hassasiyetine dikkat etmek önemlidir. Oral B Pro tavsiye ve önerilerini inceleyerek tasarımların performansı hakkında fikir sahibi olmanız mümkündür. Ürünler, taşınabilir özellikte tasarlanır, dışarıda kullanıma uyum sağlar. Şarjlı diş fırçası için tasarlanan seyahat kabı, seyahat esnasında diş fırçasını hijyenik bir şekilde taşıma imkanı sunar. Seyahat kabı, diş fırçasını kolayca taşır, kompakt tasarımı sayesinde çantada yer kaplamaz. Tasarımın kapaklı yapısı, ürünlerin dış etkenlere maruz kalmasını engeller ve bakteri üremesini önler. Hijyenik bir kullanım desteklenmiş olur. Modeller, diş fırçasının yanı sıra fırça başlıklarını ve şarj adaptörünü de saklamak için ek depolama alanına sahip olabilir. Oral B Pro kullananlar tasarımlarını pratik bir şekilde taşıyabilir. Ekstra depolama alanına sahip olan modeller, ürünün çeşitli ekipmanlarını tek bir yerde tutar. Kaliteli malzemelerden yapılan ürünler, darbelere, çizilmelere karşı dayanıklıdır. Seyahat esnasında diş fırçasını güvenle korur. Modeller, çeşitli renk ve desen seçenekleriyle müşterilere şıklık ve tarz sunar. Siyah, pembe, beyaz ve mor gibi göz alıcı renkler tasarımlarda tercih edilir. Kullanım şekli ve zevkinize uygun olan ürünü Trendyol’dan edinebilirsiniz.

Oral B Pro Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Oral-B Pro serisi, farklı modeller ve özellikler sunar. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun bir model seçmek önemlidir. Hassas dişler için özel bir model veya daha işlevsel temizleme moduna sahip seçenekler tercih edilebilir. Başlık tasarımı, dişlerinizi etkili bir şekilde temizleyebilmek için önemlidir. Farklı kıllar ve başlık tasarımları arasından seçim yaparken diş sağlığını destekleyen ve koruyan bir ürün tercih edebilirsiniz. Oral-B Pro serisindeki diş fırçaları genellikle şarj edilebilir özelliktedir. Şarj ve kullanım süresi, fırçanın ne kadar süreyle kullanılabileceğini belirler. Uzun kullanım süresine ve hızlı şarj özelliklerine sahip bir seçenek tercih edebilirsiniz. Bir diş fırçası satın alırken markanın müşteri desteği hakkında bilgi edinmek de önemlidir. Etkili ve hızlı müşteri hizmetleri sunan bir markayı tercih etmek, satın alma süreci ve olası sorunlarla başa çıkma konusunda yardımcı olabilir.

Oral B Pro Renk Seçenekleri Nelerdir?

Oral-B Pro serisi, farklı renk seçenekleri sunar. Renk seçenekleri modeller arasında değişiklik gösterebilir. Klasik ve popüler bir seçenek olan beyaz, çoğu Oral-B Pro modelinde bulunur. Şık ve modern bir görünüm için siyah renk tercih edilebilir. Siyah renkli Oral-B Pro modelleri de yaygın şekilde kullanılır. Aynı zamanda pembe renk seçeneği de mevcuttur. Bu renk, feminen bir tarz arayanlar için ideal seçenekler arasında yer alır. Mavi renkli Oral-B Pro modelleri de kolay bir şekilde temin edebileceğiniz seçeneklerdendir. Doğal ve enerjik bir görünüm için mor renkli diş fırçaları da tercih edilebilir. Oral B Pro renk seçenekleri arasında somon ve mor tonları da bulunur. Geniş bir renk yelpazesinde üretilen elektronik diş fırçası modelleri arasından kendi zevk ve tercihlerinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Oral B Pro Kaç Saatte Şarj Olur?

Oral-B Pro serisindeki diş fırçalarının şarj süresi, modeller arasında kullanılan süreye ve şarj cihazına bağlı olarak değişebilir. Genel olarak Oral-B Pro diş fırçalarının çoğu, ortalama olarak 16 ila 18 saat arasında tam şarj olur. Daha yeni modeller ve teknolojiler, hızlı şarj özellikleri sunarak pil dolum süresini kısaltabilir. Bu ürünleri sık sık şarj etmek yerine tam dolum yapıp bitene kadar kullanmak daha doğrudur. Bu sayede ürünün kullanım süresi artabilir. Diş başlığının ise üç ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir. Ağız ve diş sağlığını destekleyen bu ürünün, günde 2 defa ve düzenli bir şekilde kullanımı da oldukça önemlidir. Oral B Pro serisinden diş fırçası satın aldıktan sonra talimatlara uyumlu bir şekilde kullanım sağlamak, ürünü uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.