Materyal
Fiyat
Renk
Boyut/Ebat
Kullanım Yeri
Parça Sayısı
Boyut/Ebat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Organizer

" araması için 63998 sonuç listeleniyor

En Kullanışlı Tasarımlarla Organizer Çeşitleri Trendyol’da!

Günden güne artan gereksinimlere bağlı olarak birbirinden farklı ürünler ortaya konularak insanların istek ve ihtiyaçlarına karşılık olarak sunulur. Bu gibi bir amaç ile üretilenler bireylerin hayatını kolaylaştıracak niteliğe sahip olur. Farklı pek çok noktada kullanıma uygun olan ve bununla birlikte günlük hayatı bir nebze de olsun kolaylaştıran ürünlerden bir tanesi de hiç şüphesiz ki organizer çeşitleri olur. Sahip olduğu çeşitlilik ve modeller ile birlikte çeşitli noktalarda kullanıma uygun bulunan bunlar kullanıldığı yerlerde düzen ortaya çıkmasına yardımcı olur. Kaliteli ve bir o kadar da kullanışlı olan söz konusu olanlar özellikler bugünlerde çok daha yaygın bir kullanıma sahip olur. Plastik organizer olarak da tercih edebilirsiniz. Kumaş olarak, demir olarak da çeşitleri bulunur. Kumaş olarak tercih edebileceğiniz kumaş organizerler sağlık açısından zarar vermez. Evinize çok güzel bir görünüm katar. Günlük hayatın işleyişi içinde oldukça önem arz eden düzen bu gibi ürünler ile birlikte çok daha kolay bir şekilde sağlanabilir. Kumaş olanların renkleri çok fazla olmakla beraber siyah organizer de tercih edebilirsiniz. Özellikle yatak odası gibi kıyafetlerin ve takı gibi ürünlerin yoğunlukta olduğu alanlarda çok daha ihtiyaç duyulan bu gereçler sahip oldukları bölmeler ile birlikte pratikliğe sahip olur. Bu bölmeli organizerler kişileri büyük oranda rahatlatır. Farklılık arz eden ihtiyaçlar doğrultusunda satın alınanlar her geçen gün artar ve kendini gösterir. Bu noktada masa üstü organizer oldukça iş görür. Özellikle takıları organize etmede işlevsel ve yararlı bulunan bu çeşitleri her geçen gün içerisinde farklılık arz ederek çeşitli modeller ile birlikte ortaya konulur. Ayrıca sadece takılar için değil gün içerisinde kullanımı yaygın olan makyaj malzemelerini düzenli bir şekilde tutmak için de gerekli görülen bu kutular hayatin vazgeçilmezi olur. Sahip olduğu bölmeleri ile birlikte kullanımı kolay ve bir o kadar da basit olan söz konusu ürünler sahip olunanları ayrıştırma konusunda büyük oranda bireylere destek olur. Yuvarlak organizer de takılarınız için tercih edebileceğiniz bir ürün olur. Şık bir görünüm katar. Şeffaf ya da renkli tercih edebilirsiniz. Trendyol’dan dilediğiniz çeşitte organizer satın alabilirsiniz.

İşlevsel Tasarıma Sahip Organizer Seçenekleri

İşlevsel Tasarıma Sahip Organizer Seçenekleri

Birden çok sebeplerden dolayı her geçen çok daha yoğun bir şekilde talep edilen bu ürünler ile kolay bir şekilde hareket etmek çok daha kolay olur. Bu durum özellikle öğrenciler ve yetişkinler açısından büyük oranda önemli bulunan durumlardan bir tanesi olur. Yetişkinler için ofis organizer çeşitleri tercih edilebilenler arasında olur. İş yerlerinde kolaylık sağlar. Ofis ortamında aradıklarınızı bulmanıza yardımcı olur. Yine ofisinize giderken kullanabileceğiniz laptop organizer size konfor sağlar. Laptop modelleri ile başka eşyalarınızı da getirebilirsiniz. Birçok bölmesi bulunur. Ayrı bir çanta getirmeniz gerekmez. Başka bir iş dalında da lazım olan seçenekler bulunur. Hırdavat malzemelerinizi saklayabileceğiniz hırdavat organizerler size konfor sunar. Bölmeli bölmeli ayırabilirsiniz. Eşyalarınızı koyabilirsiniz. Gerek okul ihtiyaçları gerekse iş ile ilgili olan birtakım ihtiyaçların ayrı ayrı biçimlerde bulundurulması açısında yardımcı olan seçenekler sayesinde her istediğinize en kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Zaman içerisinde artan malzemeleri etkili bir şekilde dizayn edebilmek için gerekli olan bu gereçler, çeşitli modelleri sayesinde farklı şekillerde kullanıma uygun bulunur. Bu noktada hangi alanda ihtiyaç duyulur o alana uygun bir şekilde tercihte bulunulması yerinde bir davranış olur. Özellikle kiler organizer büyüklük ve işlevsellik ile birlikte göz doldururken aynı zamanda yoğun bir şekilde ihtiyaçları da karşılar. Bunun gibilere daha çok mutfak gibi yerlerde ihtiyaç duyulur. O nedenle gerekli büyüklüklere sahip olanlar tercih edilerek gerekli olan alanlarda kullanımı mümkün olur. Ayrıca çekmece içinde değil tezgah üstü kısımlar için de uygun niteliklere sahip olan belli başlı ürünler bulunur. Bunlardan bir tanesi de tezgah üstü düzenleyici olur. Şeffaf organizer olarak da tercih edebilirsiniz ve tezgahınıza güzel bir görünüm katar. Çok fazla olan eşyaları tezgah üzerinde en aza indirebileceğiniz ve çok daha düzenli bir şekilde tutabileceğiniz bu ürünler sayesinde mevcut alanda hareket etmek artık daha pratik bir hal almış durumda olur. Özellikle tezgahta fazla ürün bulundurmak istemeyen bireyler açısından çok daha tatmin edici bulunan bu ürünler sayesinde düzenli bir ortama merhaba demek çok daha kolay olur. Gün içerisinde büyük bir zamanın mutfakta geçirilmesi nedeniyle bu gibi ortamlarda ihtiyaç duyulan düzenin sağlanması konusunda ayrıca titiz davranmak gerekir. O nedenle bu noktada bireylere sunulan çeşitli renk ve niteliklerdeki düzenleyiciler fazlasıyla iş görür. Mevcut ürünler arasından seçim yaparak ortama uygun olanı rahatlıkla seçerek kullanabilirsiniz. Organizer kullananların değerlendirmelerine ve yorumlarına bakıp tercih yapabilirsiniz. Yazılan deneyimler karar vermenize yardımcı olur ve daha güvenli alışveriş deneyimi sağlar. Trendyol’dan güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Çeşitli Kullanım Alanları ile Düzenleyici Seçenekleri

Çeşitli Kullanım Alanları ile Düzenleyici Seçenekleri

Sahip olduğu dayanıklı yapılar sayesinde gün içerisinde pek çok yerde kullanıma uygun bulunan düzenleyiciler çok sık kullanılır. Birbirinden farklı alanlar içerisinde kullanıma uygun bulunan bu ürünler sayesinde sizler de ihtiyaç duyduğunuz her birine çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Gerek kutu biçiminde gerekse bez organizer biçiminde bulunan düzenleyiciler içine konulacak olan eşyaların sahip oldukları özelliklere göre farklı farklı biçimlerde tercih edilebilir. Bu noktada özellikle organizer kutular oldukça faydalı bulunur. Saydam olabileceği gibi çok daha farklı görünümlere sahip olabilen bu söz konusu olanlar yatak odaları ve mutfaklar başta olmak içeren farklı pek çok alanda kullanıma uygun bulunur. Özellikle mutfak tezgahları üzerinde ya da çekmecelerde kullanmak üzere çok daha farklı şekillerde kullanıma uygun bulunan ürünler mevcut olur. Çay organizerler de mutfaklarda kolaylık sağlar. Poşet çaylarınızı türlerine göre ayırabilirsiniz ve size büyük bir konfor sunar. Mutfağınızda düzenli bir görünüm katar. Mutfak içinde hareket etmeyi ve ihtiyaç duyulanlara en kısa sürede ulaşmayı sağlayan bu düzenleyiciler artık olmazsa olmaz ihtiyaçlar arasında yer alır. Çatal kaşık organizerler özellikle farklı alanlarda farklı yapılarda kullanıma uygun bulunan bu ürünler genellikle çatal veya kaşık gibi belli başlı olanları ayrıştırma aşamasında ihtiyaç duyulanlardan bir tanesi olur. Bu noktada tezgah üzerinde herhangi bir şekilde materyal bulundurmak istemeyen bireyler açısından tercih edilebilir olan bir ürün de dolap içi organizer de kullanışlı bulunan bir tercih olur. Bu şekilde gereksiz ve rahatsız görünümleri ortadan kaldıran düzenleyiciler artık olmazsa olmazlardan bir tanesi olur. Mutfakta kullanılan başka çeşiti ise buzdolabı organizer olur. Buzdolabında yiyeceklerinizin düzenli görünmesini sağlar. Aradığınızı bulmanıza yardımcı olur. Buzdolabınıza şıklık katar. Sağlık açısından da zarar vermez. Bu üründe mutfağınızda kullanabileceğiniz kullanışlı bir ürün olur. Farklı yapılarda bulunması ile birlikte uzun yıllar kullanıma da uygun bulunan söz konusu ürünler hayatı kolaylaştıranlardan biri olur. Özellikle mutfak gibi farklı pek çok ürünün bulunduğu alanlar bu gibi düzenleyicilerin kullanılmasına çok daha olanak verir. Bu sayede en gerekli görülen alanlar içerisinde arzu edilen düzen sağlanmış olur. Trendyol’dan organizer yorumlarına ulaşarak güvenle dilediğinize sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Modelleri ile Çeşitli Tasarımlar

Kullanışlı Modelleri ile Çeşitli Tasarımlar

Bu gereçler, sahip olduğu çeşitli nitelikler sayesinde en kısa süre içerisinde arzu edilen düzeni sağlayabilen bu ürünler bireylerin hayatını büyük ölçüde kolaylaştırır. Özellikle farklı noktalarda kullanıma olan uygunluğu çok daha dikkat çekici bulunan gereçler genel olarak mutfak ve yatak odaları gibi belli başlı alanlarda tercih edilerek kullanılır. Örneğin yatak odalarında kapı arkası organizer şıklık katar. Dolabınıza sığmayan eşyalarınızı koyarak hem düzen açısından hem şıklık açısından güzel bir görünüm katar. Banyolarınızda da havlularınızı koymak için yine tercih edebileceğiniz bir ürün olur. Bu noktada önem arz eden konu kişilerin nerede ihtiyaç duydukları olur. Bu aşamada gerekli cevaplar verildikten sonra en uygun olanı seçerek kullanma aşamasına geçilebilir. Genel olarak örgü organizer atkı,şapka gibi örgü örenlerin kullanabileceği pratik bir ürün olur. Renk renk ipler ayrılabilir. Gerek kapasite gerekse renk noktasında yeterli niteliklere sahip olan bu ürünler bireylerin hizmetine sunulmuş durumda olur. Bunun dışında özellikle salonlarda kullanımı yaygın olan koltuk arkası organizer ürünler genel olarak gazete ve dergi gibi materyallerin muhafaza edilmesi noktasında kullanılır. Bunun dışında mevcut ihtiyaçlara uygun olarak farklı şekillerde de kullanılması mümkün olan söz konusu düzenleyiciler artık hayatın bir parçası olmuş durumda olur. Büyük küçük herkesin ihtiyaç duyduğu düzenleyiciler farklı her bir eşyayı çok daha kısa bir süre içerisinde bulma noktasında yardımcı olur. Evinize uygun olarak küçük organizer de tercih edebilirsiniz. Eviniz küçükse ya da fazla görünmesini istemiyorsanız kullanabilirsiniz. Daha farklı nitelikleri de bulunan bu ürünler zaman içerisinde sürekli olarak arzu edilenlerden bir tanesi olur. Ayrıca Trendyol’dan organizer kampanyalarını takip ederek avantajlı fiyatlara sahip olma imkanı yakalayabilirsiniz.

Kaliteli Detaylara Sahip Farklı Modeller

Kaliteli Detaylara Sahip Farklı Modeller

Farklı pek çok noktada ihtiyaç duyulan ürünler arasında bulunur. Farklı isimler ile birlikte aranması mümkün olan bu ürünler genel olarak düzenleyici şeklinde bilinir. Gün içinde vakit geçilmesi yaygın olan alanlara uygun bir şekilde ortaya konulmuş olan seçenekler pek çok açıdan pratiklik sağlar. Kıyafet organizerler size yatak odasında kolaylık sağlar. Yatak odasında düzen önem taşır. Çok fazla eşya olduğu için düzenli olması gerekli olur. Pantolon organizerler size rahatlık sağlar. Pantolonlarınızın kırışmadan düzenlenmesini sağlar. Ütülemeden giyme olanağı sunar. Her açıdan oldukça kullanışlı bulunan söz konusu modeller ile birlikte pratik bir şekilde hareket etmek çok daha kolay olur. Seyahat edeceğiniz zaman kullanabileceğiniz valiz organizer de işinizi kolaylaştırır. Kıyafetlerinizin valizinize kolaylıkla sığmasını sağlar ve düzenli bir görünüm sunar. Dosya organizer de aynı şekilde gerek okul gerekse iş dönemi içerisinde pek çok alanda kullanımı gerekli olanlardan bir tanesi olma özelliği taşır. Gün içerisinde çok daha düzenli olarak ve planlı bir şekilde hareket edebilmek için ihtiyaç duyulan bu ürünler, plan program yapmayı seven bireyler açısından çok daha talep edilir. Evlerde rahatlık sağlayan çeşitlerinden bir tanesi de duvar organizerler olur. Duvara asılanlar hem eve güzel bir hava katar hem de düzen sağlar. Çocuklarınızın oyuncaklarını, kendi eşyalarınızı koyabilirsiniz. Parfüm organizerler işinizi kolaylaştırır. Parfümlerinizi rahatlıkla bulmanıza yardımcı olmakla beraber kırılmasını da önler. Bu sayede kaybolması muhtemel olan belli başlı ürünlerin en etkili bir şekilde muhafaza edilmesi konusunda tatmin edici durumlara sahip olur. Yatak odalarında kullanılan önemli düzenleyici tişört organizer olur. Tişörtlerinizi renk renk de ayırabilirsiniz. Aradığınızı bulmada çok kolaylık sağlar. Dolaplarınızın güzel görünmesini istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Trendyol’dan organizer indirimlerini takip ederek ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Benzersiz Görünümleri ile Düzenleyici Çeşitleri

Benzersiz Görünümleri ile Düzenleyici Çeşitleri

Genel olarak evlerde kullanması daha yaygın olan ürünlerden bir tanesi de düzenleyiciler olur. Ev organizerler size rahatlık sağlar. Bu noktada özellikle sepet düzenleyici birbirinden farklı olanları etkili bir şekilde içerisinde bulundurabilir. Genişliği ve boyutu olarak bireyleri tatmin edebilen bu ürünler sayesinde çeşitli olanları çok daha pratik bir şekilde organize edebilirsiniz. Çamaşır organizerler de size kolaylık sağlar. İstenilen alanlarda kullanıma uygun bulunan bu ürünler ile birlikte düzen sağlamak artık çok daha kolay olur. Herhangi bir kutu ya da sepet şeklinde değil de defter biçiminde de bulunanlar da bulunur. Hayat kalitesini en üst seviyelere çıkarmayı amaçlayan elbise organizer çeşitleri ile birlikte zamandan tasarruf etmek de bir hayli mümkün olur. Bu noktada müşterileri memnun eden düzenleyiciler ile birlikte gün içerisinde kaliteli vakit geçirmek kolaylaşır. Ayrıca çok daha büyük boyutlara sahip olan ürünlere ihtiyaç duyan müşteriler için üretilmiş olan düzenleyiciler de bulunur. Organizer hurç olarak adlandırılan bu ürünler genel olarak yorgan gibi büyük boy ürünlerin muhafaza edilebilmesi açısından gerekli bulunur. Gereksinim duyulan alanları bireylere sunabilen bu düzenleyiciler sayesinde belli bir zaman dilimi içerisinde ihtiyaç duyulanları çok daha pratik bir şekilde koruma altına almak ve düzenli tutmak kolaylaşır. Sonuç olarak oldukça tatmin edebilen düzenleyiciler bireylerin dikkatini çekerek birbirinden farklı alanlar içerisinde kullanıma uygun bulunur. Bu durum kişilerin gün içerisinde arzu ettikleri durumlardan bir tanesi olur. Siz de organizer modellerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Kendi gereksinimlerinizi karşılayan seçeneği kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Geniş Fiyat Skalası

Bütçenize Uygun Geniş Fiyat Skalası

İhtiyaç duyulması mümkün olan farklı pek çok noktada kullanıma uygun olacak bir şekilde üretilmiş olan düzenleyiciler çeşitli isimler ile birlikte anılarak müşterilerin tercihine sunulur. Özellikle dolap biçiminde kullanımı yaygın olan düzenleyiciler sahip oldukları genişlik ve belli bir kapasite ile birlikte bireylere etkili çözümler sunanlardan oluşur. Bunlar dışında da birbirinden farklı çeşitleri bulunur. Sahip oldukları birbirinden farklı özellikleri ile birlikte müşterilere en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan düzenleyiciler mutfaktan yatak odalarına kadar pek çok noktada kullanışlı bulunur. Bu noktada çekmeceli organizer bir şekilde de kullanıma uygun bulunur. Bu sayede farklı niteliklere sahip olan materyaller farklı alanlarda tutularak onlara ulaşma noktasında harcanması muhtemel efor minimuma inmiş olur. Söz konusu bu ürünler sahip oldukları farklılıkları ile birlikte çeşitli fiyatları da beraberinde getirir. Organizer fiyatları genel olarak mevcut olanların sahip olduğu boyut ile orantılı şekilde çeşitlilik gösterir. Gerek çekmeceli gerekse kutu biçiminde tercih edilebilir dinleyiciler sayesinde dolap içleri de masa üstleri çok daha düzenli bir görünüme sahip olur. Üçlü organizer olarak da tercih edebilirsiniz. Bu gibi açılardan müşterilerin tercihi olan düzenleyiciler farklı modellere de sahip olmak ile birlikte mevcut ortamlara en iyi şekilde uyum sağlayabilir. Ayrıca renk konusunda farklılık talep eden kişilere gerekli olan hizmeti sağlayabilmek için belli başlı renklere de sahip olan bu ürünler kullanılacakları her bir ortama en iyi şekilde uyum sağlar. Tüm çeşitler, size konfor sağlar. Sizler de ev ya da iş yerlerinde gerekli olan düzeni sağlayabilmek amacıyla birbirinden farklı olanlara sahip olmak isterseniz çeşitli düzenleyicilerin bulunduğu Trendyol’a göz atabilirsiniz. Organizer online alışveriş yöntemi ile gereksinim duyduğunuz çeşidi dakikalar içerisinde temin edebilirsiniz.

Organizer Nedir?

Büyüklü küçüklü bölmelerle desteklenerek çeşitli eşyaların derli toplu görünmesini sağlayan araçlara organizer denir. Hem kolay düzenleme imkanı sunan hem eşyalarınızı şık alanlarda muhafaza etme olanağı tanıyan bu ürünlerin alan tasarrufu sağladığı da bilinir. Seyahatlerde sık tercih edilen organizer çanta modelleri, kıyafetler ve kişisel eşyalar için geniş alanlar yaratır. Dış mekanlarda ihtiyaç duyulan parçalara kolay ulaşım sağlayan çanta içi seçeneklerinin farklı boyları mevcuttur. Yaşam alanlarında tertip sağlayan buzdolabı düzenleyici çeşitleri, gıda maddelerinin dağınık durmasını engeller. Son derece kullanışlı alternatifleri bulunan düzenleyici seçeneklerini ihtiyaçlarınıza göre temin edebilirsiniz.

Organizer Ne İşe Yarar?

Farklı amaçlar için kullanılan organizer çeşitleri; düzenleme, kolay erişim ve alan tasarrufu işlerini üstlenen araçlardır. Kullanıldığı alana göre işlevsel özellikler barındıran pek çok model, öncelikle düzenleme amacıyla değerlendirilir. Masa üstü tasarımlar; bölmelerinin yardımıyla çeşitli kağıt parçalarını, evrakları veya kalemleri düzenli tutmaya yarar. Aradığınız eşyanın yerini sabitlemek açısından ideal seçenekler olan bu ürünlerin çanta içini düzenlemeleri için üretilen çeşitleri de mevcuttur. Alan açmak, hoş bir görüntü sunmak ve taşımayı kolaylaştırmak için temin edebileceğiniz organizer modellerinin üretim materyalleri farklılık gösterebilir. Dolap için üretilen seçeneklerin de kumaş olanları bulunur. Çorap, iç çamaşırı veya eşarp gibi parçaları düzenle muhafaza edebileceğiniz modeller son derece fonksiyoneldir. Buzdolabı, mutfak dolabı veya çekmece gibi alanlarda yer açmak ya da fazla eşya sığdırmak amacıyla plastik organizer modellerine sahip olabilirsiniz.

Organizer Nerede Satılır?

Trendyol tarafından satışa sunulan çeşitli organizer modelleri, farklı ihtiyaçlara göre temin edilebilir. Boyut, içerik ve kullanım alanı farklılık gösteren ürünler; düzenlemeyi kolaylaştırır. Alan tasarrufu sağlayan bavul organizer modelleri, iç çamaşırlar ve küçük eşyalar için son derece pratik bir seçenektir. Sabit alanlarda düzenli görünüm yaratmak amacıyla üretilen şık seçenekler de mevcuttur. Bunlardan biri olan masaüstü organizer çeşitleri; kalem, makyaj malzemesi veya not kağıtlarını muhafaza edebilir. Yaşam alanlarının her köşesinde değerlendirebileceğiniz bu fonksiyonel ürünler, aradığınızı bulmayı kolaylaştırır. Kişisel eşyalarınızı araç içi organizer modellerinde saklayarak kay olmasını önleyebilirsiniz.