Fiyat
Roman Türü
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Otuz Milyon Kelime Kitabı

" araması için 25 sonuç listeleniyor

Ebeveynler İçin Hazırlanan Otuz Milyon Kelime Kitabı Trendyol'da!

Otuz Milyon Kelime kitabı, 36 aya kadar çocuk gelişimini destekler. Süreci adım adım anlatır ve ebeveynlerin başucu kitapları arasında yerini alır. Doğru seçilen kelimelerle iletişim kurmanın çocuklar üzerindeki etkilerini derinlemesine öğrenebileceğiniz bu kitap çocuğunuzun gelişiminde büyük faydalar sağlayabilir. Henüz bebek sahibi olmadan önce okuyup değerli bilgilerle farklı bakış açıları kazanabileceğiniz eser, kelimenin gücünü ortaya koyar. Otuz Milyon Kelime Kitabı yorumlarına bakarak okuyucuların deneyimlerini paylaştığı ve kitabın etkileyiciliğini vurguladığı birçok olumlu değerlendirmeyi görebilirsiniz. Kitabın zengin içeriği ve derinlikli anlatımları hakkında yorumlardan bilgi alabilirsiniz. Alışveriş yapmadan önce Otuz Milyon Kelime kitabı tavsiyelerine göz atabilirsiniz.

Ebeveynlere Destek Olan Otuz Milyon Kelime Kitabı

Ebeveynlere Destek Olan Otuz Milyon Kelime Kitabı

Otuz milyon kelime kitabı çeşitleri farklı yayınevlerinin baskıları ve derlemeleriyle okuyuculara sunulur. Eserlerdeki olay örgüleri, karakterlerin gelişimi ve tasvirler okuyucunun zihninde pek çok şeyi canlandırmasını sağlar. Otuz Milyon Kelime kitabı çocuklara yapılan büyük bir yatırım olarak görülebilir. İçerdiği derin bilgiler bilimsel çalışmalar sonucunda ortaya çıkmış ve kendini kanıtlamış bir yönteme dönüşür. Çocuğunuzun beynini geliştirmek için faydalanabileceğiniz kitap Dr. Dana Suskind tarafından kaleme alınır. Asıl mesleği cerrahi ve pediatri profesörlüğü olan yazar, binlerce çocukla iletişim kurduktan sonra bu kitabı kaleme alır. Çocukların kendi potansiyellerine ulaşabilmeleri için yol gösterici pek çok araştırma ve sonucu da okurlarıyla paylaşır. Çocuğunun kişisel gelişimini desteklemek için bilinçli adımlar atmak isteyen ailelerin kütüphanesinde bulunması gereken kitaplardan biri olan eser, sevginin iyileştirici yanını ele alır. Siz de ebeveyn olmaya hazırlanıyorsanız ya da 36 ayı doldurmamış bir çocuğunuz varsa Otuz Milyon Kelime kitabının bilgilerinden faydalanabilir, bu çağdaki çocukların ihtiyaçları ve onlara nasıl yaklaşmanız gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Otuz Milyon Kelime kitabını satın almak istiyorsanız online olarak hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Keşfedilmeyi Bekleyen Otuz Milyon Kelime Kitabı

Otuz Milyon Kelime kitabı online olarak ulaşabileceğiniz keyifli bir eser olarak karşımıza çıkar. Yalnızca ebeveynlerin değil uzmanlık alanı çocuklarla ilgilenmek olan kişilerden tutun aile büyüklerine kadar herkesin öğretilerinden faydalanacağı eşsiz eserlerden biridir. Çocuklarla kurulacak etkili ve bilinçli iletişimin her aşamasını ele alan eser pek çok konuya da değinir. Örneğin çocuğunuza sunduğunuz hayat standartlarının gelişim süreci üzerine etkileri bölümünü okuyarak gelir düzeyinizin çocuğunuzu nasıl etkilediği üzerine fikir sahibi olabilirsiniz. Zengin ve fakir ailelerde büyüyen çocukların nasıl farklı bir hayat vizyonu kazandığı hakkında eserde paylaşılan araştırmalardan destek alabilirsiniz. Çocukların karşılaşma ihtimali yüksek olan durumları tek tek ele alan eserde siz de hayatınızdan parçalar bulabilir, çözüm için doğru ve etkili yöntemler öğrenebilirsiniz. Örneğin 0-3 yaş döneminde konuşarak pozitif şekilde iletişim kurulan çocukların bilişsel açıdan kötü bir iletişimle büyütülenlere göre oldukça ileride olduğunu fark edebilirsiniz. Çocuğunuzla konuşurken çeşitli kelimeler kullanmanın onun kelime haznesini geliştirmenin yanında duygusal zekâsına da destek vereceği bilgisi gibi yepyeni bilgiler edinebilirsiniz.

Otuz Milyon Kelime Kitabı İçin Fırsat Fiyatları

Otuz Milyon Kelime kitabı farklı yayınevleri tarafından basılmış olabilir. Basımda kullanılan ürün kalitesi, basım yılı, çeviren kişinin kimliği ve pek çok değişkene bağlı olarak Otuz Milyon Kelime kitabı fiyatları farklılık gösterebilir. Bu kitabı satın almak istiyorsanız çocuk gelişimi alanında satılan diğer kitaplarla birlikte toplu alımlarda sunulan indirim imkânlarından faydalanabilirsiniz. Dönem dönem kitaplarda indirim yapılarak satışlar teşvik edilir. Siz de Otuz Milyon Kelime kitabı indirimlerini takip ederek daha uygun fiyatlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Bilgilendirici Otuz Milyon Kelime kitabını Trendyol’a göz atabilirsiniz.