Cinsiyet
Fiyat
Basım Yılı
Dil Seviyesi
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Sayfa Sayısı
Yazar
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Oxford Discover

" araması için 10 sonuç listeleniyor

Oxford Discover

Oxford Discover

İngilizce, dünya üzerinde en çok konuşulan diller arasında ilk sıralarda yer alır. Bu nedenle pek çok ülkede yabancı veya ikinci dil olarak öğretilir. Türkiye de bu ülkeler arasında bulunur. İlkokullarda belli bir sınıftan itibaren başlayan bu eğitim uzun yıllar devam eder. İngilizce öğrenmenin okul başarısı dışında pek çok avantajı bulunur. Yeterli seviyeye geldiğinizde çeşitli konular için araştırma yaparken sadece Türkçe kaynaklardan değil, İngilizce kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Dünyada pek çok insanın konuştuğu bir dil olduğu için yabancı arkadaşlar edinebilirsiniz. Okulda, kursta veya kendi başınıza dil öğrenirken, kaliteli yayınların hazırladığı kaynaklardan faydalanabilirsiniz. Oxford, bu anlamda oldukça faydalı ve prestijli bir kaynak tercihi olabilir. Hem kişisel hem de sınıf ortamında kullanılabilir. Seri beş kitaptan oluşur. Bir ve beş arasında numaralandırılmıştır. Bu numaralandırmada 1 başlangıç veya kolay seviye, 5 ise ileri ve daha zor olarak kabul edilebilir. Her seviyede bir adet ders ve çalışma kitabı bulunur. Ders kitabında konu anlatımlarına çalışabilir ve çalışma kitabında bulunan etkinlikleri yaparak konuları pekiştirebilirsiniz. Discover serisinin kapak tasarımları oldukça eğlenceli ve renklidir. İç sayfalarda da bu tasarımın devam ettiğini görebilirsiniz. Faydalı içeriklerin yanı sıra bu renkli sayfalar, çalışma isteğinizi artırabilir. Konuşma odaklı aktivitelerle, iletişim konusundaki becerilerinizi daha ileri seviyeye taşıyabilirsiniz. Dil seviyenize uygun olan kitabı seçerek eğlenerek öğrenmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Oxford Yardımcı Kaynaklar ile Keyifli Bir Öğrenme Sürecine Adım Atın

Her insanın dil öğrenme amacı farklı olabilir. İş, akademik, mesleki veya sadece arkadaş edinmek, dünya turuna çıkmak gibi bir amacınız olabilir. Her durumda, belli bir programa ve sistemli bir anlatıma ihtiyaç duyarsınız. Bu belli konuları öğrenip pekiştirerek ilerlemenize olanak sağlar. Dağınık bir şekilde çalışmak, hem eksik ve yetersiz öğrenme hem de kafa karışıklığı ile sonuçlanabilir. Oxford discover serisi içerisinde mevcut dil seviyenize uygun bir kitabı seçerek hem keyifli hem de etkili bir öğrenme sürecine adım atabilirsiniz. Okul konularıyla bağlantılı olan içerikler, özellikle öğrenciler için çok faydalı olabilir. Sınıfta öğrenilen mevcut konu ile ilgili anlamadığınız veya pratiğe ihtiyaç duyduğunuz bölümleri buradan pekiştirebilirsiniz. Henüz işlenmemiş konulara önceden çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Böylece her konuyu daha çok özümseyerek öğrenebilirsiniz. Sadece pratik bilgi olarak değil, dili kullanma ve konuşma becerilerinizi de geliştirebilirsiniz. Oldukça renkli bir tasarıma sahip olan kaynak kitapları, çalışmalarınızı daha eğlenceli hale getirebilir. Özgün okuma metinleri, okuma becerinizi artırır ve birçok yeni kelime öğrenmenize katkıda bulunur. Okuma parçalarında çeşitli gramer yapılarını ve daha önce öğrendiğiniz konulara bol bol örnekler görebilirsiniz. Bu parçalar öğrenilen dilin kültürü hakkında çeşitli bilgilere sahip olmak için çok etkili bir yoldur. Kitapların içerisinde bulunan merakınızı artırmaya yönelik sorular, kişisel olarak da çeşitli beceriler kazanmanıza olanak sağlar. Trendyol’dan alabileceğiniz kaynak kitaplar dil öğrenirken sorgulamanıza, cevap aramaya çalışmanıza, çevrenize ve dünyaya farklı bir gözle bakmanıza yardımcı olur. Uygun ölçülerde pratik bilgi ve uygulamaların birleşimi, kişinin İngilizceyi ana dili gibi konuşmasını destekleyen niteliktedir. Kaynak kitaplar bilgi ve pratik yönünden eşit bir ölçüye sahiptir. Özellikle dil öğreniminde istenilen seviyeye ulaşabilmek için bu ölçüyü iyi ayarlamak gerekir. Bu kitaplarda bilgi ve pratik ölçüsü oldukça dengeli bir konumdadır. Yardımcı kaynaklar ile sınavlarınızdan daha yüksek notlar alabilir, okulda öğrendiğiniz konuları daha kalıcı hale getirebilir ve iletişim becerilerinizi daha ileriye taşıyabilirsiniz. Trendyol’da her seviyeye uygun kitapları kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

İngilizce Kaynak Kitap Seçenekleri İle Yeni Dünyaların Kapılarını Aralayın

Yeni bir dil öğrenmek, yeni bir dünyaya adım atmanızı sağlar. İlk olarak öğrendiğiniz dille ilgili pek çok kültürel öge ile tanışırsınız. Bu sizin dünyaya tek bir açıdan değil, farklı açılardan da bakabilmenize yardımcı olur. Özellikle İngilizce gibi dünyanın yarısının konuştuğu bir dil öğrenmek sadece o dile ait değil, o dili konuşan tüm insanların kültürleri hakkında az da olsa bilgi sahibi olma fırsatı sağlar. Dünyanın her yerinden arkadaş edinme fırsatına erişmeniz de İngilizce öğrenmenin size sağladığı bir diğer avantajdır. İletişim olanaklarının neredeyse sınırsız olduğu günümüzde, sadece oturduğunuz yerden bile pek çok yabancı ile sohbet etme olanağınız bulunur. Dünyayı gezmek , yurt dışında eğitim görmek veya çalışmak gibi bir hayaliniz varsa İngilizce bilmek sizin için büyük bir avantaj olabilir. Serinin sizin dil seviyenize uygun olan bir kitabını seçerek hayalleriniz için çalışmaya başlayabilirsiniz. Dinleme aktiviteleriyle hedef dile, konuşma biçimlerine aşinalık kazanabilirsiniz. İlk başlarda konuşulanları anlamakta zorluk yaşayabilirsiniz. Bu doğal bir durumdur. Gramer ve kelime bilginiz arttıkça ve daha çok uygulama yaptıkça, daha iyi ve kolay anlamaya başlayabilirsiniz. İş yaşamında da bu durumun size pek çok faydası olabilir. Yaptığınız iş başvurularında veya çalıştığınız konumda İngilizce biliyor olmanız, sizi birkaç adım öne çıkarır. Ayrıca kariyerinizde gelişmek için faydalanabileceğiniz kaynak sayısında çok büyük bir artış olur. Kısacası İngilizce öğrenerek farklı kültürlerden arkadaş edinebilir, kendinizi geliştirmek için başvurabileceğiniz kaynak sayısını artırabilir ve hayata bakış açınızı geliştirebilirsiniz. Oxford Discover 5 serisi ile eğlenceli ve etkili bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz.

Oxford Discover Kitaplarına Uygun Fiyatlarla Sahip Olun

Trendyol'da yabancı dil öğrenme sürecini kolaylaştıran pek çok yardımcı kaynak bulunur. Güvenilir ve prestijli yayınevlerine ait ürünlere indirimli fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Dilerseniz olarak satılan ürünleri tercih edebilir ve tek seferde farklı çalışma kitapları edinebilirsiniz. Oxford Discover fiyat aralığı içeriği ve kalitesine oldukça uygundur. Bir çalışma kitabı ve bir konu anlatımı kitabından oluşur. Konu anlatım kitabında teorik bilgilere çalışıp, çalışma kitabı ile pratik yapabilirsiniz. Kişisel ve mesleki anlamda size pek çok olumlu katkısı olan dil öğrenme sürecini keyifli hale getirmek için tercih edebileceğiniz çok güzel bir kaynaktır. Hem sıfırdan öğrenmek veya var olan bilginizi daha üst seviyelere çıkarmak için gereksinim duyacağınız ürünleri bulabilirsiniz. Alanında bilinen yayınevlerine ait pek çok kaynağa Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Gerçekleşen indirimlerden yararlanarak almak istediğiniz kitaplara normalden daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Doğru ve özenle hazırlanmış bir kitap seçimiyle, İngilizce öğrenmenin ne kadar kolay ve eğlenceli bir süreç olduğuna kendiniz tanıklık edebilirsiniz. Böylece çevrenizde bu süreçle ilgili olumsuz deneyimleri veya tereddütleri olan insanlara da örnek olabilirsiniz. Ek kaynak kitaplar ile okul başarınızı artırabilir, kişisel olarak kendinize pek çok yeni beceri katabilirsiniz. Kariyerinizi daha iyi bir noktaya taşıyabilir ve aranan kişi haline gelebilirsiniz. Üniversite giriş veya hazırlık atlama gibi sınavlara çalışabileceğiniz yardımcı olarak da Trendyol’da bulunan kitapları kullanabilirsiniz. Filtreleme özelliğini kullanarak aradığınız yayınevine ait ürünleri hızlı bir şekilde listeleyebilirsiniz. Almayı düşündüğünüz kitapları favorilerinize ekleyerek daha sonra hızlıca bulabilirsiniz. Bu şekilde gerçekleşen indirimlerden de haberdar olabilirsiniz. Dilerseniz yeni bir yabancı dil öğrenmek isteyen dostlarınıza hediye olarak da alabilirsiniz. Trendyol’da size sunulan online alışveriş imkanından faydalanarak bulunduğunuz her yerden sipariş verebilirsiniz.