placeholder
"

Oyuncak Trex

" araması için 591 sonuç listeleniyor

En Güzel Oyuncak Trex Trendyol'da!

Ortaya çıkardığı efektlerle hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini kazanan T Rex oyuncak, kumandalı ve pilli özellikleri ile birçok seçim avantajı sunar. Küçük yaştaki bireyler için macera dolu bir serüvene atılmanın ilk adımı olan dinozor dünyası, yetişkinler tarafından bir koleksiyon oluşturabilme zevki yaşatması bakımından tercih edilir. Tüm efektlerin gerçekçi bir şekilde yaşatıldığı oyuncak Trex; ses efektleri, duman ve ışık etkisi, ısırma kabiliyeti, kafa döndürme hareketi, kuyruğunu oynatma yeteneği ve su çıkartma becerisi gibi özellikleriyle çocuklarda gerçekçi bir arkadaş hissiyatı uyandırır. Tek başlarına kaldıklarında ve şehirden uzakta tatil dönemlerini geçirdiklerinde çocukların sıkılmadan gün içerisinde oynayabilecekleri bir türdür. Tutkunu olanlar için yapboz serileri, farklı parça adetinde mevcuttur. Çocukların kas gelişimlerine yardımcı olan kumandalı modellerin yanı sıra, kumandasız seçenekler de mevcuttur ve bunların her biri görsel bir şölen sunar. Yürüme hareketleri, geri dönüş pozisyonları ve olduğu yerde 360 derece dönebilen mekanizması, ışık sistemleri ile donatılarak dikkat çekici hale getirilir. Antibakteriyel özellikleri ile sağlık standartlarına uygun olarak hazırlanan Trex dinozor oyuncak, yüksek kaliteli malzemelerden üretilir. Biriktirmiş olduğunuz parçalardan yararlanarak çocuklarınızla beraber dinozorlar dünyasını dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Pek çok parçayı çocukların bir araya nasıl getirdiğini, onların birbirleriyle nasıl iletişim kurduğunu yakından gözlemleyerek gelişim takibini yapabilirsiniz. Online alışveriş yöntemi ile kolay bir şekilde sipariş oluşturarak tüm ürünlere sahip olabilmenizi sağlayan Trendyol üzerinden kişisel gelişime katkı sağlayan bu eğitici oyun çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Renkli Tasarımlarıyla Oyuncak Trex Çeşitleri

Renkli Tasarımlarıyla Oyuncak Trex Çeşitleri

Gözlerinden saçılan ışık ile sizi macera dolu bir deneyime hazırlayan Jurassic World T Rex oyuncağı, gerçek görünümlü figürleriyle tüm yaş gruplarını kendisine hayran bırakır. Ebeveynlerin çocuklarıyla etkili bir şekilde vakit geçirmelerini sağlayan ve bu anları eğlenceli kılan dinozor oyun setleri, yürüyen ve ses çıkaran figürleriyle çizgi filmdeki maceralarını gerçeğe dönüştürmeye çalışır. Tüm efektleri ile kendinizi bir dinozorlar dünyasında gibi hissedeceğiniz ortamı size sunar. Paketler içerisinde 10 veya 12 adet figür bulunur. Bu figürlerin sayısı değişiklik gösterir. Pille çalışan modellerde ikili ve tekli hayvanlar vardır. Karşılıklı hücumlar yaptırmaya çalışacağınız bu teknolojik üründe atılan adımlar bile gerçekçi ses efektlerinden desteklenir. Filmdeki tüm karakterlerin yer aldığı oyun türleri içerisinde aksiyon sahnelerinin iyi bir şekilde yaşatılabilmesi için birçok farklı nesne de yer alır. Renkli tasarımları sayesinde çocukların ilgisini çekerek sevdikleri kahramanlarla beraber vakit geçirme mutluluğunu onlara yaşatır. Sevdikleri renkte tasarımları kullanmayı oldukça seven çocuklar, tüm vaktini dinozor Trex oyuncak çeşitleri ile geçirmeye çalışır. Ortamın gerçek bir kahramanlık sahnesini aratmamasını hedefliyorsanız akşamları ışıkları kapatarak efektlerin yansımasını izleyebilirsiniz. Gözlerinden çıkan parıltılarla küçük bebeklerin de dikkatini çeken modeller, düğmeler aracılığıyla saldırı veya savunma pozisyonuna geçer. Birçok saldırı hareketinin bulunduğu tasarımlarda isterseniz ısırma yöntemi isterseniz kuyruk ya da kafa hareketi ile savaşta galip gelebilirsiniz. Kolay bir şekilde düğmelere basılarak kurulan oyun, hareketler arasında geçiş sağlayarak çocukların hayal gücünün gelişmesine de katkı sağlar. Büyük T Rex oyuncak setleriyle oynarken çocukların gösterdiği tepkiler ve seçtiği hareketler onların ileriki yaşamlarına dair ipucu verir. Ne tür yeteneklerinin olabileceği ya da hangi spor branşına yönelmeleri gerektiği konusunda da ailelere fikir verir. Trex tutkunlarının her serisini ilgi ile almayı arzu ettiği tasarımlar, farklı boyutları ve renkleri ile öne çıkar. Heykel olarak tercihte bulunabilir, koleksiyon oluşturmaya devam edebilirsiniz. Trendyol üzerinden kolay sipariş yöntemi ile alımını gerçekleştireceğiniz ürünlere kısa süre içerisinde sahip olabilir, bu eğlence dolu anlara zahmetsizce kavuşabilirsiniz.

Çocukların Sevdiği Oyuncak Trex Setleri

Çocukların Sevdiği Oyuncak Trex Setleri

Çocukların ilgiyle takip ettiği çizgi film kahramanlarının oyuncakları, kendisine hayran bırakan figürleriyle oldukça sevilen seçenekler arasında yer almayı başarır. T Rex pelüş oyuncak antialerjen dokusuyla küçük ve büyük yaştaki çocukların sağlıklarına zarar vermeden başucuna rahatlıkla koyabilecekleri ürünlerdendir. Kendilerine yakın bir oyun arkadaşı seçmeyi seven çocuklar için özel renklerde hazırlanan ürünler, yanınızda taşıyabileceğiniz ebatlardadır. Yataklarında oyuncaklarıyla uyumayı tercih eden çocuklar için ideal bir seçenek olan pelüşler, 3 yaş grubuna da uygundur. Her türlü ihtimale karşı ağza alma gibi durumlardan bebekleri uzak tutmak ve onları ebeveyn kontrolünde bulundurmak gerekir. T Rex dinozor oyuncakları yapboz, araba, alçı kalıbı gibi birçok çeşidi ile her yaş grubuna uygunluk gösterir. Çocuklarınızın ilgi ve becerilerine, oyuncak taleplerine göre seçim yapmanız önemlidir. Çeşitli türlerden yararlanarak hem onların mutlu olmasına katkı sağlayabilir hem de birlikte vakit geçirerek eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Alçı ve kalıpları ile birlikte set içerisinde sunulan kalıp çıkarma oyunu, ebeveyn eşliğinde su ile karıştırılarak kalıp yapmaya uygundur. 5 yaş üzeri çocuklar için ideal olan oyun türü, güvenlidir. Ciltte herhangi bir leke ve iz bırakmaz. Çocukların motor becerilerine katkı sağlayan bu tarz oyunlar, yaratıcılığın ve hayal gücünün gelişmesine de yardımcı olur. Kalıp dondurma işleminden sonra istediğiniz renkte boyama işlemini yapabilirsiniz. Çocukların ilgiyle yakından takip ettiği uzaktan kumandalı Trex oyuncakları; kas motor becerilerine, duyuşsal ve bilişsel zekanın ilerleyişine katkı sağlaması bakımından aileler tarafından sıklıkla tercih edilir. Tek başlarına kullanabildikleri ürünler sayesinde çocukların kendine olan güven artar. Ayrıca aileleri ile birlikte vakit geçirmenin mutluluğunu yaşar. Çocukların gelişimlerine katkı sağlayan oyuncak türleri için Trendyol’dan destek alabilirsiniz.

Avantajlı Oyuncak Trex Fiyatları

Avantajlı Oyuncak Trex Fiyatları

Çizgi film dünyasının gözde serisini öne çıkaran T Rex oyuncak modelleri, animasyon dizisinden aldığı ilham ile gerçekçi birçok oyuncak türünü bünyesinde bulundurur. Savaş dünyasını ele alan modeller, çocukların ilgisini çeker. Aynı zamanda güç dengelerini yansıtmalarına ve kendilerini iyi bir şekilde ifade etmelerine katkı sağlar. Arkadaşları ile birlikte keyifli vakit geçirerek oynayabilecekleri modeller, saldırı ve savunma taktikleri ile çocukların zeka ve psikolojik gelişimlerine de yardımcı olur. Uyku arkadaşı arayan pek çok çocuğun gözdesi olan pelüş Trex, dinozorların serüvenlerine de yolculuk yapmayı sağlar. Adrenalin dolu bir serüvene yolculuk yapan çocuklar, strateji geliştirmeyi ve planlamayı öğrenerek yaratıcılıklarını geliştirir. Çıkardıkları sesleri taklit eden çocuklar konuşma becerilerini geliştirirken sesleri iyi bir şekilde dinleyerek adapte olamama problemini de yener. Gerçekçi ısırma hareketleri ve kafa dönüşleri çocukların beğenisini kazanırken yönlendirmelerin çocuklar tarafından yapılması da kas gelişimlerini destekler. Kuyruğu tutularak yapılan yönlendirmeler, miniklerin kontrolüne bırakılır. Hareket sağlayan ve sadece görüntü bakımından oyun kurmaya yarayan T Rex oyuncak fiyatları, değişiklik gösterir. Pillerle çalışan ve ses çıkaran ürünlerin yanı sıra, harekette bulunarak birçok eylemi gerçekleştiren modeller fiyat olarak farklılık gösterir. Kükreme sesi sayesinde gerçek bir dinozor ülkesinde yaşadığınızı hissettiren tasarımlar sayesinde hem çocuklar hem de siz eğlence dolu anlar geçirirsiniz. Kuyruktaki düğmeye basılı tutulduğunda eklemlerin oynatıldığı dinozor oyuncakları Trex, gerçekçi renk ve cilt dokusuna sahiptir. 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygunluk gösteren modeller, kükreme efektleri ile otantik bir dünyaya sizi çeker. Gerçekçi aksiyon sahnelerinin canlandırılmasına katkı sağlayan ürünleri Trendyol üzerinden inceleyerek dilediğiniz seçeneğe sahip olabilirsiniz.