Cinsiyet
Fiyat
Hacim
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Paco Rabanne Invictus

" araması için 29 sonuç listeleniyor
İNVİCTUS Paco Rabanne
Kargo Bedava
İNVİCTUSPaco Rabanne
(1)
1.200 TL
Sepete Git

Eşsiz Bir Kokuya Sahip Paco Rabanne Invictus Çeşitleri Trendyol'da!

Paco Rabanne Invictus, bünyesinde barındırdığı kokusuyla âdeta zaferi temsil eder. Ürün, görünüşüne dikkat eden bakımlı erkeklerin vazgeçilmez tercihleri arasında yerini alır. Parfüm, sahip olduğu notalarla birlikte kendinizi her zaman özel hissetmenize yardımcı olur. Ürünün isminde bulunan “Invictus”, Latince’de “yenilmez” anlamına gelir. Böylece parfüm, kullanıcılarına dinamik ve güçlü bir kahraman imajı garanti eder. Kaliteli ve donanımlı nitelikleriyle imza kokunuz olmaya adaydır.

Kalıcılığı ve eşsiz aromatik kokusuyla akıllara kazınan parfüm, ten üzerinde uzun süre boyunca kalmayı başarır. Böylelikle, hemen hemen herkes tarafından tam not almayı başarır. Erkekler için özel olarak üretilmiş olan Invıctus, birbirinden farklı model ve kokulara sahiptir. Ayrıca parfümün yanı sıra tercih edebileceğiniz alt ürünler bulunur. İhtiyaç duyduğunuz ürünü satın alarak kolayca asil, kaliteli ve çekici bir kokuya sahip olabilirsiniz.

Uzun Süren Kalıcılığıyla Paco Rabanne İnvictus Modelleri

Uzun Süren Kalıcılığıyla Paco Rabanne İnvictus Modelleri

Erkekler için kişisel bakımı tamamlayıcı niteliğe sahip olarak üretilmiş olan Paco Rabanne Invictus, gün içinde her zaman harika kokmanıza yardımcı olur. Ürün, zarif kokusuyla karizmatik bir duruş sergilemenize katkıda bulunur. Paco Rabanne Invictus parfüm, kendine özgü bir nota dizilimine sahiptir. Bu özelliği sayesinde bir klasik hâline gelir. Ortama tazelik, zarafet, yepyeni hisler ve yoğun duygular yayar. Parfüm, kullanıcılarının kokuyu benimseyip kendilerine ait hissedebilmesi için büyük bir özen ve titizlikle üretilir. Kokusuyla olduğu kadar eşsiz tasarımıyla da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Parfüm şişesi, kupa şeklinde dizayn edilmiştir. Galibiyetin, zaferin ve kazanmanın simgesi olan kupa, kullanan kişiye harika çağrışımlar yapar.

Paco Rabanne Invictus, hemen hemen her kullanıcısına hitap edebilmek için birbirinden farklı modellere sahiptir. Modeller, ürünün kullanım alanı ve biçimiyle ilgili olduğu gibi koku türüyle de birbirinden ayrılır. Parfümün farklı notalarla oluşturulan seçenekleri; Paco Rabanne Invictus intense, Legend, Aqua ve Victory olarak sıralanır. Bu parfüm çeşitlerinin her biri kendine has bir kokuya sahiptir. Ürünlerin hepsi, zaferin bir çağrışımı olarak kupa şeklindeki özel şişelerinde kullanıcıların beğenisine sunulur. Parfümler ayrıca, “eau de toilette” ve “eau de parfum” olarak iki kalıcılık faktörüne sahiptir. Bu modeller, Paco Rabanne Invictus kokusunun baskınlığı ve kalıcılığını belirler. Ürün, sadece parfüm ve toilette olarak kullanıcıların beğenisine sunulmaz. Paco Rabanne Invictus, farklı ürün çeşitlerine de sahiptir.

Ürün, erkeklerin kişisel bakım ihtiyacını tam anlamıyla karşılar. Bu sayede parfüm yerine Paco Rabanne Invictus deodorant tercih edebilirsiniz. Kişisel bakımınızın bir parçası hâline gelebilecek tıraş sonrası losyon, şampuan ve stick ürünlerini de bulabilmeniz mümkündür. Birbirinden seçkin modelleriyle ürün, bulunduğunuz ortama güçlü ve kuvvetli bir erkek imajı vermenize yardımcı olur. Farklı modellerden kendinize ve doğal kokunuza uygun olana karar verip dilediğiniz ürün çeşidini satın alabilirsiniz. Hangi modeli seçerseniz seçin, kullanıcı yararı düşünülerek üretilmiş olan ürünlerin hiçbirinin sezonu geçmez. Son derece kaliteli olan Paco Rabanne Invictus parfüm modellerini uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Etkileyici Paco Rabanne İnvictus Parfümlerin Kokuları Nasıldır?

Etkileyici Paco Rabanne İnvictus Parfümlerin Kokuları Nasıldır?

Paco Rabanne Invictus kokusu, içerdiği notalar sayesinde hemen hemen bütün kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarır. Odunsu, baharatlı, fresh alternatifleri bulunan bu karışımları teninize ve yaşam şeklinize göre seçebilirsiniz. Benzersiz yapısıyla bu parfümler, koklanıldığında doğa ve deniz kokusunu çağrıştırır. Paco Rabanne Invictus notaları, keskin bir kokuya ve muhteşem esanslara sahip olacak şekilde formüle edilir. Parfümün notaları, farklı katmanlardan oluşur. Ürünün sıkıldığı andaki ilk kokusuyla bir süre sonrakinin kullanıcıya hissettirdiği aynı değildir. Parfüm, ilk sıkıldığında ortama aromatik deniz kokuları ve narenciye yayar. Dolayısıyla genel kompozisyon incelendiğinde parfümden ilk olarak eşsiz bir turunçgil kokusu alırsınız. Ürünün ortama yaydığı koku, kullanıldığı andan itibaren süre geçtikçe değişir.

Parfüm, orta katmanlarında ise çeşitli baharat ve odunsu kokular barındırır. Rabanne Invictus havayla temas ettikten bir süre sonra ilk katmandaki turunçgilin yerini baharatlara bırakır. Böylelikle soluduğunuz koku daha oryantal bir hissiyat yaratır. Koku yoluyla yeni hisler uyandırmayı başaran bu eşsiz parfüm, kullanıcısına keskin bir tazelik ve güçlü imaj vadeder. Paco Rabanne Invictus, afrodizyak etkili bir parfüm olarak bilinir. Bunun sebebi, özenle düşünülerek bir araya getirilen notaların kişide yarattığı sıcak ve samimi duygulardır. Ürün, kendinizi her daim çekici hissetmenize ve bulunduğunuz ortamda tüm gözlerin üzerinizde gezmesine katkıda bulunur. Tüm bu özellikleriyle Paco Rabanne Invictus, son derece kaliteli bir profil çizer. Ürünün üst notalarında; mandalina portakalı, greyfurt ve denizi andıran kokular bulunur. Orta notalarda ise defne yaprağı ve yasemin, temel kısımda da; Guaiac ağacı, ambergris, paçuli ve oakmoss bulunur.

Invictus parfüm, kullanıcıların beğenisine “eau de toilette” ve “eau de parfum” şeklinde ikiye ayrılarak sunulur. Paco Rabanne Invictus EDP, içeriğindeki esans miktarının %10 ila %20 arasında değiştiği koku çeşididir. Eau de parfum özellikteki ürünün esansı hem daha yoğun hem de kalıcılığı yüksektir. EDT olarak bilinen eau de toilette ise parfüme oranla daha az esans miktarı bulundurur. Bu nedenle Paco Rabanne Invictus EDT, parfüm çeşidi kadar olmasa da yüksek bir kalıcılığa sahiptir. Esans miktarı ise %4 ila %10 arasındadır. Ürün, sahip olduğu koku skalasıyla kullanıcısına tazelenmiş bir aroma vadeder. Sportif bir imajı bulunan parfüm, şişede âdeta dinamizm ve asaleti simgeler.

Paco Rabanne İnvictus Kimlere Hitap Eder?

Paco Rabanne İnvictus Kimlere Hitap Eder?

Paco Rabanne Invictus, başarılı tasarımı ve kaliteli özellikleriyle her yaştan erkeğin beğenisini kazanır. Hemen hemen bütün kullanıcılardan tam not almayı başaran parfüm serisi; genç, orta ve yaşlı fark etmeksizin her erkeğin kullanımı için uygundur. Ürün, eşsiz tasarımı ve benzersiz kokusuyla erkeklerin özgüvenli, karizmatik bir duruş sergilemesine yardımcı olur. Erkekler için son derece klasik bir koku hâline gelen Paco Rabanne Invictus, tüm cilt tiplerine uygun olacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu özelliği sayesinde ürünü 15 yaş ve üzerindeki her erkek oldukça rahat bir şekilde kullanabilir. Parfüm, kullanıcısına risksiz ve sağlıklı bir seçenek sunan kaliteli markaya aittir.

Alt ürünleriyle birlikte set olarak da alınabilen parfüm, her mevsime uygun kokusuyla da kullanıcılarının takdirini toplamayı başarır. Seride bulunan parfümlerin her biri, imza ürününüz olmaya adaydır. Paco Rabanne Invictus markasına ait olan ürünler, cildinize zarar vermeyen kaliteli içeriklerle formüle edilir. Ürün, içerisinde barındırdığı yoğun esansları, görsel tasarımıyla vurgular. Kupa şeklindeki şişe, galibiyeti simgeler. Böylelikle ürün, başarıyı ve bakımı seven erkeklerin kullanımına uygundur. Paco Rabanne Invictus, erkeklerin kendine olan güvenini ve enerjisini tazelemek için büyük bir titizlikle üretilir. Kalitesiyle adından sıklıkla söz ettiren ürünü kendiniz için alabileceğiniz gibi sevdiklerinize hediye de edebilirsiniz. Parfümler hem gündelik hem de gece kullanımına uygundur. Size en uygun olduğunu düşündüğünüz ürünü test ederek kolayca satın alabilirsiniz.

Paco Rabanne Invictus fiyatları, parfümün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Kalitesinden şüphe edilmeyen parfüm; ait olduğu seri ve hacme göre fiyatta oynamalara neden olur. Ürünün sahip olduğu modeller, kendi içerisinde farklılaştığı ve çeşitli notalardan oluştuğu için fiyat, aşağı ya da yukarı yönlü grafik çizebilir. Fiyat farklılıkların temel sebebi hacim ölçülerinden kaynaklıdır. Ürünü; Paco Rabanne Invictus 10, 30, 35, 50, 100, 150 ml boyutlarında satın alabilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza uygun olduğunu düşündüğünüz parfüme kolayca sahip olabilirsiniz. Siz de kaliteli ve çekici bir parfüm istiyorsanız bu ürünü Türkiye’nin sevilen online alışveriş platformu Trendyol üzerinden sadece birkaç tıkla satın alabilirsiniz. Kararınızı vermeden önce ürünle ilgili yorum ve değerlendirmeleri inceleyerek gerçek kullanıcıların görüşlerinden de fikir alabilirsiniz.