"

Pankart

" araması için 826 sonuç listeleniyor
Pankart Evi Gelin Damat Bohçası Kartları
Pankart EviGelin Damat Bohçası Kartları
(117)
Gelin Damat Bohçası Kartları
42 TL
Sepete Git
Pankart Evi Gelin Damat Bohçası Kartları
Pankart EviGelin Damat Bohçası Kartları
(65)
Gelin Damat Bohçası Kartları
42 TL
Sepete Git

Pankart Çeşitleri ve Fiyatları ile Sizleri Bekliyor

Genellikle bir duruma farkındalık kazandırmak için kullanılan pankart; yürüyüş, gösteri ve toplantı gibi etkinliklerde insanlara mesaj iletmek amacıyla açılarak elde taşınır veya uygun bir yere asılır. Pankart bezi ya da kağıdı üzerine verilmek istenilen yazının tasarımı baskı yapılır. Pankart ebatları, yazının ölçüsü göz önünde bulundurularak ayarlanır ve hazır hale getirilir. İster çok zahmet gerektirmeyen dijital pankart resmi çıktısı alabilir isterseniz de tasarımını oluşturduğunuz fikri el emeği vererek fırça ve boyalarla hazır hale getirebilirsiniz. Pankart döviz yazıları, resimleri ya da logoları ile anlatılmak istenen konu kısaca ifade edilir. Örneğin; pankart doğum günü için üretilmiş ise üzerinde “İyi ki doğdun”, “mutlu yıllar” gibi genel geçer pankart yazıları bulunabilir. Doğum günlerinde 1 yaş pankartları gibi özel bir yaşa hitap eden seçimler de yapılabilir. Genel yazılara sahip olan modeller, her yıl yeniden kullanılırken yaş belirtenler tek seferlik kullanıma uygundur. Sonraki sene üründe yazan yaşın değişmesi gerekir. Söz konusu evlilik teklifi pankartları ya da asker uğurlamaları ise yazılar konuya uygun olarak şekillenir. Bu tarz ürünler sadece konularına göre değil, tasarımlarına göre de çeşitlidir. 3D pankart modelleri 3 boyutlu bir görünüm sunarken sadece yazılı bir ürün sade görünür. Ürün seçimlerinde kişilerin zevki de göz önünde tutulmalıdır. Çocuklar için unicorn pankart gibi eğlenceli tasarımlar dikkat çekici iken yetişkinlerde duruma göre seçim yapılır. Tüm bu seçenekler ise Trendyol’da sizleri bekler.

Özel Gün Pankart Modellerinin Seçimi

Özel Gün Pankart Modellerinin Seçimi

Önemli günlerin bir parçası haline getirilen pankart modelleri, sıklıkla tercih edilir. Coşku ve sevinç içerisinde bayramı kutlayan insanların ellerinde bulunan veya herhangi bir yere asılmış olarak kullanılan tasarımları görmek mümkündür. Bayramlarda insanlar birçok eğlence etkinliği düzenler ve etkinliklerde pankart afiş tasarımları kullanır. Örneğin; Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı kapsamında kutlanan 23 Nisan, çocuklar için büyük önem arz eder. Çocuklara özel bir gün olduğu için ürün dizaynı yapılırken bu durum göz önünde bulundurulur. Çocuk figürünün yanı sıra Atatürk ve Türk bayrağı gibi görsellerin de yer aldığı 23 Nisan pankart çeşitleri, bu dönemde herkesin elindedir. Kutlamalar sırasında çok fazla insan tarafından kullanıma uygun olarak tasarlanan bu ürünler, set halinde de tercih edilebilir. Gelişmiş teknolojinin yardımı sayesinde baskılama tekniği ile üretilen seçenekler; özel gösteriler, etkinlikler ya da süslemeler için idealdir. Dünya çapında insanların bir araya gelerek haklarını aradıkları, işlerini iptal ettikleri 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı için 1 Mayıs pankartı gösterilere konu olur. Bunlar, göstericilerin yürüyüş sırasında ellerinde olur ve yürüyüş boyunca ellerde taşınır. Dünya çapında önemli yer edinen başka bir bayram daha vardır. Bu da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’dür. Siyasi, ekonomik ve sosyal başarılarından dolayı kutlanır. Aynı zamanda da insanlığın oluşumunda rol oynayan annelerin manevi değerleri vurgulanır. 8 Mart pankartları bu özel günde düzenlenen etkinliklerde kişiler tarafından taşınır ve işletmelere asılır. Ürünler arasında yazılı ve görsel baskılı olanlar bulunur. Bu tür hazır üretimlerin dışında bu tür ürünlerin tasarımı sırasında kullanılan yardımcı malzemeler de bulunur. Dijital baskı hazırlık malzemeleri sayesinde kendi el emeğinizle tekli ve çoklu halde ürün hazırlayabilirsiniz. El emeğinizle ürün hazırlamanız onun manevi değerinin artmasını sağlar. Hazır pankart sipariş ederek ise kullanım sırasında pratiklik kazanırsınız. Örneğin; bir maçta kullanmak amacıyla GS pankart, taraftarlar tarafından üretilebilir ya da hazır satın alınabilir. Vaktiniz varsa kendi sloganınızı ve vermek istediğiniz mesajı yazmak için boş bir branda ve kalıp harfler alabilirsiniz. Dilerseniz de direkt olarak kullanıma uygun olan ultraslan pankart tasarımlardan seçebilirsiniz. Trendyol’da ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri avantajlı şekilde bulabilirsiniz.

Pankart Çeşitleri ve Kullanımı

Pankart Çeşitleri ve Kullanımı

Bir ürünü satın almadan önce ne için kullanacağınızı iyi belirlemelisiniz. Farklı pankart çeşitleri arasından size uygun olanı seçtikten sonra asarak ve sopalar ile tutarak ürünü kullanabilirsiniz. Malzemeleri alarak kendi başınıza hazırlayacağınız ürünler için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Hazırlık aşamasındaki malzemelerin çeşidi, nerede ve nasıl kullanılacağına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Pankart malzemeleri almadan önce hayal ettiğiniz tasarımı belirleyerek ebatlarına karar vermeniz önemlidir. Hazırlayacağınız modelin küçük boy olmasını istiyorsanız 50x70, 70x100, 80x120 cm’lik pankart boyutları arasından seçim yapmanız gerekir. Büyük boyuttaki sloganlar için de 100x150, 200x300, 300x500 cm’lik ebatlar, istenen boyuta uygun olur. Sloganı kendiniz hazırlayacaksanız pankart kağıdı, plastik, branda, normal kumaş ya da Amerikan kumaşı tercih edebilirsiniz. Pankart boyası ve diğer ürünler için çeşitli seçenekler mevcuttur. Aralarından seçim yaparken özelliklerini ve kullanım ipuçlarını bilmek işinize yarar. Sprey boya ile hazırlanan ürünlerin kalıcılığı uzun süreli olmaz. Boya uçar ve sloganın görselliği ortadan kaybolur. Yazının kalıcı olmasını istiyorsanız yağlı boya veya iç cephe boyası kullanabilirsiniz. Kopya kağıdı görevi alması için ışığa duyarlı baskı çeşidi olan ozalit malzemesini kullanabilirsiniz. Harf figürlerini boyamadan önce çift taraflı bant yapıştırabilir, boya bittikten sonra ise bantları sökerek tasarımı tamamlayabilirsiniz. Gerekli harf ve amblem kalıpları hazırlık malzemeleri arasında yer alır. Konuya uygun slogan ve görsel tasarımlarına karar vermeniz ve bunları doğru biçimde uygulamanız önemlidir. Örneğin; dünya genelinde her yıl kutlanan ve onur yürüyüşlerinde insanlarda farkındalık oluşturmayı amaçlayan LGBT pankart, konuya özel seçilmelidir. Bu ürünün amacı toplumdaki bireylere ve farklılıklara dikkat çekilmesidir. Tasarımlarda gökkuşağı sıklıkla kullanılır. Bir çocuk partisinde kullanılan gökkuşağı tasarımları ile onur yürüyüşünde kullanılan tasarımlar benzer olsa da farklı detaylara sahip olduğu için farklı pankart fiyatları üzerinden satılır. Siz de ihtiyacınız olan seçeneklere Trendyol ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Bütçenize Göre Pankart Fiyatları

Bütçenize Göre Pankart Fiyatları

Ticaret ile uğraşan, özel kurum ve kuruluşlarda görev yapan, devlet ve siyasi işler ile ilgilenen kişiler de branda ve afiş gibi ürünleri kullanır. Türk halkına ilginç ve çarpıcı açıklamalar yapmak ya da mesajlar vermek için sokaklarda CHP pankart gibi siyasi parti afişlerini de görebilirsiniz. Özellikle miting gibi etkinlikler düzenlendiğinde bu tür mesajlar halkın elinde, siyasi parti arabalarında veya binalarda bulunur. Gösteri yürüyüşü gibi mesaj kaygılı toplu etkinliklerde kullanılan tasarımların yanı sıra, kişisel ürünler de mevcuttur. Doğum günü, sevgililer günü, evlilik teklifi için hazırlananlar kişisel kullanım imkanı sunan seçeneklerden bazılarıdır. Örneğin; sevdiğiniz kişiye özel sürpriz bir evlilik teklifi etmek için güzel bir organizasyon hazırlayabilir, dev bir slogan oluşturabilirsiniz. Bunlar, uzaktan da rahatlıkla okunabilir özelliktedir. Üzerinde sevdiğiniz kişiyle sizin basılı fotoğrafınızın yer aldığı pankart benimle evlenir misin yazısı ile birlikte beğeninize sunulur. Bunları kenarlarından asmak için dört köşesinde bulunan iplerden yararlanabilir ve istediğiniz herhangi bir yere asarak sevdiğinize sürprizini yapabilirsiniz. İkiniz için de unutulmaz olan bu anda hazırladığınız yazı, sürprizin gösterişli olmasına yardımcı olur. Ürünler dijital baskılarla üretilir. Dijital baskının avantajı ise farklı renk tonlarına ve gerçekçi resimlere olanak tanımasıdır. Kusursuz ve keskin hatlı yazılar için de idealdir. Dijital resimli pankart modelleri başta olmak üzere, pek çok seçeneği Trendyol’da bulabilirsiniz. Seçim yaparken bütçenizi de göz önünde bulundurarak boyut, malzeme ve baskı gibi özelliklerde farklılaşan tercihler yapabilirsiniz. Malzemeleri alarak kendiniz özgün bir hazırlık yapabilir ya da hazır olanlardan seçerek zaman kazandıran bir karar verebilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun olanı satın alarak ideal bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.