Pantolon Çorabı

694+ Ürün
Katia&Bony Kadın Tabanı Pedli Lazer Kesim Görünmez Çorap Ten

Katia & BonyResmi satıcı rozeti Kadın Tabanı Pedli Lazer Kesim Görünmez Çorap Ten

Naylon
4.4
(130)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Sepette279,94 TL285,65 TL
Trendyol Plus ile265,94 TL
BGK 8 Çift Pamuklu Pantolon Çorap Beyaz
En Çok Değerlendirilen 4. Ürün

BGK 8 Çift Pamuklu Pantolon Çorap Beyaz

Pamuk
4.3
(15291)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu100 TL'ye %25 İndirim
Sepette149,99 TL199,99 TL
Penti Yok Gibi 5 Den Açık Ten Rengi Pantolon Çorabı
Bugün Kargoda

Penti Yok Gibi 5 Den Açık Ten Rengi Pantolon Çorabı

Tül
4.6
(795)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
9 Adede %1
75,99 TL
(15,20 TL/adet)
Penti Fit 15 3lü Açık Ten Pantolon Çorap
Yetkili Satıcı

Penti Fit 15 3lü Açık Ten Pantolon Çorap

4.5
(581)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%11

176 TL
199 TL
(58,67 TL/adet)
Penti Kız Çocuk White Ribbon Pantolon Çorabı

PentiResmi satıcı rozeti Kız Çocuk White Ribbon Pantolon Çorabı

Pamuklu
4.6
(175)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %40 İndirim
Sepette89,99 TL149,99 TL
Dore Orijinal Kadın 1 Çift Premium Dizaltı Pamuklu Penye Dikişsiz Teni Göster...
Yetkili Satıcı

DOREResmi satıcı rozeti Orijinal Kadın 1 Çift Premium Dizaltı Pamuklu Penye Dikişsiz Teni Göstermeyen Diz Altı Lüks Çorap

Pamuklu
4.4
(82)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
138,20 TL
Katia&Bony Kadın Puantiyeli Dizaltı Çorap Siyah

Katia & BonyResmi satıcı rozeti Kadın Puantiyeli Dizaltı Çorap Siyah

Poliamid Karışımlı
4.6
(355)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Sepette100,70 TL102,76 TL
Trendyol Plus ile95,66 TL
Penti Kız Çocuk Navy Ribbon Pantolon Çorabı
Yetkili Satıcı

Penti Kız Çocuk Navy Ribbon Pantolon Çorabı

Pamuklu
4.7
(186)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
101 TL
ASGÜL SOCKS Fit 15 Ince Ten Pantalon Çorabı 5çift
Bugün Kargoda

ASGÜL SOCKS Fit 15 Ince Ten Pantalon Çorabı 5çift

Pamuklu
4.3
(326)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
179,58 TL
(35,92 TL/adet)
Penti Kız Çocuk Marsmelov Unicorn Fantasy Pamuklu Pantolon Çorap

PentiResmi satıcı rozeti Kız Çocuk Marsmelov Unicorn Fantasy Pamuklu Pantolon Çorap

4.6
(23)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %40 İndirim
Sepette77,99 TL129,99 TL
Penti Kız Çocuk Bordo Preppy Sweetie Fiyonk Desenli Pamuklu Pantolon Çorap

PentiResmi satıcı rozeti Kız Çocuk Bordo Preppy Sweetie Fiyonk Desenli Pamuklu Pantolon Çorap

4.3
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %40 İndirim
Sepette89,99 TL149,99 TL
Müjde Ince Diz Altı Çorap 24'lü 57 Ten
Bugün Kargoda

Müjde Ince Diz Altı Çorap 24'lü 57 Ten

Polyester
4.5
(761)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2 Adede %5
Kargo Bedava
550 TL
(22,92 TL/adet)
TGSocks Kadın Taşlı Çorap – 4’lü Premium Kutulu Set |
Başarılı Satıcı

TGSocks Kadın Taşlı Çorap – 4’lü Premium Kutulu Set |

Pamuklu
4.8
(310)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
20 TL Kupon
3 Adede %10
Kargo Bedava
389 TL
(97,25 TL/adet)
Trendyol Plus ile199,99 TL
Penti 6'lı Süper Ince 15'den. AÇIK TEN. NO:51. İNCE. MAT. Burnu dayanıklı,  P...
Yetkili Satıcı

Penti 6'lı Süper Ince 15'den. AÇIK TEN. NO:51. İNCE. MAT. Burnu dayanıklı, Pantolon Çorabı (Diz Altı)

Poliamid
4.1
(84)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
294,06 TL
(49,01 TL/adet)
WORTHY SOCKS 3'lü Çizgisiz Beyaz Pamuklu Yıkanmış Diz Altı Tenis Spor Çorap
Bugün Kargoda

WORTHY SOCKSResmi satıcı rozeti 3'lü Çizgisiz Beyaz Pamuklu Yıkanmış Diz Altı Tenis Spor Çorap

Pamuklu
4.8
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
1 TL Kupon
191,55 TL
(63,85 TL/adet)
Penti Yok Gibi 5 Den Pantolon Çorabı
Yetkili Satıcı

Penti Yok Gibi 5 Den Pantolon Çorabı

Naylon
4.3
(58)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
47,67 TL
(9,53 TL/adet)
Penti Kız Çocuk Brown Ribbon Pantolon Çorabı

PentiResmi satıcı rozeti Kız Çocuk Brown Ribbon Pantolon Çorabı

Pamuklu
4.8
(119)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %40 İndirim
Sepette89,99 TL149,99 TL
Penti Kız Çocuk Black Ribbon Pantolon Çorabı

PentiResmi satıcı rozeti Kız Çocuk Black Ribbon Pantolon Çorabı

Pamuklu
4.8
(90)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %40 İndirim
Sepette89,99 TL149,99 TL
Penti Kız Çocuk Marsmelov Ballerina Princess Balerin Desenli Pamuklu Pantolon...

PentiResmi satıcı rozeti Kız Çocuk Marsmelov Ballerina Princess Balerin Desenli Pamuklu Pantolon Çorap

5.0
(3)
Sepet ikonuSepette %40 İndirim
Sepette77,99 TL129,99 TL
Penti Bordo Knit Pantolon Çorabı-Pentilicious
Yetkili Satıcı

Penti Bordo Knit Pantolon Çorabı-Pentilicious

Pamuk - Elastan
4.7
(559)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
195 TL
Penti Sweet Heart File Beyaz  Pantolon Çorabı
Yetkili Satıcı

Penti Sweet Heart File Beyaz Pantolon Çorabı

Elastan
4.6
(88)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
299 TL
Penti Kadın Knit Krem Renk 200 Denye Kalın Kışlık Kendinden Desenli Dizaltı P...
Yetkili Satıcı

Penti Kadın Knit Krem Renk 200 Denye Kalın Kışlık Kendinden Desenli Dizaltı Pantolon Çorabı

Pamuk - Elastan
4.6
(342)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
192,92 TL
(192,92 TL/adet)
Penti Fit 15 Burunsuz 3lü Siyah Pantolon Çorap
Yetkili Satıcı

Penti Fit 15 Burunsuz 3lü Siyah Pantolon Çorap

Polyester
4.5
(284)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
199 TL
(66,33 TL/adet)
Penti 6'lı Süper Ince 15'den Siyah Mat Pantolon Çorabı (Diz Altı)
Yetkili Satıcı

Penti 6'lı Süper Ince 15'den Siyah Mat Pantolon Çorabı (Diz Altı)

Poliamid
4.4
(96)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%24

199,99 TL
264 TL
(33,33 TL/adet)
NESA Kadın Diz üstü Kalın Kaçmaz Tül Çorap-500Siyah.
Süper Fırsat Ürünü
Bugün Kargoda

NESA Kadın Diz üstü Kalın Kaçmaz Tül Çorap-500Siyah.

Naylon
4.6
(49)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Sepette146,80 TL195,73 TL
Penti Fit 15 Lacivert Pantolon Çorap
Fenomen Seçimi

PentiResmi satıcı rozeti Fit 15 Lacivert Pantolon Çorap

Likra
4.5
(389)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
69,99 TL
(23,33 TL/adet)
Penti Mıkro 40 Den Orta Kalın Mat Pantolon ( Diz Altı ) Çorap 6'LI
Yetkili Satıcı

Penti Mıkro 40 Den Orta Kalın Mat Pantolon ( Diz Altı ) Çorap 6'LI

4.5
(42)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

570 TL
630 TL
Penti Kız Çocuk Marsmelov Pamuklu Pantolon Çorap

PentiResmi satıcı rozeti Kız Çocuk Marsmelov Pamuklu Pantolon Çorap

4.3
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %40 İndirim
Sepette77,99 TL129,99 TL
Penti 3 adet Pantolon Çorabı Fit 15 Ten Rengi Parlak
Yetkili Satıcı

Penti 3 adet Pantolon Çorabı Fit 15 Ten Rengi Parlak

4.4
(34)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
199 TL
(66,33 TL/adet)
Penti Beyaz Kız Çocuklu Mikro 40 Pantolon Çorabı

PentiResmi satıcı rozeti Beyaz Kız Çocuklu Mikro 40 Pantolon Çorabı

Polyester Karışımlı
4.7
(236)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %40 İndirim
Sepette71,99 TL119,99 TL
Penti Kız Çocuk Marsmelov Preppy Sweetie Fiyonk Desenli Pamuklu Pantolon Çorap
Birlikte Al Kazan

PentiResmi satıcı rozeti Kız Çocuk Marsmelov Preppy Sweetie Fiyonk Desenli Pamuklu Pantolon Çorap

4.8
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %40 İndirim
Sepette89,99 TL149,99 TL
Penti Kız Çocuk Marsmelov Plushy Capy Ayı Desenli Pamuklu Pantolon Çorap

PentiResmi satıcı rozeti Kız Çocuk Marsmelov Plushy Capy Ayı Desenli Pamuklu Pantolon Çorap

5.0
(2)
Sepet ikonuSepette %40 İndirim
Sepette77,99 TL129,99 TL
Penti Kız Çocuk Marsmelov Pink Bow Pamuklu Pantolon Çorap
Birlikte Al Kazan

PentiResmi satıcı rozeti Kız Çocuk Marsmelov Pink Bow Pamuklu Pantolon Çorap

4.7
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
129,99 TL
bamboo star Bambu Kadın Dizaltı Beyaz Uzun Yumuşak Dikişsiz Çorap /Pantolon Ç...
Bugün Kargoda

bamboo starResmi satıcı rozeti Bambu Kadın Dizaltı Beyaz Uzun Yumuşak Dikişsiz Çorap /Pantolon Çorabı / Teni Göstermeyen Çorap

Bambu
4.5
(43)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
5 Al 4 Öde
173,17 TL
(173,17 TL/adet)
Penti Yok Gibi 5 Den Ten Rengi Pantolon Çorabı
Birlikte Al Kazan

PentiResmi satıcı rozeti Yok Gibi 5 Den Ten Rengi Pantolon Çorabı

Tül
4.6
(331)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
74,99 TL
(15 TL/adet)
Penti Kız Çocuk Pembe Ribbon Pantolon Çorabı

PentiResmi satıcı rozeti Kız Çocuk Pembe Ribbon Pantolon Çorabı

Pamuklu
4.8
(101)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %40 İndirim
Sepette89,99 TL149,99 TL
123...11...20

Kategori

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Yeni Ürünler

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Pantolon Çorabı: Şıklık ve Rahatlık Bir Arada

Pantolon Çorapları ile Tarzınızı Tamamlayın

Pantolon çorapları, modanın ve konforun mükemmel birleşimi olarak karşımıza çıkıyor. Günlük giyimden resmi davetlere kadar her türlü ortamda şıklığınızı tamamlayacak bu ürünler, aynı zamanda ayaklarınızı rahat ettirir. Özellikle Trendyol’da bulabileceğiniz geniş pantolon çorabı koleksiyonu, stilini önemseyen herkesin ilk tercihi oluyor.

Pantolon Çoraplarının En Önemli Özellikleri

Pantolon çoraplarının özellikleri, onları günlük hayatta vazgeçilmez kılıyor. Öncelikle, nefis konfor sağlayan kumaş yapıları sayesinde tüm gün boyunca ayaklarınızı rahat ettirirler. Pantolon çorapları genelde likra, pamuk ve polyamid gibi kumaşlardan üretilir ve bu sayede dayanaklılık sağlar.

Ayrıca, farklı desen ve renk seçenekleri sunarak her türlü kıyafetle uyum sağlarlar. Bazı modellerde soğuk havalara karşı koruma sunan iç astarlar bulunurken, diğer modeller daha hafif ve nefes alabilir özelliklere sahiptir. Bu çeşitlilik, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve mevsim koşullarına göre en uygun seçimi yapmalarını sağlar.

Trendyol’da Pantolon Çorabı Almanın Faydaları

E-ticaret devi Trendyol’da bulabileceğiniz geniş ürün yelpazesi, her bütçeye uygun indirimli, kampanyalı ve avantajlı pantolon çoraplarına kolayca ulaşmanızı sağlar. Ürünleri detaylıca inceleyerek, size en uygun çorap modelini seçebilirsiniz. Üstelik hızlı ve güvenilir kargo seçenekleriyle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Günlük Kullanım İçin Mükemmel Seçenekler

Pantolon çorapları, günlük yaşamın koşuşturmacası içinde şıklığınızı korumanıza yardımcı olur. Hem rahatlığıyla hem de tarzıyla ön plana çıkan bu çoraplar, günlük kıyafetlerin tamamlayıcı unsuru olarak karşımıza çıkar. Özellikle casual bir görünüm elde etmek istiyorsanız, pantolon çorapları sizin için ideal olacaktır.

Bu çorapları spor ayakkabılar, botlar veya klasik ayakkabılarla rahatça kombinleyebilirsiniz. Pantolon çorabı giyerek, hem ayaklarınıza gereken özeni gösterir hem de şıklığınızdan ödün vermezsiniz. Ayrıca, Trendyol’da uygun fiyatlı çok sayıda seçenek bulabilirsiniz, bu da bütçenizi yormadan şık olmanızı sağlar.

Özel Günler İçin Şık Pantolon Çorapları

Söz konusu özel günler olduğunda, pantolon çorapları yine imdadınıza yetişir. Şık ve zarif modeller, davetlerde veya özel etkinliklerde kıyafetlerinizi mükemmel bir şekilde tamamlar. Farklı desenler ve renklerle tarzınızı ifade ederken, ayaklarınız için de maksimum konfor sağlarsınız.

Özel günlerde tercih edeceğiniz pantolon çorapları, hem dikkat çekici hem de fonksiyonel olmalıdır. Bu çoraplar, klasik ayakkabılarla mükemmel bir uyum sağlar ve gün boyunca rahat etmenize yardımcı olur.

Pantolon Çorabı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Kaliteli Kumaşlar: Likra, pamuk ve polyamid karışımı kumaşlar dayanıklı ve rahattır.
  • Desen ve Renkler: Kıyafetlerinizle uyumlu renk ve desen seçeneklerine dikkat edin.
  • Mevsime Uygunluk: Soğuk havalarda iç astarlı, sıcak havalarda nefes alabilir çoraplar tercih edin.
  • Kullanım Amacınız: Günlük kullanım veya özel günler için farklı modeller seçin.

Kampanyalardan Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Trendyol'da düzenli olarak yapılan indirim ve kampanyaları takip ederek, pantolon çoraplarını daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Böylece hem kaliteli hem de bütçeniz dostu bir alışveriş yapmış olursunuz.

Pantolon Çorabı Hangi Malzemelerden Üretilir?

Pantolon çorapları genellikle likra, pamuk ve polyamid gibi dayanıklı ve konforlu kumaşlardan üretilir.

Trendyol’dan Pantolon Çorabı Nasıl Satın Alınır?

Trendyol'dan çorap satın almak oldukça basittir. Ürün sayfasında bulunan sepete ekle butonuna tıklayıp ödeme adımlarını takip ederek kolayca sipariş verebilirsiniz.

Pantolon Çoraplarının Fiyatları Ne Kadar?

Çorapların fiyatları marka ve modele göre değişiklik gösterebilir. Trendyol'da uygun fiyatlı ve indirimli seçenekler bulmanız mümkündür.