İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Boyut
Kullanım Alanı
Materyal
Tip
Renk
Fiyatı Düşenler
Ürün Değerlendirmesi
"

para kesesi

" araması için 41 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Para Kesesi Modelleri Trendyol’da!

Kıyafetler kişiye özel saklama alanları barındıran tasarımlarla üretilse de kimi zaman nakit taşımak için elverişli olmayabilir. Özellikle de kalabalık mekanlarda, özel organizasyonlarda ya da seyahatler sırasında gerek duyulan para kesesi modelleri, muhafaza ve taşıma kolaylığı sunar. Şık ayrıntılarla donatılan bu ürünler hem günlük kullanıma uygun alternatifler barındırır, hem de zarif detaylarla taçlandırılarak özel günlere uyumlu hale getirilebilir. Çanta içerisinde muhafaza edebileceğiniz para kesesi modelleri, alışveriş sırasında yaşanan ödeme işlemini hızlandırır. Kaybolma ve çalınma riskine karşı boyun askılı para kesesi kullanılabilir. Kalabalık mekanlarda değerlendirilebilen asker para kesesi modeli de askılı örneklerden biridir. Pratik kullanım özelliği sayesinde zaman kazandıran bu şık ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Para Kesesi Özellikleri ve Kullanım Alanları

Para Kesesi Özellikleri ve Kullanım Alanları

Farklı materyallerden üretilen pek çok alternatif barındıran bozukluk taşıyıcılar, boyut avantajı ile yüklü miktarda nakit taşımak için de ideal seçenekler sunar. Dayanıklı yapısıyla dikkat çeken deri para kesesi tasarımları askılı, fermuarlı, ipli, çıt baskılı alternatiflerle sık tercih edilir. Her alanda kullanıma uygun tasarımlarla karşınıza çıkan deri modeller, uzun yıllar kullanıma uygundur. Büzgülü formuyla zarif bir hava yansıtan gelin para kesesi bilekte veya dirsek kısmında taşıma imkanı verir. İçerisine takı ve nakit saklanan bu ürünler, gelinlikle uyumlu şekilde üretilir. Bu özel günde takılan altın ve nakitleri kolaylıkla muhafaza etme şansı sunan düğün para kesesi, gelinliğin beline sabitlenerek rahat hareket etme imkanı da verebilir. Nostaljik modellerden hoşlananlar için deri ve süet kumaşlarla imal edilen Osmanlı para kesesi, mumlu ve gümüş aksesuarlarlı ipler yardımıyla güvenli hale getirilir. Yalnızca bozukluk koymak için üretilen mini ürünler, cepte ya da çantada muhafaza edilerek kolay erişmeniz için tasarlanır. Boyundan geçirilerek kol altında güvenli bir şekilde tutabileceğiniz büyük boyutlu modellere Trendyol’dan sahip olabilirsiniz

Beğenilen Detaylarıyla Para Kesesi Kullananlar

Beğenilen Detaylarıyla Para Kesesi Kullananlar

Pratik kullanımı sayesinde genç, yetişkin ve çocukların severek tercih ettiği para kesesi kullananlar tarafından önerilir. Her yaştan müşteriye uygun seçenekler barındıran bu ürünler, fermuarlı yapıları sayesinde çocukların güvenle kullanabileceğiniz modellerle üretilir. İhtiyacınız olan para kesesi tavsiye ve önerileri icin Trendyol’da bulunan müşteri yorumlarından faydalanabilirsiniz. Kullanım alanları ve avantajları hakkında bilgi sahibi olmanızı kolaylaştıran para kesesi yorum ve önerileri, alışveriş deneyiminizi verimli kılar. Kaliteli materyallerle üretilerek kıyafetinize sabitleyebileceğiniz alternatifler, kaybetme ve çalınma riskine karşı etkili çözümler sunar. Çanta içi organize etmek açısından tercih edebileceğiniz çok bölmeli alternatifler, nakit ya da bozuk fark etmeksizin, yüklü miktarlar barındırma olanağı verir. Seyahat ederken kullanabileceğiniz boyundan askılı ürünler sayesinde çantanızı kaybetme olasılığına karşı önlem alabilirsiniz. Trendyol’dan para kesesi satın alarak muhafaza, depolama, koruma ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bütçe Dostu Para Kesesi Fiyatları ve Kampanyaları

Bütçe Dostu Para Kesesi Fiyatları ve Kampanyaları

Çanta ya da kıyafet renklerine uyumlu şekilde değerlendirebileceğiniz mavi para kesesi, göz alıcı pek çok tondan yalnızca bir tanesidir. Şık ve fonksiyonel olduğu için tercih edilen bu ürünler, çeşitli boyutlarda üretilerek tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanır. Alışveriş yaparken kolay ulaşım sağlamanıza vesile olan para kesesi fiyatları, üretim materyallerine ve ebatlarına göre değişkenlik gösterebilir. Çanta taşıma zorunluluğunu ortadan kaldıran bu alternatifler sayesinde güvenle ve özgürce alışveriş yapabilirsiniz. Elinizde tutabileceğiniz cüzdan formlu modellere ek olarak, avcunuzun içerisinde muhafaza edebileceğiniz minik keseler, anahtarlık formunda üretilerek cepte taşınabilir seçeneklerle müşteriye sunulur. Bütçe tasarrufu sağlamak üzere para kesesi indirim avantajlarından yararlanarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürün boyutlarına ve materyallerine göre seçim yaparak kişisel ihtiyaçlarınıza hitap eden modele yönelebilirsiniz. Trendyol’da bulunan seçkin markalardan faydalanarak para kesesi online alışverişinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.