Avantajlı Ürünler
Hacim
Fiyat
Cinsiyet
Çeşit
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Parfüm Şişesi

" araması için 4232 sonuç listeleniyor

Sağlam Yapısıyla Parfüm Şişesi Modelleri Trendyol’da!

Hijyen, kişisel bakımın vazgeçilmez bir parçasıdır. İnsanlar ferah hissetmek, temiz olmak için kişisel bakımına özen gösterir. Arkadaş buluşmalarında, işe giderken, seyahat ederken, şık bir davete katılırken ya da normal bir zamanda dışarıya çıkarken insanlar temiz ve hoş kokmak ister. Hoş bir koku yayan esanslar her yaştan insana hitap eden bir üründür. Genç, yaşlı, çocuk, yetişkin demeden herkes kendi zevkine hitap eden kokuları seçer. İnsanlar her an güzel ve hoş kokmak ister. Yanlarında taşıması kolay, küçük boyutlara sahip olan cep parfüm şişesi taşıyarak istedikleri zaman kokularını tazeleyebilirler. İş için ya da tatil yapmak için seyahate çıktığınız zaman fazla yer kaplamaması için yanınıza az eşya alabilirsiniz. Seyahat sırasında çok ve ağır olan eşyalarla uğraşmak istemeyen müşteriler seyahat parfüm şişesi ile birden fazla kokuyu yanlarına almayı tercih ederler. Küçük ve taşınabilir boyutlarda olan 10 ml, 15 ml, 20 ml, 30 ml, 45 ml parfüm şişesi müşterilerin çantalarında ya da ceplerinde taşınabilme kolaylığı sağlar. Farklı miktarlara sahip boş parfüm şişesi ile müşteriler istedikleri kokuları kolaylıkla doldurarak yanlarında taşıyabilir. Müşterilere doldurulma imkanı sağlayan, küçük boyutlara sahip, farklı renk seçenekleri bulunan, göz alıcı ve şık tasarımlara sahip parfüm şişesi sayesinde istediğiniz her zaman hoş ve etkileyici kokmak mümkündür. Kolay bir şekilde doldurulabilen dayanıklı yapıda ürünleri tercih edebilirsiniz.

Etkileyici ve Şık Tasarımları ile Parfüm Şişesi

Etkileyici ve Şık Tasarımları ile Parfüm Şişesi

Kişisel bakım herkes son derece önemlidir. Sağlıklı bir şekilde hayatlarına devam etmek isteyenler kişisel hijyenine önem verir. Bakımlı olmak için ferah ve temiz kokmak gerekir. Özsaygısı yüksek olanlar her an hoş ve etkileyici kokmayı ister. İşte, okulda, seyahatte, dışarıda herhangi bir yerde esansınızla dikkat çekmek isteyebilirsiniz. Taşınabilir parfüm şişesi ile sıkmak istediğiniz kokuları çantanızda ya da cebinizde taşıyabilirsiniz. Farklı boyutlara sahip minik parfüm kutularını istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Her yaştan ve cinsiyetten müşterinin ilgisini çeken, şık ve göz alıcı tasarımı ile herkese hitap eden küçük parfüm şişesi seçeneği mevcuttur. Kadınların için üretilmiş olan hoş ve göz kamaştıran tasarıma sahip tüylü parfüm şişesi gözde ürünler arasındadır. Eski, şık ve otantik bir tasarıma sahip pompalı parfüm şişesi kullananların beğenisini toplar. Normal kutulardan farklı olan bu üründe, kokuyu sıkmak için dışarıya doğru bir boru ile bağlanan kısım sıkılır. Bu özel tasarım içine sevdiğiniz bir parfümü doldurarak kullanabilirsiniz. Kalem parfüm şişesi de sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Uzun, ince ve küçük yapısı ile gömlek cebine takıldığında bir kalem görüntüsü verir ve her yerde saklanabilir. Müşterilerin gözde ürünlerinden olan cam parfüm şişesi de sıklıkla tercih edilir. Cam ürünlerin şık tasarımı kadın ve erkek müşterilerden beğeni toplar. Ayrıca cam malzeme kullanımı sağlık için son derece gereklidir. Şık tasarımlı, dekoratif parfüm şişesi müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Kristal görünümlü, gold kapağı bulunan göz kamaştıran esans kutusunu kullanan müşteriler memnun kalır. Cam, kristal ve çeşitli taşlar ile üretilen hoş tasarımlı esans kutularının farklı renk seçenekleri mevcuttur. Bu ürünler kristallerin özel kesimi ile son derece şık bir tasarımla müşterilerin beğenisine sunulur. Tasarımı ile dikkat çeken yuvarlak parfüm şişesi müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Antika görünümlü, boyama süslemeciliği ve cam kesimi ile göz kamaştırır. Elle boyanan bu ürünler opak ya da berrak cam üzerine uzman kişilerce süslenir. Süslü, şık tasarımlı müşteriler için özel olarak üretilen esans kutuları sıklıkla tercih edilir.

Rahat Taşınabilen Parfüm Şişesi Modelleri

Rahat Taşınabilen Parfüm Şişesi Modelleri

Günlük hayatın koşuşturmasında kişisel bakımınızı ihmal etmeden yapmak için pratik ve kolay kullanılabilen ürünleri tercih edebilirsiniz. Yanına alabileceği küçük ve hafif yapıda olan kullanım kolaylığı sağlayan ürünler oldukça pratiktir. Doldurulabilir parfüm şişesi modelleri sayesinde parfümlerinizi istediğiniz her yere götürerek sıkabilirsiniz. 1 ml, 2 ml, 3 ml, 5 ml, 8 ml parfüm şişesi gibi çok küçük gramajlara sahip kutular sayesinde istediğiniz miktarda kokuyu cebinizde ya da çantanızda taşımanız mümkündür. Erkekler odunsu ve su bazlı kokuları tercih eder. Müşteriler çeşitli erkek parfüm şişesi modelleri arasından şık tasarımlı kutuyu seçerek beğendikleri parfümleri pratik bir şekilde doldurabilir. Pratik bir kullanım sunan esans kutularını esansla doldurmak oldukça basittir. Kutunun alt bölümünde bulunan açıklık kısmında bir vida bulunur. Vida sayesinde yanınızdan ayırmak istemediğiniz kokuları küçük esans kutularına doldurabilirsiniz. İlk olarak büyük ve orijinal kutunun kapağını açmak gerekir. Esans kutularının alt kısmında bulunan vidayı doldurmak istediğiniz kokunun ağız kısmına takarak kolay ve pratik bir şekilde esansın kutuya dolumunu sağlayabilirsiniz. Vidalı parfüm şişesi modelleri kullananlara sağladığı pratik ve kolay kullanım ile sıklıkla tercih edilir. Kadınların ve erkeklerin beğenisine sunulan yeşil, pembe, mor, siyah, kırmızı parfüm şişesi gibi daha pek çok rengi barındıran esans kutuları mevcuttur. Bu ürünler yüksek kaliteli alüminyum malzemeler kullanılarak üretilir. Son derece dayanıklı yapıya sahiptir. Arabaların içinin hoş kokması için üretilen araba kokularını kolay doldurabilmek için bir esans kutusu gerekir. Müşteriler yoldayken oluşan sarsıntı anlarında dökülmeyecek, kırılmayacak, dayanıklı tasarımlı esans kutuları ister. Araba parfüm şişesi seçenekleri mevcuttur. Çeşitli modeller arasından göz zevkinize uygun, ihtiyaçları karşılayabilen, dayanıklı tasarımlardan istediğinizi seçebilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Parfüm Şişesi Fiyatları

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Parfüm Şişesi Fiyatları

Kişisel bakımına önem verenler hoş görünmek, güzel ve etkileyici kokmak isterler. Müşteriler yaz aylarında hafif ve ferah kokuları kış aylarında ise ağır, yoğun ve kalıcı kokuları tercih eder. Müşteriler orijinal parfüm şişesi alarak istedikleri kokuları her zaman yanında taşıyabilir. Kadın, erkek, genç yaşlı bütün müşteriler yaz kış demeden yılın her anında güzel kokmak için çaba sarf eder. Müşteriler yanında taşıyabilecekleri hafif, dayanıklı ve kullanım kolaylığı sunan ürünleri tercih eder. Cam ya da plastik parfüm şişesi kalem şeklinde seçenekleri tercih edebilirsiniz. Pompalı ya da fısfıslı parfüm şişesi de öne çıkan modellerdendir. Vidalı, araba için üretilmiş olan ya da sıkmayan parfüm şişesi gibi daha pek çok şık ve göz kamaştırıcı model arasından kendi zevklerinize uygun olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Hoş ve şık tasarımlı birçok modele sahip parfüm şişesi fiyatları her bütçeye uygun olan bir aralıkta belirlenir. Birbirinden farklı boyutlarda üretilen kutuların hacimleri fiyatlara etki eder. 1 ml, 2 ml, 3 ml gibi çok küçük hacimlerin yanı sıra 50 ml, 100 ml, 200 ml parfüm şişesi hacimleri de mevcuttur. Müşteriler kendi ihtiyaçları doğrultusunda isterlerse 1 ml hacme sahip ürünü isterlerse 100 ml hacme sahip ürünü tercih edebilir. Yanınızdan ayırmak istemediğiniz kokular için uygun hacimlerde, dayanıklı, hafif, kolay kullanım sağlayan, göz alıcı tasarıma sahip parfüm şişesi satın almak için Trendyol’u inceleyebilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayan ve ihtiyaçlarınıza uygun esans kutuları için yorumlara göz atabilirsiniz. Yorumlarda ürünü önceden satın alıp kullanan müşterilerin ürün hakkında görüşleri bulunur. Ürün hakkında merak ettiğiniz sorular için önceki müşterilerin yorumlarını okuyup bilgi alabilirsiniz. Siz de her yaştan ve cinsiyetten müşteriye hitap eden ürünleri satın almak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.