Renk
Fiyat
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Parmak Boyası

" araması için 2673 sonuç listeleniyor

Rengarenk Parmak Boyası Çeşitleri Trendyol'da!

Parmak boyası, küçük yaştaki çocukların ilgi gösterdiği şeyler arasında yer alan bir aktivitedir. İnsan sağlığına zararı olmayan bu ürünler; sıklıkla tercih edilir. Fırça, su ya da kaleme ihtiyaç duymadan resim yapma imkanı sunar. Kırmızı, beyaz parmak boyası gibi zengin renk çeşitliliği bulunur. Pek çok yaş grubu için uygun olan parmak boyası seti, eğlence sektörünün yanı sıra eğitim aktivitelerinde de tercih edilir. Dermatolojik ve toksikolojik olarak test edilen bu ürün güvenle kullanılabilir. Ebeveynler, çocuklarının beğendiği parmak boyası örnekleri arasından dilediğini seçebilir. Çocuğunuzun yaratıcılığına ilham veren bir gökkuşağı, hayvan ya da bitki resimleri gibi eğlenceli çizimleri kolaylıkla çizebilirsiniz. Uygulaması kolay olan ve kaliteli vakit geçirmeyi sağlayan tüp parmak boyasını güvenle satın alabilirsiniz. Okul öncesi ve okul çağındaki çocuklar kullanarak öğrenme süreçlerini artırıp yaratıcılıklarını destekler. Yıkanabilir parmak boyası sayesinde lekelerden endişe etmenize gerek kalmaz. Kalıcı olmayan bu ürünler, insan sağlığına zararlı değildir. Bu sayede toplu ya da bireysel pek çok etkinlikte gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Siz de çocuğunuzun istek ve zevkine uygun çizimleri bu ürünler sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Yaşınızın kaç olduğu fark etmeksizin sağlıklı parmak boyası seçenekleri sayesinde kendinize özgü bir sanat oluşturabilirsiniz. Böylece çocuklar gibi eğlenme şansına sahip olabilirsiniz. Yumuşak yapısı ve canlı görünümleriyle çocuklarınızın gelişimine de olumlu anlamda katkılar sunabilirsiniz.

Parmak Boyası ile Eğlenceli Vakitler

Parmak Boyası ile Eğlenceli Vakitler

Söz konusu seçenekler, eğlenceli aktivitelerin vazgeçilmezidir. Uzman kişiler tarafından üretilen ve dermatolojik olarak test edilen bu ürünler, yüksek kaliteleri sayesinde iyi sonuçlar almayı sağlar. Kullanım sıklığına göre farklı ml ya da gr seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 250 ml parmak boyası, birçok yaş grubunun kullanımına uygundur. Öğrenme sürecine yardımcı olan ve yaratıcılığı artıran bu seçeneği eğitim, sanat ya da eğlence gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Parmak boyası 500 ml satın alıp uzun süreli kullanım elde edebilirsiniz. Ayrıca ekonomik açıdan da bütçenize rahatlık sağlayabilirsiniz. Ml seçeneklerinin yanı sıra 500 gr parmak boyası da sıklıkla tercih edilen seçeneklerden biridir. Pek çok rengi bir arada sunan bu ürünü gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun litrelik parmak boyasını inceleyerek verimli vakit geçirebilirsiniz. Çocukların eğlenmesine ve gelişimine katkı sunan bu ürünler, insan sağlığına zararlı değildir. Masa yüzeyine taşan ürünleri sabunla silerek lekeleri saniyeler içinde yok edebilirsiniz. Organik parmak boyası, toksik olmayan maddelerden üretilir. Dermatolojik olarak test edilen ürün, FDA onayına sahiptir. Fırça tutamayan 2 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygundur. Fırça ile beraber de kullanılabilen bu ürünler; çocuklarınızın el becerilerini geliştirmesine yüksek katkı sağlar. Doğal parmak boyası, genellikle un veya mısır nişastası bazlıdır. Gluten veya GDO içermeyen doğal malzemelerden üretilir. Leke tutmaz. Yıkanabilir özelliği sayesinde birçok kumaştan kolaylıkla temizlenir. Donmaya ve bozulmaya karşı bu çeşitleri evinizde uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Parmak mum boya, parafin ve bal mumu içerir. Hafif ve kolay kullanım sunar. Ellere yapışmayan ve leke bırakmayan avantajlı özellikleri bulunur. Esnekliği sayesinde kırılmaya karşı dayanıklıdır. Okul öncesi ve okul dönemlerinde çocukların el becerilerinin gelişmesine uygundur. İşlem yapılan kağıdın arka yüzeyine geçirmediğinden temiz çalışmalar yapabilmeye olanak tanır. Kolay ve rahat çalışmalar yapabilmeyi sağlayan bu ürünü güvenle tercih edebilirsiniz. Parmak boyası markaları, müşterilere sayısız alternatif sunar. Geniş ürün yelpazesi bulunan ve kullanıma oldukça elverişli seçenekleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Farklı yapılara sahip çeşitleri sayesinde yapacağınız etkinlikleri zevkli ve öğretici hale dönüştürebilirsiniz.

Rengarenk Parmak Boya Seçenekleri

Rengarenk Parmak Boya Seçenekleri

Metalik parmak boyası, yüksek kaliteli metalik renk seçeneklerine sahiptir. Renk karışımlarında zengin çeşitleme imkanı sunar. Akışkan bir yapıya sahip olan bu ürünler, farklı yüzeylere kolay şekilde uygulanır. Çocukların parmaklarına uygun tasarımı rahat ve verimli kullanım sunar. Mikro parmak boyası, pek çok rengi bir arada sunar. Ürünün içeriğinde bulunan renkleri karıştırarak yeni tonlar elde edebilirsiniz. Bu sayede çocuklarınızın keşfetme ve yaratıcılık yeteneklerini geliştirmesine de olanak sağlayabilirsiniz. Farklı renk tonlarına sahip olan bu ürünler; tekli ya da çoklu paketlerde satın alınabilir. 6'lı parmak boyası, çocuğunuzun el becerilerini geliştirmesine olanak tanır. Yoğun kokulara sahip olmayan cilt dostu formülleri sayesinde güvenle tercih edebilirsiniz. Su ile çözünebilir olması sebebiyle lekeleri kolayca temizleyebilirsiniz. 12'li parmak boyası, avantajlı ve hesaplı olması ile müşterilerin ilgi odağında yer alır. Çocuğunuzun yaratıcı çalışmalarında bu 12'li seti tercih ederek bütçe açısından avantaj sağlayabilirsiniz. El boyutuna uygun kutu tasarımı sayesinde kızınızın veya oğlunuzun rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Yenilebilir parmak boyası, doğal hammaddelerden üretilir. Kreş, okul veya terapi gibi özel alanlarda güvenle kullanılabilir. Çocuğunuzun yaşı küçük ise bu boya çeşidini evde kendi malzemeleriniz ile hazırlayabilirsiniz. Mısır nişastası, su ve gıda rengi malzemeleri kullanmanız yeterli olur. Bu tarif sayesinde hazırladığınız ürünün tadına çocuğunuzun bakmasına sakınca kalmayz. Parmak boyası satın alarak seçeneklerin kullanışlı yapısından yararlanabilirsiniz. Hem ılık su hem de sabun ve deterjan gibi temizlik malzemeleriyle kolayca lekelerden kurtulabilirsiniz. Taşımaya uygun kolay ebatları sayesinde ev, kreş, bahçe ya da okul gibi alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Parmak boyası online satış için Trendyol'u tercih edip beğendiğiniz modele hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Parmak Boyası Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden Parmak Boyası Fiyatları

Fırça ve kalem kullanmayı henüz bilmeyen çocuklar için bu seçenekler, son derece avantajlıdır. Akışkan bir yapıya sahip olan bu ürünler, her yüzeye kolay bir şekilde uygulanabilir. 6 renk parmak boyası, çocukların sıklıkla kullandığı renkleri içerir. Farklı renk tonlarına sahip bu ürünler, tekli ya da set halinde satışa sunulur. Toksikolojik ve dermatolojik olarak test edilen FDA onayı sayesinde güvenle kullanabilirsiniz. 2 yaş ve üzeri birçok yaş grubunun kullanımına uygun seçenekleri gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Parmak boyası fiyatları incelendiği zaman rakamların farklı bütçelere uygun olduğu görülür. Satın almadan önce içeriğinde bulunan özellikleri dikkate almanız gerekir. İçeriklerinin yanı sıra boyut farklılığı, marka ve pigment yoğunluğu da fiyat aralıklarını belirler. Birçok yaş grubu için eğlence anlamına gelen bu ürünleri gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Çocuğunuzun el ve göz koordinasyonunun gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca özgün tasarımlar yaparak psiko gelişim açısından fayda da bulabilirsiniz. Parmak boyası kullananların deneyimlerini ürünü önceden satın alan müşterilerin yorumlarından inceleyebilirsiniz. İsterseniz okul öncesi isterseniz de okul çağındaki çocuklarınıza rahatlıkla satın alabilirsiniz. Parmak boyası indirim fırsatları beğendiğiniz modele ulaşmayı kolaylaştırır. Parmak boyası kampanyalı fiyatlar ile bütçenize uygun ürün seçeneklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Parmak boyası tavsiyelerini inceleyerek tercihlerinize uygun modeli bulabilirsiniz. Sağlıklı ve uygun fiyatlı eğlence yöntemlerinin başında gelen bu resimleme yöntemi ile hem farklı hem özgün bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yumuşak yapısı ve canlı görünümüyle dilediğiniz zaman gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Parmak boyası yorum kısmını okuyarak seçimlerinize yön verebilirsiniz. Zengin ürün çeşitliliği sayesinde farklı alternatiflere aynı anda ulaşabilirsiniz. Satışa sunulan kaliteli ve özgün ürünlere Trendyol'dan güvenle sahip olabilirsiniz.

Parmak Boyası Nasıl Kullanılır?

Parmak boyası kullanmadan önce istenilen renklerde ürünlerin alınması gerekir. Parmak boyaları, el ile bir zemin üzerine uygulanır. Ellerin aktif olarak kullanıldığı bu aktivite için önlük gibi koruyucu kıyafetler giyilebilir. Bu boya çeşitleri, çocuklar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu sebeple çocukların rahat hareket edeceği kıyafetler giydirilmelidir. Parmak boyasını uygulamak için genellikle büyük resim kağıtları kullanılır. Bununla beraber düz beyaz tişört gibi parçalar, zeminlerde iyi bir uygulama yapılmasını sağlar. Boyalar küçük kaplara dökülerek rahat bir kullanım elde edilir. Parmaklar ve eller, bu boyalara batırılarak resim yapmaya başlanır. Farklı renkler karıştırılarak değişik tonlar elde edilebilir. Bu parmak boyaları elin baskısı kağıt üzerine yapılabilir.

Parmak Boyası Nedir?

Parmak boyası, küçük yaştaki çocukların çeşitli etkinliklerde kullandığı boya çeşidi olarak tanımlanabilir. Çocukların gelişimi için ideal olan bu ürünler, küçük tüpler içerisinde bulunur. Daha geniş kaplara konulan seçenekler de mevcuttur. Parmak boyaları, küçük çocuklar tarafından kullanıldığı için zararlı kimyasal içermez. Genellikle gıda boyaları kullanılarak hazırlanan içerikler, son derece güvenlidir. Su yardımıyla kolayca temizlenebilir özelliği bulunan bu ürünler, değişik renklere sahiptir. Bu ürünler, yoğun kıvamı ile ön plana çıkar. Kıvamın yoğun olması, parmaklar ile rahat biçimde uygulama yapılmasına katkıda bulunur. Ayrıca elin tamamı da bu boyalara batırılabilir. Çeşitli etkenler sonucu katılaşan parmak boyaları, bir miktar su ilavesi ile rahatlıkla akışkan hale getirilebilir. Bu ürünler, genellikle fırça kullanmakta zorlanan çocukların resim etkinlikleri yapmasını sağlar.

Parmak Boyası Kaç Yaşında Kullanılır?

Parmak boyası kullanımı, üç yaş ve üzeri çocuklar için önerilir. Zararlı kimyasallar içermeyen bu malzemeler, resim yapma becerisi olan üç yaş altı çocuklar tarafından da kullanılabilir. Küçük yaştaki çocukların aktiviteleri, ebeveynler ya da eğitim görevlileri eşliğinde yapılmalıdır. Kontrol altında yapılan aktiviteler, boyanın çocuklar tarafından yanlış kullanımını önler. Küçük yaştaki çocuklar, bu renkli malzemeleri yeme eğilimi gösterebilir. Bu sebeple aktiviteyi, çocuk ile yapmak iyi bir çözüm olur. Genellikle temiz içeriğe sahip olan bu malzemeler, çocukların kullanımı için güvenlidir. Çeşitli alerjik reaksiyonlar gösteren çocuklarda kontrollü kullanım yapılmalıdır.