"

parmak zili

" araması için 72 sonuç listeleniyor
Uygar Parmak Zili (4,5 Cm)
Kargo Bedava
UygarParmak Zili (4,5 Cm)
125 TL
Sepete Git
RHN Pz120 Parmak Zili 120 gr
Kargo Bedava
RHNPz120 Parmak Zili 120 gr
122,85 TL
Sepete Git
Chashome Zili Parmak Zili (4 Adet)
ChashomeZili Parmak Zili (4 Adet)
91,44 TL
20 TL Kupon
Sepete Git
RHN Pz45 Parmak Zili 4,5 cm
RHNPz45 Parmak Zili 4,5 cm
64,35 TL
Sepete Git
Pi İthalat Parmak Zili (4 Adet)
Pi İthalatParmak Zili (4 Adet)
61,67 TL
Sepete Git

Eğlencenizi İkiye Katlayan Parmak Zili Trendyol’da!

Parmak zili oryantalist dansçılar için kına ve düğün vb. eğlence mekanlarında kullanılan küçük metalik müzik aletleridir. Zillerin birbirine değmesiyle çıkan sesin dans eşliğinde bütünleşmesi izleyenlere keyif verir. Özellikle dansöz zili olarak bilinen bu küçük yapılı alet dansözler tarafından sıklıkla tercih edilir. Parmaklarınıza rahatça yerleşir ve hareket etmesiyle birbirine değen metal kısımlarından çıkan sesin eğlenceli hale dönüşmesinden dolayı izleyenleri eğlendirir. Oryantal parmak zili göbek dansıyla birlikte ritimler eşliğinde dansla bir bütün oluşturarak ortaya çıkan oyun türüdür. Parmakların hareket etmesiyle ortaya çıkan sesin kulağa hoş gelen ritmiyle zamanlağa pratiğe dönüşür. Siz de eğlence ortamlarını enerjili ve keyifli hale getirmek için parmak zili satın alım seçeneğiyle Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Dansınızla Bütünleşen Parmak Zili Özellikleri

Dansınızla Bütünleşen Parmak Zili Özellikleri

Farklı eğlence mekanlarında oryantalist dansçıların sıklıkla tercih ettiği müzik aleti olarak bilinir. Yuvarlak kısmı metal olup döküm pirinç malzemeden yapılır. Dayanıklı ve üstün kalitesiyle kırılma, paslanma ve aşınma yapmaz uzun ömürlü kullanım sunar. Metal kısımların ucunda parmaklara geçen lastikler bulunur. Tak çıkar mekanizmasıyla uğraştırmadan pratik şekilde takılır. Metal olmasında dolayı sesleri dolgun ve nettir. Lastik özelliği ile her parmağa uyum sağlar. 5 cm çapında olup 4 adet şeklinde kutu içerisinde gönderilir. Farklı boyutlarda ve ebatlarda üretilen bu ziller kullanım amacına göre değişir. Eğlenme amaçlı kullanılan bu ürünler oyunları daha keyifli hale getirmek için tasarlanır. Parmak zili fiyatları ürünün tüm özellikleri göz önüne alınarak belirlenir. Zamanla pratiğe dönüşerek parmaklarınızın daha hızlı hareket etmesiyle kullanımı keyifli hale getirir. Parmaklarınızı hareket ettirerek oluşan bu seslere hareketli danslarla daha eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz. Parmak zili kampanya avantajlarıyla kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Parmak Zili Modelleri ve Avantajları

Profesyonel Parmak Zili Modelleri ve Avantajları

Kadınların eğlence amaçlı tercih ettiği parmak zilleri oryantal de kına gecelerinde sıklıkla tercih edilen bir üründür. Parmak zili modelleri bazı yörelere ait çalgı aleti olarak da bilinir. Farklı boyutlarda ve modellerde üretilen müzik aletleri çeşitlilik açısından sizlere seçme özgürlüğü sunar. Pirinç parmak zili metal kısımlarının dayanıklı malzemeden üretilmesi sayesinde sesin net ve gür çıkmasını sağlayarak eğlencenizi ikiye katlar. Çıkan sesler karşısında dansına eşlik eden ritimler oyuna ara vermeden devam etmenizi eğlenceli hale getirir. Ahşap parmak zili çocukların etkinliklerinde kullanılan neşeli hayvan figürlü minik avuçlarında ilgisini çeken oyuncak türüdür. Figürlerin olması çocukların dikkatlerini çekecek eğlenceli hale görünmesini sağlar. Çocuklar tarafından ilgi gören ahşap ziller oyun etkinliklerinde kullanılır. Siz de performansınızı artıracak parmak zili online alışverişlerinizi keyifli hale getirerek Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Özel günlerinizde tercih edeceğiniz bu ziller sizin eğlencenize eşlik eder.

Beğenileri Toplayan Parmak Zili Fiyatları

Beğenileri Toplayan Parmak Zili Fiyatları

Kadınların oyun ve danslarını keyifli hale getiren parmak zilleri eğlence için tasarlanan vazgeçilmez ürünler arasında yerini alır. Oryantal dans denildiğinde akıllara gelen bu dansöz zilleri hareketli danslar ile uyumu yakalayarak ortaya farklı eğlence bir hava katar. Dans ve sesin baskın ritmiyle oyunlarınız daha keyifli hale gelir. Kullananların parmak zili tavsiyeleri ile fikir edinerek özel günlerinizde bu çalgı aletli ile daha çok eğlenebilirsiniz. Lastik kısımlarının parmağı sıkmadan rahat bir şekilde hareket ettirerek kullanılarak her parmağa uyum sağlamasıyla beğenileri toplar. Kına ve düğün eğlencelerinde son zamanlarda kadınlar tarafından tercih edilen popüler müzik aletidir. Parmak zili fiyatları ürünün materyal ve boyutlarına göre farklılık gösterir. Her bütçeye hitap eden ekonomik paket olarak müşterilere fırsat sunar. Parmak zili yorum ve değerlendirmeleri sayesinde siz de ürünün özellikleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, tercihlerinizi doğru şekilde Trendyol’un size sunduğu parmak zili indirim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.