İlgili Kategoriler
Yaş
Fiyat
Renk
Tekerlek Sayısı
Model
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pedallı Araba

" araması için 1106 sonuç listeleniyor
DOLU OYUNCAK İlk Bisikletim
Kargo Bedava

DOLU OYUNCAKİlk Bisikletim

1.899 TL
Sepete Git

Sevilen Çeşitleri ile Pedallı Araba Modelleri

Pedallı araba çocuklarınızın keyifle kullanacağı güvenli araçlar arasında yerini alır. Farklı renk ve modellerdeki arabaların 1 yaştan itibaren kullanılabilen çeşitleri vardır. Pedallı araba yetişkin modelleri ve her yaş çocuk için uygun olanları da mevcuttur. Kaliteli ham maddeden üretilen ürünler güvenilirlik testlerinden geçirilerek satışa sunulur. Ürünler CE belgesine sahiptir. EN 71 oyuncak güvenliği standartlarına uygun bir şekilde üretilir. Çocuğunuzun güvenliği için her parçası en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanır. Kolay çıkabilen, kırılabilen, kopan malzemeler kullanılmaz. Tedarik edilen üretimde kullanılacak tüm malzemelerin kalite standartlarına uygun olup olmadığı denetlenir. Çocuğunuzun bisiklet öncesi alıştırma yapabileceği pedallı araç, eğlenceli bir sürüş keyfi yaşatabilir. Severek kullanacağı araçlar sosyal gelişimleri açısından da önemli yer tutar. Kendileri kullanmayı başarabildiklerinde özgüvenlerinin gelişimine de destek olurlar. Kullanımı kolay ve rahat büyük pedallı araba çocuğunuza konfor sağlar. Oyuncak pedallı araba fiyatları, aranılan özelliklere göre birçok çeşidi ile kullanıcının aradığı soruya en doğru cevabı verir.

Güven Veren Pedallı Araba Özellikleri

Güven Veren Pedallı Araba Özellikleri

Oyuncak pedallı araba modellerine göre farklı özellikte olabilmektedir. Çocuk sağlığına uygun kanserojen madde içermeyen ham maddelerden üretilir. Sağlık açısından risk oluşturmayan boyalar ile boyanmaktadır. Oyuncak güvenliği belgelerine sahiptir. Sökülebilir direksiyon, hareketli ayna, şık görünüş, ergonomik tasarım, güçlü pedallar, akülü aküsüz, kumandalı, sallanabilir, aparatı çıkarıldığında sürülebilir, korumalı, ebeveyn kontrollü, kornalı, bagaj yeri arkada ya da yanda olan gibi özelliklere sahip modelleri vardır. Çocuğunuza güvenli ve konforlu sürüş keyfini yaşatmak için uygun özellikli olanlardan biri seçilebilir. 2, 3, 5, 7 yaş pedallı araba farklı özelliklere sahip olabilmektedir. 2 yaş emniyet kemeri ile 7 yaş emniyet kemerine göre daha güvenlikli olabilir. Pedallı araba kullananlar özelliklerini en çok beğendikleri yorum ve değerlendirmeler ile geri bildirim verirler. Siz de çocuğunuza aradığınız en doğru aracı bulabilmek için yapılan değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz.

Her Talebe Uygun Pedallı Araba Çeşitleri

Her Talebe Uygun Pedallı Araba Çeşitleri

Pedallı araba, büyük küçük herkesin kullanmaktan keyif alacağı araçlardır. Çeşitlerine göre pek çok kullanıcıya farklı seçenekler sunar. Plastik, pembe, akülü, aküsüz, direksiyonlu, tek, itmeli, içten pedallı araba çeşitleri arasından çocuğunuz istediğini tercih edebilir. Mavi, kırmızı, siyah, pembe, sarı, mor, beyaz, yeşil gibi tek renk veya birkaç renkli olanlar da seçenekler arasındadır. Pedallı akülü araba ile çocuğunuzun ayağı pedal çevirirken yorulduğunda çocuğunuz otomatik olarak arabasını kullanmaya devam edebilir. İtfaiye, polis, traktör, rally, motor bisiklet ve jeep gibi modelleri çocukların severek kullanacağı modeller arasında yerini alır. Köpek, ayı, kedi gibi hayvan figürlü olanları da seçenekler arasındadır. Pedallı araba büyükler için olanları ve bebek pedallı araba da çeşitleri arasında yer alır. 4 tekerlekli pedallı araba küçük yaşlardaki çocuğunuz için daha güvenli olabilir. Pedallı arabalar ve fiyatları özelliklerine göre farklılık gösterebilir.

Pedallı Araba Avantajlı Fiyatları Trenyol’da

Pedallı Araba Avantajlı Fiyatları Trenyol’da

2 kişilik pedallı araba ve pek çok çeşidi ile çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Renk ve modellerine göre fiyatları değişebilir. 2, 3, 4 tekerlekli olan modelleri vardır. Arabaya eklenen her özellik fiyatının değişmesinde önemli bir kriter olur. Tek kişilik olanları seçenekler arasındadır. Pedallı olan arabalar akülü arabalara göre daha uygun fiyatlı olabilir. Pedallı çocuk araba fiyatları çocuğunuzun zevkine göre farklı seçenekleri ile karşınıza çıkar. Taşıma kapasiteleri, yaş aralığı, ürün malzeme bilgileri, kurulum talimatı ve kullanım gibi bilgilerin tümü araç ile birlikte gönderilir. Verilen bu bilgiler aracın kullanımı ve kurulumunda kullanıcıya kolaylık sağlar. Pedallı sürmeli araba fiyatları ile Trendyol sayfasında sizi bekler. Aradığınız kriterlere uygun arabaları inceleyip, avantajlı fiyatlarla güvenle satın alabilirsiniz.