İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Penset

" araması için 51 sonuç listeleniyor
TıpKimSan PENSET 18 CM DÜZ
Hızlı Teslimat

TıpKimSanPENSET 18 CM DÜZ

(1)
PENSET 18 CM DÜZ
185 TL
Sepete Git

Penset Çeşitleri ile İnce Dokunuşlar Trendyol'da!

Cerrahi işlemlerde ve acil servislerde pek çok ürün fonksiyonel özellikleri ile sağlık çalışanlarına son derece yardımcı olur. Bu ürünler arasında bulunan penset ürünleri anti-manyetik özelliklere sahiptir. Aside dayanıklı bir yapıya sahip olmaları nedeni ile de hiçbir şekilde paslanmazlar ve deforme olmazlar. Penset çeşitleri, kolay bir şekilde kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanmış olan ürünlerdir. Ağız yüzeyleri ideal ve tam kavrama sağlayabilmeniz için özel bir şekilde tasarlanmıştır. Bu ürünler esnek yapıları sayesinde sizlere her daim güvenli bir tutuş sağlar. Dişli ve dişsiz modelleri ile tüm beklentilerinizi karşılayan ürünler farklı markalar ve satıcılar tarafından sizlere Trendyol güvencesi ile oluşturulur. Sizlere bu noktada düşen görev ise ihtiyacınız olan özellikleri iyi bir şekilde belirlemek ve ideal seçimler gerçekleştirmek olacaktır.

Otoklavlanabilir Penset Modelleri

Otoklavlanabilir Penset Modelleri

Penset modelleri söz konusu olduğunda pensetlerin kolay bir uygulama sağlaması önemlidir. Çünkü bu ürünler cerrahi müdahaleler söz konusu olduğunda adeta bir insanın gerçekleştirebileceği eylemleri gerçekleştirirler. Kolay uygulama sağlamasının yanı sıra kaliteli bileşenlerden üretilmiş olmaları da büyük bir önem arz eder. Bu sayede ürünler uzun süreler boyunca sterilize kuralları çerçevesinde kullanılabilirler. Penset fiyat noktasında fiyatlar da tüm bu özellikler çerçevesinde belirlenir. Bu sayede de Trendyol güvencesi ile uygun fiyatlı seçenekleriyle bu ürünlere sahip olunabilir. Dişsiz penset, otoklavlanabilir özelliğe sahip olması ile tüm beklentileri karşılar. Bu ürün anti manyetik özellikleri ile güvenli bir kullanım gerçekleştirme imkânı sunar.

Cerrahi Penset Çeşitleri

Cerrahi Penset Çeşitleri

Cerrahi penset çeşitleri, gerek saç ekimlerinde gerek estetik işlemlerde gerekse diğer tüm cerrahi işlemlerde güvenli bir şekilde tercih edilebilmekte olan ürünlerdir. Bu ürünler kullanım alanlarına göre düz ve yuvarlak uçlu yapılara sahiptirler. Uç yapıları dışındaki detayların tamamı da kullanım amacı çerçevesinde titiz bir şekilde geliştirilmiştir. Cerrahi penset, ameliyat masasına çeşitli şekillerde oturan, doku ve zarları ayırmak ve dikiş atmaya yardımcı olmak için kullanılan cerrahi el aletidir. Ayrıca diseke edilecek dokuyu netleştirebilir. Dokuyu sıkı, derin alanlarda dikkatlice tutarak gerginlik yaratır. Aynı zamanda iğne tutucu tarafından yönlendirilen iğneyi vurma görevini de üstlenir. Bipolar penset, minimum güç ayarlarında mükemmel kontrol güvenliği ve ideal cerrahi işlem gerçekleştirmek için kullanılır. Güçlü dış tasarımı hiçbir şekilde paslanmaz ve de çeşitli faktörlerden dolayı deforme olmaz. Özellikle de zorlu bir şekilde gerçekleşmekte olan cerrahi işlemlerde bu model tercih edilir. Bu model son derece hafif yalıtımı sayesinde kolay kullanım imkânı sağlar.

Farklı Ölçülere Sahip Penset Modelleri

Farklı Ölçülere Sahip Penset Modelleri

Bu ürünler tamamı ile kullanım amacına uygun formüllerde geliştirilmekte oldukları için birbirinden farklı boyut ve ölçülerde üretimleri gerçekleştirilir. Dremel penset, çok amaçlı bir kullanım sunar. Fiberglas ile güçlendirilmiş olan yapısı, herhangi bir kesme ve tutma işini en ideal seviyede gerçekleştirebilmenize olanak tanır. Cerrahi müdahalelerde tercih edilen penset dişli ise paslanmaz yapısı ile güvenli bir kullanım alanı sağlar. Bu nedenle de gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Bu ürün modelleri farklı boyut ve ölçülere sahip olmasının yanı sıra farklı uç yapılarına da sahiptir. Düz penset, düz bir şekilde tasarlanmış ucu ile özellikle estetik müdahalelerde tercih edilir. İnce uçlu penset ise aside karşı dayanıklı bir formüle sahiptir. Cerrahi müdahalelerde ve acil servislerde kullanımı tercih edilir. Dış kısmı kayma durumlarının önüne geçmek için özel bir şekilde geliştirilmiştir. Bu daha daha bir kullanım sunar. Bu ürünler hakkındaki geri bildirimlere dilerseniz penset yorumları seçeneği üzerinden erişim gerçekleştirebilirsiniz.