Pes 2019 Oyunu ile Gerçekçi Futbol Keyfi

Oyun konsolları ile çeşitli oyunlar oynamanın gerçekçi ve kaliteli etkisi birçok kişinin hoşuna gitmektedir. Oyun konsolu ile oynanabilecek çeşitli oyunlar vardır. Bu oyunlardan biri futbol severlerin ve fanatiklerin gözdesi haline gelmiş olan Pes 2019 olmaktadır. Pes 2019, Pro Evolution Soccer adlı serinin geliştirilerek değişime uğramış hallerinden biridir. Futbol oyunlarında liderliğini korumakta olan Konami markasının piyasaya sürdüğü oyun serisi PES, birçok kişinin favorisi haline gelen konsol oyunlarına sahiptir. Pes 2019, animasyon açısından yüksek kalite sunmaktadır. Böylelikle oyun oynarken gerçekçiliği hissedebilirsiniz. Pes 2019 bünyesinde farklı ülkelerden birçok ligi bulundurmaktadır. Türkiye’den Spor Toto Süper Lig yer alırken Arjantin, Belçika, Danimarka, Fransa, Hollanda, İtalya, Şili, Rusya, İskoçya, İsviçre ve Portekiz ligleri lisanslı halde oyunda bulunmaktadır. Futbol maçlarında oynatmak isteyeceğiniz popüler futbolcular en gerçekçi halleri ile oyunda yer almaktadır. Pes 2019’da FOX Engine adlı oyun motoru kullanılmıştır. Yeni çimen teknolojisi ve diğer birçok kaliteli grafik örneği Pes 2019’u görsel bir şölen haline getirmektedir. Oyunda birbirinden farklı modlar bulunmaktadır. Arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz Ortaklaşa Oyun modu, online şekilde müsabakalara katılabileceğiniz Neler Var modu, Hızlı Maç modu, 11’e 11 gerçek oyuncular ile maç yapabileceğiniz Takım Oyunu Lobisi, oyunu kendiniz kurarak lobiye arkadaşlarınızı davet edebildiğiniz Dostluk Maçı Lobisi, MyClub oyun modu gibi pek çok farklı oyun türü sizleri beklemektedir. Pes 2019 inceleme ve değerlendirmeleri oyun düşkünü ya da konsol oyunu seven kişiler tarafından yapılmaktadır. Birçok kişi oyun esnasında animasyonların ve oynanıştaki gelişmelerin kalitesinin arttığı konusuna katılmaktadır. Pes 2019, futbol oynamayı sevenlerin hoşuna gidecek birçok farklı özelliği ile piyasaya sürülmüştür. Yılların getirdiği tecrübe ve birikim oyuna yansımaktadır. Göze hitap eden gerçekçi animasyonlar, oyun esnasında zevk almanızı sağlamaktadır. Farklı oyun modları ile dilediğiniz ligde oyun oynayabilmeniz mümkündür. Pes 2019 görüntü kalitesi, oyun kalitesi, hızı ve oyunun sunduğu gerçekçilik açısından oyun dünyasında büyük bir etki yaratmıştır. Pes oynamayı seviyorsanız 2019 serisi gösterdiği kalite ile favori oyununuz haline gelecektir. Oyunda David Beckham gibi dünyaca ünlü futbolcular yer almaktadır. Oyunun sağladığı gerçekçilik sayesinde futbol oyuncuları sanki karşınızda duruyormuş gibi bir hisse sahip olabilirsiniz. Farklı animasyonlara sahip olan oyun 11 yeni yetenek ile sizlerin karşısına çıkmaktadır.

Pes 2019 Özellikleri ve Fiyatları

Pes 2019 Özellikleri ve Fiyatları

Futbol oynamayı ve oyun konsollarını sevenlerin ilgi duyduğu PES, Pes 2019 oyunu ile birçok kişinin dikkatini çekmiştir. Konami şirketinin ortaya çıkardığı Pes, her sene farklı bir seçenek ile oyun severlerin karşısına çıkmaktadır. Markanın sahip olduğu deneyim ve birikim ile birlikte Pes 2019 birçok yeniliğe sahip hale gelmiştir. Oyunun animasyonlarındaki akıcılığı ve oyun esnasındaki oturaklı yapı oyunculara iyi bir futbol maçı oynadığı hissini vermektedir. Teknolojinin getirdiği yenilikler ile tasarlanan oyun, piyasaya sürüldüğü andan itibaren pek çok kişinin ilgisini toplamıştır. Oyunun görüntüsünü 4K HDR kalitesine getirebilmeniz Pes 2019 ile mümkün hale getirilmiştir. Böylelikle daha akıcı ve gerçekçi grafikler ile maç zevkini ve heyecanını yaşayabilirsiniz. Pes 2019’a 11 yeni yetenek eklenmiştir. Böylelikle oyundaki yetenek sayısı 39’a yükselmiştir. Bu yetenekler ile futbol maçı keyfiniz ikiye katlanmaktadır. Pes 2019 PS4 için uygun bir oyun seçeneği olmaktadır. Sahip olduğunuz PlayStation 4 ile rahatlık ile Pes 2019 oynayabilirsiniz. Bunların yanı sıra Xbox One ve bilgisayar ile oynayabilmek de mümkündür. Oyunu alırken bilgisayarınızın yeterli donanıma sahip olduğundan emin olmalısınız. Oyundan alabileceğiniz en yüksek verim oyunu oynayacağınız cihazın yeterli kaliteye sahip olması ile doğrudan ilgilidir. Pes 2019’un içeriğinde farklı oyun modları bulunmaktadır. Bu modları yapmak istediğiniz futbol maçlarına göre seçerek daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. MyClub, Pes oyunlarında yer alan ve adından sıklıkla bahsettiren bir oyun modudur. MyClub adı verilen moda Pes 2019 ile birlikte haftalık maç yeniliği gelmiştir. Bu yenilik sayesinde Pes League içerisinde her hafta maçlara çıkabilirsiniz. Başarılı sonuçlar elde ettiğinizde birbirinden farklı ödüller kazanma şansını elde edebilirsiniz. Online şekilde diğer oyuncular ile mücadele ederek kurduğunuz takımın düşme ve çıkma savaşına sokabilirsiniz. Oyunda yer alan para birimi ile futbolcu transferi yapabilmeniz mümkündür. Takımınızın dinamiğini göz önünde bulundurarak başarılı bir kadro kurabilirsiniz. Oyun içerisinde menajerlik yapıp oyundaki para birimini kullanarak çeşitli sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Oyun, bu özellikler ile daha gerçekçi hale gelmekte ve futbol severlerin zevk ile oynamasını sağlamaktadır. Pes 2019 fiyat PS4, Xbox One ve PC seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Elinizde bulunan oyun konsoluna uygun Pes 2019 oyununu almanız, oyunun çalışabilirliği ve verimliliği açısından önemli bir faktör olmaktadır. pes 2019 ps3 detayları ve pes 2019 ps3 fiyatlarına Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Farklı Modlara Sahip Pes 2019

Farklı Modlara Sahip Pes 2019

Dünya çapında büyük bir üne sahip olan Konami oyun devi haline gelmiştir. Marka, her sene birbirinden farklı özelliklere sahip, teknolojik gelişmelerden yararlanarak oluşturulan oyunları piyasa sürmektedir. Oyun oynamayı sevenler arasında PES serisini bilmeyen neredeyse yoktur. İddialı ve kaliteli olan Pes 2019, bu serinin bir parçasıdır. Futbol oynamayı sevenlerin beğenisini kazanacak olan oyun göze hitap eden yeni grafiklere ve logo tasarımlarına sahiptir. Olabildiğince gerçekçi bir oyun deneyimi sunan Pes 2019, içeriğinde dünyanın her yerinden futbol liglerini bulundurmaktadır. PlayStation 4, Xbox One ve bilgisayarlar ile uyumlu olan bu oyun, konsol oyunu deneyimlerinize bir yenisini ekleme potansiyeline sahiptir. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Farklı modlar arasından arkadaşlarınız ile ya da diğer online oyuncular ile futbol maçlarına çıkabilir ya da turnuvalar düzenleyebilirsiniz. Oyunda sevdiğiniz bir futbolcunun ya da kendi oluşturduğunuz bir futbolcunun çeşitli kariyer planlamalarını yapabilir ve gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Bunların yanı sıra, sezon içerisinde oluşturduğunuz kulübe aldığınız ya da transfer ettiğiniz futbolcuların gelişimlerini bire bir takip edebilirsiniz. Futbolcuların seviyelerini çeşitli oyun ve görevler ile ilerletebilirsiniz. Oyun, bu gibi özellikleri ile yüksek performans sergilemekte ve kullanan kişilere istenilen gerçekçilik hissini verebilmektedir. Pes 2019 Türkçe dil sonradan eklenerek büyük bir kolaylık sağlamıştır. Böylelikle önünüzde dil bariyeri gibi bir problem olmadan oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Pes 2019’u bilgisayarınızda oynayacaksanız dikkat etmeniz gereken birkaç faktör vardır. Bunlar bilgisayarınızın donanım özellikleri ile ilgili olmaktadır. Oyunu oynayacağınız bilgisayarın işletim sistemi, ekran kartı, RAM belleği, ekran hafızası, çözünürlüğü gibi donanımsal özelliklerin Pes 2019 için yeterli bir kalitede olması gerekmektedir. Böylelikle oyunu herhangi bir sorun yaşamadan oynayabilme imkânınız olmaktadır.

Oyunda yer alan çeşitli tepkiler gösterdiği gerçekçilik ile dikkatleri üzerine toplamıştır. Futbol oyunu esnasında çimenlerin hareketliliği, oyuncuların formalarının kirlenmesi, terlediklerine dair belirtiler, yatarak edilen müdahale esnasında toprak parçaları görüntüsü, kale ağlarının hareket edişi, futbolcuların fizikleri gibi pek çok özellik etkileyici derecede gerçekçiliğe sahiptir. Oyunun sunduğu grafik tasarımlarıi animasyonlar, futbol oyuncuları, oyun modları ve diğer pek çok özellik Konami kalitesi ile oluşturulmuştur. Pes 2019 özellikleri ve donanımı ile futbolu ve online oyunları seven bireylerin memnuniyet ile kullanabileceği düzeydedir. Dilerseniz oyunu oynayacağınız cihaza uygun Pes 2019’u hemen sipariş verebilirsiniz.Konami oyun devinin on sekizinci serisi olan Pes 2019, sunduğu akıcı ve gerçekçi görsellik ile futbol severlerin beğenisi ve ilgisini toplamaktadır. İçerisinde yer alan yeni grafik ve logo tasarımları, yeni eklenen lisanslı ulusal ligler ve daha fazlası Pes 2019 oyununda bir araya gelmektedir. Ligler arasında Arjantin, Belçika, Danimarka, Fransa, Hollanda, İtalya, Şili, Rusya, İskoçya, İsviçre ve Portekiz ülkeleri yer alırken Türkiye’den Spor Toto Süper Lig karşınıza çıkmaktadır. Playstation 4, Xbox One ve bilgisayarlar ile uyumlu şekilde çalışabilmektedir. Pes 2019 için bilgisayar tercih edecekseniz bilgisayarınızın yeterli teknik donanıma sahip olduğundan emin olmalısınız. Bilgisayarda bulunan işletim sistemi, RAM belleği, ekran kartı gibi teknik donanım ve özellikler oyunun performansını etkilemektedir. Oyundan maksimum verimi elde edebilmek için önemli faktörler arasında yer almaktadır. Pes 2019 CD Key özelliğine sahip çeşitlere de sahiptir. Size özel kod ile oyunu kurabilmeniz CD Key sayesinde mümkün olmaktadır. İnternetin yaygınlaşması ile birlikte CD Key özelliğinden pek yararlanılmasa da hala tercih eden kişiler bulunmaktadır. Pes 2019 oyununda gerçekçi futbolcu yüzleri, taraftar sesleri ve futbolcuların hareketleri yüksek kalitesi ile görsel şölen sunmaktadır. Bunun yanı sıra yüksek çözünürlüğe sahip detaylı grafik tasarımlar ile birlikte Pes 2019, oyunculara unutulmayacak deneyimler sunmaktadır. Oyunu isteğe bağlı olarak tek oyunculu ya da çok oyunculu oynayabilirsiniz. Heyecanlı ve adrenalin dolu vakit geçirmek isterseniz arkadaşlarınız ile beraber Pes 2019 turnuvaları düzenleyebilirsiniz. Oyunda yer alan bazı modlar tek oyunculu olduğunda daha keyif verici olabilmektedir. Pes 2019’u dilediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz. Sunduğu birçok farklı mod seçeneği ile oyunculara alternatifler sunmaktadır. Pes 2019, animasyon ve oyunun teknik donanımları hakkında birçok gelişme ile donatılmıştır. İlerleyen teknoloji ile birlikte Pes 2019 da özel olarak tasarlanan nitelikleri içeriğinde barındırmaktadır. Oyuncuların oyunu oynarken gerçekten sahada olduğunu hissedebilmesi için son kalite görsellik kullanılmıştır. Yapacağınız bir futbol müsabakasını dilerseniz Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda dilerseniz dünyaca ünlü olan Camp Nou’da gerçekleştirebilirsiniz. Keyifli maç müsabakalarında oynatabileceğiniz pek çok ünlü futbolcu yer almaktadır. Forvet için Messi, Neymar ya da Ronaldo’yu, defans için Pique ya da Ramos’u seçerek güçlü bir takım oluşturabilirsiniz. Pes 2019 fiyat ve değerlendirmelerini inceleyerek oyun hakkında bilgi alabilir, fikir sahibi olabilirsiniz.

Konsol Oyunlarına Gelen Yeni Soluk: Pes 2019

Konsol Oyunlarına Gelen Yeni Soluk: Pes 2019

Evde tek başına vakit geçirirken ya da arkadaşlar ile bir araya gelindiğinde eğlenceli aktiviteler yapmak istendiğinde konsol oyunu akla ilk gelenlerden biri olmaktadır. Konsol oyunları arasında sıklıkla oynanan oyun ise futbol olmaktadır. Kadın ve erkek fark etmeksizin herkesin severek oynadığı futbol oyunları arasında Pes 2019 yer almaktadır. Pes 2019, her yıl çıkan PES serisinde bulunmaktadır. Japon kökenli firma Konami tarafından geliştirilen PES, yıllar içinde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Her sene güncel ve teknolojik açıdan gelişmiş şekilde oyun geliştirilmektedir. Pes 2019, uzun süre adından bahsettirmiş bir oyun olmuştur. Gerek görüntü kalitesi gerekse teknik özellikleri açısından sınıfı geçen oyun birçok futbol severin gözdesi haline gelmiştir. Pes 2019 Xbox One, PlayStation 4 ve bilgisayarlar ile oynanabilmektedir. Oyun ile uyumlu bir cihaz kullanıldığı sürece oyunu akıcı ve sorunsuz bir şekilde oynayabilmeniz mümkündür. Pes 2019’un sevilmesinin ve bu kadar çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri aşırı gerçekçi, yüksek çözünürlüklü görüntüsüdür. Futbolcular karşınızda duruyor gibi bir his yakalayabileceğiniz kadar iyi bir animasyonsa sahiptir. Oyun esnasında futbolcuların fizikleri, çimlerin hareketliliği, kalenin hareket edişi, yatarak müdahale edildiğinde ortaya çıkan toprak parçaları, futbolcuların formalarının kirlenmesi ya da terlemeleri gibi pek çok gerçekçi reaksiyon dikkat çekmektedir. Bu gibi keyifli görsellik belirtileri oyunun beğenilmesini sağlayan faktörler arasındadır. Akıcı ve gerçekçi olması Pes 2019’un en sevilen özelliklerinden biri olmaktadır. Grafik tasarım konusunda FOX Engine oyun motoru ile anlaşma yapılmıştır. Oyunda kullanılan çimen teknolojisi, en çok dikkat çeken özellik olmaktadır. Oyunda yer alan birbirinden farklı modu dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Tek kişi ve çoklu kişi olacak şekilde iki farklı şekilde oynayabileceğiniz modlar vardır. Tek kişi oynanan modlar ile performansınız arttırabilir, futbolcunuzun gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.

Çok kişi ile oynanan modlar için arkadaşlarınızı kurduğunuz oyuna davet ederek birlikte maça çıkarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Futbol maçı için futbolcular arasından birini seçebilmenin yanı sıra, kendi karakterinizi yaratabilme fırsatınız da bulunmaktadır. Futbolcu olarak oynamak yerine menajerlik de yapabilirsiniz. Var olan futbol takımlarından birinin menajerliğini üstlenerek kupa yolculuğuna başlayabilirsiniz. Maçlara çıkarak zirveye oynama şansı yakalayabilirsiniz. Pes 2019 yorumlar ve değerlendirmeleri ile birlikte sayfamızda yer almaktadır. İhtiyacınıza uygun bir Pes 2019 oyununu hemen sipariş edebilirsiniz.Futbol oyunu oynamaktan keyif alan birçok kişi bilgisayar ve konsol oyunlarını sıklıkla tercih etmektedir. Konsol oyunları, sunduğu görsellik ve bu görsellerin sahip olduğu gerçekçi hissiyat ile pek çok bireyin zevk almasını sağlamaktadır. Boş vaktinizde, tatillerinizde ya da arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçirmek istediğinde futbol oyunu olan Pes 2019’u tercih edebilirsiniz. Pes 2019, belirli oyun konsolları ve yeterli donanıma sahip bilgisayarlarda rahatlıkla oynanabilmektedir. Oyun 4K HDR çözünürlük ile oynanabilmektedir. Oyun içerisinde pek çok mod ve farklı özellikler yer almaktadır. Dünya ligleri arasından birini seçerek takımınızı kurabilir ya da dilediğiniz futbolcuyu seçebilirsiniz. Seçtiğiniz futbolcuyu ya da takımı çeşitli antrenmanlar ile geliştirebilirsiniz. MyClub, PES serisinin önem verdiği bir oyun modudur. Pes 2019’da da yer alan bu oyun modu daha geliştirilmiş hali ile karşınıza çıkmaktadır. Doğru olduğu düşünülen menajer ve oyuncular ile kadro oluşturularak takım kurulmaktadır. Sonrasında rakiplere karşı bu takım ile maçlara çıkılmaktadır. Maç haricinde oyuncuları çalıştırarak takımı daha güçlü hale getirmek sizin isteğinize bağlıdır. MyClub moduna eklenen yeni özelliklerden biri öne Çıkan Oyuncular bölümüdür. Hafta sonu geldiğinde düzenlenen maçlarda oyuncuların performansına bakılarak haftalık bir sonuç ortaya çıkarılmaktadır. Başka takımlarda yer alan oyuncular ile sözleşme imzalayarak ya da takas yaparak kendi kadronuza ekleyebilirsiniz. Moda eklenen bir diğer yeni özellik ise oyuna eklenmiş olan iki yeni antrenör türüdür. Antrenör türleri, beceri ve pozisyon antrenörü olarak yer almaktadır. Oyunda yer alan başka modlar da bulunmaktadır. Bunlar arasında Ortaklaşa Maç, Neler Var, Hızlı Maç, Dostluk Maçı Lobisi, Online Klasman gibi birbirinden farklı ve keyif veren oyun modu yer almaktadır. Oyun oynayacağınız zamanki enerjinize, isteğinize ve kişi sayınıza göre istediğiniz modu tercih edebilirsiniz. Bazı modlar, diğer gerçek oyuncuların da oyuna girmesi ile oynanabilirken bazılarını tek başınıza ya da arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Pes 2019 PC, PlayStation ve Xbox One ile uyumlu olmaktadır. Bilgisayar ile oynayacaksanız cihazınızın teknik donanımının oyun için yeterli olup olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Bilgisayarınızın sahip olduğu özellik ve donanımlar oyun için yeterli olmazsa oyun çalışmayabilir ya da kasabilir. Futbol oyununu başka bir boyuta taşıyan Pes 2019 oyununu Trendyol’dan hemen sipariş vererek keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.