İlgili Kategoriler
Marka
Satıcı Tipi
Fiyat
Tip
Kireç Önleme
Sürekli Buhar
Şok Buhar
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Güç (Watt)
Taban
Fiyat Geçmişi
Otomatik Kapanma
Damlama Emniyeti
Su Kapasitesi
Voltaj
Priz Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Philips Azur

" araması için 321 sonuç listeleniyor

Güçlü ve Pratik Philips Azur Modelleri Trendyol'da!

Philips pek çok farklı alanda kullanılabilecek olan elektronik eşyalar üretir. Markanın bilinen çok sayıda ütü modeli bulunur. Söz konusu ürünler, belirli serilere dâhildir. Philips Azur ütü, çeşitli modelleri barındıran kapsamlı serilerden bir tanesi olarak öne çıkar. Bahsi geçen serinin içinde çeşitli ihtiyaçları bulunan bireylerin beklentilerini karşılayacak olan kaliteli ürünler bulunur. Ortaya çıktığı ilk günden bu yana kişilerin beğenisini kazanmış olan Azur serisi, günümüzde son teknolojiler kullanılarak donatılmış olan ütüleri barındırır. Philips Azur yeni model ütüler, fonksiyonel özellikleri sayesinde öne çıkar. Söz konusu ürünlerin; kullanışlı yapıları, ergonomik tasarımları ve şık görünümleri Azur serisine gösterilen yoğun ilginin zamanla artmasını sağlamıştır.

Yüksek Teknolojili Philips Azur Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Yüksek Teknolojili Philips Azur Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Philips Azur, özellikleri ile ütü yapmayı hem kolay hem de keyifli bir iş hâline getiren modelleri barındırır. Seriye dâhil olan ürünlerin çoğunda ütüleme işlemi sırasında kullanılabilecek olan işlevsel özellikler bulunur. Özel taban tasarımları, ergonomik tutma kısımları ve fonksiyonel düğme detayları bu ürünlerin öne çıkan özellikleridir. Bahsi geçen ütüler, şık bir görünüme sahip olduğu için yaşam alanlarının dekorasyon tarzlarına kolayca uyum sağlar. Çeşitli renk seçenekleri ve modern çizgiler, markanın Azur modellerinin daha da dikkat çekici bir hâle gelmesine imkân tanır.

Elektronik denildiğinde akla gelen devler arasında yer alan Philips; ütü modelleri arasında kusursuz tasarımı, kalite ile birleştiren çeşitler sunar. Yenilikçi teknolojileriyle dikkatleri üzerine toplayan Philips Azur ütü markası fonksiyonel tasarım inceliği barındırır. Fonksiyonel tasarım ütüleme işlemi sırasında kolay tutuşu destekler. Bu sayede ütünün uzun süreli kullanımını konforlu hale getirir. Görünümü açısından oldukça şık tasarımlar sunan Philips evlere kaliteyi getirir. İşlevsel zenginliği ile sunulan hız ve gelişmiş özellikleri sayesinde zaman tasarrufuna yol açar.

Ütü seçimi gerçekleştirirken çok fonksiyonlu özellik aranması ilerleyen süreçlerde doğacak ihtiyaçlar için önem taşır. Ayrıca, uzun yıllar ütüden performans alabilmek için dayanıklı olması gerekir. Kumaş üzerinde tek hareket sonucu, hızla kırışıklıkların giderilmesi ütünün kalitesini gösterir. Farklı ihtiyaçlara ve beklentilere yönelik doğru cevapları bir araya getiren Philips Azur serisi, şık görünümü ile dikkat çeker. Estetik tasarım ve görünüşüyle Philips Azur Elite optimal kalitesini ortaya koyar. Akıllı buhar teknolojisi ve kumaş tanıma teknolojisi ile Philips Azur ütü, kumaşlara zarar vermeden ütü yapmayı mümkün hale getirir.

Philips Perfect Care Azur modeli ise sahip olduğu teknolojik özellikler sayesinde ipek ve keten gibi farklı sıcaklıklarda ütülenmesi gereken kumaş türlerine göre ısı ayarını otomatik yapar. Bu, uygun olmayan bir ısıda gerçekleştirilen ütüleme işleminin söz konusu kumaşlara zarar vermesini önler. Philips Azur akıllı ütü modeli, günlük yaşamınızı kolaylaştırır ve küçük detayları düşünmenizi gereksiz kılar. Ütüleme işlemi sırasında gerekli her detayı düşünen Philips, kullanıcıları için mükemmel tasarım ve kullanım özellikleri sunar.

Ütü her yaşam alanında ihtiyaç duyulan bir küçük ev aleti olarak bilinir. Kıyafetlerin şık ve düzgün görünümü için ütü gerekli olan küçük ev aletleri arasında yer alır. Bu bakımdan, ütü gerektiren kıyafetler için ideal ütü seçimi gerekir. Ütü tercihi yapılırken, konforlu kullanım özelliği bulunması, ütü seçimi için aranması gereken özelliklerden biridir. Bu sayede zahmetsiz kullanım olanağı bulunur. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Philips Azur her türlü ihtiyacı karşılamak üzere farklı fonksiyonları ve çeşitleriyle göz doldurur. Bu çeşitler, her amaca uygun tercih yapmak için önem taşır. Korkulan bir iş olarak görülen ütü, doğru ve estetik tasarıma sahip bir ütü seçimiyle konforlu bir hal alır. Kusursuz ütüler için ihtiyaca yönelik seçim yapılması gerekir. Zorlu kırışıklıkların üstesinden kolaylıkla gelmek ütünün kalitesi açısından, hassas bir detay olarak bilinir. Teknik detayların incelikle buluştuğu Philips Azur ütü tasarımları arasında yer alan özel seçimler ile buluşmak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Ütüleme işlemi sırasında gerekli olan her türlü ihtiyacın, verimli olarak karşılanması esasına uygun tasarlanan Philips Azur serisi kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Farklı boyut, tasarım ve fonksiyonları içerisinde barındıran ütü modelleri kullanıcıların hizmetine sunulur. Ütü çeşitleri mini, buharlı ve kazanlı olmak üzere farklılıklarıyla dikkat çeker. Bu farklılık içinden seçim yaparken, kişiler kendi kullanım ihtiyacının giderilmesini hedefleyerek hareket eder. Günlük kullanıma uygun buharlı modellerin yanı sıra haftalık ve geniş aileler için kullanımı hedefleyen kazanlı çeşitler de Philips Azur Elite modelleri içerisinde yer alır. Seyahatler için mini çeşitleri bulunan ütüler her yerde kullanım için idealdir.

Gelişen teknolojinin sunduğu avantajları ütü modeli tercih ederken dikkate almak gerekir. Böylelikle işlerin kolaylaştırılması sağlanarak zamandan tasarruf sağlanır. Ütü seçiminde rahat ve fonksiyonel kullanım hedeflenir. Bunun nedeni ise kumaşın ütülenmesi sırasında ütü yapan kişilerin el ve bileklerinin yorulmasının önüne geçilmesi olarak gösterilir. Aynı zamanda, hedef kumaşın mükemmel ütülenmesi için ütü tasarımının fonksiyonel olması gerekir. Mükemmel ütü tasarım serisiyle kumaşın rahatlıkla ince noktalarına ulaşılması Philips Azur ütü ile mümkün hale gelir. Geniş su haznesiyle buhar gücünün eşsiz hızını buluşturan Philips Azur rahat ve hızlı ütüleme olanağı sunar. Hızlı ısınması hem zamandan hem de elektrikten tasarruf sağlar.

Ütü ısınma süresinin kısa olması, birkaç parça eşya için ütülenirken enerji tasarrufu sunması için önemlidir. Anlık kullanım gerektiği durumlar da kısa süreliğine ütünün takılması gerekebilir. Böyle durumlarda ütünün takılıp çıkarılması halinde çok fazla enerji tükettiği düşünüldüğünden, eşyalar biriktirilmek suretiyle ütü yapılır. Bu süreç sonrası ise içinden çıkılması zor dağ gibi ütülerin birikmesine neden olabilir. Kısa sürede ısınan Philips Azur ütü kullanımı sayesinde ütü kolaylıkla ısınır. Az parça eşyanın ütülenmesi için ütü kullanımı yapılabilir. Böylelikle kumaşların biriktirilmesine gerek kalmadan aralıklı ütüleme işlemi gerçekleştirilebilir. Her ihtiyaç olduğunda Philips Azur Elite kısa sürede ısınmak suretiyle ütü yapılmasına olanak tanır.

Benzersiz ve kusursuz ütü deneyimi yaşamak için gerekli olan pek çok özellik bulunur. Bu özellikler arasında öncelikli sırayı buhar gücü alır. Buhar gücünün yüksek olması sayesinde kırışıklıklar kısa sürede açılır. Philips Azur İyonik ütü derin buhar özelliğine sahiptir. Bu, kırışıklıkları zor giderilen koton ve keten gibi kumaş türlerinin pürüzsüz bir şekilde ütülenmesini sağlar. Beklenen diğer özelliklerden bir tanesi de ütü tabanının uzun süreli kullanıma ve her tür kumaşa uygunluk içermesi yönündedir. Ütü tabanı seçimi de önem taşır. Kumaşın tabana yapışmasını önleyen, uzun süre dayanıklılık gösteren malzemeye sahip tabanın aynı zamanda fazla buhar deliklerine sahip olması kusursuz ütü deneyimi için gerekli ütü detayları arasına girer.

Philips Steamglide Azur modeli ise sahip olduğu özel taban tasarımı sayesinde yapışma sorununu ortadan kaldırır. Bu modelin farklı kumaş türlerinin üzerinde rahatlıkla hareket edebilmesi mümkündür. Cihazın tabanını temizlemek de bir hayli kolaydır. Kablo uzunluğu da kullanım rahatlığı için önemlidir. Dilediğiniz yerde dilediğiniz anda kumaş üzerinde doğru manevra yapılmasının sağlanması için, ütü kablosunun uzunluğunun duruma elverişli olması gerekir. Ütü özellikleri arasında olmazsa olmazları içerisinde barındıran Philips Azur’a bütçeye uygun seçeneklerle Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Yüksek Performanslı Philips Azur Enerji Tüketimi Nasıldır?

Yüksek Performanslı Philips Azur Enerji Tüketimi Nasıldır?

Ütüler içinde olması gereken temel özellikler arasında kolay manevra kabiliyeti yer alır. Kolay manevra kabiliyeti, ütünün kumaş üzerinde olması gereken en doğru ağırlığı olarak belirtilir. Bu ağırlığı en hassas ayarla sabitleyen Philips Azur ütü ile buhar dağılımının dengelenmesi sistemi sağlanarak kusursuz ütü yapılması hedeflenir. Özenle tasarlanan bu dengeli delikler sayesinde kumaş için gerekli olan buhar, uygun oranda kumaşa nüfuz eder. Özel tabanı sayesinde kumaş üzerinde rahat hareket etme kabiliyeti sağlanır. Rahat hareket kabiliyeti ütünün hızlı ve doğru olması için gereken önemli özelliklerden biridir. Yüksek performans için tabanın kumaşa uyumu gerekir. Otomatik buhar sistemi bulunan Philips Azur serisinde, kumaşa özel olarak buhar verme özelliği bulunur. Bu sayede hassas kumaşların da maksimum performansla ütü işlemi gerçekleşir.

Giysiler için güvenli olduğu iddia edilen Philips Azur ütü sunulan sıcaklık kombinasyon dengesi bulunur. Hızlı ütüleme için bu denge önem taşır. Doğru sıcaklık ayarlama özelliği sayesinde farklı kumaşları aynı anda, düğmelere gerek duymadan, ütüleme işlemi gerçekleşir. Şok buhar özelliği sayesinde inatçı kırışıklıkların açılması kolaylaşır. Şok buhar işlemi ütüleme işleminde olmazsa olmaz özellikler arasında yer alır. Derin kırışıklıklardan kısa sürede kurtulmanın en etkili yolu şok buhar özelliği olarak bilinir. Bu bakımdan Philips Azur Elite ütü seçiminde performans etkileri gözetilirken, şok buhar miktarının bilinmesi gerekir.

Yeni teknolojilerin kullanılması ev işlerini yorucu olmaktan çıkarır. Bunu sağlamak için teknolojiyi üzerinde barındıran, doğru ev aleti seçimi gerekir. Hemen her gün kullanılması gereken ütü seçimi yaparken, yeni nesil teknoloji sunan bir marka tercih edilmesi bu bakımdan önem taşır. Az enerji ile yüksek performans elde etmenin yolu Philips Azur serisinden geçer. Kısa sürede kullanıma hazır olan ve yeterli buhar gücüyle zorlu kırışıklıkların dahi üstesinden gelen bir ütü seçimiyle enerji tasarrufu sağlanır. Enerji ve zaman tasarrufu modern çağın olmazsa olmazları arasında yer alır. Bu tasarruf için doğru ürün seçimi önem taşır. Philips ile tasarruf sağlayarak, kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Philips Azur Steam Iron modelleri, farklı güç değerlerine sahip olabilir. Bir ütünün motor gücü, cihazın ısınma süresini etkiler. Philips Azur 2400 W güç üretebilen modeli ile beklentileri fazlası ile karşılar. Söz konusu ürün, kırışıklıkları kolayca ortadan kaldırmanızı sağlar. Philips Azur 2600 W ütü ise oldukça kısa bir süre içinde ısınır. Bu ürün, yüksek bir buhar püskürtme performansı sergiler. Kişiler, kendilerine uygun olan cihazı bulabilmek için kendi kullanım alışkanlıklarını göz önünde bulundurabilir. Örneğin Philips Azur, 2800 W ve 3000 Watt güç üreten modelleri ile gün içinde sık ütü yapan kişilerin ihtiyaçlarını karşılar.

Kırışıklıklara Hızla Son Veren Philips Azur Performansı Nasıldır?

Kırışıklıklara Hızla Son Veren Philips Azur Performansı Nasıldır?

Ev işlerine ayrılan zamanın azalması, hızla akıp giden zamana ayak uydurulması için önemli bir ayrıntıdır. Pratik ve kullanımı kolay küçük ev aletleri, bu zamanı indirmeye yönelik olarak tasarlanır. Bu sayede; gelişmiş teknolojik ürünler aracılığı ile kısa sürede ev işlerine çözüm bulunur. Yüksek teknolojik ürünlerin satın alınmasındaki temel hedef, kısa sürede işlerin çözüme kavuşabilmesi yönünde olur. Zaman tasarrufuna olanak sunan ve fiziki olarak yapılan işlemlerin, konforla ve kısa sürede yapılması için Philips Azur ütü arasında yer alan seçimler oldukça büyük önem taşır.

Hemen her evde yapılan ütü geçmiş dönemlerde oldukça uzun süren bir işlem olarak görülürdü. Bu işlemin kısa süreye inmesi sayesinde zaman tasarrufu imkânı bulunur. Günün geri kalanında kişilerin kendine vakit ayırması, hızla akıp giden zamana ayak uydurması için önemlidir. Ev işlerini kolaylaştırmaya yönelik olarak tasarlanan ütü modelleri arasından tercih yaparak, siz de kısa sürede en zor kırışıklıklardan bile kurtulabilirsiniz. Buhar gücü yüksek olan ütüler aracılığı ile küçük parçaları da kısa sürede ütülemek mümkün hale gelir.

Philips Azur ütüler de yer alan hassas uç noktalar, en küçük detaylara dahi kolay ulaşılması için gerekli bir detay olarak bilinir. Bu sayede kumaşın etkili ütülenme işlemi tamamlanır. Kumaşlar da yer alan küçük noktalara ulaşmak için özel olarak tasarlanan hassas uçlar ütüler için gerekli olan özellik arasında yer alır. İnatçı kırışıklıkların giderilmesi sırasında etkili çözüm sunan Philips Azur ütü sayesinde çamaşır ütüleme sorun olmaktan çıkar. Pratik kullanım sunan çeşitler arasından tercih yaparak, siz de hayatınızda kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesinin bütçeye uygun seçenekleriyle sunulduğu Philips Azur Performer Plus serisine Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Philips Azur Ütü Modellerinin Taban Yapısı Nasıldır?

Philips Azur Ütü Modellerinin Taban Yapısı Nasıldır?

Philips Azur, modern ortamlar için sunulan farklı ve şık renklerin yanı sıra farklı teknik donanımları da bünyesinde barındırır. Bu sayede farklı kumaşlar için farklı ayara gerek duyulmaksızın ütü yapılmasına olanak tanır. Renk seçimlerinde verilen farklı tercih olanağı, yaşam alanlarının şıklığına önem verenler için gerekli detaylar arasında yer alır. Ev dekorasyonu açısından küçük ev aletlerinin renk uyumu da ahenkli olması gereken bir ayrıntı olarak bilinir.

Dayanıklı yapısı ve ergonomik kullanımı ile sunulan Philips Azur modelleri arasında buhar gücü farklılığı bulunur. Buhar gücünün yüksek olması, kırışıklıkları daha hızlı açmak için gerekir. Akıllı ütüleme teknolojisi ile kusursuz ütü deneyimi sağlanır. Tasarruflu kullanım olanağı sunması dolayısıyla tercih edilir. Hızlı ısınma sayesinde kısa sürede ütünün kullanıma hazır hale gelmesi beklenir. Bu da zamandan olduğu kadar, elektrikten de tasarrufu olanaklı kılar. Özel tabanı sayesinde ütüleme işleminin yorulmadan gerçekleşmesi mümkün hale gelir. Otomatik kapanma sistemi ürünün güvenli olduğu anlamını taşır. Hızla yapılan ütüleme işlemleri bu sayede zevkli bir hal alır.

Philips Azur ütü modellerinde kendi kendini temizleme özelliği bulunur. Bu özellik ütünün uzun süre kullanımı için gereken bir hassasiyet olarak bilinir. Ütünün temizlenmesi de profesyonel bir işlem olarak bilinir. Bu bakımdan ertelenerek ütünün zarar görmesi durumuyla karşılaşılabilir. Kendi kendini temizleyen ütü modelleri, temizleme sürecini ertelemeye gerek kalmadan kısa sürede çözer. Kısa sürede kırışıklıkları gidermeyi hedefleyen teknolojiyle sunulan ütüleme imkânı, ütüyü oldukça zevkli hale getirir. Bu bakımdan kullanım kolaylığı sunan, istenen teknolojileri içerisinde barındıran bir ürün tercihi gerekir. Beklentileri karşılayan bir ütü ile kısa sürede kırışıklıklardan kurtulmak mümkün hale gelir. Kullanıcı dostu ve güvenlikli seçenekleriyle dikkat çeken Philips Azur modelleri sessiz modelleri ile dikkat çeker.

Eşsiz Özellikleri Philips Azur Ütü Modellerinin Tasarımı Nasıldır?

Eşsiz Özellikleri Philips Azur Ütü Modellerinin Tasarımı Nasıldır?

Ütü tercihi yapılırken ev işleri yapımı sırasında, zamanın kısa tutulması hedeflenir. Kısa sürede işlerin çözümü için kaliteli küçük ev aletlerinden destek alınması gerekir. Hemen herkesin gözünde meşakkatli olarak görülen ütü sürecinin kısa sürmesi ütü kalitesine bağlı olabilir. Kısa sürede ısınan, doğru buhar çıkışı ile kıyafetleri etkin bir biçimde ütüleyen çeşitler ile zamandan tasarruf sağlanır. Hızlı ve kaliteli ütülemeye olanak sunan Philips Azur Pro ergonomik kullanım özelliğine sahiptir. Ergonomik tasarım el tutuşu sırasında kavramayı kolaylaştırır. Kireç oluşumunu önleme özelliği, musluk suyu kullanımını olanaklı hale getirir. Kendi kendini temizleme özelliği, ütü ömrünü uzatan bir teknoloji olarak bilinir. Düzenli olarak yapılan temizleme ile kumaşlarda hasar oluşumunun önüne geçilir. Kullanım talimatlarına uygun olarak kullanılan tüm küçük ev aletleri gibi Philips Azur Pro ütülerinde kullanım ömrü uzun olur. Bu ürün oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Söz konusu Philips Azur mor ütü, siyah detaylar da barındırdığı için modern bir tarzı benimsemiş olan kişilerin beğenisini kazanır.

Ütülerin genel özellikleri donanımlarına göre farklılık gösterir. Bu farklılıklar renk, ağırlık, Philips Azur kazanlı ütü buhar gücü gibi işlemler olarak bilinir. Buhar gücünün yüksek olması kırışıklıkların kısa sürede açılmasını sağlar. Ağırlığı uzun süreli kullanımların fonksiyonel olması için önemli bir detaydır. Şıklıktan taviz vermemek adına renk seçimine dikkat etmek gerekir. Kolay hareket imkânı sunan Philips Azur serisi ütü tercihi, zorlu bölgelerin daha elverişli bir biçimde ütülenmesini kolaylaştırır. Ütü masası üzerinde kolay manevra yapılması ergonomik tasarımı sayesinde uygun hale gelir. Kablo uzunluğunun yeterli olması da yine kolay manevra açısından önem taşır. Ayrıca ütü özellikleri arasında yer alan geniş hazne özelliği de, uzun süre tekrar su koymaya gerek kalmadan kullanım için uygun olmasını sağlar. Philips Azur Performer ütü kullanıcı dostu bir ürün olduğu için, beğenilen ve uzun yıllar evlerde sıklıkla kullanılan bir ürün olarak bilinir.

Philips Azur Ütü Fiyatları Nelerdir?

Philips Azur Ütü Fiyatları Nelerdir?

Ütü seçimi yapılırken kişilerin kullanım ihtiyacını gözetmesi gerekir. Küçük aileler için farklı, geniş aileler için de farklı modeller bulunur. Geniş aileler de ütü daha fazla kullanılırken, küçük ailelerde bu işlem daha kısa sürer. Bu bakımdan ütü satın alırken, kullanım fazlalığı ve azlığının göz önünde bulundurulması gerekir. Uzun süre kullanılması gereken durumlar için fonksiyonel kullanım oldukça önemlidir. Üstün kalite ve performansın bir arada olduğu ürünlerde, fiyatlar biraz daha yukarı yönde seyir gösterebilir.

Ütü seçimlerinde fiyatlar genel olarak modeli, teknik özellikleri, markasına göre farklılıklar göstererek satışa sunulur. Yenilikçi teknolojileri üzerinde barındıran Philips Azur buharlı ütü modelleri eski tasarımlara nazaran daha gelişmiş ve enerji tasarrufuna yönelik hizmetleri ile göz doldurur. Normal buharlı ütü modellere nazaran daha yukarı seyir gösteren buhar kazanlı ütüler ise geniş aile kullanımlarında düşünülen seçenekler arasına girer. Buhar kazanlı ütünün gücünü üzerinde barındıran Philips Azur Pro serisinde, buhar gücüyle Philips Azur fiyat birbirine doğru orantı teşkil eder. Kumaş üzerinde kolay hareket edebilen yeni nesil taban seçimleri de fiyatlara doğrudan etki eder.

Uzun süre kullanılmaması durumunda ütünün kendiliğinden kapanması bir güvenlik tedbiridir. Bu özelliği de içerisinde barındıran ütü teknolojileri, fişte unutma durumlarında herhangi bir riske sebebiyet vermediği için özellikle de çocuklu aileler tarafından tercih edilir. Yüksek buhar gücüne sahip ürünler, kıyafetlerin de daha uzun süre kullanılmasını olanaklı hale getirir. Uzun yıllar kullanım için tasarlanan Philips Azur advanced modelleri kullanıcı ile dost çözümlere imza atar. Her türlü ihtiyacı kullanıcı dostu çözümlerle sunan Philips Azur 3000W, 2800 Watt ve 2600 Watt gücündeki ütüler ev işlerinin keyifle kısa sürede halledilmesini sağlar. Üstelik kaliteli bir ürünün, uzun yıllar kullanılması avantajı bulunur. Bu bakımdan kaliteli ürünlerin bütçeye uygun fiyatlarla buluştuğu Trendyol üzerinden üstün performans sergileyen, Philips Azur ürünlerini temin edebilirsiniz.

Philips Azur Ütü Nasıl Kullanılır?

Philips Azur ütü serisi, yalnızca fişe takılıp direkt kullanım sağlayan modelleriyle kolay bir ütüleme imkanı tanır. Otomatik kumaş tanıma özelliği sayesinde hiçbir ayara ihtiyaç duymadan ütü yapmayı kolaylaştıran modeller, sahip olduğu akıllı buhar verme özelliği ile yanma riskini de sıfıra indirir. Max, DynamiQ mod, Ionic ve Off olmak üzere farklı buhar modları vardır. Ürünü fişe taktıktan sonra birden fazla buhar modu arasından seçim yapabilirsiniz. İnatçı kırışıklıklar, hijyenik ütüleme ya da buharsız kullanım özellikleri sayesinde kumaş türüne göre ütüleme yapabilirsiniz. Keten, koton, ipek ya da kaşmir gibi pek çok kumaş türünü güvenle ütülemenizi destekleyen Philips Azur ütü, üstün kayma performansına sahiptir. Kumaş yapısına ve ihtiyacınıza yönelik seçeceğiniz ayarlama modundan sonra kıyafetlerinizi güvenle en kısa sürede ütüleyebilirsiniz.

Philips Azur Modelleri Nelerdir?

Ayarlanabilir veya tam otomatik olmak üzere farklı çeşitlerde Philips Azur modelleri yer alır. Ayarlanabilir modellerin orta kısmında kumaşa göre ısı ayarı yapabileceğiniz yuvarlak bir ayar düğmesi bulunur. Otomatik olan modeller ise özel tabanı sayesinde kumaşı tanır, buna göre ideal sıcaklıkla otomatik olarak ütülemenizi sağlar. Son derece kullanışlı ve yüksek buhar gücüne sahip bazı ürünler tutma koluna sahiptir. Bu kol, ütüyü kullanırken omuz ve belinizdeki yükü alır, konforlu kullanım sunar. Bazıları da geniş su haznesi ile tercih edilir. Kazanlı modeller, yoğun buhar gücü ile maksimum performans verir. Buhar gücü, kıyafetlerdeki kırışıklıkları yok etmekle kalmaz, aynı zamanda hijyenik bir hale de getirir. Çizilmelere karşı dayanıklı tabanlı, damlama yapmayan yüzeye sahiptir. Şok buhar sistemine sahip birbirinden farklı ürünleri, geniş renk seçenekleri ile inceleyebilirsiniz.

Philips Azur Nereden Alınır?

Güçlü özellikleri, ergonomik tasarımları ve geniş ürün yelpazesini ile öne çıkan Philips Azur ütü modellerini Trendyol'dan satın alabilirsiniz. Otomatik ısı seviyesi, farklı buhar seçenekleri, kazanlı ya da kazansız modelleri, renk tercihleri ile kullanabileceğiniz birbirinden işlevsel özellikteki Philips Azur serisi, kıyafetlerin kusursuz bir görünüme kavuşmasını sağlar. Buhar fonksiyonuna göre ürünlerin günlük elektrik kullanımları farklılık gösterir. 2300 W buhar özelliğinden başlayan ütü modelleri, 3000 W’ye kadar çeşitli enerjide kullanım sağlar. Philips Azur ütü serisini; model, renk, watt, sessiz çalışma özelliği, buhar fonksiyonları ve belli başlı diğer özellikleri doğrultusunda Trendyol'dan satın alabilirsiniz.