İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Marka
Renk
"

philips lumea

" araması için 29 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Philips Lumea

Philips Lumea ile Tüylerinizden Tek Çırpıda Kurtulun

Philips Lumea, küçük ev aleti, kişisel bakım, elektronik ve bu anlamda geniş bir üretim ağıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket, Hollanda’nın Royal Philips şirketi olarak farklı dallarda anlamlı üretimler ile insanların hayatlarını iyileştirmektedir. Bu üretimlerden bir tanesi de lazer aletleri olarak imal edilir. İnsanlara fark yaratan yenilikler ile yararlı üretimler yapılmaktadır. Philips Lumea Prestige ile muhteşem bir tüy dökme işlemi sağlamaktadır. Ürünün cilt temas sensoru sayesinde rahatça tüy bulunan yerler alınabilir. Prestige serisinin cilt rengini analiz etme özelliği de vardır. Ayrıca istenilen yere de temas ettirilerek kullanım sağlanabilir. Hassas bölge, bacak, koltuk altı, yüz, vücut gibi alanlarda başarılı bir şekilde kullanım sağlanabilmektedir. Ürünlerin işlevselliklerinin Philips Lumea fiyat aralıklarını etkilemektedir. Çünkü her ürün, farklı özellik ile üretilmiştir. Genellikle ürünleri satın alan kullanıcılardan gelen Philips Lumea yorum olumlu yönde yapılmaktadır. Bu ürünleri kullananlar tarafından Philips Lumea yorumlar, kullanıcıların memnuniyetleri doğrultusunda yapılmaktadır. Lumea’nın IPL teknolojisi sayesinde uzun süreli bir pürüzsüzlük sağlanacaktır. Ürün özellikleri arasında üç uygulamadan sonrasında yaklaşık % 92’ye varan bir dökülme söz konusu olmaktadır. Bu durumdan Philips Lumea kullananlar da oldukça memnundur. Aynı zamanda ürün, hassas bölgede de nazik bir uygulamayla tüyleri yok eder. Etkili ve kesinlikle sonuç alınabilecek nitelikler ile çalışır. Philips Lumea kullanımı ise oldukça basit uygulanacak bölgeye uygun mod tercih edilerek atış yapılır. Uygulama esnasında kolayca erişim imkanına yarayan kablolu ya da kablosuz olarak kullanım imkanı da vardır. Ürünlerde yer alan muhteşem SenseIQ teknolojisi sayesinde Lumea Prestige, etkili bir uygulamayla çalışır. Philips Lumea IPL, cihazının evde rahatlıkla kullanım sağlanacağı söylenebilir. Ayrıca her kıvrımda ise harika bir uyum sağlar. Cihazlarda yer alan programlardan her biri ise uygulama yapılacak olan bölgeye uyumlu şekilde ayarlanabilir. Kadınlar için tüyler günlük ve özel hayatı etkiler. Her zaman hazırlıklı olmak ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmak her kadının hayalidir. Philips Lumea lazer epilasyon cihazları ile bu durum mümkün hale gelmektedir. Lazer epilasyon, farklı tip kıl köklerine uygun olarak tercih edilebiliyor. Üstelik düzenli kullanımlarda kesin sonuçlar gözle görülür bir şekilde kendini göstermektedir. Bu nedenle kesinlikle Philips lazer aleti satın alarak, tüylerden kısa sürede kurtulmak önerilmektedir.

Philips Lumea Lazer Aleti ile Gelen Pürüzsüz Ciltler

Markanın üretmiş olduğu elektronik cihazların yanı sıra güzellik ve bakım ürünleri alanında da başarılı üretimlere imza attığı söylenebilir. Philips lazer makinesi ürünlerini kullanıcılar severek kullanmaktadır. Çünkü verimli bir kullanım yapısına sahip olan cihazlardır. IPL ürünleri olarak değerlendirilen cihazlardan memnun kalınması garanti edilen durumlar arasındadır. Bu cihazlar, kullanım prensibi olarak da oldukça kolay bir yapıda çalışır. Yoğun bir şekilde ışık atımı ile tüylerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Bu durum için ise hafif bir ışık kullanımı yapar. Atılan ışık, tüylerin köklerine işler ve zaman içinde yeniden çıkmasını engeller. Bu durum altı aya kadar kademeli olarak devam ettirilirse, kesin sonuç elde edilir. Lumea ile kadınlar sadece 3 uygulama ardından genel anlamda alınan sonuçlara göre %92’ye kadar tüy azalması gözlemlenmiştir. Ürünler, farklı tip özellikler ile satışa sunulmaktadır. Bu nedenle Philips lazer epilasyon fiyatları da değişken oranlarda satışa sunulur. Hayat kurtaran bu cihazlar, kadınların alım gücüne hitap edecek fiyat aralıklarında beğeniye bırakılır. Fiyat aralıkları, teknik özellikler, seri, üründe kullanılan teknoloji ve benzeri durumlara göre farklılık gösterir. Bu cihazların her evde bulunması gerektiği söylenebilir. Çünkü her kadının pürüzsüz cilde ihtiyacı vardır. Bu durum yaz aylarında çok sık istenilen bir sonuçtur. Yazın deniz, havuz sezonu açıldığında pürüzsüz ve tüysüz ciltler için kesin sonuç alınacaktır. Üstelik cihazlardaki teknolojiler de muhteşem bir yapıda kullanıcı dostu olarak çalışır. Philips Lumea lazer epilasyon çalışırken, tüyleri algılar, bakım yapar ve uyumlu bir şekilde zamanla tüyleri yok eder. Ürünlerin en rahat ışıklandırma ayarları bulunmaktadır. Öncelikle cilt tonunu algılar ve cildi anlamak üzere çalışma performansı gösterir. Ayrıca 2 smart uygulama başlığı da kullanıcıların işini kolaylaştırmaktadır. Programları ise her bir vücut kısmına uygulayacak şekilde ayarlayabilmek mümkündür. Cildi anlayan ve nazikçe davranan cihazlardır. Bu cihazlar, güneşli olan günler ve mevsimlerde cilt tonu değişse bile cilt tonunu kolayca algılar. Çünkü Smartskin sensörü, vücut bölgesindeki tonu tanır. Daha sonra ise beş rahat ışık ayarından birini kullanıcılara gösterir. Her kıvrım için ise uyumlu bir Lumea’yı bulabilmek mümkündür. Özenle tasarlanmış olan uygulama başlıkları ile alt ay süreyle tüyden arınan bir cilde sahip olunacaktır. Etkili bir uygulama yapısıyla memnun bırakacak cihazlardır.

Philips Lumea ile Cildinizi Şımartın

Tüyden arınan ciltlerin aynı zamanda bakımlı olması kadınlar için büyük bir öneme sahiptir. Tüyden arınmış ve pürüzsüz bir cilde giden yolda etkili uygulama için cihaz seçeneklerinden yararlanılmalıdır. Vücutta hemen hemen her alanda bütün kıvrımlara harika uyum sağlayacak şekilde üretilen cihazlardır. Philip IPL ile bacak, kol ve karın bölgesi için başlık seçeneği bulunmaktadır. Bu başlık ise daha büyük bir pencere ve daha geniş yüzeylerde pratik bir işlem sağlar. İşlemin hızlılığı da sonuç alma yolunda muhteşem bir etki gösterecektir. Kadınlar için yüzde çıkan tüyler de bazen sinir bozucu bir hal alabilmektedir. Bu nedende yüz bölgesi için uyumlu başlık seçeneği de vardır. Üst dudak, çene hattı, çene uygulamaları için ideal ve özenle tasarlanmıştır. Philips tüy makinesi ile koltuk altlarındaki kıvrımlar bile kolayca tüyden arınır. Kıvrımlı tasarımlar, uygulanması zor olan bölgelerde maksimum bir şekilde cilt teması sağlayacaktır. Genellikle kadınların korkulu rüyası olan kısım bikini bölgesidir. Cihazın hassas bölgeler için de nazik bir uygulamayla çalıştığı söylenebilir. Hassas bölgelerde kullanılırken bile oldukça rahat edilebilecek bir cihazdır. Bikini bölümünde de gözle görülür bir tüy dökülme işlemi sağlanacaktır. Bu ürünlerin kullanımlarından sonra gelen Philips Lumea Prestige yorumlar oldukça memnun kalındığını göstermektedir. Çünkü vücudun farklı bölgelerinde rahatlıkla kullanım sağlanacak cihazlardır. Ürünleri kullanmadan önce yapılması gereken birkaç unsur bulunmaktadır. Bu işlemlerden birincisi doğru tıraş işleminin yapılmasıdır. İlk adım olarak değerlendirilebilecek işlem, tıraş, epilasyon ya da ağda yardımıyla tüylerin alınmasıdır. Bunun yanı sıra cilt tonunun kesinlikle belirlenmesi ve rahat ışık ayarının belirlenmesi gerekir. Lumea’yı kullanırken de 90 derecelik açıyla tutup uygulama yapılması önemlidir. Vücudun hemen hemen her alanında rahatlıkla kullanım sağlanacak cihazlardır. Cilt bölgeleri üzerinde hareket ettirilirken, ışık atım düğmesine basılması yeterli olacaktır. Üretilen cihazlar, teknolojiyle iç içe bir işlem ile çalışırlar. Her aşamada tüy gidişatının izleneceği bir yapıyla çalışan sistemler geliştirilmiştir. Her aşamanın ücretsiz bir şekilde indirilen Lumea IPL uygulaması yardımıyla kişiye özel programlara rahatlıkla uyarlanabilmektedir. Bu planda ise uzun süreli pürüzsüz bir cilde daha kolay nasıl kavuşulacağı yer alır. Uygulamanın farklı akıllı cihazların mobil mağazacılıklarına uyumlu olarak indirilebileceği de söylenebilir.

Philips Lumea ile Gelen Güzellik

Tüyler çoğu zaman kadınların canını sıkan detaylar arasındadır. Çünkü özel günlerde, günlük hayatta çoğu zaman kadınlar hazırlıklı olmak isterler. Philip epilasyon lazer aletleri, farklı tip cilt tonlarına uyum sağlamaktadır. Lumea Prestige serisi, çok esmer ya da çok beyaz ciltleri, doğal olan koyu sarı tüyleri, kahverengi ya da siyah tüyleri başarılı bir şekilde yok eder. En büyük özelliği de her cilt tonuna ve tüy rengine rahatlıkla uyum sağlamasıdır. Diğer IPL tabanına sahip olan uygulamalar da olduğu gibi Lumea’nın da açık sarı, beyaz, gri ya da kızıl tüylerin kullanımı sağlanamamaktadır. Cihazların en beğenilen özellikleri arasında cihazı kişiye özel ayarlayabilmektir. Çünkü her cilt tipi ve ten rengi farklı niteliklere sahiptir. Bu nedenle uygun olan cilt tonları, uygun vücut tüyleri ve uygun olmayan tüyler de olabilmektedir. Bu nedenle uyumlu olarak ayarı yapılabilen ten renkleri oldukça fazladır. Bu durum ise Philips Lumea kullanıcı yorumları ile rahatlıkla anlaşılabiliyor. Lumea kullanıcıları, bu cihazları kesinlikle önermektedir. Ayrıca ağda ve epilasyon gibi acılara dayanma gibi bir durumla karşı karşıya kalmadan kısa zamanda sonuç alınacaktır. Teknolojik faaliyetlerin ilerlemesinden kaynaklı olarak cihazların kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak işlevsellikte olduğu söylenebilir. Philips lazer epilasyon aleti yorum yapan kadınlar, düzenli kullanımlarda ciddi bir oranda seyrelme olduğundan bahsetmiştir. Ayrıca herhangi bir merkeze gitme zorunluluğu olmadan hijyenik bir şekilde kişisel bakımın yapılacağı belirtilmiştir. Bu nedenle ürünlerin büyük bir avantajla kullanılacağı söylenebilir. Lazer epilasyonların yanı sıra normal yöntemlerle satın alınabilecek birçok seçenek bulunmaktadır. Epilatör aletleri, tüy köklerine hassas davranarak, rahatlıkla tüyleri acıtmadan alır. Philips epilatör kullananlar ise farklı işlevler yardımıyla ürünleri kullanabildikleri için oldukça memnundurlar. Epilatörler, ıslak kuru, kablolu kompakt olarak kullanım sağlanabilmektedir. Ayrıca dış tasarımları da kadınların beğeneceği tonlarda tasarlanmıştır. Genellikle işlevsel ve kolay kullanımlı olmasından dolayı lazer aletler çok ilgi görmektedir. Farklı teknik yapılara sahip oldukları için her ürünün özelliği bir değildir. Buna bağlı olarak da Philips Lumea Prestige fiyat aralıkları kendi içinde değişkenlik gösterecektir. Fiyatları aynı zamanda başlık sayıları, teknik donanımlar ve dış tasarımlar da etkilemektedir. Çok işlevsel ve her cilt tonuna uyum sağlayan cihazlar da fiyatsal anlamda diğer serilerden farklı olmaktadır.

Philips Lumea ile Alınan Kesin Sonuçlar

Tüyler, her zaman kadınların savaşmak zorunda kaldığı doğal bir durumdur. Bu sebeple, markanın kesin ve etkili çözümler alabilmeye yardımcı olan lazer alet üretimleri bulunmaktadır. Philips Lumea Prestige IPL sistemle çalışan cihazın, en etkili ve kablosuz olarak çalıştığı söylenebilir. Tüylerin vücut bölümlerinde yeniden uzamasını engellemektedir. Ayrıca düzenli olarak kullanıldığında da hassas ışık atış işlemleri sayesinde cildin her gün ipeksi bir yapıda olmasına yardımcı olur. IPL teknolojisi sayesinde kişisel yardımcı olarak bu ürünler kullanılabilmektedir. SenseIQ teknolojisi yardımıyla üretilen Prestige serileri, etkili IPL cihazlarıdır. Ev ortamında rahatlıkla kullanım sağlanacak şekilde tasarlanmıştır. Philips lazer epilasyon aleti kullananlar tarafından gelen bazı yorumlar ise vücuda uyumlu olunmasından dolayı olumlu yöndedir. Kıvrımlara mükemmel bir şekilde entegre olarak çalıştığı için memnun kalınmaktadır. Ayrıca vücudun hemen hemen her bölgesine kullanılır ve kullanılırken de farklı başlıklar takılarak bu durum desteklenir. Cihaz kategorileri arasında yerini alan Comfort IPL tüy alma sistemi ise tüylerin vücudun yanı sıra yüzdede uzamasını engelleyecektir. Düzenli bir şekilde uygulandığında ise hassas ışık sistemleri cildin pürüzsüz olmasını uzun günler sağlayacaktır. Tüyleri alırken, cildi şımartan cihazlardır. Bu nedenle kadınlar tarafından büyük ilgi gören ürün gruplarını oluşturmaktadır. Kadınların genel olarak yönelttiği sorular arasında ise Philips Lumea ne kadar? Yer alır. Fiyatlar ile alakalı farklı aralıklar bulunmaktadır. Çünkü her ürününün kendi içinde farklı nitelikler gösterdiği söylenebilir. Tüy alma sistemleri profesyonel bir şekilde tasarlanan cihazlar, etkili ve pratiktir. Tüy alma cihazları arasında yerini alan bir seri ise Philips Lumea esseantial yer alır. Bu ürün, 200.000’den fazla olarak ışık atışı sağlamaktadır. Ayrıca kompakt ve kablolu tasarıma sahiptir. Yoğunlaştırılmış olan ışık teknolojisi sayesinde ise yenilikçi bir teknolojiyle kullanılır. Philips, teknolojik donanımları evlere taşımaktadır. Aynı zamanda güvenli ve etkili bir kullanım için de özel olarak tasarlanmıştır. Bu alet, tüy köklerine yumuşak bir şekilde ışık atışları yapmaktadır. Sonucunda ise uzamakta olan tüy kökleri zamanla azalarak dökülür. Ürünün klinik bazı araştırmalar neticesinde iki haftalık süreçte gerçekleştirilmiş olan dört uygulama ile tüylerin ciddi oranda azaldığı gözlemlenmiştir. Bunun yanı sıra pürüzsüz ve ipeksi bir cilde de kavuşulmaktadır. Bu seriler, doğal rengi olan kişilerde ve aynı zamanda kumral, kahverengi, siyah tüyler için ideal olacaktır.

Philips Lumea Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Philips, üretmiş olduğu elektronik ve ev aletleri alanının yanı sıra kişisel bakıma da önem verilen üretimler yapmaktadır. Bu cihazlar arasında lazer aletleri yer almaktadır. Philips Lumea epilasyon aleti modelleri, Advanced, IPL, Prestige, Essential olarak çeşitlilik gösterir. Tercih edilecek olan lazer epilasyon serileri arasındaki Advanced, cilt analizli, cilt temaslı, bacak, hassas bölge, bikini bölgesi, koltuk altı, vücut ve yüz için gayet uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Bu cihazlar için atım sayıları 250.000’dir. Yüksek teknolojili olan bu ürün, uzun ömürlü bir kullanım yapısına sahiptir. Philips Lumea epilasyon aletleri, vücuda zararı olmayan sonuçlar doğurmaktadır. Hassas bölgeler, kablolu kablosuz kullanımlar isteğe bağlı olarak tercih edilebilir. Ürün tasarımlarında meydana getirilen teknolojiler, rahat kullanımlar için özenle imal edilmiştir. Harika bir uyum ile programları her bölgeye uyumlu olarak ayarlayan ürünlerdir. Genellikle 12 uygulama ile bacak bölgesinde ortalama % 78 oranla dökülme sağlanır. Bu dökülme oranı bikini bölgesi için % 64, koltuk altı için ise % 65’tir. Bacak bölgesinde teste tabi tutulmuş olan cihazlardır. 3 uygulama ardından 55 kadının 27’si yaklaşık olarak % 92’lik bir yüzdeyle sonuç verir. Farklı niteliklere sahip olan Philips Lumea Precision Plus vücutta ve yüzde rahatça kullanılan bir üründür. Smartskin sensörlü bir çalışma yapısı vardır. Bunun yanı sıra tüy alma cihazının başlıkları vücuttaki kullanım sağlanan bölümlere göre değişkenlik gösterir. Işın teknolojisi yenilikçi bir işlem ile meydana getirilmiştir. Bu nedenle sonuç alamamak mümkün değildir. Farklı cilt tonları ve tüylerin yapılarına uyumlu olarak çalıştığı için de kadınlar tarafından beğeni toplamaktadır. Genellikle Philips Lumea özellikleri, hemen hemen her mevsimde rahatlıkla kullanım sağlanabilecek teknolojiyle donatılmıştır. Ayrıca vücut bölümleri için özellikle imal edilmiş, başlıklar epilasyon işlemine yardımcı olmaktadır. Sonuç olarak 6 ay süreyle tüyden arındırılmış bir cilt elde edilir. Etkili uygulama işlemleri için ise vücutta hemen hemen her bölümde bütün kıvrımlara uyum sağlar. Ürünlerin genel özellikleri düşünülürse, farklı çalışma yapılarına sahip oldukları söylenebilir. Bu nedenle de cihazların fiyat aralıkları farklı oranlarda satışa sunulur. Genel olarak, teknik özellikler, teknolojik yapı, seriler, dış tasarımları, işlevsellikleri ve benzer durumlar fiyatları etkiler. Sizlerde kendinize uygun lazer aletini sayfamızdan detaylı kontrol edebilirsiniz.