Atım Sayısı
Fiyat
Satıcı Tipi
Uygulama Alanı
Tip
Garanti Tipi
Cilt Tonu Sensörü
Uygulama Üzerinden Kontrol
Kademe Ayarı
Garanti Süresi
Kullanım
Fiyat Geçmişi
Renk
Otomatik Kapanma
Ürün Değerlendirmesi
"

Philips Lumea

" araması için 49 sonuç listeleniyor

Pürüzsüz Ciltler İçin Philips Lumea Çeşitleri

Philips Lumea lazer epilasyon aletleri, klasik epilatörlere göre daha farklı bir teknolojiye sahiptir. Söz konusu teknoloji sayesinde istenmeyen tüylerden lazer yöntemi ile kurtulmak mümkün olmaktadır. Philips ürünlerinde IPL (intense pulsed light) yani “yoğunlaştırılmış atışlı ışık” teknolojisi kullanılır. Bu teknoloji, klasik lazerden daha etkilidir ve tüylerin çok daha kısa sürede alınmasını sağlar. Lumea serisinde birbirinden farklı özellikte ve tasarımda modeller vardır; her bir ürün kendine özgü nitelikler taşır. Bu sayede marka, kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarına cevap verir. Farklı seçeneklerin olması nedeniyle satın almadan önce detaylı bir araştırma yapılmasında fayda vardır. Benzer bir araştırma Lumea fiyatları için de yapılabilir.

Philips Lumea Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Philips Lumea Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Philips Lumea lazer epilatör modelleri, kullanıcıların istenmeyen tüy problemini etkili bir şekilde çözmeyi amaçlar. Yüksek performans gösterebilen bu ürünler, gelişmiş teknolojilerden faydalanılarak üretilir. Bu teknolojiler, cihazların daha etkili sonuçlar vermesine yardımcı olur. Lazer benzeri IPL teknolojisinin tüyler üzerinde etkisi yüksektir ve istenmeyen tüylerden oldukça kısa sürede kurtulmayı destekler. Ayrıca işlem sonrasında yeni tüylerin çıkması da oldukça uzun sürer. Dolayısıyla başta kadınlar olmak üzere epilatör ihtiyacı duyan herkes için faydalı bir ürün grubudur.

Philips Lumea IPL lazer epilasyon cihazı serisinde Prestige modeli öne çıkar. Philips Lumea Prestige 4 başlıklı bir modeldir. Dermatologlar tarafından geliştirildiği için kullanımı son derece güvenlidir; sağlığı tehdit etmez. Tüy uzaması döngüsünü kıran yenilikçi bir teknolojiye sahiptir. Uzun ışık atımı ile tüylerin köklerine kadar etki eder. Düzenli bir kullanım sonrasında tüylerin yeniden uzamasının da önüne geçer. Birçok farklı tüy tipinde etkili olması ise cihazın dikkat çeken özelliklerinden biridir. Özellikle siyah, kahverengi ve doğal koyu sarı renk tüylerde güçlü etki gösterir. Başlıkları sayesinde vücudun farklı bölgelerine epilasyon yapmayı mümkün kılar. Ürünün 5 farklı ışık ayarı vardır. SmartSkin sensörü, doğru ayarın seçilmesine yardımcı olur.

Philips Lumea genital bölgeler için de uygun modellerin olduğu bir ürün serisidir. Philips Lumea bikini bölgesi için farklı başlıklara sahip olan modeller sunar. Hassas bir şekilde uygulama yapılması gereken bu bölgeler için tasarlanan başlıklar kıvrımlıdır. Philips Lumea yüz bölgesinde de etkilidir. Yüzde kullanmaya uygun başlıkları sayesinde dudak üstü ve benzeri bölgelerde çıkan istenmeyen tüyleri ortadan kaldırır. Ayrıca bu ürün, kol tüyleri için de kullanılabilen, çok yönlü bir cihazdır.

Philips Lumea ince tüylere karşı çok yüksek bir performans gösterdiği için sıklıkla tercih edilir. IPL teknolojisi sayesinde tüyleri değil onların köklerini hedef alır. Dolayısıyla ince ya da kalın tüy fark etmeksizin uzama döngüsünü kırar. Ayrıca Philips Lumea sarı tüyler üzerinde de etki gösterir. Fakat bu tüylerin doğal ve koyu bir renge sahip olması gerekir. Işıklı teknolojilerde kontrast önemlidir çünkü cihaz, deri ile tüy rengini birbirinden ayırabilmelidir. Philips Lumea 3 başlıklı modeller ise tüy sorunu daha az olan kullanıcılara yöneliktir.

Philips Lumea Modellerini Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Philips Lumea Modellerini Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Lazer epilasyon aletleri, doğrudan deri ile ilişki içerisinde olan cihazlardır. Bu nedenle satın alma sürecinde son derece titiz davranılmalıdır. Cilde zarar vermeyecek bir ürün seçmek, her zaman dikkat edilmesi gereken ilk noktadır. Çünkü deri için zararlı olması hâlinde vücutta farklı sorunlar da ortaya çıkabilir. Philips Lumea, bu konuda kullanıcıların güvenini kazanmış bir cihazdır. Cilt için tehlike yaratmaması sayesinde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Cihazdan beklenen verimin alınabilmesi için ise kullanma kılavuzundaki yönergeler detaylı bir şekilde incelenmelidir.

Philips Lumea epilatör satın alırken dikkat edilecek hususlardan biri de cinsiyettir. Bu cihazlar, erkekler ve kadınlar için farklı özelliklere sahip olacak şekilde üretilir. Bunun sebebi ise iki cinsiyet arasındaki biyolojik farklardır. Kadın ve erkek vücutlarında çıkan tüy ve kılların farklı nitelikte olması, farklı bir cihaz kullanımını gerektirir. Lumea ise her iki kullanıcı grubunun ihtiyaçları için de çözüm sunar. Philips Lumea erkek modelleri de kadınlar için üretilenler gibi vücudun tamamına hitap eder. Kol, koltuk altı, karın, omuz, göğüs, sırt ve bacaklar için kullanılabilen cihazlardır. Kısaca erkeklerin tüy sorununu vücudun her bölgesi için çözer. Kadınlar için üretilen Lumea ürünleri daha farklı çalıştığı için satın alırken bu detaya dikkat edilmelidir.

Lumea ürünlerinin satın alındığı bayi de ciddi bir önem taşır. Sadece güvenilir satıcılar tercih edilmelidir. Satın alınan ürünün orijinal Philips Lumea olduğuna emin olunmalıdır. Orijinal olmayan cihazlar düşük performans gösterebilir ve cilt için tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Cihaz satın alındıktan sonra her yönüyle incelenmelidir. Herhangi bir problemle karşılaşıldığında değişim ya da iade süreçleri başlatılmalıdır. Cihazın garantili bir ürün olmasına özen gösterilmelidir. Faturası ve garanti belgesi her zaman güvenli bir şekilde muhafaza edilmelidir. Ayrıca kutu içerisinden çıkan başlıkların ve kabloların da cihaz ile tam uyumlu olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Her üründe olduğu gibi Lumea ürünlerinde de satın alma öncesi ihtiyaçları belirlemek önemlidir. İhtiyaçların doğru bir şekilde belirlenmesi, en uygun modelin satın alınabilmesi için gereklidir. Üründen beklenen verimli performansın alınabilmesi için doğrudan ihtiyaca hitap eden bir model seçilmelidir. Her açıdan beklentilere cevap verebilen modeller, her zaman daha yüksek performans gösterir ve çok daha olumlu sonuçlar verir.

Philips Lumea Epilasyon Cihazlarının Fiyatları Nasıldır?

Philips Lumea Epilasyon Cihazlarının Fiyatları Nasıldır?

Philips Lumea fiyat açısından kullanıcılara farklı alternatifler sunan bir üründür. Ürünün farklı modellerden oluşan bir seriye sahip olması, çeşitliliği de beraberinde getirir. Bu durum ise ürünlerin farklı bütçelere hitap edebilmesini mümkün kılar. Hemen her bütçeye uygun bir Philips Lumea modeli vardır. Önemli olan ihtiyaçları karşılayabilecek cihazı doğru tespit etmektir. Ardından Lumea fiyatları detaylı bir şekilde incelenebilir.

Lazer epilasyon cihazlarının fiyatlarını etkileyen pek çok farklı unsur vardır. Bunların başında da model farkı gelir. Her bir model kendine özgü özellikler taşıdığı için farklı bir şekilde fiyatlandırılır. Söz konusu fiyatlandırmada genellikle ücret ne kadar yüksekse özellikler de aynı oranda artış gösterir. Philips Lumea özellikleri incelendiğinde, fiyatlandırma doğrultusunda farklar görebilmek mümkündür. Lumea Advanced, Prestige ve bunların varyantlarından oluşan bir ürün grubudur. Cihazların kullanım tipi ve başlık sayısı da fiyatları doğrudan etkiler.

Philips Lumea kablolu ve kablosuz olmak üzere farklı kullanım seçenekleri de sunar. Kablo detayı da kullanıcılara önemli bir avantaj sağladığı için fiyatı etkiler. Philips Lumea kablosuz modeller, kablolu olanlara göre daha yüksek fiyatlarla satılabilir. Bunun sebebi kablosuz cihazların çok daha pratik bir şekilde kullanılabiliyor olmasıdır. Kullanıcılar, kendi deneyimleri doğrultusunda kablolu cihazları da tercih edebilirler. Kablolu modeller ise şarj edilme gerekliliği olmadığı için epilasyon işleminin yarıda kalmasını önler. Bunun gibi belirleyici unsurların fiyatlar üzerinde etkili olması da doğal bir sonuçtur.

Lumea cihazlarının fiyatları, sadece üretici marka olan Philips ile ilgili değildir. Ürünün spesifik bir modelinin çok farklı fiyatlarla satıldığını görebilmek mümkündür. Bu durumun sebebi, satıcıların farklı olmasıdır. Her satıcı kurumun belirli bir ücret politikası olduğu için nihai satış fiyatlarında değişkenlik olması muhtemeldir. Dolayısıyla satın alınacak modele karar verildikten sonra bir de uygun bir satıcı bulmak gerekir. Uygun bir satıcı bulmanın en pratik yolu ise online alışverişi tercih etmektir.

Philips Lumea Nasıl Kullanılır?

Philips Lumea modelinin üzerinde bir ışık uyarısı bulunur. Cihazın kullanımı sırasında bu ışık uyarısı kişileri yönlendirir. Cihaz; tüylerin rengine, kalınlığına ve cildin rengine bağlı olarak farklı ayarlar sunar. Bu sayede kişilerin ihtiyacına göre özelleştirilebilir. Philips Lumea'nın etkisi kişiden kişiye değişebilir. Sonuçlar da tüylerin rengine, kalınlığına ve cildin rengine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Ancak genel olarak cihazın düzenli kullanımı sonucunda tüylerin kalıcı şekilde azaldığı ya da tamamen yok olduğu gözlemlenir. Cihazın kullanımı öncesinde kılavuzunu dikkatlice okumanız ve gerekli önlemleri almanız son derece önemlidir. Ayrıca, cihazın etkisini arttırmak için tüylerin jiletlenmesi, cildin temizlenmesi ve modelin doğru şekilde kullanılması gibi adımların da takip edilmesi gereklidir.

Philips Lumea Kaç Atıştır?

Philips Lumea'nın atış sayısı, genellikle birkaç bin ile on bin arasında değişir. Ancak cihaz için belirtilen atış sayısı, modelin ömrünü etkileyebilir. Philips Lumea Prestige modelinde yer alan bir aksesuar olan BRI954/00 seramik yüzeyli başlık; 250.000 atışa kadar kullanılabilir. Bu durum cihazın ömrünü uzun süreli kullanım için ideal hale getirir. Diğer Philips Lumea modellerinin atış sayıları ve aksesuarları da farklıdır. Bu nedenle atış sayısı hakkında bilgi edinmeniz önerilir. Ayrıca cihazın atış sayısını korumak için doğru şekilde kullanılması ve bakımının yapılması önemlidir. Bu sayede cihazın etkisi sürekli olarak devam edebilir.

Philips Lumea Modellerinden Hangisi Daha İyidir?

Philips Lumea Essential ya da Advanced modelleri daha uygun fiyatlı seçeneklerdir. Cihazın temel işlevlerini yerine getirir. Ancak bu modellerde atış sayısı, diğer seçeneklere göre daha azdır. Bu nedenle hangi modelin daha iyi olduğu, kişilerin ihtiyaçlarına ve bütçesine göre değişebilir. Kişilerin cilt tonu, tüy rengi, tüy kalınlığı veya cilt hassasiyeti gibi faktörler de seçiminde etkili olabilir. En iyi Philips Lumea modeli, kişinin ihtiyaçlarına göre tespit edilir. Dolayısıyla bu noktada net bir model vermek mümkün değildir.