İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Ortam
Kumaş Teknolojisi
Boy
Boy / Ölçü
Desen
Kalıp
Kol Boyu
Kol Tipi
Kullanım Alanı
Kumaş Tipi
Materyal
Model
Fiyat Geçmişi
Yaka Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pi Günü Tişörtü

" araması için 118 sonuç listeleniyor

Bilimin Ruhunu Yansıtan Pi Günü Tİşörtü Modelleri Trendyol'da!

Pi günü tişörtü en avantajlı seçeneklerle Trendyol'da sizler için satışta. Bildiğiniz gibi pi günü ünlü matematik sembolü olan pi sayısının anısına özel ilan edilmiştir bir gündür. Bu özel gün her yıl 14 Mart gecesi 1.59 saati itibariyle kutlanmaktadır. Bunun nedeni ise şudur; 14 Mart tarihi pi sayısı olan 3.14’e benzemektedir. Bu özel gün hem üniversitelerde hem liselerde hem de ilköğretim okullarında pi sembollü pastalar ile kutlanmaktadır. Bunun nedeni ise şöyledir; pi sözcüğü İngilizce’de pasta anlamına gelir. Bu sebeple özellikle İngiltere'de olan kutlamalarda yoğun olarak pasta kullanılmaktadır. Bu özel gün için çeşit çeşit ve birbirinden güzel pi günü tişörtü ise Trendyol’da uygun fiyat ve hızlı kargo seçeneği ile rahatça bulabilir. Hem günlük kullanımda hem de pi günleri kutlamalarınızda dilerseniz gönül rahatlığıyla bu popüler pi günü tişörtlerini kullanabileceksiniz. Eğer standart kesim basic rahat tişörtler tercihiniz ise farklı renk seçenekleri ile sıcak yaz günlerinizde rahatlıkla kullanabileceksiniz. Severek kullanacağınız bu pi günü özel tişörtleri 30 derece sıcaklıkta ve tersten yıkamanız önerilir. Ayrıca ütü yaparken orta derece ısıda ve yine tersten ütülemeniz önerilir. Bu tişörtlerin baskısında kullanılan boyalar sertifikalı ve güvenilirdir. Bu nedenle insan sağlığına zarar vermez. Tüm bu özellikleriyle pi günü tişörtlerini Trendyol size sunmaktadır.

Pi Günü Tişört Seçenekleri

Pi Günü Tişört Seçenekleri

Pi tişörtü Trendyolda çeşitli mağazalarda uygun fiyatlar ile bulunmaktadır. Hızlı ve güvenilir kargo ile siparişiniz adresinize kadar gelecektir. Ayrıca Trendyol’da bulunan birçok kupon fırsatları ile indirim kazanabilir rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Pi günü tişörtü fiyatları için Trendyol satıcıları inceleyip fiyatları karşılaştırma fırsatı sunmaktadır. Böylece en güzel pi günü tişörtü modelleri en uygun fiyatlardan sizin olacaktır. Trendyol’da beğendiğiniz ürünü favorilere ekleyerek fiyatı düştüğünde haberdar olma şansınız da bulunmaktadır. Pi günü tişörtü çeşitleri farklı renk ve boyutlarda Trendyol’da satışa sunulmaktadır. Ayrıca pi günü tişörtleri Trendyol’da baskılı seçenekler ile de mevcuttur.

Trendyol Pi Tişörtü

Trendyol Pi Tişörtü

Pi günü tişörtü kampanyaları takip etmek için Trendyol en iyi seçenektir. Pi günü tişörtü kampanya dönemlerinde daha uygun fiyatlardan satılmaktadır. Özelikle beyaz veya siyah zeminli pi günü tişörtleri çok popülerdir. Pi günü tişörtleri Trendyol’da uzun kollu veya kısa kollu seçenekleri ile mevcuttur. Ayrıca Pi günü tişörtleri alerjik reaksiyonlara sebep olmayacak kalitede üretilmektedir. Nefes alma özelliği bulunan, pamuklu kumaştan üretilmiş, sertifikalı boyalar kullanılarak renklendirilen pi günü tişörtleri pi günü tişörtü satın al seçeneği ile Trendyol’da. Pi günü tişörtü çeşitli sloganlar, farklı baskılarla bulunmaktadır. Trendyol pi günü tişörtleri baskıları için son teknoloji baskı makineleri kullanılır. Pi işareti baskılı, yazılı, uzun veya kısa kollu seçeneklerle, istediğiniz renkte pi günü tişörtleri için Trendyol'u ziyaret etmeniz yetecektir.

Trendyol Pi Günü Tişörtleri Yorumları

Trendyol Pi Günü Tişörtleri Yorumları

Pi günü tişörtleri yorumları ile Trendyol üstün kalitede hizmet sunmaktadır. Pi günü tişörtü yorumları alışveriş yapacağınız satıcıyı seçmek için size yardımcı olur. Yorumlar yoluyla merak ettiklerinizi kolayca öğrenme imkanınız bulunmaktadır. Trendyol yorumlar görsel içerdiğinden daha güvenilir olmaktadır. Bu görseller ürünün başkaları üzerinde nasıl durduğunu görme imkanını da verir size. Görseller yoluyla ürünün kalitesi hakkında da fikir edinirsiniz. Pi günü tişörtlerine tüm bu avantajlarla sahip olmak çok kolay. Pi günü tişörtleri hem tarz hem de şık olma seçenekleri sunuyor size. Ayrıca pi gününde, pi günü tişörtlerini sevdiklerinize hediye etmek isterseniz Trendyol hizmetinizde.