Fiyat
Renk
Özellik
Garanti Süresi
Enerji Sınıfı
Garanti Tipi
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Pilli Vantilatör

" araması için 53 sonuç listeleniyor

Yaz Günlerini Serinleten Pilli Vantilatör Çeşitleri Trendyol'da!

Havanın çok sıcak olması, insan sağlığına zararlı bir etkendir. İnsanlar, geçmiş yıllardan itibaren sıcak havanın etkisini azaltmak ve korunmak için pek çok yöntem dener. Vantilatör 1800’lü yıllarda icat edilmiş bir cihazdır. Aldığı elektrik ile beraber pervaneler hareket eder. Bu hareket sayesinde pervaneler havanın bir yerden başka bir yere geçmesini sağlar. Hava akımını sağlayarak yön verir. Bunaltıcı havalara karşı kullanılabilen pilli vantilatörler sıcak havaya karşı bir numaralı savunma sistemidir. Kullanılacağı ortama göre pek çok pervane çeşidi bulunur. Evde, işte hatta sokakta bile kullanabileceğiniz pil ile çalışan vantilatör modelleri her alana uyum sağlaması ve uygun fiyatı ile gözler önüne serilir. Ortamın büyüklüğüne ve özelliklerine göre pervaneler ayaklı, masaüstü, sanayi tipi profesyonel vantilatör, duvara ve tavana monte, portatif pilli mini vantilatör olarak pek çok farklı model müşterilerin hizmetine sunulur. Doğru pilli vantilatör seçimi yapabilmek için önemli kriter kullanmak istediğiniz alanı belirlemek olur. Teknolojinin gelişmesi ile beraber her büyüklükte odaya göre ürün çeşidi mevcuttur. Küçük odalara uyumlu olması için yer kaplamayan fakat büyük modeller ile aynı güce sahip ürünlerin seçilmesi gerekir. Bu nedenle kullanılacak yerin boyutunun bilinmesi önemli bir husustur. Yemek alanlarında kullanacağınız mutfak vantilatörleri ise serinletmenin yanı sıra aspiratör görevi de görerek kokuyu filtrelemeye yardımcı olur. Trendyol üzerinden pilli vantilatör satın alma seçeneklerini inceleyerek kendinize uygun modeli bulabilirsiniz.

Kaliteli Pilli Vantilatör Çeşitleri

Kaliteli Pilli Vantilatör Çeşitleri

Doğru vantilatör seçimi için önemli olan kriter ağırlık ve taşınabilirlik gibi ergonomik özelliklerdir. Evde ve işte ayaklı olanların yanı sıra duvara monte edilebilen çeşitler tercih edilebilir. Sanayi tipi kullanım sunan modeller de kategori içerisinde bulunur. Bulunduğunuz her yerde ve her an serinlemek için portatif, mini, masaüstü modeller doğru bir seçim olabilir. Taşınabilirlik aşısından uygun tasarım ayaklı vantilatör çeşitleridir. Vantilatörünüzü çantaya atıp her yerde kullanım sağlamak için ise ufak pilli pervaneleri tercih edebilirsiniz. Şarjlı ya da pilli modelleri ile el tipi ürünler insan gücü gerektirmeden yelpaze görevi görür. Bir odadan diğer odaya taşınabilmesi için hafif ve taşınabilir bir ürün seçilmesi gerekir. Vantilatörlerin motor gücünün yüksek seviyelerde olması hava akımını ve ortamı soğutma hızını etkiler. Bu durum kullanım sırasında fazla verim imkanı sunar. Pervanelerin sessiz olması çalışma prensibi için çok önemlidir. Çıkan fazla ses çoğu kişiye gürültü olarak gelebilir. Bu nedenle ortamda rahatsız edici olur. Konforuna önem veren, estetik sahibi kişiler modern çizgileri içerisinde barındıran farklı tasarımlarda evine ve işine uygun göze hitap eden, aynı zamanda iyi bir performansa sahip olan pilli vantilatörleri tercih edebilir. Bunun yanı sıra rahatına düşkün olan kişiler için de uzaktan kumandalı modeller uygun seçim olur. Ofis masanızda, araba içinde, minibüste, parkta, hatta yürürken bile kolay kullanım sağlayan pilli el pervaneleri pek çok tasarım ve modelleriyle müşteriye sunulur. Bunlardan biri olan masa vantilatörü pilli ve şarjlı özellikleri ile geniş kitlelerin beğenisini toplar. Masaüstü vantilatör tiplerinde genellikle bir usb kablosu bir adet de şarj edilebilir pil bulunur. Pilli şarjlı vantilatör kapasitesi 800 mAh’tır. Bu sayede sürekli pil alımını engelleyip kullananların bütçesine katkı da sağlar. Geniş şarj kapasitesi sayesinde tek seferde uzun ömürlü kullanım ve verimli bir serinleme vadeder. Çalışma kapasitesi kullanıldığı süreye bağlı olarak değişiklik gösterir. Trendyol aracılığıyla masaüstü pilli vantilatör tavsiyelerine göz atabilir, ürünler ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Birbirinden Çeşitli Pilli Vantilatör Modelleri

Birbirinden Çeşitli Pilli Vantilatör Modelleri

Masaüstü pervanelerde üç adet soğutma kademesi bulunur. Sırayla birden üçe gittikçe fazla güç kullanılır. Bu nedenle ürün şarjdayken sadece birinci kademede çalışır. Şarjı dolan pil ikinci ve üçüncü kademelerde de kolaylıkla kullanılabilir. Minik ama kullanışlı bu pervane ergonomik bir kanat tasarımına sahiptir. Eşsiz kanat tasarımı kuvvetli bir hava akımı sağlar. Havanın ciddi sıcak olduğu zamanlarda insan vücut ısısını düşürerek serinlemeyi sağlar. Sıcaktan bunaldığınız her an kullanabileceğiniz bu modeli çoğunlukla ofis ve araç içi kullanımda görebilirsiniz. Ofisten aracınıza portatif tasarımı sayesinde kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ürün üzerinde biri yeşil diğeri kırmızı olmak üzere iki adet tuş bulunur. Bu tuşlardan yeşil olan açma kapamaya kırmızı olan ise şarj durumunu görmenize yarar. Bazı pilli masa vantilatörü çeşitleri fener özelliğine de sahiptir. Yeşil tuşa uzun basılı tuttuğunuz takdirde fenerin yandığını görebilirsiniz. Aynı tuşa tekrar uzun basılı tutmak ise feneri kapatmanızı sağlar. Kırmızı tuşta bir düşük, iki orta, üç ise yüksek şarjı gösterir. Dayanıklı, kaliteli malzemeler uzun süreli kullanım avantajı sunar. Pilli vantilatör kullananlara siyah ve beyaz ağırlıkta olmak üzere pek çok renk seçeneğiyle birlikte sunulur. Farklı renk skalasıyla masanızdaki her detaya uyum sağlar. Boyut olarak da birçok seçeneği ürün yelpazesi içerisinde bulabileceğiniz modeller kullanışlı yapısıyla müşterilerden tam not alır. Pilli büyük vantilatörlerin dışında mini tasarımlar da oldukça işlevseldir. Aradığınız ürünleri detaylı olarak incelemek adına deneyimli müşterilerin fikirlerini alabilirsiniz. Pilli vantilatör yorumları fikir sahibi olmanıza katkıda bulunur. Trendyol’un müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satışa sunduğu ürünleri görseller yardımıyla inceleyebilir, bütçenize uygun olan ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Seçenekleri ile Pilli Vantilatör Tasarımları

Avantajlı Fiyat Seçenekleri ile Pilli Vantilatör Tasarımları

El vantilatörü pilli olarak çalışır. Masaüstü modelinden küçük ve portatif bir yapıya sahiptir. Bu sayede istenilen her yerde kullanılabilir. Çantanıza hatta cebinize bile atabileceğiniz el vantilatörlerinin iki çeşidi bulunur. Genelde iki adet pervaneye sahip olan sulu fanların haznesine su doldurulur. Doldurduğunuz su vantilatör sayesinde serin şekilde püskürtülür. Nemlendirme sayesinde sağlıklı ve temiz nefesler almayı sağlar. İnsan cildinde ferah bir his yaratır. Diğer bir el pervanesi ise cebinizde taşıyabileceğiniz mini vantilatör pilli modelidir. Bu model diğerlerinden az güce sahiptir. Serinletme gücü diğer modellerden az olsa da hafifliği ve portatifliği ile diğer tasarımlar kadar beğeni toplar. Küçük pilli vantilatör tek bir kalem pil ile çalışabilir. Özellik ve modellerine bağlı olarak değişik fiyatlara sahip olan pervaneler, farklı bütçelere hitap eder. Özellikle teknik özellikleri, markası, modeli, tasarımı ve kullanım şekilleri fiyatta değişiklik olmasına sebeptir. Bu fiyatlar kullanılan malzemenin kalitesi ve dayanıklılığına da bağlı olarak değişir. Pilli vantilatör indirimleri ile pek çok kişinin ihtiyacını karşılar. Fiyat değişikliğindeki bir diğer kriter ise kullanım alanıdır. Sanayi tipi, tavana ya da duvara monte edilen vantilatörler büyük ve güçlüdür. Bu nedenle fiyat anlamında diğer modellerden yüksek bir değere sahiptir. Tüm ürün çeşitleri pilli vantilatör online fırsatları ile müşterilerin hizmetine sunulur. Geniş ürün yelpazesine sahip modelleri inceleyerek ihtiyacınız olan tasarımı rahatlıkla bulabilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli malzemesiyle dikkatleri üzerine toplayan pilli vantilatör modelleri bütçe dostu satın alma fırsatlarını beraberinde getirir. İstediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün çeşitlerini anında temin edebilirsiniz. Trendyol’un avantajlı pilli vantilatör kampanyalarından yararlanarak beğendiğiniz tasarımı yaşam alanlarınıza katabilir, serin günlerin tadını çıkarabilirsiniz.