"

Plaket

" araması için 5297 sonuç listeleniyor

Plaket Çeşitleri ve Fiyatları Sizleri Bekliyor

Plaket, bir alanda üstün başarı ve performans sağlayan kişilere ödül veya teşekkür niteliğinde verilir. Bu açıdan, kişinin aynı yolda azim ile devam etmesi için bir motivasyon ödülü olarak görülebilir ve minnet duygusunu uyandırır. Günümüzde, bu resmi ödüllerin veriliş amacından yola çıkarak oluşturulan, plaket hediye seçenekleri çok rağbet görür. Hediye tasarımlara özgü olarak hazırlanan, plaket kutusu ile beraber hediyeler ekstra çekici hale gelir. Üstelik cam ya da kristal gibi malzemeler kullanılarak üretilmiş olan ürünlerde de koruyucu görev görür. Plaket isimlik ile odanız, ofisiniz veya yaşam alanınızda, kendinize özel bölmenizi yaratabilirsiniz. Ayrıca konum ve statünüzden haberdar olunmasını sağlayabilirsiniz. Plaket kolye, kupa, madalya, çeşitlerinin kullanımı, özellikle şehir içi ve şehirler arası küçük müsabakalarda ön plana çıkar. Masa plaketi ise takdir ve teşekkür için diğerlerinden fazla tercih edilir. Hediyelik olarakta sıkça tasarlanan modellerdir. Plaketler genelde yarışma gibi düzenlemelerde dereceye girenlere verilir. 1.lik plaketi diğer derecelerden daha farklı olarak tasarlanır. Bu tarz plaket ölçüleri, öteki modellere nazaran büyük ya da görünüm açısından bir miktar gösterişli olabilir. Üzerine, kazananın ismi ve derecesi yazılır. Bunlar dışında, rekabete dayalı olmayan herhangi bir düzenlemede, programa verdiği katkı ya da başarıdan dolayı verilen teşekkür plaketi de bulunur. Her ihtiyaca uygun bu ürünlere, siz de indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Motivasyon ve Onur Kaynağı Plaketlerin Özellikleri

Motivasyon ve Onur Kaynağı Plaketlerin Özellikleri

Plaketler, çok çeşitli malzemelerle üretilebilir. Kristal plaket görünüm açısından aşırı şık ve zarif duran bir modeldir. Üretiminde, yüksek düzeyde şeffaflık ve süper ötesi geçirgenliğe sahip, extra clean cam kullanılır. Genel cam kalınlığı, yaklaşık 1 cm’dir. Üzerinde yazılması istenen yazı, ebat ve kalınlık ölçüleri isteğe göre değişebilir. Yazı ve amblem işlemleri, lazer ile keserek ya da dijital baskı yöntemiyle baskılayarak tamamlanır. Cam plaket modelleri de kristaller ile benzer özelliklere sahiptir. Bunlara ek olarak, buzlu cam tarzı da yapılabilir. Altın plaket modelleri, hediye olarak hoş bir görünüme sahip olduğu için tercih edilir. Başarıyı simgeleyen ödül olarak birincilik derecesini kazanan birey ya da takıma sunulur. Altın rengine sahiptir. Cam ya da metal tabaka üzerine, altın işleme detayları ile yapılan çeşitler mevcuttur. İstenilen yazı, resim ya da logo tasarımı yapılabilir. Bunun dışında, özel günler için tercih edilecekse hazır modellerden de yararlanılabilir. Zümrüt plaket, cam ürünlere hafif bir zümrüt renginin karıştırılmasıyla ortaya konan modeldir. Üründe, bir renk ışıldamasının ve geçişin sağlanması amaçlanarak tasarımı yapılır. Bu çeşitlerin her birini, baskılı ya da baskısız olarak tercih edebilirsiniz. Eğer baskısız model alıp baskılama işlemini kendiniz yapacaksanız, baskı makinesi ayarlarını 200 derecede, 300 saniye presleyecek şekilde ayarlamanız tavsiye edilir. Ortalama olarak 12x18.5 cm boyutlarına sahiptir. Ahşap plaket modelleri, cam gibi kırılabilecek naif yapıdaki ürünlerin yanında oldukça sağlamdır. Lazer plaket kesimi ile şekil verilerek hazırlanır. Genişliğinde 12-18; yüksekliğinde 16-24 cm arası, genel olarak istenilen ölçülerdir. Ceviz ağacı, mdf gibi farklı ahşap materyallerle hazırlanabilir. Dış alanı sağlıklı bir şekilde verniklenir. Bu sayede kabarma gibi bir sorun yaşamazsınız ve uzun süreler saklayabilirsiniz. Gümüş plaket, resmi törenlerde ya da ikincilik başarısı gösteren birey ve takımlara ödül mahiyetinde kullanılır. Yarışmalarda, üçüncülük ödülü olarak da bakır plaket verilmesi uygun görülür. Genel olarak kare üzerine yuvarlak gümüş tabaka şeklinde tasarlanır ve özel kutusunda sergilenir. Porselen, seramik, pirinç, metal, kadife, çini plaket modelleri, yine kullanımı rağbet göre ürünler arasındadır. Siz de Trendyol’dan, bütçenizi aşmayacak ücretlerle bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Dikkat Çeken Tasarımlarıyla Plaket Modelleri

Dikkat Çeken Tasarımlarıyla Plaket Modelleri

Plaket modelleri, verildiği alana göre de çeşitlenir. Kullanım özelliği göz önüne alınarak hazırlanır. Askeri plaket; asker, bayrak ve silah gibi figürler içeren ve farklı tasarımlarda gerçekleştirilebilen modellerdir. Tayin plaketi ya da hizmet plaketi olarak hazırlanabilir. Mezuniyet plaketi; okul yönetimi ya da aile tarafından, başarı ödülü olarak tercih edilen modellerdir. Tören sırasında diploma ile beraber takdim edilebilir. Güzel bir hatıra ürünüdür. Resim ve yazı ile beraber kişiye özel hazırlanabilir. Emeklilik plaketi; çalışma arkadaşları, firma ya da aile tarafından hem teşekkür hem de tebrik amacıyla sık tercih edilir. Hoş bir veda hediyesi olabilir. Her alana ait başarı plaketi yaptırılabilir. Bu sadece sizin isteğinize bağlıdır. Ancak, meslek gruplarına dair hazırlanan plaket çeşitleri çok tercih edilen ürünlerdir. Polis, öğretmen plaket ürünleri de bunlardan biridir. Saygı duyulan ve toplumda diğer bireylerle fazla iç içe olan meslek grupları olduğu için bu ürünlerin de özel ya da hazır çeşitleri çok talep görür. Bunlar dışında, sadece anlamlı bir hediye vermek için başvurulan, şarkı plaketi çeşitleri vardır. Özel olarak hazırlanan bu modele, seçtiğiniz bir şarkının barkodu eklenebilir. Böylelikle verdiğiniz kişi, barkodu okutup müziği dinleyebilir. Yine barkod üzerine fotoğrafınızı bastırabilirsiniz. Baskılar, kristal cam üzerine yapılır. Camın ahşap ya da pleksi standı bulunur. Sevgili plaketi de sevdiğiniz insana verilebilecek harika tasarımlardandır. Üzerine istediğiniz bir söz, tarih, ya da sizin için önemli olan herhangi bir şeyi yazdırabilirsiniz. Son olarak ahşap malzemeden, kalkan biçiminde yapılan plaket şilt, askeri alan ve spor müsabakası başarılarında kullanılır. Anı, hediye ya da ödül plaket modellerinden herhangi birine sahip olmak için Trendyol’da sunulan kampanyalara göz atabilirsiniz.

Resmi veya Kişisel Bir Hediye Olarak Plaket Fiyatları

Resmi veya Kişisel Bir Hediye Olarak Plaket Fiyatları

Plaket fiyatları; ürünün modeli, malzemesinin yapısı, hazır ya da özel olması gibi birçok bileşenden etkilenir. Önceden hazırlanmış olan, seri baskı ürünlere uygun fiyat aralıklarıyla sahip olabilirsiniz. Fakat plaket sipariş üzerine hazırlanacak ise ölçü seçenekleri ve diğer özellikler sizlerin kararına bırakılır. Işıklı, yıldızlı, resimli plaket modelleri gibi ek zahmet ve malzeme bütçesi isteyen modellerin, fiyatlarında artışlar görülebilir. Plaket online olarak sipariş verildiği takdirde, ürünün üzerinde yer alacak her detay sizlerin fikri ile yapılır. İsteğinize göre; ölçülerde, plaket çerçevesi modellerinde, renk ve baskılama işlemlerinde, seçenekler doğrultusunda değişimlere gidebilirsiniz. Şablon önerebilirsiniz. Böylelikle kendi plaketinizi, kendiniz tasarlayabilirsiniz. Hediye amaçlı bir ürün arıyorsanız, hem yüksek meblağlarda olmayan hem de çok şık bir görüntüsü olan kırmızı plaket modellerini tercih edebilirsiniz. Ek olarak 3D, bayrak, kartal plaket gibi çeşitlerde, 3 boyutlu çalışıldığı için maliyetine küçük bir miktar yansıtılabilir. Yeni mezunlara, mesleğe yeni atananlara, taze anne ve babalara, çiçeği burnunda çiftlere ve daha nicelerine mini tebrik plaketi ile çok hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Tüm bu ürünler sayesinde, sevdiklerinizi kolayca mutlu edebilirsiniz. Üstelik, bir telefon kadar yakınınızda olan Trendyol güvencesiyle ve cazip fiyatlarla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Yüzlerde oluşacak olan gülümseme için çalışan Trendyol; anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, doğum günü ve benzeri özel günlerde kampanyalı fiyatlarıyla hizmetinizdedir. Siz de kişiye özel plaket modelleri ile çalışanlarınızı, sevdiklerinizi ya da takım üyelerinizi mutlu etmek için Trendyol’un avantajlı fiyatlarından yararlanabilirsiniz.