Plastik Bidon

29+ Ürün
Genel Markalar 5 Litre Sarı Kapak Şeffaf Gövde Turşu Bidonu - Salça Bidonu - ...

Genel Markalar 5 Litre Sarı Kapak Şeffaf Gövde Turşu Bidonu - Salça Bidonu - 5 Litre Pet Kavanoz - 5 Litre Pet Şişe

3.9
(57)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
110 TL
Trendyol Plus ile104,50 TL
YALÇINTAŞ Plastik 5lt Pet Turşu Bidonu.

YALÇINTAŞ Plastik 5lt Pet Turşu Bidonu.

4.0
(41)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
99 TL
Genel Markalar 50 Litre Plastik Içi Beyaz Zeytin Yağ Turşu Şarap Pekmez Varil...

Genel Markalar 50 Litre Plastik Içi Beyaz Zeytin Yağ Turşu Şarap Pekmez Varili Bidonu

4.5
(47)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.449 TL
ŞENASLAN Dezenfekte Ve Sıvı Ürünler Için Musluklu 60litre Varil Bidon

ŞENASLAN Dezenfekte Ve Sıvı Ürünler Için Musluklu 60litre Varil Bidon

3.3
(24)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.795 TL
Şen Içi Beyaz Plastik Yağ Varili Zeytinyağı Turşu Sirke Ve Gıda Bidonu 20 Litre

Şen Içi Beyaz Plastik Yağ Varili Zeytinyağı Turşu Sirke Ve Gıda Bidonu 20 Litre

3.9
(15)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
40 TL Kupon
Kargo Bedava
999 TL
Genel Markalar 80 lt Köşeli İçi Beyaz Plastik Yağ Varili Zeytinyağı Turşu Bidonu

Genel Markalar 80 lt Köşeli İçi Beyaz Plastik Yağ Varili Zeytinyağı Turşu Bidonu

4.5
(49)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2.295 TL
ECELER 2 Lt Pet Bidon 4 Lü Paket

ECELER 2 Lt Pet Bidon 4 Lü Paket

3.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
339 TL
Metler Kavanoz, Bidon Seperatörü 1 Adet, Turşu, Yaprak, Konserve Baskı Sepera...

Metler Kavanoz, Bidon Seperatörü 1 Adet, Turşu, Yaprak, Konserve Baskı Seperatörü 1 Adet

4.4
(5)
118 TL
ŞEN PLASTİK 120 Litre Varil Plastik Zeytinyağ Turşu Yağ Şarap Bidonu

ŞEN PLASTİK 120 Litre Varil Plastik Zeytinyağ Turşu Yağ Şarap Bidonu

4.5
(4)
Kargo Bedava
3.500 TL
pet Bidon 3 Litre Peynir Turşu Zeytin Salça Saklama Kabı 5 Adet

pet Bidon 3 Litre Peynir Turşu Zeytin Salça Saklama Kabı 5 Adet

4.5
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
485 TL
(97 TL/adet)
Empressco İçi Beyaz Plastik Yağ ve Zeytinyağı İçin 220 Litre Bidon

Empressco İçi Beyaz Plastik Yağ ve Zeytinyağı İçin 220 Litre Bidon

1 Parça
Plastik
Sepet ikonu3500 TL'ye 200 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu3500 TL'ye 200 TL İndirim
Sepette14.350 TL14.550 TL
YALÇINTAŞ 2lt Plastik 2 Adet Pet Bidon.

YALÇINTAŞ 2lt Plastik 2 Adet Pet Bidon.

4.5
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
195 TL
(97,50 TL/adet)
Genel Markalar 120 Litre Varil Plastik Zeytinyağ Turşu Yağ Şarap Bidonu İçi B...

Genel Markalar 120 Litre Varil Plastik Zeytinyağ Turşu Yağ Şarap Bidonu İçi Beyaz Tarım Bakanlığı Onaylı

5.0
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2.995 TL
Leyhof 5 Litre Beyaz Bidon Çanta Bidon (4adet)
Birlikte Al Kazan

Leyhof 5 Litre Beyaz Bidon Çanta Bidon (4adet)

Kargo Bedava
499 TL
HUUD Yağ Varili Plastik Zeytinyağı Turşu Bidonu 20 Litre

HUUD Yağ Varili Plastik Zeytinyağı Turşu Bidonu 20 Litre

Plastik
4.7
(14)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu1500 TL'ye %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu1500 TL'ye %5 İndirim
Sepette1.662,40 TL1.749,90 TL
Trendyol Plus ile1.579,28 TL
Genel Markalar Içi Beyaz Plastik Yağ Varili Zeytinyağı Turşu Bidonu 220 Litre

Genel Markalar Içi Beyaz Plastik Yağ Varili Zeytinyağı Turşu Bidonu 220 Litre

5.0
(1)
Kargo Bedava
100 TL Kupon
Kargo Bedava
5.200 TL
Empressco Içi Beyaz Plastik Yağ Varili Zeytinyağı Turşu Sirke Ve Gıda Bidonu ...

Empressco Içi Beyaz Plastik Yağ Varili Zeytinyağı Turşu Sirke Ve Gıda Bidonu 20 Litre

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
3.668 TL
FeyzaDesign 30 Litre Kapaklı Kaliteli Bidon, Sağlam ve Dayanıklı Su Tankı

FeyzaDesign 30 Litre Kapaklı Kaliteli Bidon, Sağlam ve Dayanıklı Su Tankı

Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette2.656,20 TL2.796 TL
Entude 50'Li Bidon Pet Kavanoz Seperatörü Turşu Zeytin Peynir

EntudeResmi satıcı rozeti 50'Li Bidon Pet Kavanoz Seperatörü Turşu Zeytin Peynir

Plastik
5.0
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

15 TL Kupon

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

328,13 TL
349,90 TL
(6,56 TL/adet)
YALÇINTAŞ 9 Adet 2lt Pet Bidon.salça Turşu Vb. Için Uygun

YALÇINTAŞ 9 Adet 2lt Pet Bidon.salça Turşu Vb. Için Uygun

4.3
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
600 TL
(66,67 TL/adet)
GOLDYAK 10 Lt ( 10 Adet ) Salça-turşu-yaprak-zeytin-sebze Çeşit V.b Bidonu

GOLDYAK 10 Lt ( 10 Adet ) Salça-turşu-yaprak-zeytin-sebze Çeşit V.b Bidonu

5.0
(1)
Kargo Bedava
1.100 TL
(110 TL/adet)
LEVA Plastik Bidon,kavanoz Turşu,zeytin,peynir Seperatörü 15 Tane

Leva Plastik Bidon,kavanoz Turşu,zeytin,peynir Seperatörü 15 Tane

4.8
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
5 Adede %5
194,93 TL
Metler Bidon Pet Kavanoz Seperatorü Turşu Zeytin Peynir Seperatör 40 Adet

Metler Bidon Pet Kavanoz Seperatorü Turşu Zeytin Peynir Seperatör 40 Adet

318,29 TL
(7,96 TL/adet)
Güneydoğutopraksıztarım 1 Litre Boş Bidon 5 Adet - Kilitli Kapaklı- Kalın Pla...

Güneydoğutopraksıztarım 1 Litre Boş Bidon 5 Adet - Kilitli Kapaklı- Kalın Plastik

5.0
(1)
Kargo Bedava
399 TL
(79,80 TL/adet)
12

Avantajlı Ürünler

Materyal

Çok Al Az Öde

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Toplu Satışa Uygun

Fotoğraflı Yorumlar

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Her Eve Lazım Plastik Bidon Çeşitleri Trendyol’da!

Bidonlar içine su, yağ, petrol, benzin gibi birçok sıvı konulabilen plastik, çinko, metal vb. malzemelerle yapılmış saklama kaplarıdır. Sıvıların korunmasında ve taşınmasında kullanılır. İçerisinde bulunan sıvıların boşaltımını kolaylaştırmak için üst kısmında küçük bir ağzı bulunur. Taşımayı kolaylaştırmak için ise üst kısımda bir kulp bulunur. Sıvıların akışını durdurabilmesi için üst kısımdaki ağız vida oluklu bir kapak ile kapatılır. Plastik bidon günlük hayatta sıklıkla kullanılan bir saklama kabıdır. Özellikle pratik kullanımı olması dolayısıyla hayatın her alanında karşınıza çıkar. Kolay ulaşılabilir malzemelerdir. Ergonomik, uzun vadeli ya da kullan at şeklinde tasarlanır. Plastik çöp bidonu ise kırmızı, mavi, yeşil gibi farklı renklerden oluşan genellikle büyük çeşitlerdir. Ortak kullanım alanlarından çıkan büyük çöpleri depolamak için sıkça tercih edilir. Özellikle toplu konutlarda, kafe ve restoranların dışında veya deniz, sahil kenarlarında insanların çöplerini atabilmesi için oldukça büyük boyutlara sahiptir. Plastik çanta bidon, kapağın hemen yanında tutma kolu olan modellerdir. Taşınabilirlik açısından son derece basit ve kullanışlıdır. Genellikle büyük deterjanlar, çamaşır suyu gibi temizlik ürünleri için kullanılır. 1 lt, 5 lt, 10 lt, 30 lt, 50 lt plastik bidon gibi çok çeşitli boyutları bulunur. Sadece temizlik ürünleri için değil benzin taşımak için de kullanılır. Fiziksel, kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır. Birden çok model ve ebatta seçenekler bulunur. Beyaz, mavi plastik bidon gibi renk seçenekleri tercih ederek kullandığınız alanı renklendirebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine göz atarak beğendiğiniz ürünü belirleyebilirsiniz. Trendyol’dan plastik çeşmeli bidon seçeneklerini inceleyebilir, uygun fiyatlar üzerinden beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Plastik Bidon Kullananlar ve Önerileri

Plastik Bidon Kullananlar ve Önerileri

Plastik bidon kullananlar genellikle memnun kaldıkları için beğenilerini dile getirirler. Çeşitlerin boyutları ve fiyatları farklılık gösterir. Musluk kısmı, kullanımı kolaylaştırmak için tasarlanmış pratik bir detaydır. Musluklar birden farklı tasarımlarla satışa sunulur. Her tercihe, ihtiyaca uygun seçenekler vardır. Basmalı, kelebek gibi her bidona uygun farklı boyutlarda modeller bulunur ve musluk takmak son derece pratiktir. Püf noktası kullanılan musluğun bidona tam oturacak şekilde olmasıdır. Herhangi hava boşluğu veya gevşeklik olmaması gerekir. Gevşek bırakıldığı takdirde sıvı akıtma durumu olağandır. Beğenilere sunulan kare plastik bidon çeşitleri farklı modellere sahip olmasından dolayı fiyat açısından da farklılıkları bulunur. Her modelin kendine özgü bir fiyatı olabilir. Fiyatların belirlenmesindeki etkenler içerisinde muslukların modelleri ve boyutları vardır. Kullanılacak çeşidin büyüklüğüne göre ağız kısmı da farklı olacağı için muslukların büyüklükleri de farklıdır. Bu farklılıklar ise fiyatlara yansır. Seçenekler içerisinde musluk bulunan birçok tasarım bulunur. Çok çeşitlilik, satın alacak kişiler için önemli bir avantajdır. Tüm isteklere ve ihtiyaçlara karşılık verebilecek modeller vardır. Plastik bidon fiyatları üründen ürüne farklılık gösterir. Farklı model ve seçenekler fiyatları etkileyen bir özelliktir. Kullanım amacı ve boyutları çeşitlilik gösterir. Farklı markaların farklı içerikte seçenekleri bulunur. Plastik bidon kapağı genelde emniyet kilitli olacak şekilde tasarlanır. Kapağın üstüne belli miktarda baskı uygulayarak açılabilen kapak çeşididir. Bu kapak çeşitlerinin litrelerine göre boyutları değişir. Plastik kapaklı bidon seçeneklerinin ağız şekillerine göre bazıları vidalı şekilde tasarlanır. Özellikle temizlik ürünlerinde sıklıkla kullanılır. Şemsiyeli seçenekler genellikle sahil kıyılarında, plajlardan kullanılan büyük şemsiyelerin yere sabit bir şekilde tutunabilmesi için kullanılır. Geniş, dikdörtgen bir formda olan ürünlerin içerisine su doldurulup ağırlıkları artırılarak kullanılır. Büyüklü küçüklü farklı litre oranlarına sahip çeşitler bulunur. 5 lt kapasiteye sahip çeşitler çoğunlukla turşu ya da yıllık yapılan yiyecekleri depolamak için tercih edilir. Bunun dışında farklı kullanım alanları da mevcuttur. 5 litrelik olması sebebiyle oldukça kullanışlı çeşitler arasında yer alır. Fıçı çeşitler ise mavi, gri, siyah renk tonlarından oluşur. Klasik modellere nazaran çok büyük ve geniştir. Trendyol’dan avantajlı plastik bidon kampanya fırsatlarını değerlendirebilir, alışverişinizi bütçe dostu fiyatlar üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Avantajlı Kullanımı ile Plastik Bidon Çeşitleri

Avantajlı Kullanımı ile Plastik Bidon Çeşitleri

Ürünler hayatın her alanında insanların sık kullandığı malzemelerdir. Düzenli olarak tüketilen su dahi plastik şişelerde veya bidonlardadır. Bu sebeple ambalajlar hayat boyunca sürekli tercih edilenler arasındadır. Tüketimin artması sebebiyle plastik ürünlerin, bidonların, şişelerin kullanımı da belli oranlarda artar. Kolay ulaşılabilir olması yaygın şekilde kullanılmasını sağlar. Plastik bidon indirim fırsatları avantajlı ürünlerin uygun fiyatlar üzerinden satın almasını sağlar. Özel olarak tasarlanan seçenekler çoğunlukla ergonomik tasarıma sahiptir. Özellikle bir yerden bir yere sıvı taşıma konusunda oldukça pratik ve ergonomiktir. Plastik bidon çeşitleri pek çok farklı tasarımda sunulur. Varil, taşınabilir musluklu, plastik köşeli, içi beyaz kaplamalı, musluklu plastik bidon, gagalı büyük, gagalı küçük, şemsiye, bahçe ve çiçek sulama, katlanır akordiyon ve saklama kabı gibi birçok çeşit bulunur. Fıçı çeşitleri çoğunlukla plastik zeytin bidonu olarak kullanılır. Çeşitler koyu renkli ve gıda ile temas etmesinde bir sorun oluşturmayan malzemelerdir. Bu özellikleri sebebiyle geniş kullanım alanına sahiptir. Gıda sektörü için oldukça önemli olan taşıma ve saklama kabıdır. Özellikle varil şeklinde olan çeşitler sık kullanılan alternatiflerdir. Genişliği, büyüklüğü sebebiyle içerisine birçok gıda malzemesi sığabilir. Plastik bidon satın alarak birden çok malzemeyi tek alanda saklayabilirsiniz. Endüstriyel alan için oldukça önemli olan çeşitler, sıvı maddelerin korunmasında sıklıkla tercih edilir. Farklı kullanım alanları için birden çok ebatta, modelde ve tasarımda çeşitler vardır. Doğanın korunabilmesi için ürünlerin geri dönüştürülebilir olması çok önemlidir. Trendyol’dan plastik bidon online çeşitlerini inceleyerek beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Plastik Bidon Fiyatları

Bütçe Dostu Plastik Bidon Fiyatları

Plastik varil bidon üst üste dizilebilme yani istifleme açısından oldukça pratik ve kolaydır. Bundan dolayı verimli depolama alanı sağlar. Taşınma açısından da oldukça kolaylık sağlar. Variller kimyasal dayanıklılığının yüksek olmasından dolayı birden çok sektörde kullanıma son derece uygundur. Ürünlerin fiyatları barındırdıkları litre oranlarına göre değişir. Kullanım amacına göre yapılan büyüklü küçüklü varillerin boyutları da fiyatları etkileyen faktörlerdendir. Çoğunlukla sıvı ürünlerin depolanmasında sert plastik bidon kullanılır. Büyüklüğü sebebiyle oldukça fazla sıvı miktarı taşır. Dayanıklı yapıya sahip çeşitler, çok yönlü kullanıma sahiptir. Sıvıları, kimyasalları, gıdaları ve birçok ürünü saklamak, taşımak için kullanılır. Dayanıklı, hafif, sızdırmaz özellikleri sayesinde farklı endüstri alanlarında ve evlerde tercih edilir. Evde su, meyve suyu, yağ, süt gibi sıvıları saklamak için yaygın olarak kullanılır. Aynı zamanda baharatlar, kuruyemişler, pirinç ve diğer kuru gıdaları korumak için de plastik bidon tavsiye edilir. Gıdaları taze tutmaya yardımcı olan hava sızdırmaz kapaklarıyla bilinir. Sanayide birçok farklı kimyasal maddeyi saklamak için plastik mazot bidonu ideal bir seçenektir. Kimya endüstrisinde kullanılan tehlikeli kimyasalları ya da temizlik malzemelerini depolamak için kullanılır. Dayanıklı plastik malzeme, kimyasal reaksiyonlara karşı dirençli olmalarını sağlar. Tarım sektöründe gübre ve sulama için kullanılan sıvıları taşımak, depolamak için de özel tasarıma sahip çeşitler yaygın olarak kullanılır. Plastik bidon musluğu, sıvıları kolay ve kontrollü bir şekilde akıtmak için kullanılan pratik bir araçtır. Genellikle su, meyve suyu, sirke ile diğer sıvıları içeren büyük plastik bidonlara takılır. Deneyimli müşteriler tarafından yazılan plastik bidon yorum kısmına göz atabilirsiniz. Yorumlar aracılığıyla beğendiğiniz ürünle ilgili fikir edinebilirsiniz. Musluğu takmak istediğiniz yere bir delik açarak başlayabilirsiniz. Trendyol’dan 1 kg plastik bidon gibi çeşitleri inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun seçeneği satın alabilirsiniz.

Plastik Bidon Musluğu Nasıl Takılır?

Plastik bidon musluğu, sıvıları daha kolay ve kontrollü bir şekilde akıtmak için kullanılan pratik bir araçtır. Genellikle su, meyve suyu, sirke veya diğer sıvıları içeren büyük plastik bidonlara takılır. Bu ürünü takmak oldukça basit bir işlemdir. İşleme başlamadan önce ihtiyacınız olan tüm malzemelere sahip olduğunuzdan emin olmanız önemlidir. Musluğu takmak istediğiniz yere bir delik açarak başlayabilirsiniz. Dikkatli ve titiz bir şekilde bidon yüzeyinde bir delik açmanız önemlidir. Deliğin musluğun kolayca geçebileceği bir boyutta olması gerekir. Musluğu bidonun deliğinden içeri doğru ittikten sonra ürünün hemen arkasında bulunan bir conta veya somun yardımıyla sızdırmaz bir şekilde oturmasını sağlayabilirsiniz. İşlem tamamlandıktan sonra bidonu düz bir yüzeye yerleştirerek musluğun vanasıyla çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir sızdırma yoksa ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Plastik Bidon Kapağı Nasıl Açılır?

Plastik bidon; su, içecekler, temizlik malzemeleri ve birçok başka sıvıyı saklamak için kullanılan yaygın bir malzemedir. Ürünün kapağını açmak bazen karmaşık veya zorlayıcı olabilir. Kapağı açabilmek için öncelikle bidonu düz bir yüzeye yerleştirmeniz gerekir. Bu sayede istenmeyen kaymaların önüne geçilmiş olur. Plastik ürünlerin kapaklarında farklı tasarımlar bulunabilir. Kapakta sızdırmazlık halkaları veya güvenlik mühürleri olabilir. Kapak yapısını detaylı incelemek açma işlemine yardımcı olur. Bazı plastik model kapakları, taşmış sıvıları temizlemek için dönme özelliğine sahiptir. Kapak taşmasını kontrol etmek için üzerindeki okları veya işaretleri arayıp bu yönde çevirebilirsiniz. Plastik bidon kapağını saat yönünde veya tersine döndürmeye başlayabilirsiniz. Başlangıçta kapağın biraz sıkışık hissettirmesi normaldir. Daha fazla güç uygulayarak açmayı deneyebilirsiniz. Bu noktada plastik bidon açacağı, sıkışmış veya sıkı kapakları açmak için kullanışlı bir araç olabilir.

Plasik Bidon Nerelerde Kullanılır?

Plastik bidon, çok yönlü kullanıma sahip olan bir üründür. Sıvıları, kimyasalları, gıdaları ve daha birçok ürünü saklamak ve taşımak için kullanılır. Dayanıklı, hafif ve sızdırmaz özellikleri sayesinde farklı endüstri alanlarında ve evlerde tercih edilebilir. Evde su, meyve suyu, yağ, süt gibi sıvıları saklamak için yaygın olarak kullanılır. Aynı zamanda baharatlar, kuruyemişler, pirinç ve diğer kuru gıdaları korumak için de tercih edilebilir. Plastik bidonlar, gıdaları taze tutmaya yardımcı olan hava sızdırmaz kapaklarıyla bilinir. Sanayide birçok farklı kimyasal maddeyi saklamak için ideal bir seçenektir. Kimya endüstrisinde kullanılan tehlikeli kimyasalları veya temizlik malzemelerini depolamak ve taşımak için kullanılır. Dayanıklı plastik malzeme, kimyasal reaksiyonlara karşı dirençli olmalarını sağlar. Tarım sektöründe gübre, pestisitler ve sulama için kullanılan sıvıları taşımak, depolamak için de plastik bidonlar yaygın olarak kullanılır.