Marka
Boyut/Ebat
Fiyat
Kalınlık
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Plastik Lambiri

" araması için 285 sonuç listeleniyor

Plastik Lambiri Çeşitleri ve Fiyatları Sizlerle

Kullanışlı ve pratik özellikleriyle yapı sistemlerinde kullanılan plastik lambiri malzemeleri, iç tavanları ve duvarları yalıtmak için tercih edilir. Diğer malzemelere göre daha kolay temizlenebilir olması, suya ve neme karşı dayanıklı olması nedeniyle genellikle mağazalarda, ofis binalarında ve banyolarda kullanılır. Çeşitli tasarım ve desenlerle mekanlara estetik dekorasyon etkisi katar. Zemin, tavan, çatı ve duvar kaplamalarının yapımında kullanılan dekoratif malzemelerden biri olan plastik lambiri, çeşitli formlarda sunulur. En popüler tahta modellerinden biri olan levha, birçok avantajıyla öne çıkar. Su, buhar, ısı ve güneş ışığı gibi aşındırıcı etkenlere karşı dayanıklı olmasının yanı sıra uygulama ve temizleme kolaylığı da takdir edilir. Evleri, ofisleri ve bahçeleri süslemek için kullanılan pek çok farklı tipte panel vardır ancak nemden ve sudan etkilenen tüm alanlarda levha kullanımı bir önceliktir. Özellikle dış mekanlarda, tuvaletlerde, banyolarda, mutfaklarda, bodrumlarda, garajlarda, bahçelerde dış cephe, çatı, teras plastik lambiri tercih edilir. Sağlıklı yapısı ve anti kanserojen olması nedeniyle farklı tasarım seçenekleri her geçen gün iç dekorasyonda kullanım talebini artırır. PVC lambiri, termoplastik bir üründür. Dayanıklı, sert ve esnek doku, uzun süre temiz, yeni ve estetik olarak hoş kalmasını sağlar. Zemin, tavan ve duvar cephelerinde çatlama, çökme, kabarma, küf ve diğer problemlerin önüne geçmek istiyorsanız bu seçeneği kullanmayı tercih edebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm plastik lambiri çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Dayanıklı Plastik Lambiri Çeşitleri

Dayanıklı Plastik Lambiri Çeşitleri

Plastik lambiri modelleri; tüm dış etkenlerden, su ve nemden etkilenmediği için rahatlıkla kullanılabilir. Materyal sıcak ve soğuk karşısında yüksek oranda dayanıklılık gösterir. Bu materyal, iç ve dış cephe kaplamalarında pratik çözümler sunar. Çeşitli ebat ve şekillerde yapılmış, çok sayıda alternatif markalar tarafından oluşturulur. Genellikle beyazdır, ancak görsel zevkinize uyacak şekilde farklı renk ve desenlerde bir dizi tasarım arasından seçim yapabilirsiniz. Kullanışlı temizleme fonksiyonu sayesinde aşındırıcı olmayan desenli plastik lambiri ilk alternatiflerinden biridir. Sadece beyaz plastik lambiri çeşitleri değil tüm alternatif renkleri ve güneş ışığından etkilenmeyen yapısı ile rengi korurken zarif bir görünüm sağlar. Plastik lambiri renkleri geniş skalasıyla sıcağa, soğuğa ve suya dayanabilme özelliğinin yanı sıra panelistlerin vazgeçilmez tercihleri ​​arasına girer. Bu sadece tavana zarif bir görünüm kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda koruyucu niteliğe sahip olan bir cephe meydana getirir. Polimer yapısı, su geçirmez, paslanmaz ve alev geciktirici ve güvenilirliği artırıcı özelliklere sahiptir. Hafif tasarım, kolayca tamir edilebilir, can ve çevre güvenliğini sağlar. Antistatik özellikler gösterir ve toz ve kir birikmesini önler. Ahşap görünümlü plastik lambiri, zararlı bakteri ve mikroorganizmaların büyümesini engeller. Özellikle sulu ortamlar olmak üzere havuz başı, mutfak, banyo, bodrum, kamelya zemin gibi alanlarda en sağlıklı zemin kaplama alternatifi olarak kabul edilir. Kalkan görevi gören plastik lambiri kaplamalar, nem, küf ve suya karşı en etkili korumayı sağladıkları için dış mekan zeminlerine en ideal alternatiflerden biridir. Zeminden tavana tüm yüzeylerde tüm cephe kaplama işlerinde inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılan en pratik, ekonomik ve dayanıklı kaplama yöntemidir. Diğer döşeme malzemelerine göre daha hızlı ve montajı kolay olduğu için tercih edilir. plastik tavan lambiriler, uzman yardımı olmadan tavana kolayca uygulanabilir ve sorunsuz bir şekilde monte edilebilir.Ürünlerin özelliklerini incelemek, karşılaştırmak ve anlamak için Trendyol kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Müşteri yorumları en iyi, optimal ve en kaliteli ürünleri bulmayı kolaylaştırır. Hangi ortam olursa olsun kullanmak istediğiniz bütün ürün çeşitlerini Trendyol kolaylığı ile istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

Kaliteli Plastik Lambiri Fiyatları

Kaliteli Plastik Lambiri Fiyatları

Ürünler kurşunsuz hafif hücresel PVC konstrüksiyondan yapılmıştır ve su buharından etkilenmez. Bu özelliği sayesinde banyolarda, Türk hamamlarında ve havuz kenarlarında kaplama işlerinde güvenle kullanılabilir. Nemden veya buhardan etkilenmediği için rengi solma ve çürüme yapmaz, uzun süre kullanılabilir. Boya, kireç veya bakım gerektirmez. Küf, bakteri üremesini engeller ve hijyenik bir yaşam alanı sağlar. Plastiğin dayanıklılığı sayesinde sadece ıslak mekanlarda değil her yerde yalıtım olarak uygulanabilir. En hafif yalıtkanlardan biri olan kaplama, binaya yük bindirmez. Ayrıca malzeme hafif olduğu için kolayca monte edilebilir. Uygulama sırasında kir oluşmaz. Bu özellikler diğer kaplama sistemlerine göre birçok avantaj sunar. Çeşitli renk ve ebatlarda imal edilen plastik lambiri 6 metre modelleri üretici firma tarafından belirlenen adetlerde paketlenir ve satılır. Sağladığı fonksiyonel faydaların yanı sıra ekonomik olmasıyla da dikkat çeker. Genellikle ucuz olduğu düşünülen plastik lambiri fiyatını etkileyen faktörlerin başında ürünlerin malzeme kalitesi yer alır. Marka bilinirliği ve alanında iş tecrübesi yüksek panel tasarımcıları tarafından yüksek kaliteli maddelerden yapılan kaplamalar, diğer düşük kaliteli ve marka bilinirliği az olan plastik lambiri yer döşemesine göre daha pahalıdır. Üretici tarafından tanımlanan fiyatlandırma politikaları, en az diğer fiyatlandırma faktörleri kadar etkilidir. Ayrıca satış noktaları arasındaki fiyat farkı da satın alma işlemini karlı bir şekilde tamamlama imkanı sağlar. Aynı işlev, boyut ve desene sahip plastik lambiri 20lik farklı perakendecilerde ve farklı fiyat noktalarında bulunabilir. Plastik lambiri köşebent alırken Trendyol üzerinden yapacağınız fiyat karşılaştırmaları ile ihtiyaç ve zevklerinize uygun ürünlere çok daha cazip fiyata sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Plastik Lambiri Seçenekleri

Kullanışlı Plastik Lambiri Seçenekleri

Duvar panelleri birçok avantajı olan hem koruyucu hem de dekoratif malzeme olarak kabul edilir. Beyaz seçeneğinin yanı sıra ahşap rengi ve diğer renk seçenekleri ile çeşitli döşeme malzemelerine ucuz bir alternatiftir. Kolayca seçebileceğiniz duvar panelleri arasından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Levha satın alırken birçok faktöre dikkat ederek satın alma işleminizi sağlıklı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu noktada plastik lambiri özelliklerine dikkat ederek tercih yapabilirsiniz. Öncelikle satın alacağınız ürünün kalitesine ve beklediğiniz ürünün bulunabilirliğine dikkat etmeniz gerekir. Ürün kalitesi özellikle dış mekan ve banyo gibi nemli mekanlarda önemlidir. Dikkati hak eden bir diğer faktör de renk seçimidir. Tüm evinize levha giydirme işlemi uygulamayı düşünüyorsanız öncelikle evinizin konseptine bakıp ürün satın almak isteyebilirsiniz. Eviniz veya işiniz için değerlendirdiğiniz plastik lambiri u profili çizilme ihtimaline karşı beyaz renkte tercih edebilirsiniz. Bu sayede hasarlı bölgeyi beyaz silikon ile kolayca kapatabilirsiniz. Seçenekleri temel olarak standart ve ahşap desenli olarak iki gruba ayrılır. Standart olan modelleri düz beyaz ve parlak dokunuşlar içerir. Ahşap desenlere sahip olan modelleri ise ahşap görünümü sunar. Beyaz seçenekleri sadece görünümüyle daha çok banyolarda tercih edilirken ahşap görünümlü modelleri iç mekanlarda tercih edilir. Ayrıca, üzerine isteğe göre zımparalanarak plastik lambiri boyası ile boyama yapılabilir. Ürün çeşitli adetlere göre paketler halinde, plastik lambiri 25 cm, 4 metre gibi farklı boyutlarda üretilir. Plastik lambiri ölçüleri, duvar ve tavan metre karesini hesaplayıp ihtiyacınıza uygun olan ürün seçeneklerini gözden geçirebilirsiniz. Plastik lambiri kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyerek ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Trendyol aradığınız tüm ürün seçeneklerini sizlere sunar. Karşılaştırmalar ve aramalar bu tür ürünleri bulmayı kolaylaştırır. Satın almak istediğiniz tüm seçenekleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Plastik Lambiri Nasıl Döşenir?

Plastik lambiri döşenirken ilk önce yüzeyin pürüzsüz hale getirilmesi gerekir. Ardından da bu PVC kaplamada esnek malzeme uygun bir tutkalın kullanılması gerek görülür. Kaplanacak olan alan düzlendikten sonra üzerine yapışkan ince bir spatül yardımı ile yayılır. Daha sonra kaplamayı planladığınız farklı renklerde ve özelliklerdeki lambirileri buraya tek tek düzgün bir şekilde sıralayabilirsiniz. Aynı hizada olmaları ve kuvvetli yapışmaları sayesinde seneler boyunca eskimeyen plastik lambiri kullanımını deneyimleyebilirsiniz. Genel olarak tavanlara uygulanan bu döşemeler ile esnek ve sağlam alanlar oluşturmanız mümkündür. Öte yandan bu plastik lambiriler hem dış hem de iç cephelerde farklı alanda kullanım ve uygulama özelliğine sahiptir. Genel olarak plastikten üretilen seçenekler estetik ve yeni bir görünüm kazandırır. Plastik ve pürüzsüz bir malzeme olduğu için temizlenmesi de kolaydır.

Plastik Lambiri Nerede Satılır?

Farklı Ebat ve inceliklerdeki plastik lambiri ürünlerini ev ve iş yerlerinize uygun bir halde Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Burada mutfak ve banyolarınız için döşemeyi planladığınız kaliteli plastik lambrileri alarak tavanlarınızı veya yan cephelerinizi kaplayabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri; lambirinin döşeneceği yüzeylerin pürüzsüz ve düzgün bir halde olmasıdır. Ayrıca bu plastik lambirilerin genellikle beyaz renkte olanları tercih edilir. Hem temiz görünmesi hem de elastik yapısı sayesinde ısı yalıtımını iç ve dış cepheden rahatlıkla sağlayabilir. Kışın evin kolay ısınıp geç soğumasını sağlayan bu sistemler; genellikle pek çok alanda kullanımı tercih edilen kaliteli ürünler arasındadır. Seçenekleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Plastik Lambiri Nerede Kullanılır?

Plastik lambiri bir kaplama malzemesidir ve genellikle Tavanları kaplamada kullanılır. Tavanları döşünden bu plastik lambiriler, genellikle beyaz renk tercih edilir. Bu durum temiz bir görünüm oluşmasında etkilidir. Ayrıca çoğu alanda da plastik lambiriler döşendiğinde ısının kolay bir şekilde hapsolması sağlanır. Bu sayede fazla enerji harcanmadan ortamlar ısıtılabilir. Genellikle tutkal benzeri bir yapıştırıcı ile kolayca yapıştırılan bu hafif plastik hammaddeli lambiriler sayesinde daha temiz ve farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Düzgün bir şekilde yapıştırıldığında seneler boyunca eskimeden ya da kopmadan rahatlıkla lambiri döşemeleri kullanabilirsiniz. Montaj işlemleri de son derece kolay ve pratiktir.