Fiyat
Renk
Uyumlu Cihaz
Bağlantı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Türü
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Playstation 3 Oyun Kolu

" araması için 466 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Playstation 3 Oyun Kolu Çeşitleri Trendyol’da!

Playstation, çeşitli modeller ile sürekli geliştirilen ve insanları eğlendirmeyi amaçlayan oyun konsollarından biridir. Bilgisayar ve televizyon ekranında görüntü sunarak eğlenceli zamanlar geçirmenize olanak tanırken rekabeti de artırır. Playstation 3 serisi için tasarlanan PS3 kol sayesinde birçok oyunu hız kesmeden oynayabilirsiniz. Playstation 3’ü televizyon veya bilgisayar ekranına bağladıktan sonra bazı cihazlara ihtiyacınız olur. Playstation 3 kolu, oyunları aktifleştirerek eğlenceye başlayabilmeniz için gerekli olan cihazlardan biridir. PS3 orijinal kol modellerinin kablolu ve kablosuz seçenekleri vardır. PS3 kolu kablolu modeli cihaza takarak rakiplerinize karşı başarı elde etmeye başlayabilirsiniz. Serbest hareket etmek istemeniz durumunda PS3 kablosuz kol seçeneklerini de Trendyol’da bulabilirsiniz.

Eğlencenin Akışını Değiştiren PS3 Oyun Kolu Modelleri

Eğlencenin Akışını Değiştiren PS3 Oyun Kolu Modelleri

Aile üyeleri ve arkadaş grubuyla birlikte vakit geçirirken eğlencenin sınırsız olması, hemen herkes için tarif edilemez duygular yaşatabilir. Heyecan dolu dakikalar yaşayarak eğlence deneyiminde üstün başarı elde edebilmeniz için Playstation 3 oyun kolu modelinin PS3 konsoluyla bağlantısını kurmanız gerekir. Playstation 3 oyun kolu modelleri, sadece Playstation 3 konsoluyla uyumlu olduğu için alışverişinizde dikkatli olmanız tavsiye edilir. Ürün seçenekleri içinde farklı özellikler bulunduğu için kendi eğlencenizi iyi şekilde yansıtan modeli tercih etmeniz önerilir. PS3 Bluetooth kol, bilgisayar ve televizyon ekranına bluetooth ile bağlanarak kablosuz bir şekilde eğlence seansları yaşatır. PS3 konsol kolu ile bağlantı kurduktan sonra konsolun tüm fonksiyonlarından yararlanabilirsiniz. PS3 titreşimli kol, oyun içi aksiyon hareketlerine göre uyarı vererek heyecanınızın artmasını sağlar. Sevdiklerinizle birlikte keyifli zamanlar geçirebilmeniz için gerçekçi yönlendirmeler yaparak rekabet ortamında başarı elde etmeniz hedeflenir. PS3 kol joystick modelleriyle oyun içindeki hızı kontrol edebilirsiniz. Tüm modellere Trendyol üzerinden ulaşarak ihtiyacınız olan ürünü satın alabilirsiniz.

Playstation 3 Oyun Kolu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Playstation 3 Oyun Kolu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

PS3 uyumlu kol tercihi, eğlenceye klavye veya mouse aracılığıyla devam etmek istemeyenler için oldukça büyük bir önem taşır. Bu sebeple Playstation 3 oyun kolu kullananlar, dikkatli ve özenli tercihlerin sonucunda eğlence seanslarını sınırsız bir keyifle tamamlayabilirler. Playstation 3 oyun kolu online alışverişinde dikkat etmeniz gereken detaylardan biri, satın almak istediğiniz ürünün tasarımıdır. İşlevsel olduğu kadar tutuş rahatlığı da önemli olduğu için ürünün dış görünümünü incelemeniz alışverişinizin olumlu sonuçlanmasına imkan tanır. Playstation 3 oyun kolu tavsiyelerini inceleyerek oyun aracının ellerinizde bırakacağı his hakkında fikir edinebilirsiniz. Kablosuz model tercihinde batarya ve şarj ömrü dikkat çeker. Ürün özelliklerinin yanı sıra Playstation 3 oyun kolu yorum ve değerlendirmeleri de dikkat etmeniz gereken konularda yardımcı olabilir. Bilgi veren içerikleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Playstation 3 Oyun Kolu Fiyat Alternatifleri

Playstation 3 Oyun Kolu Fiyat Alternatifleri

Orijinal tasarımlarıyla dikkat çeken Playstation 3 oyun kolu fiyatları, pek çok maceraseverin önem verdiği konulardandır. Ekran başında eğlencenin akışına kapılarak uzun bir süre geçiren müşteriler, aldıkları oyun aracının bütçe dostu bir fiyat aralığında olmasını tercih ederler. Aynı zamanda kalite oranları ve renk seçenekleri de dikkat gerektiren diğer konulardır. PS3 beyaz kol, gri, siyah ve birkaç renkle birlikte üretilen çeşitler, her müşterinin zevkini yansıtmayı amaçlar. Renk alternatifi de ürünün fiyat skalasını etkileyebilir. Playstation 3 oyun kolu indirimlerini takip ederek alışverişinizin seyrini belirleyebilirsiniz. Kablolu ve kablosuz seçenekleri değerlendirebileceğiniz Playstation 3 oyun kolu kampanya dönemleri düzenlenir. Kampanyalar kapsamında taşıma çantası, alternatif oyun seçenekleri gibi çeşitli ürünlere de sahip olabilirsiniz. Playstation 3 oyun kolu satın almak ve eğlenceyi eşsiz hale getirmek için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.