placeholder
"

Prima Premium Care 6

" araması için 129 sonuç listeleniyor

Prima Premium Care 6 Çeşitleri ile Bebeğin İçin Doğru Seçim

Prima markasına ait Premium Care 6 bebek bezleri, hassas ciltlerin sağlığı düşünülerek tasarlanır. Bebek bezi, bebeklik döneminde kullanılan ürünlerdir. Bebeğin cildinin rahat ettirilmesi amacıyla ipeksi yumuşaklıkta tasarlanan emici ve kuruluk hissi sağlayan Premium Care 6, yeni doğan bebeklerde ve ilerleyen zamanlarda güvenle kullanılabilir. Prima Premium Care 6 bebeklerin cildinin hassas olduğu zamanlarda deriye nefes aldırarak daima temiz kalabilmelerini sağlar. Nemli havayı dışarı atmayı sağlayan malzemeler sayesinde bebeğin cildi uzun süre rahat eder. Prima Premium Care 6 külot 360 derece esneyen beli sayesinde bebeğin hareket alanının genişlemesine yardımcı olur. Bu külotlar, bez değiştirirken zorlanan aileler için tasarlanır. Trendyol’da yer alan bu seçeneklere göz atabilir, sizin için uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Her Bebeğe Uygun Prima Premium Care 6 Bebek Bezi Modelleri

Her Bebeğe Uygun Prima Premium Care 6 Bebek Bezi Modelleri

Bebek bezleri bantlı, külot şeklinde ve yeni doğan bezi olarak üç tipte üretilir. Yeni doğan bebeklerin oturma hareketini gerçekleştirmesi amacıyla göbek bağı oyuntulu modeller tercih edilebilir. Külot bezler, tek seferde giydirilebilen yapısıyla 6 ay ve üzeri için kullanıma uygundur. Esnek beli ve mikro emici tanecikleri ürün kullanımını rahat hale getirir. Prima Premium Care 6 numara yumuşak hissiyatı ve üretildiği malzemelerin hafifliği ile gün boyu bebeklerin rahat ettirilmesini sağlar. İçerisinde 105 adet bez bulunduran seçeneğiyle ve kalp desenli yumuşak dokusu ile birlikte yüksek düzeyde koruma sağlar. Hava kanallarının emiciliği ve sıvıyı eşit dağıtımı bebeklere gün içerisinde ve uyku sırasında rahatlık sağlar. Prima Premium Care 6 62, 93, 35 adet seçeneklerinde ürün bulundurur. Bebeğinizin bedenini belirledikten sonra farklı adetlerde ürün tercihi yapabilirsiniz. Prima Premium Care 6 beden en büyük bedendir ve 13-18 kg olan bebekler için üretilir. Trendyol’da yer alan Prima Premium Care 6 105 adet versiyonu ve külot bez seçenekleriyle siz de bebeğinize kaliteli çözümler sunabilirsiniz.

Rahatlık Sağlayan Prima Premium Care 6 Özellikleri

Rahatlık Sağlayan Prima Premium Care 6 Özellikleri

Bez seçimi yapmadan önce bebeğinizin kilosunu dikkate almalısınız. Paketlerin içerisinde kiloya ve adete göre bezler bulunur. Marka, farklı beden seçeneklerine göre bezlerini üretilir. Bezler yumuşak malzemelerden üretilerek bebeklerin rahat ettirilmesi amaçlanır. Bebeğin bezin içerisinde kalan cilt kısmının daima temiz kalması için esnek yan bantlar kullanılır. Prima Premium 6 ıslaklık göstergesi ile değiştirilmesi gereken zamanı kolay bir şekilde anlamanızı sağlar. Prima Care 6 külot bezleri yanlardan yırtılarak kolaylıkla çıkarılabilir. Bu sayede bebeklere bezi giydirme ve çıkartma zorluğu yaşanmadan altı temiz hale getirilebilir. Prima Premium Care 6 124, 84, 186, 120 adet seçenekleriyle müşterilere farklı seçenekler sunar. Farklı adetlerde bebek bezi ürünlerini satın alabilir, uzun süreli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Prima Premium Care özellikleriyle size ve bebeğinize yardımcı olur. Ürünlere yapılan yorumları incelemek için siz de Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Prima Premium Care 6 Ürünleri Trendyol’da

Uygun Fiyatlı Prima Premium Care 6 Ürünleri Trendyol’da

Aylık bebek bezi paketlerini Trendyol’dan satın alarak bebeğinizin acil ihtiyaçları için fazladan bez bulundurabilirsiniz. Aylık paketler içerisinde farklı adetlerde bez bulundurur. Prima Premium Care 6 aylık paket son derece uygun fiyatlarla size sunulur. Prima Premium Care 6 kaç kg bebeğe hitap ediyorsa ona göre beden tercihinde bulunulmalıdır. Beden seçimi bebeğinizin fiziksel gelişimine göre farklılık gösterir. Kullanım kolaylığınıza uygun şekilde külot bez veya standart bebek bezlerini tercih edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve filtreleme seçenekleriyle alışveriş sırasında yardımcı olur. Uygun fiyatlı ürün modellerine kolayca erişebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik olanları favorilere ekleyebilir, dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Sizden önce satın alan müşterilerin yaptıkları yorumlar da fikir verici nitelikte olur. Prima Premium Care 6 fiyat aralıklarını görmek, bebek bezi modellerini incelemek ve müşteri yorumlarını değerlendirmek için hemen siz de Trendyol’a göz atabilirsiniz.