İlgili Kategoriler
Tip
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Bez Bedeni
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Prima Premium Care 6

" araması için 71 sonuç listeleniyor

Prima Premium Care 6 Çeşitleri ile Bebeğin İçin Doğru Seçim

Prima markasına ait Premium Care 6 bebek bezleri, hassas ciltlerin sağlığı düşünülerek tasarlanır. Bebek bezi, bebeklik döneminde kullanılan ürünlerdir. Bebeğin cildinin rahat ettirilmesi amacıyla ipeksi yumuşaklıkta tasarlanan emici ve kuruluk hissi sağlayan Premium Care 6, yeni doğan bebeklerde ve ilerleyen zamanlarda güvenle kullanılabilir. Prima Premium Care 6 bebeklerin cildinin hassas olduğu zamanlarda deriye nefes aldırarak daima temiz kalabilmelerini sağlar. Nemli havayı dışarı atmayı sağlayan malzemeler sayesinde bebeğin cildi uzun süre rahat eder. Prima Premium Care 6 külot 360 derece esneyen beli sayesinde bebeğin hareket alanının genişlemesine yardımcı olur. Bu külotlar, bez değiştirirken zorlanan aileler için tasarlanır. Trendyol’da yer alan bu seçeneklere göz atabilir, sizin için uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Her Bebeğe Uygun Prima Premium Care 6 Bebek Bezi Modelleri

Her Bebeğe Uygun Prima Premium Care 6 Bebek Bezi Modelleri

Bebek bezleri bantlı, külot şeklinde ve yeni doğan bezi olarak üç tipte üretilir. Yeni doğan bebeklerin oturma hareketini gerçekleştirmesi amacıyla göbek bağı oyuntulu modeller tercih edilebilir. Külot bezler, tek seferde giydirilebilen yapısıyla 6 ay ve üzeri için kullanıma uygundur. Esnek beli ve mikro emici tanecikleri ürün kullanımını rahat hale getirir. Prima Premium Care 6 numara yumuşak hissiyatı ve üretildiği malzemelerin hafifliği ile gün boyu bebeklerin rahat ettirilmesini sağlar. İçerisinde 105 adet bez bulunduran seçeneğiyle ve kalp desenli yumuşak dokusu ile birlikte yüksek düzeyde koruma sağlar. Hava kanallarının emiciliği ve sıvıyı eşit dağıtımı bebeklere gün içerisinde ve uyku sırasında rahatlık sağlar. Prima Premium Care 6 62, 93, 35 adet seçeneklerinde ürün bulundurur. Bebeğinizin bedenini belirledikten sonra farklı adetlerde ürün tercihi yapabilirsiniz. Prima Premium Care 6 beden en büyük bedendir ve 13-18 kg olan bebekler için üretilir. Trendyol’da yer alan Prima Premium Care 6 105 adet versiyonu ve külot bez seçenekleriyle siz de bebeğinize kaliteli çözümler sunabilirsiniz.

Rahatlık Sağlayan Prima Premium Care 6 Özellikleri

Rahatlık Sağlayan Prima Premium Care 6 Özellikleri

Bez seçimi yapmadan önce bebeğinizin kilosunu dikkate almalısınız. Paketlerin içerisinde kiloya ve adete göre bezler bulunur. Marka, farklı beden seçeneklerine göre bezlerini üretilir. Bezler yumuşak malzemelerden üretilerek bebeklerin rahat ettirilmesi amaçlanır. Bebeğin bezin içerisinde kalan cilt kısmının daima temiz kalması için esnek yan bantlar kullanılır. Prima Premium 6 ıslaklık göstergesi ile değiştirilmesi gereken zamanı kolay bir şekilde anlamanızı sağlar. Prima Care 6 külot bezleri yanlardan yırtılarak kolaylıkla çıkarılabilir. Bu sayede bebeklere bezi giydirme ve çıkartma zorluğu yaşanmadan altı temiz hale getirilebilir. Prima Premium Care 6 124, 84, 186, 120 adet seçenekleriyle müşterilere farklı seçenekler sunar. Farklı adetlerde bebek bezi ürünlerini satın alabilir, uzun süreli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Prima Premium Care özellikleriyle size ve bebeğinize yardımcı olur. Ürünlere yapılan yorumları incelemek için siz de Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Prima Premium Care 6 Ürünleri Trendyol’da

Uygun Fiyatlı Prima Premium Care 6 Ürünleri Trendyol’da

Aylık bebek bezi paketlerini Trendyol’dan satın alarak bebeğinizin acil ihtiyaçları için fazladan bez bulundurabilirsiniz. Aylık paketler içerisinde farklı adetlerde bez bulundurur. Prima Premium Care 6 aylık paket son derece uygun fiyatlarla size sunulur. Prima Premium Care 6 kaç kg bebeğe hitap ediyorsa ona göre beden tercihinde bulunulmalıdır. Beden seçimi bebeğinizin fiziksel gelişimine göre farklılık gösterir. Kullanım kolaylığınıza uygun şekilde külot bez veya standart bebek bezlerini tercih edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve filtreleme seçenekleriyle alışveriş sırasında yardımcı olur. Uygun fiyatlı ürün modellerine kolayca erişebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik olanları favorilere ekleyebilir, dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Sizden önce satın alan müşterilerin yaptıkları yorumlar da fikir verici nitelikte olur. Prima Premium Care 6 fiyat aralıklarını görmek, bebek bezi modellerini incelemek ve müşteri yorumlarını değerlendirmek için hemen siz de Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Prime Premium Care 6 Numara Hangi Bebekler İçin Uygundur?

Prima Premium Care 6 numara, genellikle 13-18 kg ağırlığındaki bebekler için uygundur. Bu ağırlıktaki bebekler ise yaklaşık olarak 2-3 yaş arasındadır. Her bebeğin büyüme hızı farklıdır. Buna bağlı olarak da aynı yaş aralığında bulunan bebeklerin bez bedeni değişiklik gösterebilir. Bebeğin ağırlığını düzenli olarak takip etmek, hangi bez bedeninin daha uygun olabileceğini belirleme konusunda yardımcı olabilir. Eğer bebek 13-18 kg aralığında ise Prime Premium Care 6 numara tercih edilebilir. Bununla birlikte bebeğin kilosuna ve vücut yapısına uygun bezi belirlemek, beden ölçülerini bilmek ile de ilgilidir. Bazı bebekler, daha iri veya zayıf olabilir. Bu durum, bez seçiminde farklılıklara yol açabilir. Kullanılan ürünün bel ve bacak etrafına uygun bir şekilde oturması gerekir. Hareket özgürlüğü sağlamak için bezin uygun bedende seçilmesi önem taşır.

Prime Premium Care Sızdırır Mı?

Prime Premium Care bezler, sızdırmaya karşı ekstra koruma sağlamak için tasarlanır. Bezlerde bulunan süper emici tabaka, idrarı hızlı bir şekilde emer ve cildi kuru tutar. Sızdırmaz bariyerler, bacaklara ve bel bölgesine uygun bir şekilde oturarak sızıntı riskini azaltır. Bezlerin esnek yapısı, bebeğin hareketlerine uyum sağlar ve sızdırmayı önlemek için vücuda sıkıca oturur. Bununla birlikte, bezlerin dış yüzeyi nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Bu sayede cildin hava almasını sağlar ve tahriş riskini azaltmaya yardımcı olur. Bebeklerin hareketleriyle doğru orantılı olarak bazı durumlarda sızıntı olasılığı daha yüksek olabilir. İhtiyaçlara uygun bezi seçmek, düzenli aralıklarla değiştirmek ve doğru şekilde takmak da sızıntıları aza indirmeye yardımcı olur. Ürünün doğru boyutta olduğundan emin olmak da sızıntıyı önlemek için oldukça önemli bir adımdır.

Prima Premium Care 6 Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Prima Premium Care 6 bezlerini satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. İlk olarak bebeğin ağırlığını kontrol etmek gerekir. Mevcut ağırlığı bilmek, doğru beden numarasının seçilmesi için önemli bir adımdır. Satın alma aşamasında bezin beden ölçülerine olan uygunluğu da oldukça önemlidir. Ürünün, bacak ve bel çevresine rahat bir şekilde oturduğundan emin olunması gerekir. Bezin sıkı olmaması ve bebeğin hareket özgürlüğünü engellememesi önem taşır. Bebeğinizin kullanımına uygun olan bezi satın alırken ürünün öne çıkan özelliklerine ve sağladığı avantajlara da dikkat etmek gerekir. Prima Premium Care, bebeklerin konforu ve cilt koruması ön planda tutularak tasarlanır. Kalitesi ve özellikleri sayesinde tercih edebileceğiniz bir ürün olarak öne çıkar. Deneyimlerinizi de göz önünde bulundurarak bebeğinizin bedenine ve ihtiyaçlarına uygun olan ürünü seçmeniz mümkün olur.