placeholder
"

Prima Premium Care

" araması için 708 sonuç listeleniyor

Prima Premium Care Ürünleri ile Mutlu Bebekler

Bebekler dünyaya gözlerini açtıkları andan itibaren belli bir döneme kadar bez kullanımına ihtiyaç duyulur. Henüz kas gelişimleri tamamlanmamış olan bebekler için bez kullanımı şarttır. Dolayısı ile bebeklerin temel ihtiyaçları arasında yer alan bezlerin seçimi ebeveynler için oldukça hassas bir konudur. Geçmişe kıyasla günümüzde kullan at bezler sayesinde bebek bezinin kullanımı çok daha pratiktir. Çoğu annenin bir numaralı bez tercihi olan Prima Premium Care hem hijyen hem kullanım olarak bir çok kolaylığı beraberinde getirir. Ayrıca, bebeklerin rahatlığı için tüm detaylar incelikle tasarlanmıştır. Bebeğinizin hassas cildinde uzun süreli kuruluk sağlayan bu ürün sayesinde bebeğinize huzurlu bir gece sunabilirsiniz. Teninin ıslak kalması bebeğin huzursuz ve mutsuz olmasına sebep olur. Seçiminizi Premium Care bebek bezinden yana kullanarak en iyi verimi alabilirsiniz. Prima Premium Care, pediatristler tarafından tavsiye edilen öncü bir bebek bezi markasıdır. Uzmanların tavsiye ettiği bir ürün olma özelliğini nasıl kazandığı merak edilen bir konu. Prima bebeklerin sağlığını her şeyden çok önemser. Premium care ürünlerinde de bu hassasiyetin izlerini görmek mümkün. Ürünlerde hangi malzeme kullanılacağı belirlenirken maksimum düzeyde özen gösterilir. Prima Premium Care bebek bezi birinci sınıf pamuk, polipropilen, polietilen ve polyester karışımı dış yüzeye sahip. Yumuşaklık, nefes alabilirlik ve üstün koruma için tüm bunlar mükemmel oranlarda bir araya getirilir. Tüm ürünleri bebeklerin hassas ciltleri göz önünde bulundurularak tasarlanır ve üretime sunulur. Prima bebeklerin teninde sağladığı üstün kuruluk hissi ve rahat nefes alan yapısı sayesinde anne ve babalar tarafından en çok tercih edilen bebek bezi olma özelliği taşır. Ürünlerinin tasarımında ebeveynlerin bebekleri ile ilgili hassasiyetlerini daima göz önünde bulundurur. Ayrıca değişen şartlara ayak uydurarak her zaman kendini yenileyen bir markadır. Üstün teknolojilerden yararlanılarak Prima Premium Care çeşitleri sürekli geliştirilir. Söz konusu bebeğiniz olduğu için ürünlerin detaylı açıklamalarını inceleyerek nihai kararınızı gönül rahatlığı ile verebilirsiniz. Prima kalite anlayışı ile daima anne ve bebeklerinin yanındadır. Altı kuru olan bebeklerinizin etrafa gülücükler saçması mümkün olur.

Prima Premium Care Özellikleri

Prima Premium Care Özellikleri

Tuvalet alışkanlığı kazanana kadar bebekleriniz için güvenle kullanabileceğiniz Prima Premium Care bebek bezleri hassas ciltlere özel olarak tasarlanır. Üretim aşamasında bir çok klinik testten geçerek uzmanlardan tam not alan bu ürün gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Bebeğin güvenliğini en az anne ve babaları kadar düşünen Prima, Premium Care bez ve ıslak mendillerinde titizlikle seçilen ve değerlendirilen materyal kullanır. En iyi ve en yumuşak koruma özelliği olan Cora Soft kalpli dokusu maksimum konfor sunar. Bebekleri son derece rahatsız eden pişik, sivilce gibi sorunlara karşı özel tasarıma sahip olan Premium Care bezler doğru kullanımla alınabilecek en yüksek verimi almanızı garantiler. Gece boyunca daha iyi bir uyku sağlar. Bant tasarımları ve lastik detaylarına kadar incelikli düşüncenin ürünü olan bu bezler bebeğinizin poposunu ve belini tam olarak kavrar. Pratik kullanımının yanı sıra ergonomik tasarımıyla da ayrıcalıklı özellikleri öne çıkar. Ürün yaş, kilo ve özel durumlara göre farklı özellikteki modellere sahiptir. Annelerin korkulu rüyası olan ve zarar vermekten sakındıkları henüz düşmeyen göbek bağını korumak için küçük boyutlarda yeni doğan bebek bez modeli mevcuttur. Göbek bağı oyuntusu ile öne çıkan bu model bebeklerin ilk günleri için tasarlanmıştır. Erken doğan prematüre bebeklerde marka tarafından düşünülmüştür. Olması gereken kilonun altında doğan ve oldukça hassas bir tane sahip olan bu mucize minikler prematüre bebek bezi sayesinde tamamen güven olur. Hava kanalları bebeğinizin teninin hava almasını ve sağlıklı olmasını sağlar. Nefes alan yüzey özelliği bezin içine hava dolmasını sağlayarak bebeğin cildini korur. Ayrıca kusursuz bir tasarım ürün olan ıslaklık göstergesi özelliği anneler tarafından dile getirilen olumlu bir Prima Premium care yorum olarak karşınıza çıkar. Bez ıslandığında ıslaklık göstergesi maviye dönerek anneleri doluluk oranı hakkında uyarır.Emici kanallar sayesinde eşit sıvı dağılımı gerçekleşir ve kanıtlanmış kuruluk sağlar. Prima Premium Care bebek bezi modellerinden hangisini tercih edecek olursanız olun beden tablosunda yer alan ölçüleri ve özellikleri göz önünde bulundurduğunuz sürece bebeğinizle beraber keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Prima Premium Care Bebek Bezi Çeşitleri

Prima Premium Care Bebek Bezi Çeşitleri

Bebeklerin gün içerisinde giderilmesi gereken en önemli ihtiyaçları yemek, uyku ve alt temizliğidir. Bu ihtiyaçlardan birinde problem olması durumunda huzursuzluk baş gösterir. Mutlu bebek ve mutlu anne profili için kuru bir alt daima önemlidir. Çünkü altı kuru olmayan ve bezinden rahatsız olan minikler huzursuz olacak dolayısı ile annenin kaygı düzeyi de artacaktır. Bu noktada bebekler için özel olarak tasarlanan Prima Premium Care annelerin yardımına yetişir. Primanın ıslak mendiller de dahil olmak üzere tüm ürünleri bebeklerin hassas cildine göre titizlikle üretilerek piyasaya sürülür. Gelişen teknolojiyi yakından takip etmeleri sayesinde tasarımlarında sürekli yeniliğe giden markanın ürünleri birinci sınıf kaliteye sahiptir. Prima Premium Care bezlerin bebeklerin gelişimlerine göre tasarlanmış birçok çeşidi mevcut. Kullanım açısından ebeveynlere büyük kolaylık sağlayan külot bez bu çeşitlerden biridir. Yandan yırtarak kolayca çıkarılabilen formu sayesinde bebeklerin altını değiştirmek artık çok daha pratik. Kaliteden ödün vermeyen Prima, külot bez tasarımlarında da sızdırmazlık ve yumuşaklık gibi detaylara önem verir. Esnek bel yapısı ve hava kanalları sayesinde bebeğinizin huzurlu olmasını garantileyebilirsiniz. Özellikle yürümeye başlayan bebekleri altını değiştirmek için yakalamak oldukça zordur. Primanın pratik kullanım sunan bu modeli sayesinde alt değiştirme eziyet olmaktan çıkıp eğlenceye dönüşür. Prima Premium Care külot bezler eğlenceli tasarımlarıyla ebeveynlerin tercihine sunulur. Bu tasarımlar için bebeğin cildine zarar verecek hiçbir boya ve alerjen madde kullanılmaz. Prima tatile giden minik afacanları da unutmuyor. Prima Premium Care mayo bez suda şişmeyen ve su içinde sızıntılara karşı koruma sağlayan üstün özelliğe sahip. Böylece bebeklerinizle havuzda ya da denizde olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sızdırmaz yapısı idrarın ya da dışkının dışarı çıkmasını önler ve hijyenik bir koruma sağlar. Mayo bez üzerine ekstra bir şort ya da mayo giydirmek sizin tercihinize bağlıdır. Ancak Prima Premium Care mayo bez modeli tek başına üstün koruma ve rahatlık sağlayacak özellikte tasarıma sahiptir. Tüm bu ürünler bebeklerin boy ve kilo oranlarına göre sınıflandırılarak seçim kolaylığı sağlar. Bebeklerin ayına göre her biri farklı sayılarla numaralandırılır. Bebeğiniz için uygun olan bezi seçebilmeniz için bu numaralara göre seçim yapmanız gerekir. Ayrıca; Prima premium care 2, prima premium care 3, prima premium care 4, prima premium care 5 ve prima premium care 6 seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Prima Premium Care yenidoğan bebeklerin hassas yapısı göz önünde bulundurularak geliştirilmiş özel bir üründür. Yumuşak dokusu, sızdırmazlık özelliği ve üstün emici gücü sayesinde hem gün içerisinde hem de gece boyunca mükemmel koruma sağlar. Bu ürünün tasarlanmasında yenidoğan bebeğin mutluluğu ve rahatlığı ön planda tutulur. Sahip olduğu özel hava kanalları gece boyunca bebeğin cildinin zarar görmesini engeller. İçerideki nemli havanın dışarı atılarak dışarıdaki temiz havanın bez içerisine girmesini sağlayan hava kanalları mevcuttur. Bu özellik sayesinde hava bez içinde rahatça dolaşarak pişik sorununun önüne geçer. Yenidoğan bezinin yüksek emiş gücü sayesinde bebeğiniz kendisini rahat hisseder. Emici kanallar ıslaklığı tüm bölgelere eşit dağıtır ve tek bir bölgede toplanmasını engeller. Böylece bebeğinizin cildi kuru kalır. Emici mikro tanecikler sayesinde kuruluğun 12 saate kadar sürmesine yardımcı olur. Dolayısı ile bebeğiniz daha kuru ve sakin bir şekilde gece uykularının tadını çıkarır. Ayrıca yenidoğan bezlerde yer alan göbek bağı oyuntusu bezin bebeğin cildine mükemmel uyum sağlamasına yardımcı olurken anneler için de büyük kolaylık sağlar. Prima Premium Care 1 numaralı yenidoğan bebek bezi 2-5 kg aralığı kullanıma uygundur. Bebeğiniz büyümeye başladıkça kullanılan bez boyutu da değişir. Artık 4-8 kg arasındaki bebeğiniz için Prima Premium Care bir üst numaralı bebek bezini tercih etmelisiniz. Prematüre bebekler için özel tasarlanmış olan Prima Premium Care 0 numaralı bez; 1,5 ile 2,5 kg bebekler için uygundur. Yenidoğan bebek bezi 2 ile 5, 2 numaralı bez, 4 ile 8, 3 numaralı bez 6 ile 10 kg, 4 numaralı bez 9 ile 14, 5 numaralı bez 11 ile 16, 6 numaralı bez ise 13+ kilodaki bebekler için kullanılır. Bu bedenler, ebeveynlerden gelen geri bildirim üzerine yenilenmiştir. Doğru bezi bulmakta zorlandıklarını dile getiren anne babaların sesine kulak veren Prima güncel tablosunu paylaşmıştır. Bu tabloya göre yeni beden aralıkları; 2- 5 kg B1, 4- 8 kg B2, 6- 10 kg B3, 9- 14 kg B4,10 - 15 kg B4+ olarak güncellenmiştir. Beden tablosu göz önünde bulundurularak seçim yapmanız önemlidir. Çünkü bebeğinizin ay ve kilosu ile orantılı seçim yapmamış olmanız rahat hareket etmesinin önüne geçer. Prima Premium Care 7 ise tuvalet alışkanlığı kazanamamış özel bebekler için ideal kullanım sunar.

Prima Premium Care Kullananlar Memnun

Prima Premium Care Kullananlar Memnun

Prima Premium Care bebek bezi modellerinden hangisini seçeceğinize karar veremediğiniz anlarda gerçek kullanıcı deneyimlerini içeren yorumlar ve açıklamalar bölümüne göz atmanız karar vermenizi kolaylaştıracaktır. Prima Premium Care uzmanlardan olduğu kadar ebeveynlerden de tam not alıyor. Bebeklerinin huzur içinde uyuduğunu gören anneler Prima’ ya olan güvenlerini bir kez daha dile getiriyor. Özellikle ilk kez bebek sahibi olan anneler yenidoğan bebek bezi modelindeki göbek bağı oyuntusu sayesinde stres yaşamadan bez değiştirmenin keyfini yaşıyorlar. Anneler tarafından kalitenin adı olarak tanımlanan Prima bebeklerin rahatlığı için ihtiyacınız olan tüm donanıma sahip. Kalitesinin sunduğu fiyat performansını fazlasıyla karşıladığı da sıklıkla yapılan yorumlar arasında yerini alıyor. Prima, emici jellerin cilde yapışması ile ilgili tereddüt yaşayan ebeveynleri de aydınlatıyor. Emici jel malzemesi Premium Care bebek bezlerinin önemli bir bileşeni. Bu jel sayesinde bez ıslaklığı yakalayarak bebeğin cildinden uzaklaştırıyor. Böylece cildin kuru ve sağlıklı kalmasını sağlıyor. Kuru taneli bir yapısı olan süper emici jeller sıvıyı emdikçe jel halini alır. Kendi ağırlığının 30 katına kadar sıvı hapsederek mükemmel kuruluk sağlar ve bebekleri kuru tutmaya yardımcı olur. Bebeğin teninde ya da bez yüzeyinde bu jelleri görerek kaygı yaşayan anneler için jelin zararsız olduğu açıklaması rahatlamalarını sağlıyor. Prima Premium Care bebek bezlerinin her türlü güvenlik testinden geçtiğinin kanıtlanmış olması 1 numaralı bebek bezi tercihi olmasını pekiştiriyor. PRima Premium Care ıslak havlular da annelerin tavsiyeleri arasında yerini alır. Prima ıslak mendil bebeğin hassas cildinin sağlıklı görünmesine yardımcı olur ve cildini korur. Bebeklerin cildinin PH oranı düşük olduğu bilinir. Ancak nem ve bazı tahriş edici maddelerle birlikte düşük olan PH seviyesi artış gösterebilir. Prima tarafından titizlikle üretilen ürünü ıslak mendiller özel formülü sayesinde bebek cildinin PH değerini korur. Bebeklerinizin bezini değiştirmek Prima Premium Care ıslak mendil sayesinde çok daha güvenli. Prima Premium Care, kullanan herkes tarafından tavsiye edilen bir bebek bezi olma özelliğini koruyor. Altı kuru yüzü gülen bebekler ve mutlu anneler “ İyi ki varsın Prima Premium Care “ diyor.

Bebekler anne karnına düştüğü andan itibaren doğum sonrası ihtiyaç listesi hazırlanmaya başlanır. Bu listede ilk sırayı ise bebek bezi alır. Bebeğin rahatı ve sağlığı için gün içerisinde sıklıkla değiştirilen bezler en çok ihtiyaç duyulan bebek ürünleri arasında yer alır. Günlük bez değiştirme ihtiyacı bebek büyüdükçe değişir. Yenidoğan bebeğin günde ortalama bez ihtiyacı 7-8 adet olacaktır. İlk birkaç hafta geçtikten sonra bebeğinizin günde ihtiyaç duyduğu bez sayısı 5-6 adete düşebilir. Bu nedenle Prima Premium Care bebek bezi paket içerikleri de numaralar arttıkça değişiklik gösterir. Bebeklerin aylık gelişimlerine göre sıralı bedenlere sahip olan Prima Premium Care fiyatları da içeriğine ve modeline göre farklılık gösterebilir. Unutulmamalıdır ki, yenidoğan bebekler hızla büyür. Dolayısı ile birkaç hafta sonra Prima Premium Care bezlerinden bir üst bedene geçmeniz gerekebilir. Bebeğinizin büyüme hızını ve kilosunu takip ederek paketler üzerinde yer alan yönergeler sayesinde hangi ayda kaç numaralı Prima Premium Care bebek bezi tercih etmeniz gerektiğine rahatlıkla karar verebilirsiniz. Prima deneyimi yaşayan ebeveynler tarafından sağladığı kalite ve performans açısından değerlendirildiğinde sunduğu fiyatın fazlasıyla hakkını verdiği düşünülüyor. Fiyat bakımından değişiklik gösteren Premium care bez modelleri özelliklerine göre özelliklerine göre belirleniyor. Bebeklerin kendilerini oldukça rahat hissettikleri ve anneler için de pratik kullanım imkanı sunan Prima Premium Care bebek bezleri alışveriş sırasında toplu olarak alınırsa daha uygun fiyatlarla karşınıza çıkabilir. Fiyat belirlenmesinde etkili olan en belirleyici unsurlardan biri de Prima Premium Care içerik. Bezlerin numarasına göre paket içeriğindeki sayılar farklılık gösterir. Ekonomik paketi mega paket, fırsat paketleri gibi avantajlı kampanyalarla her bütçeye uygun fiyatlar sunulur. Özel tasarım kategorisinde yer alan bazı modeller de fiyatlarda belirleyici unsurdur. Prima Premium Care İkiz Paket örnek olarak gösterilebilir. Dönemsel olarak avantajlı fiyatların sunulduğu Prima Premium Care bebek bezleri her bütçeye uygun fırsatlar sunar. Prima Premium Care ıslak mendil dahil edilerek hazırlanan paketler de mevcuttur. Prima bu paketler sayesinde annelerin gönlünü bir kez daha fethediyor.Prima Premium Care ıslak mendil annelerin elinin altında en sık kullandıkları ürünlerden biridir. Su oranı yüksek olan, alkol ve parfüm içermeyen, organik pamuk içeren ıslak mendil Prima’ nın bebeklerin hassas cildine verdikleri önemi bir kez daha gösterir. Tüm Prima Premium Care ürünlerinde avantajlı fiyatlar sunan akıllı alışverişin adresi Trendyol güvenle alışveriş yapmanızı garantiler. Annelere özel yepyeni fırsatlar ve kampanyalar sunar.