placeholder
"

Prima Premium Care 2

" araması için 132 sonuç listeleniyor

Huzurlu Bebekler İçin Prima Premium Care 2 Çeşitleri

Bebeğinize ilk dokunuştan itibaren en hassas bakımı sunan Prima Premium Care 2 pediatristlerin bir numaralı tercihidir. Sevgi dolu bir anne dokunuşu gibi bebeğinizi yumuşacık saran Prima Premium Care 2 numara sıvıyı çok hızlı bir şekilde emerek hapseder. Benzersiz 3 adet emici kanalıyla sıvıyı anında içerisine hapseder ve bebeğinize kuru cildinin keyfini çıkarmak kalır. Prima, en yumuşak ve en iyi korumasını Prima Premium Care 2 beden ile en değerli varlıklarınızın kullanımına sunar. Henüz çok küçük olan ve sadece sıvı beslenen bebeğiniz için özel tasarlanan bebek bezi, sıvı kakanın emilebilmesi için özel bir katman içerir. İncecik ve esnek alan yüzeyi sayesinde bebeğiniz altında bez yokmuşcasına rahat eder. Nefes alan yüzeyi ile hassas cildini korur ve kuru kalmasını sağlar.

Prima Premium Care 2: Tüy Kadar Hafif

Prima Premium Care 2: Tüy Kadar Hafif

Henüz çok küçük olan bebeğinizin narin yapısına maksimum uyum sağlayan Prima Premium Care 2 60 adeta tüy kadar hafif bir yapıya sahip olarak tasarlanır. Esnek yan bantlar sayesinde dışarıdaki temiz havanın içeri girmesini sağlarken içeride bulunan nemli havanın da dışarı çıkmasına imkan tanır. Hassas cildine gereken özeni gösterir. Böylece sizi ve bebeğinizi mutsuz edecek kızarıklık, pişik ve tahriş gibi olumsuz durumların önüne geçilir, sürekli korumayı mümkün kılar. Bebeğinizin özellikle hayatının ilk dönemlerinde zararlı kimyasal bileşenlerden korunması büyük önem taşır. Bu nedenle bütünüyle sağlıklı bileşenlerden üretilmiş olan Prima Premium Care 88’li bebeğinizin cildinde alerjik bulgulara neden olabilecek latex ve hormonal problemlere yol açabilecek BPA gibi zararlı hiçbir maddeye yer vermez. Bu sayede Prima Premium Care 2, bebeğiniz için en doğal korumayı sağlar. Bebeğinizin bezini değiştirmek bazen oldukça zorlu bir süreç haline gelebilir. Gelişmiş yapısı ile Prima Premium Care 2 numara bebeğiniz hareket ederken bile neredeyse tek hamlede giydirebilmeniz için özel tasarımıyla size büyük kolaylık sağlar. Hassas göbeğini yumuşak bir şekilde sarar ve ekstra koruma sağlar.

Prima Premium Care 2: Süper Emici Taneciklerle Mükemmel Kuruluk

Prima Premium Care 2: Süper Emici Taneciklerle Mükemmel Kuruluk

Prima PRemium Care 2 4-8 kg aralığında bebekler için mükemmel koruma sağlamak adına eşit şekilde dağılan tanecikli yapıda tasarlanır. Tek bir noktada toparlanmayan sıvı bezde uygun şekilde dengelenir. Bu sayede bebeğiniz bezinden dolayı rahatsızlık hissine kapılmaz. Benzersiz emiş gücü ve sızdırmazlığı sayesinde bebeğinizin cildi uzun süre kupkuru kalır. Kuru kalan cildi ile gece ve gündüz kesintisiz sağlıklı uykular onu bekler. Bebeğin bezini sürekli kontrol etmeye gerek kalmadan ıslaklık göstergesi sayesinde doluluk oranını görebilir ve tam zamanında değişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bez değişiminden hoşlanmayan bebeğiniz, rahatı bozulmadan bu konforun keyfini çıkarır. Benzersiz kalpli Cora-Soft(™) yumuşak dokusuyla Prima’nın en iyi ve en yumuşak korumasını sunar. Özel göbek bağı oyuntusu ile bebek bezinin göbek kısmına baskı yapmadan rahat bir şekilde kavramasını sağlar. Bu özel koruma Prima Premium Care 2 120’li, 60’lı, 58’li, 54’lü, 50’li, 37’li, 22’li paketlerde kullanıcıya sunulur.

Prima Premium Care 2 Fiyat Avantajıyla Trendyol’da

Prima Premium Care 2 Fiyat Avantajıyla Trendyol’da

Prima Premium Care 2 240, 180, 120, 104, 92,90 adet seçenekleriyle satışa sunulur. Kullanıcı dilediği paket seçeneğini temin ederek bebeğinin benzersiz yumuşaklık ve korumaya kavuşmasını sağlar. Prima Premium Care 2 Jumbo adet ve fiyat açısından daha avantajlı şekilde satın alınır. Prima Premium Care 2 kampanya, indirim bilgileri almak ve süper indirimli fiyatlara ulaşmak için Trendyol’u takip edebilir, bebeğiniz için en iyi korumayı en uygun fiyata satın alabilirsiniz.