placeholder
"

Prima 5

" araması için 848 sonuç listeleniyor
Prima Mayo Bebek Bezi 4-5 Beden 11 Adet
PrimaMayo Bebek Bezi 4-5 Beden 11 Adet
(34)
Mayo Bebek Bezi 4-5 Beden 11 Adet
40 TL
Sepete Git

Prima 5

Bebeğinizi Koruyan Özellikleriyle Prima 5

Ebeveynler, çocuklarının her zaman en iyisine sahip olmalarını isterler. Gelişimleri sırasında, sağlık, beslenme ve benzeri konulara özenle yaklaşırlar. Çocuk yetiştirmede önemli konulardan biri de çocuk bezidir. Çocukların rahatını bozmayan, kaliteli ve güvenilir bez konusu, ebeveynlerin üzerinde titizlikle durduğu bir konudur. Çocuk bezinde kalite ve güven deyince de akla ilk gelen markalardan biri Prima’dır. Bebek bezleri, bebeklerin ağırlıklarına göre sınıflandırılır. Bu sınıflandırma 0’dan başlayan ve artarak devam eden rakamlar şeklinde olur. Prima 5 numara ürünü, 11 ila 16 kilolar arasındaki bebeklere uygun bir bebek bezidir. Çocuklarınızın rahatı için özenle tasarlanır. Onların uykularının, oyunlarının, keyifli anlarının bozulmaması için kaliteli ve uzun süreli bir koruma sağlar. Prima 5 yumuşak dokusu ile bebeğinizin cildi için son derece hassas yapıya sahiptir. Bebek cildi için uygun ve yumuşak malzemelerle hazırlanır. Islaklığı hızlı bir şekilde emmesi ve hava alabilen kanallara sahip olması nedeniyle bebeğinizin altını kuru tutar ve cildinin hava almasını sağlar. Ayrıca ıslandığında renk değiştiren ıslaklık göstergesi sayesinde bebeğinizin altının değişme zamanının geldiğini gösterir. Prima Pure 5 ile bebeğiniz, keyifli anlarında sıkıntı yaşamaz. Islaklığı hapseden özelliği sayesinde, sizlerin ve bebeğinizin neşesi bozulmaz. Esnek yapısı sayesinde bebeğinizin bedenine tam uyum sağlayan Prima 5, bu özelliği sayesinde bebeğinizin her zaman rahat hareket etmesini sağlar. Tüm bunların yanı sıra Prima 5 bebek bezi pediatristler tarafından çokça tavsiye edilen ve güvenilen bebek bezleri arasındadır. Uzman kişiler tarafından kaliteli, koruyucu ve güvenilir yapısı sayesinde öneri sırasında her zaman ilk sıralarda yer alır. Emici kanalları ile kuru kalması, nefes alan yüzeyi ile bebeğinizin cildini tahrişlerden kuruması ve sızdırmazlığı sayesinde Prima 5 numara, bebeğinizin rahat bir şekilde uyuması için büyük bir yardımcıdır. Sahip olduğu bu özellikler ile uzun süreli koruma sağlar ve bebeğinizin uykusu bölünmez. Bu ve benzeri pek çok avantajı sizlere sunan bu bebek bezi ürünlerini Trendyol sayesinde kolayca temin edebilirsiniz. Farklı adet seçenekleriyle Trendyol'dan gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

Bebeğinizi Koruyan Özellikleriyle Prima 5

Markanın ürünlerinde bulunan, hassas cilde uygun ve bu cildi koruyan özellikler sayesinde çocuklarınız güvendedir. Prima 5 yıldızlı koruma anlamında, sahip olduğu yumuşak dokusu ile önemlidir. Bunun yanında esnek yapısı ve sızdırmayan özelliği ile en çok tercih edilen bezler arasındadır. Emici hava kanalları sayesinde cildin hava almasını sağlar ve böylece kızarıklığın ve tahrişin önüne geçmiş olur. Sıvıyı eşit bir şekilde dağıtarak hapsettiği için uzun süre kuru kalır. Prima 5 numara külot bez bebeğinizin vücudunu tam olarak sararak rahat hareket etmesini sağlar. Böylece eğlenceli anları yarım kalmaz ve yüzünden gülücük eksilmez. Esnek yan bantları sayesinde temiz havayı içeri alır, nemli havayı ise dışarı atar. Bu sayede bebeğinizin cildi temiz kalır. Prima 5 külot, ebeveynlerin hayatına büyük rahatlık getirir. Çocukların sağlığı ve temizliği açısından güvenilir ve kalitelidir. Bebekler için özel, yumuşak malzemeden yapılır. Islaklık göstergesi sayesinde bebek bezinin değişim zamanını rahatlıkla görebilirsiniz. Yavrunuzun hareketini sınırlamayan özel yapısı sayesinde son derece kullanışlıdır. Ayrıca kolayca giydirilebilen bir özelliği vardır. 360 derece esneklik sağlayan bir teknoloji ile üretilir. Kolayca çıkarılabilmesi için yanlarında yırtılabilir kısımlar vardır. Hava kanalları sayesinde bebeğinizin cildi nefes alır ve uzun süre kuru kalır. Prima 5 aktif bebek, onların rahatı için en uygun bezdir. Rahatça hareket etmeleri için özel olarak tasarlanır. Bebeğinizin vücuduna uyan ve rahatsızlık vermeyen bantlar sayesinde sızdırmaz. Dokulu emici tabaka sıvıyı kolayca emer ve hapseder. Böylece bebeğiniz uzun süre boyunca sorunsuz hareket eder ya da uykusu bölünmez. Cildin temiz hava ile temas etmesini sağlayan özelliği sayesinde bebeğinizin cildi tahrişlerden korunur. Bu özellikleri sağlayan bez dokusu, en yumuşak malzemelerden yapılır. Dolayısıyla bebeğinizin rahatı asla bozulmaz. Tüm bu özellikler sayesinde bebeğiniz mutlu ve huzurlu olur. Prima 5 günlük rahatlık sağlayan özellikleri ile sizlerin yanındadır. Mutlu çocuklar ve keyifli ebeveynler, markanın amaçlarının en başında yer alır. Bunu sağlamak için kendini sürekli yenileyen ve teknoloji geliştiren bir markadır. Prima 5 Junior ile bebekler, keyifli uykular ve mutlu sabahlar yaşarlar. Cildi koruyan özelliği ve nemi hapsetme yeteneği sayesinde uykular bölünmez. Böylece güne keyifli ve sağlıklı başlayan çocuklar, huzurlu bir şekilde günü bitirir. Micro inci taneciklerin emici özellikleri ve üç adet emici kanal sayesinde sıvı, uzun süreler hapsedilir. Bu durum, bezin yumuşak dokusu ve esnek yapısı sayesinde yavrunuza sorun çıkarmaz. Temiz havayı içine alması nedeniyle cildi uzun süre kuru kalır. Çocuklarınız için sağlıklı, güvenilir ve kaliteli bir koruma sağlayan bu çeşitleri Trendyol’da kolayca bulabilirsiniz. Trendyol kalitesi ve güveni ile kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Bütçe dostu Prima 5 kampanya seçenekleri için Trendyol’u takip edebilirsiniz.

İhtiyaca Göre Kaliteli Prima 5 Seçenekleri

İhtiyaca Göre Kaliteli Prima 5 Seçenekleri

Marka, ebeveynlerin ihtiyacına ya da tercihine göre farklı adet sayıları içeren paket seçenekleri sunar. Böylece kullanıcı, isteği doğrultusunda kendine en uygun paketi seçebilir. Prima 5 aylık paket avantajı ile bir aylık bez ihtiyacının daha uygun fiyata karşılanabildiği paket seçeneği mevcuttur. Yine uzun süreli bir kullanımla ebeveynlere avantaj sağlayan Prima 5 160 adetlik paket, seçenekler dahilindedir. Her keseye ve bütçeye erişme çabasındaki marka, Prima 5 120 adet olan paketiyle size yardımcı olur. Bunun dışında daha ortalama kullanımlar için Prima 5 80 adet paketleriyle sizlere geniş bir yelpazede adet seçme şansı verir. Marka, bebek bezi alanında sunduğu kaliteli, sağlıklı ve güvenilir ürünlerini, bu şekilde kullanıcı ile buluşturarak hem çocukların gelişiminde yardımcı olur hem de ebeveynlerin maddi tasarruf sağlamasına zemin hazırlar. Belli bir yaşa gelene kadar çocukların bakımında sürekli ve sık bir şekilde kullanılan bebek bezi, farklı adet seçenekleri sayesinde ihtiyaca göre temin edilebilir. Bu şekilde belli bir oranda kar elde edilebilir. Hem çocuklarınızın sağlığını hem de sizlerin cebini düşünen marka, kalitesi ve güvenilirliği ile sizlerin yanındadır. Tüm dünyada bilinen ve uzmanların en çok önerdiği markalardan biridir. Bebeklerinizin sağlıklı gelişimi açısından son derece önemli olan bez konusunda bu modelleri ile fark yaratır. Bu alanda son teknolojilerin kullanıldığı ürünler sunar. Çocukların cildine özel olarak yapılmış yumuşak dokulu bezleri ile konfor getirir. Islaklığı bezde hapseden yapısı ile uzun süreli koruma sağlar. Temiz havayı içeri alan kanalları sayesinde cildin zarar görmesini engeller. Nemli havayı dışarı göndererek bebek teninin temiz kalmasını sağlar. Esnek bantları, çocuklara zarar vermez ve onların rahatsız olmasına neden olmaz. Vücudu tam saran formuyla çocukların rahatça hareket etmesine olanak sağlar. Sızdırmaz yapısı sayesinde uzun süre kullanılabilir bezler sunar. Böylece bebeklerinizin uykusu bölünmez ve güne huzurlu başlarlar. Çocuklarınızın keyifli anlarında altlarını değiştirmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca ıslaklık göstergesi sayesinde sizlere uyarı verir. Böylece bebeğinizin altının değişmesi gerektiğini bilirsiniz. Bu ve benzeri birçok özelliği ile bebek bakımında çok önemli bir yeri dolduran Prima 5’i, farklı ürün ve adet seçenekleri ile Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Bebeğinizi Rahat Ettiren Farklı Seçeneklerle Prima 5

Bebeğinizi Rahat Ettiren Farklı Seçeneklerle Prima 5

Farklı durumlar için farklı adetlerde bebek bezine ihtiyaç duyulur. Kullanıcılar markanın farklı adetlerde ürün içeriğine sahip olan paketlerini istekleri doğrultusunda tercih eder. Prima 5 numara 20 adet bu paket seçeneklerinden biridir. Çok fazla sayıda bez ihtiyacının olmadığı durumlarda tercih edilir. Bunun yanı sıra Prima 5 29 lu seçeneği de mevcuttur. Prima 5 numara 32 li paket seçeneği yine tercih edebilecek seçenekler arasındadır. Daha pek çok adet seçeneği mevcut olan marka, tüm seçeneklerinde aynı kaliteyi sağlar ve aynı sağlıklı, güvenilir bebek bezlerini sizlerle buluşturur. Değişen tek şey paketlerin içerisindeki adet sayısıdır. Bezlerin yumuşak ve hassas cildine zarar vermeyen yapısı, ıslaklığı hapseden özelliği, esnekliği ve uzun süreli koruma özelliği her farklı adetteki pakette aynıdır. Marka, Prima 5 46 adet seçeneğini tatillerde yanınıza kolayca alabilirsiniz. Bunun dışında Prima 5 numara 48 adet seçeneği ile uzun süreli kullanıma uygun adet sayısı içeren paketleri sizlere sunar. Tüm bunların yanı sıra Prima 5 62 li adet seçeneği de mevcuttur. Diğer seçeneklere göre daha uzun süre bebek bezi ihtiyacınızı karşılayan bu paket de seçenekler arasındadır. Çocukların büyümesi esnasında sıklıkla kullanılan ürünlerin, farklı adetlerde sizlere sunulması büyük kolaylık sağlar. Özellikle yolculuklarda, seyahatlerde ve buna benzer durumlarda farklı miktar seçeneklerinin sunulması çok işe yarar. Esnek yapısı ve uzun süreli kuruluk sağlaması sayesinde hem ebeveynlerin hem de çocukların huzuru açısından büyük avantajlar sağlar. Bu farklı adet seçeneklerine sahip olan paketleri ihtiyacınız doğrultusunda Trendyol’dan temin edebilirsiniz. İhtiyacınız olan ve istediğiniz adet sayısındaki paketi belirleyebilir ve güvenilir yöntemlerle satın alarak ürüne sahip olabilirsiniz.

Prima 5 ile Çocuğunuza Sağlıklı Uykular

Prima 5 ile Çocuğunuza Sağlıklı Uykular

Bebeklerin kesintisiz ve sağlıklı bir uyku düzeni edinmesi için kullanılan ürünler çok önemlidir. Bezlerin esnek, rahat ve sızdırmaz olması, aynı zamanda da ıslaklığı hapsetmesi kesintisiz bir uyku için gereklidir. Bu konuda Prima Premium Care 5, sahip olduğu özellikleri ile fark yaratır. Son derece yumuşak bir dokuya sahiptir. Bu sayede bebeğinize rahatsızlık vermez. Hava kanalları sayesinde bebeğin cildinin hava almasını sağlar. Böylece kızarıklık, tahriş, alerji gibi istenmeyen, acı verici durumların önüne geçmiş olur. Esnek yan bantlar sayesinde konforlu bir koruma sağlar. Bebeğin altı değiştirilmese bile ıslaklık hapsedildiği için sorun olmaz. Tüm bunların yanı sıra ıslaklık göstergesi ile bez değişim vaktinin geldiğini belirtir. Tüm bu özellikler sayesinde bebekler uykuları bölünmeden güne başlarlar. Oyun oynarken ya da eğlenceli anlarında ara vermeleri gerekmez. Bebeklerin sağlıklı gelişimleri için çok kıymetli olan sağlıklı uyku zemini sağlanır. Zira bebekleri uykuda en çok rahatsız eden konulardan biri ıslaklıktır. Prima 5, üstün koruma ve ıslaklığı hapseden yapısıyla bu sorunu ortadan kaldırır. Uzmanlar ve pediatristlerin en çok önerdiği bebek bezlerden biri olan marka, bu özellikleri sayesinde ebeveynler tarafından da en çok tercih edilen markalardan biri olur. Bebeklerin kilolarına göre belirlenen sınıflandırmada 5 numara 11 ve 16 kilogram arasındaki çocuklar için idealdir. Ama bazı çocuklar için 5 numara küçük, 6 numara büyük gelebilir. Bu durum için de ideal tercihlerden birisi Prima 5 plus numara bebek bezidir. 13 ile 20 kilogram arası bebekler için özel olan bu ürün, kalite, sağlık ve rahat bakımından aynı seviyededir. Diğer bebek bezlerinde olduğu gibi esnek, sızdırmaz, konforlu ve yumuşak yapıya sahiptir. Bebekleriniz için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Her Keseye Uygun Prima 5 Fiyatları

Her Keseye Uygun Prima 5 Fiyatları

Prima 5 bez fiyatları, paketlerin içerdiği adet sayısına göre farklılık gösterir. Adet miktarı arttıkça ürün fiyatı da değişiklik gösterir. Ayrıca bebek bezinin bazı özellikleri de fiyatın değişmesinde etki gösterir. Premium care modeli, iyi ve yumuşak korumayı sağlar. Fiyatı da farklılık gösterebilir. Diğer ürünler de sahip oldukları farklı özellikler kapsamında farklı fiyatlar ile sunulur. Ancak markanın kullanıcıya sağladığı kalite ve güven göz önüne alındığında son derece uygun fiyatlara temin edilir. Farklı adetteki paketler ile her bütçeye uygun Prima 5 numara fiyatı bulunur. Bebekleriniz için sağladığı esnek, sızdırmaz, rahat ve sağlıklı ürünler ile hem bebeklerin gelişimlerinde yardımcı olur hem de bütçeleri üzmeyen fiyatlar ile ebeveynleri mutlu eder. Prima 5 fiyat anlamında, ebeveynlere sağladığı avantajlar kapsamında son derece makul fiyatlara sahiptir. Bebek cildine özel, yumuşak ve zararsız malzemelerle üretilen bezler, tahrişe, kızarıklığa ya da alerji gibi sorunlara neden olmaz. Bebeklerin rahat ve sağlıklı uykularında, keyifli anlarında üstün bir koruyuculuk sağlar. Sızdırmaz, ıslaklık hapsedici, esnek yapısı ile ve fiyat aralıklarıyla son derece uygundur. Kaliteyi uygun fiyatlarla sunar. Çocuk sağlığı için son derece önemli olan bez seçimi konusunda ebeveynlere sağlıklı, güvenilir ve çok iyi koruma sağlayan seçenekleri sunar. Tüm bunları bütçe dostu fiyatlarla kullanıcılarla buluşturur. Dünya çapında bilinirliğe sahiptir ve uzmanlar tarafından en çok önerilen bebek bezi markalarından biridir. Dünya çapında kaliteye sahip, sağlıklı ve güvenilir bebek bezi çeşitlerini her bütçeye uygun fiyatlar ile sunar. Prima 5 ürünlerini Trendyol’dan, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.  

Prima 5 Ürünleri Trendyol’da

Prima 5 Ürünleri Trendyol’da

Bebek sağlığı için büyük önem taşıyan bez seçimi, özenle ve titiz bir şekilde yapılır. Bu seçim yapılırken, bebek bezinin dokusuna, yumuşaklığına, koruma süresine ve konforuna dikkat edilir. Tüm bunları ve daha fazlasını markanın bebek bezi sağlar. Islaklığı hızlı bir şekilde emen ve hapseden özelliği ile uzun süreli koruma sunar. Esnek yapısı ile vücuda tam oturur ve hareket rahatlığı verir. Yanlarda bulunan esnek bantlar bezin rahatça değiştirilmesini sağlar ve bebeğe rahatsızlık vermez. Sızdırmazlığı sayesinde uzun süre vücutta kalabilir. Hava alan yapısı sayesinde cilde zarar vermez. Çocukların deliksiz bir uyku uyumasını sağlar. Oyun oynarken ara vermek zorunda kalmazlar. Keyifli anlarında altlarının değişmesi gerekmez. Tüm bunlar sayesinde daha mutlu ve huzurlu olan çocuklar, yaşama eşsiz renkler getirir. Mutlu çocuklar demek aynı zamanda mutlu ebeveynler demektir. Çocukların mutluluğu ile anne ve babalar da mutlu olur ve çocuk gelişimi için sağlıklı bir ortam sağlanmış olur. Sağlıklı, esnek, rahat ve koruyucu yapısı ile pediatristlerin en çok önerdiği bebek bezlerinden biridir. Anne ve babaların gönül rahatlığı ile tercih ettiği bebek bezidir. Dünya genelinde tanınan ve kalitesi bilinen bir markadır. Bu ve bunun gibi pek çok avantajı bünyesinde bulunduran ve sizlere kaliteli, sağlıklı, güvenilir çocuk bezi sunan bu marka, Trendyol’da sizlerle buluşuyor. Prima 5 çeşitlerini kolaylıkla güvenilir bir şekilde ve uygun fiyatlarla Trendyol’dan temin edebilirsiniz. Prima 5 indirim fırsatlarını Trendyol sayesinde yakalayabilirsiniz. Birkaç dakikalık kolay işlemlerle online olarak ihtiyacınız olan Prima 5 ürününü seçebilir, sepete ekleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Güvenilir yöntemler ve avantajlı fiyatlarla ürününüze kavuşabilirsiniz. Prima 5 aylık fırsat paketi gibi avantajlardan Trendyol sayesinde yararlanabilirsiniz.