Püsküllü Pike

171+ Ürün
KaHoCo Püsküllü İskandinav Hemnes Divan Örtüsü Örgü Pike, Yatak Örtüsü Ekru
Fenomen Seçimi

KaHoCo Püsküllü İskandinav Hemnes Divan Örtüsü Örgü Pike, Yatak Örtüsü Ekru

Pamuklu
4.7
(113)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.749,90 TL
Vannes Home %100 Pamuk Modern Püsküllü Çift Kişilik Pike Yatak Örtüsü 200x220 cm
Bugün Kargoda

Vannes Home %100 Pamuk Modern Püsküllü Çift Kişilik Pike Yatak Örtüsü 200x220 cm

Çarşafsız
4.3
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
849,90 TL
Trendyol Plus ile807,40 TL
Larispera %100 Pamuk Püsküllü Çift Kişilik Premium Pike-Yatak Örtüsü Seti Kre...
Bugün Kargoda

LarisperaResmi satıcı rozeti %100 Pamuk Püsküllü Çift Kişilik Premium Pike-Yatak Örtüsü Seti Krem Örgü Desenli 2 Adet Yastık Kılıfı ve 1 Adet Kırlent Kılıfı

Çarşafsız
4.3
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
75 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
1.933,51 TL1.953,04 TL
Trendyol Plus ile1.836,83 TL
Elart Daisy Pike Yatak Örtüsü %100 Pamuk Püsküllü (220x240 cm) Sarı

ElartResmi satıcı rozeti Daisy Pike Yatak Örtüsü %100 Pamuk Püsküllü (220x240 cm) Sarı

Çarşafsız
4.6
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
699 TL
XVA Çift Kişilik Püsküllü %100 Pamuk Örgü Pike Takımı | Yatak Örtüsü | 2 Adet...
Birlikte Al Kazan

XVA Çift Kişilik Püsküllü %100 Pamuk Örgü Pike Takımı | Yatak Örtüsü | 2 Adet Püsküllü Yastık Kılıflı | Püsküllü Tasarım | 220x230 cm

Çarşafsız
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
1.591,25 TL1.675 TL
Nordqueen %100 Pamuk Çift Kişilik Püsküllü Pike Takımı
Başarılı Satıcı

NordqueenResmi satıcı rozeti %100 Pamuk Çift Kişilik Püsküllü Pike Takımı

Lastiksiz
4.7
(33)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
30 TL Kupon
2 Adede %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

1.513,50 TL
1.619,23 TL
Elart Daisy Pike Yatak Örtüsü %100 Pamuk Püsküllü (220x240 cm) Tarçın
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

ElartResmi satıcı rozeti Daisy Pike Yatak Örtüsü %100 Pamuk Püsküllü (220x240 cm) Tarçın

Çarşafsız
3.5
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
798,62 TL
Sevim Çift Kişilik 4 Parça Püsküllü Havuz Pike Takımı
Başarılı Satıcı

Sevim Çift Kişilik 4 Parça Püsküllü Havuz Pike Takımı

Lastiksiz
4.7
(45)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
750 TL Kupon
Kargo Bedava
2.899 TL
Trendyol Plus ile2.841,02 TL
Sevim 4 Parça Kopanaki Dantelli & Püsküllü Çift Kişilik Pike Takımı - %100 Pa...
Başarılı Satıcı

Sevim 4 Parça Kopanaki Dantelli & Püsküllü Çift Kişilik Pike Takımı - %100 Pamuk - 210 x230 cm - Mürdüm

Lastiksiz
5.0
(1)
Kargo Bedava
2.039 TL
Koza Home Wanda Lila Çift Kişilik Kenar Püsküllü Pike 220x240 5025
Yetkili Satıcı

Koza HomeResmi satıcı rozeti Wanda Lila Çift Kişilik Kenar Püsküllü Pike 220x240 5025

Çarşafsız
4.2
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
500 TL Kupon
2. Ürün %20
Kargo Bedava
4.345,97 TL
Trendyol Plus ile4.128,67 TL
Vannes Home %100 Pamuk Modern Püsküllü Çift Kişilik Pike Yatak Örtüsü 200x220 cm
Bugün Kargoda

Vannes Home %100 Pamuk Modern Püsküllü Çift Kişilik Pike Yatak Örtüsü 200x220 cm

Çarşafsız
4.5
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
849,90 TL
Trendyol Plus ile807,40 TL
XVA Viona Tek Kişilik Pike | Püsküllü | Yatak Örtüsü | Kare Desenli | 170x210 cm
Birlikte Al Kazan

XVA Viona Tek Kişilik Pike | Püsküllü | Yatak Örtüsü | Kare Desenli | 170x210 cm

Çarşafsız
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
495 TL
VAROL %100 Pamuk Beyaz Müslin Püsküllü Pike – Battal Boy (230x250 cm)
Birlikte Al Kazan

VarolResmi satıcı rozeti %100 Pamuk Beyaz Müslin Püsküllü Pike – Battal Boy (230x250 cm)

Çarşafsız
4.4
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.198 TL
Vannes Home %100 Pamuk Modern Püsküllü Çift Kişilik Pike Yatak Örtüsü 200x220 cm
Bugün Kargoda

Vannes Home %100 Pamuk Modern Püsküllü Çift Kişilik Pike Yatak Örtüsü 200x220 cm

Çarşafsız
4.6
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
849,90 TL
Trendyol Plus ile807,40 TL
Elart Daisy Pike Yatak Örtüsü %100 Pamuk Püsküllü (220x240 cm) Gülkurusu

ElartResmi satıcı rozeti Daisy Pike Yatak Örtüsü %100 Pamuk Püsküllü (220x240 cm) Gülkurusu

Çarşafsız
4.6
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
799 TL
SEVHOME CONCEPT %100 Pamuk Balıksırtı Desenli Çift Kişilik Pike – Doğal Bej P...
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

SEVHOME CONCEPT %100 Pamuk Balıksırtı Desenli Çift Kişilik Pike – Doğal Bej Püsküllü Yatak Örtüsü 200x230 cm

Çarşafsız
2.8
(4)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%13

520,89 TL
599 TL
VERONİCA LİNE Müslin Dolgulu Bohem Yatak Örtüsü 240x260 Çift Kişilik Püsküllü...
Başarılı Satıcı

VERONİCA LİNE Müslin Dolgulu Bohem Yatak Örtüsü 240x260 Çift Kişilik Püsküllü - Pike

Pamuk
5.0
(1)
Kargo Bedava
2.363,91 TL
Trendyol Plus ile2.245,71 TL
Koza Home Wanda Krem Çift Kişilik Kenar Püsküllü Pike 220x240 5025
Yetkili Satıcı

Koza HomeResmi satıcı rozeti Wanda Krem Çift Kişilik Kenar Püsküllü Pike 220x240 5025

Çarşafsız
4.9
(74)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
500 TL Kupon
2. Ürün %20
Kargo Bedava
4.345,97 TL
Trendyol Plus ile4.128,67 TL
Sevim 4 Parça Kopanaki Dantelli & Püsküllü Çift Kişilik Pike Takımı - %100 Pa...
Başarılı Satıcı

Sevim 4 Parça Kopanaki Dantelli & Püsküllü Çift Kişilik Pike Takımı - %100 Pamuk - 210 x230 cm - Somon

Lastiksiz
Kargo Bedava
2.049 TL
Trendyol Plus ile2.008,02 TL
Dantela Drina Çift Kişilik 6 Parça Püsküllü Müslin Yatak Örtüsü & Pike Takımı...
Bugün Kargoda

DantelaResmi satıcı rozeti Drina Çift Kişilik 6 Parça Püsküllü Müslin Yatak Örtüsü & Pike Takımı Mercan

Pamuklu
5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
5.587,50 TL7.450 TL
Divanest Püsküllü İskandinav Yatak Örtüsü Petek Pike, Yatak Örtüsü Yesil

Divanest Püsküllü İskandinav Yatak Örtüsü Petek Pike, Yatak Örtüsü Yesil

Pamuklu
Kargo Bedava
1.449,90 TL
VERONİCA LİNE Müslin Yatak Örtüsü Pike 220x240 – %100 Pamuk, Bohem Püsküllü Ç...
Başarılı Satıcı

VERONİCA LİNE Müslin Yatak Örtüsü Pike 220x240 – %100 Pamuk, Bohem Püsküllü Çift Taraflı

Çarşafsız
5.0
(10)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
2.802,50 TL2.950 TL
Trendyol Plus ile2.662,37 TL
VERONİCA LİNE Geometrik %100 Pamuklu Müslin Yatak Örtüsü Pike , Premium Püskü...
Başarılı Satıcı

VERONİCA LİNE Geometrik %100 Pamuklu Müslin Yatak Örtüsü Pike , Premium Püsküllü Çift Taraflı 220x240 Çeyizlik

Pamuk
4.3
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
2.802,50 TL2.950 TL
Trendyol Plus ile2.662,37 TL
VERONİCA LİNE Müslin Yatak Örtüsü Pike 220x240 – %100 Pamuk, Bohem Püsküllü Ç...
Başarılı Satıcı

VERONİCA LİNE Müslin Yatak Örtüsü Pike 220x240 – %100 Pamuk, Bohem Püsküllü Çift Taraflı

Çarşafsız
5.0
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
2.802,50 TL2.950 TL
Trendyol Plus ile2.662,37 TL
Dantela Lara Nakışlı & Püsküllü Pike Takımı - Krem/Mavi
Bugün Kargoda

DantelaResmi satıcı rozeti Lara Nakışlı & Püsküllü Pike Takımı - Krem/Mavi

Lastiksiz
5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
6.930 TL7.700 TL
Sevim Tek Kişilik Kopanaki Dantelli & Püsküllü Pike Takımı 3 Parça - %100 Pam...
Başarılı Satıcı

Sevim Tek Kişilik Kopanaki Dantelli & Püsküllü Pike Takımı 3 Parça - %100 Pamuk - 160x230 cm - Pudra

Lastiksiz
Kargo Bedava
400 TL Kupon
Kargo Bedava
2.159 TL
Trendyol Plus ile2.115,82 TL
Nordqueen %100 Pamuk Çift Kişilik Püsküllü Pike Takımı
Başarılı Satıcı

NordqueenResmi satıcı rozeti %100 Pamuk Çift Kişilik Püsküllü Pike Takımı

Lastiksiz
5.0
(5)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
26 TL Kupon
2 Adede %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

1.323,25 TL
1.406,50 TL
miniel organic Unisex Bebek Waffle Kumaş %100 Organik Pamuklu Püsküllü Bebek ...
Yetkili Satıcı

miniel organicResmi satıcı rozeti Unisex Bebek Waffle Kumaş %100 Organik Pamuklu Püsküllü Bebek Battaniyesi Pike 90x110 Cm

%100 Pamuk
4.2
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Adede %7

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%12

524,90 TL
599,90 TL
Trendyol Plus ile472,41 TL
VERONİCA LİNE Müslin Yatak Örtüsü Pike 220x240 – %100 Pamuk, Bohem Püsküllü Ç...
Başarılı Satıcı

VERONİCA LİNE Müslin Yatak Örtüsü Pike 220x240 – %100 Pamuk, Bohem Püsküllü Çift Taraflı

Çarşafsız
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
2.802,50 TL2.950 TL
Trendyol Plus ile2.662,37 TL
Dantela Drina Çift Kişilik 6 Parça Püsküllü Müslin Yatak Örtüsü & Pike Takımı...
Bugün Kargoda

DantelaResmi satıcı rozeti Drina Çift Kişilik 6 Parça Püsküllü Müslin Yatak Örtüsü & Pike Takımı Bej

Pamuklu
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
5.587,50 TL7.450 TL
Dantela Lara Nakışlı & Püsküllü Pike Takımı - Krem/Pudra
Bugün Kargoda

DantelaResmi satıcı rozeti Lara Nakışlı & Püsküllü Pike Takımı - Krem/Pudra

Lastiksiz
5.0
(3)
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
6.930 TL7.700 TL
VERONİCA LİNE Müslin Yatak Örtüsü Pike 220x240 – %100 Pamuk, Bohem Püsküllü Ç...
Başarılı Satıcı

VERONİCA LİNE Müslin Yatak Örtüsü Pike 220x240 – %100 Pamuk, Bohem Püsküllü Çift Taraflı

Çarşafsız
4.5
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
2.802,50 TL2.950 TL
Trendyol Plus ile2.662,37 TL
Clasy Butik Tek Kişilik Püsküllü Pike Takımı Bohamline
Başarılı Satıcı

ClasyResmi satıcı rozeti Butik Tek Kişilik Püsküllü Pike Takımı Bohamline

Lastiksiz
4.7
(39)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
100 TL Kupon
2 Adede %2
Kargo Bedava
2.014,90 TL
Nordqueen %100 Pamuk Çift Kişilik Püsküllü Pike Takımı
Başarılı Satıcı

NordqueenResmi satıcı rozeti %100 Pamuk Çift Kişilik Püsküllü Pike Takımı

Lastiksiz
5.0
(6)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
23 TL Kupon
2 Adede %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%12

1.196,50 TL
1.368,68 TL
Nordqueen %100 Pamuk Çift Kişilik Püsküllü Pike Takımı
Başarılı Satıcı

NordqueenResmi satıcı rozeti %100 Pamuk Çift Kişilik Püsküllü Pike Takımı

Lastiksiz
5.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
26 TL Kupon
2 Adede %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

1.322,33 TL
1.366,35 TL
ŞENER HOME Sakallı Limi Şönil Püsküllü Pike&Yatak Örtüsü Takımı
Bugün Kargoda

ŞENER HOME Sakallı Limi Şönil Püsküllü Pike&Yatak Örtüsü Takımı

Pamuklu
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.259,90 TL

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Kutu Durumu

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Soğuktan Koruyan Püsküllü Pike Çeşitleri Trendyol’da!

Kış aylarında ya da bahar mevsiminde havanın soğuk olması durumunda korumaya ihtiyaç duyulabilir. Kullanılan yorgan, çarşaf gibi çeşitli malzemeler gece boyunca üzerinizi örtmenize ve böylece üşümemenize yardımcı olur. Bunların yanı sıra ince ve kalın arası bir tasarıma sahip olan, bu sayede terleme ya da üşüme durumlarını engelleyen pikeler ön plana çıkar. Koruyucu tasarımlar farklı kumaş türleri ve boyutlarla karşınıza çıkabilir. Tek kişilik püsküllü pike seçeneği sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Tek kişilik yatak boyutlarına uyum sağlayan malzeme, kaliteli yapısı sayesinde dayanıklılık performansı göstermeyi de başarır. Püsküllü pike tavsiye bölümünde övgüyle bahsedilen ürünleri Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Avantajlı Püsküllü Pike Seçenekleri

Avantajlı Püsküllü Pike Seçenekleri

Uzun ömürlü olması, dayanıklılık sunması ve kaliteli bir yapıya sahip olması yönüyle ön plana çıkan pike seçenekleri arasında püsküllü modellerin beğeniyle tercih edildiği görülebilir. Malzemelerin püskülü bir tasarıma sahip olması şık ve estetik görmelerine yardımcı olur. Tek kişilik ve çift kişilik formlarıyla karşınıza çıkan seçenekler kaliteli kumaşlardan üretildiği için uzun süre boyunca dayanıklılık göstermeyi başarır. Püsküllü pike takımı yatak odaları için tercih edilir. Malzemelerin soğuktan koruyucu bir özelliğe sahip olması ve aynı zamanda fazla terletmemesi bahar dönemlerinde rahatlıkla kullanmalarına olanak sunar. Ürünler ayrıca farklı tasarımlara, renklere ve modellere sahip olduğu için de oldukça ilgi çeker. Malzemeleri yatak odanıza uygun olacak şekilde tercih edebilir ve dekoratif yönden eşsiz bir görünüm yaratabilirsiniz. Püsküllü pike online alışveriş olanakları aracılığıyla çok sayıdaki ürünü aynı anda inceleyebilirsiniz. Püsküllü pike satın alan müşteriler seçeneklerin boyutlarının uygun olmasından memnun kalır. Tek kişilik yatak tiplerine uyum sağlayan boyutlar istenen ölçüleri gösterir. Püsküllü pike modelleri arasında yer alan farklı tasarımları satın almak için Trendyol’u kullanabilirsiniz.

Olumlu Değerlendirilen Püskülü Pike Modelleri

Olumlu Değerlendirilen Püskülü Pike Modelleri

Gece uyurken üşümenize engel olan pike seçenekleri püskülü tasarımları sayesinde beğeni kazanır. Ürünler kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilir, bunun yanı sıra eşsiz tasarımları ve püsküllü tasarımları sayesinde estetik görünüm oluşturmayı başarır. Beğeniyle değerlendirilen malzemeler kolay temizlenebilir olması yönüyle ilgi çeker. Püsküllü pike kullananlar malzemelerin makinede yıkanabilir olmasından ve böylece temiz bir şekilde kullanılmasından memnun kalır. Kısa süre içerisinde ürünleri yıkayabilir ve ardından tekrardan kullanabilirsiniz. Püsküllü pike yorum bölümünde ön plana çıkan bir diğer özellik seçeneklerin uzun ömürlü olması olur. Dayanıklı ve kaliteli kumaşlardan üretilen ürünlerde yırtılma, sökülme, delinme gibi problemlere kolay kolay rastlanmaz. Püsküllü pike çeşitlerinde sunulan tüm bu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Herkesin beğenisini kazanan ürünleri Trendyol’dan gönül rahatlığıyla satın alabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Püsküllü Pike Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Püsküllü Pike Fiyatları

Yatak odalarının vazgeçilmezi haline gelen yorgan, çarşaf gibi ürünlerin yanı sıra pikelere sık sık ihtiyaç duyulur. Kaliteli ve uzun ömürlü olması beklenen bu malzemelerin ayrıca uygun fiyat skalasında sunulması müşterileri memnun eder. Püsküllü pike fiyat bakımından farklı seçenekleriyle karşınıza çıkar ve geniş aralık sunarak bütçelere uyumlu hale gelir. Malzemelerin uygun fiyatları müşteriler için sunulan avantajı artırır ve kolay bir şekilde alma olanağı sunar. Püsküllü pike indirim günlerinde ürünlerin fiyatlarında düşüş sağlanır ve böylece sunulan kolaylığın arttığı görülebilir. Online imkanlar aracılığıyla püsküllü pike kampanya süreçlerini takip edebilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kaliteli ürünler uzun süreli kullanımı sayesinde yenileme ihtiyacını ortadan kaldırır ve kolaylık sunmayı başarır. Uzun süre boyunca kullanabileceğiniz malzemeleri tercih ederek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla sevilen ürünleri tercih edebilir ve çeşitli modelleri satın alabilirsiniz.