İlgili Kategoriler
Kapasite
RAM Hızı
Ekran Kartı Bellek Tipi
Uyumlu Sistemler
Fiyat
HDMI
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Ram 3600 Mhz

" araması için 115 sonuç listeleniyor

En Hızlı Çalışan RAM 3600 MHz Trendyol'da!

RAM İngilizce de "random access memory" kelimelerinin kısaltmasından gelen bir bilgisayar terimi. Ram kısaca bilgisayarın geçici ön belleği olarak tanımlanabilir. Bilgisayar tarafından gerçekleştirilmesi planlanan işler bu kısma alınır ve işlendikten sonra kalıcı hafızaya kayıt edilir. 3600 MHz RAM, geçici hafızanın çalışma frekansı hakkında bilgi verir. Böylece ürünün saniyede ne kadar veriyi işleyebileceği ve kadar hızla çalışabileceği konusunda bilgi edinebilirsiniz. Buna ek olarak RAM'lerde farklı hafıza seçenekleri de olabilir. Bunlarda 8 Gb, 32 Gb gibi rakam ve harflerle ifade edilirler. Buda tek seferde RAM'in üstlenebileceği maksimum işlem kapasitesi hakkında bilgi verir. 3600 MHz ram satın almak istiyorsanız farklı kapasite ve hızlara sahip 3600 MHz RAM indirimlerini inceleyebilir, bilgisayarınız için en uygun olan ürün seçeneklerini bulabilirsiniz.

Bilgisayarınızı Şaha Kaldıracak RAM 3600 MHz Modelleri

Bilgisayarınızı Şaha Kaldıracak RAM 3600 Mhz Modelleri

Bilgisayar programları ve oyunları çalışırken anlık olarak RAM kapasitesinde yer işgal eder. Bu nedenle RAM bilgisayarın hem açabileceği oyunları ve programları hem tek seferde yapabileceği işlem miktarını belirler. Bilgisayarınızı hızlandırmak ve piyasadaki en iyi oyunları oynamak istiyorsanız 64 Gb 3600 MHz RAM modellerine göz atabilirsiniz. Bu RAM'ler sahip olduğu yüksek işlem kapasitesiyle en zorlu görevlerin dahi üstesinden gelmenizi sağlar. Eğer biraz daha orta seviye bir ürün arıyorsanız 32 Gb 3600 MHz RAM modellerini de inceleyebilirsiniz. RAM'lerde işlem kapasitesi kadar soket modeli de önemli işleve sahip. Her soket modeli ancak kendisine uygun olan bir anakart ile kullanılır. DDR4 3600 MHz RAM almayı planlıyorsanız bu durumda bilgisayarınızın üzerinde kullandığınız anakartın DDR4 soketine sahip olmasına dikkat etmelisiniz. 3600 MHz RAM tavsiyesi arıyorsanız en iyi seçenek ürünlerin özelliklerini inceleyerek kendi bilgisayarınızın donanım yapısına uygun bir RAM tercih etmek olabilir.

Oyunları Daha Seri Oynamanızı Sağlayacak RAM 3600 MHz Çeşitleri

Oyunları Daha Seri Oynamanızı Sağlayacak RAM 3600 Mhz Çeşitleri

3600 MHz RAM online oyun tutkunlarının bilgisayarı için iyi seçeneklerden biri olabilir. Başlangıç olarak 16 Gb 3600 MHz RAM ile bilgisayarınızda birçok oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Burada tek parça 16 Gb bir RAM tercih edebileceğiniz gibi 2x8 3600 MHz RAM şeklinde bir setup da kurabilirsiniz. Eğer bu hızlar sizin için yeterli olmazsa 3600 MHz RAM 32 Gb kapasiteli bir ürün bütün problemi çözebilir. Her ne kadar RAM tek başına oyun performansında çözüme ulaştırmasa da bilgisayarın hızlı çalışması ve işlemleri hızlı bir şekilde yerine getirmesi açısından önemlidir. Ayrıca RAM bilgisayarın olmazsa olmaz parçaları arasında yer alır. Yeni nesil bilgisayarlarda performans kadar görüntüye de önem verilir. 3600 MHz RGB RAM modelleri yaptığı ışık şovlar ile hem bilgisayarınıza hem odanıza bambaşka bir hava kazandırır. 3600 MHz RAM modelleri arasından seçim yaparak bilgisayarınızı istediğini seviyeye taşıyabilir, oyun ve program dünyasında en zorlu görevlerin üstesinden gelebilirsiniz.

Uygun Fiyata Performans Almak İsteyenler için En İyi RAM 3600 MHz Seçenekleri

Uygun Fiyata Performans Almak İsteyenler için En İyi RAM 3600 Mhz Seçenekleri

3600 MHz RAM fiyatları ürünlerin markasına, soket modeline ve işlem kapasitesine göre değişiklik gösterir. 8 Gb 3600 MHz RAM ile 64 Gb'lık model arasında çok ciddi bir fiyat farkı görebilirsiniz. Bu fark sadece fiyat açısından değil performans açısından da hissedilir seviyelerdedir. Almayı düşündüğünüz RAM'in performansı açısından şüpheleriniz varsa 3600 MHz RAM kullananların yorumlarına bakarak karar verebilirsiniz. 3600 MHz RAM yorumları ürünlerin performansı kadar uzun ömrü açısından da fikir verebilir. Üzerinde birçok çip ve devre barındıran RAM'ler bilgisayarın hızlı ısınan parçaları arasında yer alır. Bu nedenle iyi bir soğutma plağına sahip olan RAM'ler daha uzun ömürlü ve yüksek performanslı olabilir. Bütçenize uygun 3600 MHz RAM çeşitlerinin tümünü Trendyol'da bulabilirsiniz.