Yıldızlı Ürünler
Tip
Fiyat
Cinsiyet
Garanti Süresi
Cam Şekli
Cam Tipi
Desen
Ek Özellik
Kadran Şekli
Kasa Çapı
Kasa Materyali
Kasa Renk
Kordon Materyali
Kordon Renk
Mekanizma
Su Geçirmezlik
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Saat Pili

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Saat Pili Çeşitleri ile Zamanı Akışına Bırak

Gelişen teknoloji sayesinde hayatın birçok alanında çeşitli teknolojik ürünler kullanılmakta. Bu ürünlerden bazıları elektrik ile çalışırken bazıları ise pil ile çalışmaktadır. Pil ile çalışan ürünlerden ilk akla geleni saatlerdir. Teknolojik gelişmelerin çeşitlendirdiği saat modellerinden her biri ihtiyaçlar doğrultusunda tercih edilmektedir. Akıllı saat modelleri sayesinde zamandan haberdar olmanın yanı sıra cep telefonunun pek çok fonksiyonu kullanılmaktadır. Akıllı saatler; alınan telefon aramalarından mesajlara, uygulama bildirimlerinden günlük takvime kadar birçok özelliğin pratik bir şekilde kullanımına imkan tanımaktadır. Adım sayar özelliği sayesinde gün içerisinde ne kadar egzersiz yapıldığı kontrol edilebilir. Bu nedenle akıllı saat pilinin bitmesi gündelik hayat içerisinde faydalanılan kolaylıklardan mahrum kalınmasına neden olacaktır. Doğru akıllı saat pili tercihi ile gündelik hayat kolaylıklarının sekteye uğramasının önüne geçilebilir. Bir diğer ihtiyaç, binlerce farklı tasarımda ve özellikte olan kol saatleridir. Kol saati pilinin bitmesi ise önemli bir toplantıyı, söz verdiğiniz buluşma saatini ya da yetişmeniz gereken sınavı kaçırmanıza neden olabilir. Bu nedenle kaliteli saat pili tercih etmek oldukça önemlidir. Ev, ofis, iş yeri gibi mekanlarda ortak kullanım imkanı tanıyan bir diğer popüler çeşit ise duvar saatleridir. Duvar saati pilinizin kaliteli ve uzun ömürlü olması sizin ve ortamı paylaştığınız kişilerin zamanı kaçırmasına engel olarak yaşam standardınızı yükseltir. Doğru saat pili tercihi, hayatınızı kolaylaştırarak yaşam konforunuzu arttırır.

Saat Pili Çeşitleri

Saat Pili Çeşitleri

Duvar saati, masa saati, kol saati, akıllı saat gibi farklı saat türlerinin çalışmasını sağlayan en önemli parçalardan biri saat pilidir. Kullanılan saat modeline göre tercih edilmesi gereken saat pili türü farklılık göstermektedir. Kol saatleri, akıllı saatler, duvar saatleri farklı yapı ve özelliklere sahip pil kullanımı gerektirir. Aynı kategori içerisinde yer alan saatlerinizin her biri de özelliklerine bağlı olarak farklı miktarda güç sağlayan piller gerektirebilirler. 3 volt saat pili çeşitleri ve 1.5 volt saat pili çeşitleri arasından saatinize uygun olan gücü sağlayacak pili seçebilirsiniz. Akıllı saat pili seçenekleri arasından akıllı saatinize uygun olan pili seçerek saatinizi daha uzun süre kullanmayı mümkün kılabilirsiniz. Duvar saatleriniz için ise büyük saat pili seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ürün kategorisinde yer alan farklı markalardaki duvar saati pili çeşitlerinden dilediğinizi seçerek duvar saatlerinizi sürekli olarak kullanabilirsiniz. Pillerinizi tekrar kullanmaktan yanaysanız şarjlı saat pilleri de sizin için uygun bir seçim olacaktır. Bu pillerin içerisindeki enerji bittiğinde ürünle birlikte gönderilen şarj aletinizi kullanabilirsiniz. Şarj aletinizle pillerinizi tekrar şarj ederek kullanabilirsiniz. Bu sayede hem ürün tasarrufu sağlayabilir hem de geri dönüşüme katkı sağlayarak doğayı kirlenmekten kurtarabilirsiniz. Şarjlı saat pillerinin yanı sıra güneş enerjili saat pili çeşitleri de bulunmaktadır. Bu ürünler güneşten aldıkları enerjiyi kullanarak dolabilmektedirler. Bu sayede doğal bir şekilde sağladığınız enerjiyle dolan pilinizi yeniden kullanabilirsiniz. Saat pili çeşitleri çoklu adetlerden oluşmaktadır. Bu sayede vereceğiniz sipariş ile gelen 2’li, 4’lü, 10’lu gibi çoklu adet içeren ürününüzdeki piller, uzun süre pil ihtiyacınızı karşılayacaktır. Lityum, silver, alkalin gibi birçok farklı özelliğe sahip saat pili çeşidine bütçe dostu fiyatlar sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Lityum saat pilleri özellikle kol saatlerinde kullanım için uygun olan çeşitlerdendir. Lityum saat pillerini tansiyon ve şeker ölçme cihazı, pilli baskül gibi cihazlarınızda da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kimyasal madde içermedikleri için saatinize ve diğer cihazlarınıza zarar vermezler. Silver piller ise gücünü gümüş oksitten alır. Tıbbi cihazlarla da uyumlu olabilen bu pil çeşitlerini hassas aletlerde kullanabilirsiniz.Ayrıca kol saat pili ve saat pili markalarına Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Bütçe Dostu Saat Pili Fiyatları

Bütçe Dostu Saat Pili Fiyatları

Saatlerin çalışmasını ve zamanı doğru göstermesini sağlamada önemli bir yere sahip saat pilleri bireysel kullanımın yanı sıra saatçiler tarafından da kullanılan ürünlerdir. Hem kadın hem de erkek kol saati modelleri için vazgeçilmez bir parça olan saat pilinin kaliteli ve uzun süreli kullanıma elverişli olması önemlidir. Uzun süreli kullanım sağlayan piller, dayanıklı materyallerden üretilirler. Üretildikleri materyallerin kaliteli olması sayesinde bulundukları saatin mekanizmasına zarar vermezler. Lityum, silver, alkalin gibi birçok farklı materyalden üretilen saat pili seçenekleri arasında fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Gücünü gümüş oksitin enerjisinden alan silver saat pili modelleri hem kalem hem de düğme pil şeklinde tasarlanabilmektedir. Bu özellikleri sayesinde bütün saat çeşitleri için tercih edilmektedirler. Saat dışındaki pek çok elektronik cihazda da kullanılabilecek olan bu pil çeşitleri yüksek enerji kapasitesine sahiptirler. Saat pillerinin bir kısmı ise lityum özellikli olarak tasarlanmaktadır. Düğme pil tarzında olan bu çeşitler genellikle kol saatleri ile birlikte tercih edilmektedirler. Ağırlıklı olarak 3V gücünde olan lityum pil seçenekleri, yeniden doldurulabilme özellikleri sayesinde saat mekanizması hareketleri ile otomatik olarak şarj edilebilmektedir. Lityum düğme pillerin alkalin çeşitleri de bulunmaktadır. Alkalin piller, çinko ve manganez dioksit maddelerinin kimyasal reaksiyonundan güç elde etmektedirler. Lityum pillere oranla daha düşük performansa sahiptirler. 2’li, 4’lu, 10’lu gibi birçok farklı adetten oluşan ürün seçenekleri çeşitlerine göre AA, AAA, C, D gibi farklı kategorilere ayrılırlar. Ürünün üretim materyali, uzun süreli kullanım fırsatı sunması, ürün kutusunda yer alan pil sayısı, ürün markası gibi faktörler fiyat farklılıklarına sebep olabilmektedir. Bütçe dostu olmayı göz önünde bulunduran fiyatlandırma politikası sayesinde her bütçeye uygun, dayanıklı ve kaliteli pil seçeneklerine ulaşmak mümkün olmaktadır. Hayatın her alanında zamandan haberdar olmak çok önemli bir yere sahiptir.

Saat Pili Çeşitleri için Trendyol

Saat Pili Çeşitleri için Trendyol

Kol saatleri, akıllı saatler, duvar saatleri, masa saatleri bulunduğunuz her ortamda zamanı öğrenmenize yardımcı olmaktadır. Zamanı doğru öğrenmek için kaliteli, uzun süreli kullanıma elverişli ve dayanıklı saat piline sahip olmak gerekmektedir. Kullandığımız saatin mekanizmasına zarar vermeden uzun süreli kullanım imkanı sağlayan saat pilleri sayesinde zamanı doğru takip edebilirsiniz. Bu nedenle tercih edeceğiniz saat pilinin hem dayanıklı hem uzun süreli kullanıma elverişli hem de kaliteli olması büyük önem teşkil eder. Trendyol’un her ihtiyaca cevap verebilen ayrıcalıklı dünyası sayesinde kullandığınız her çeşit saate uygun pile erişmek çok kolay. Geniş ürün yelpazesi sayesinde birbirinden farklı marka alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Kullandığınız her saat çeşidi farklı güç sağlayan saat pili kullanımını gerektirebilir. Duvar saatleriniz için kullanacağınız duvar saati pili, genellikle 12V enerji üretecek şekilde tasarlanan kalem pillerdir. Dijital duvar saati modellerinde de kullanabileceğiniz bu ürünler, duvar saatlerine gerekli enerjiyi sağlamaktadır. Kol saati kullanımlarınız için ise düğme saat pili seçenekleri ihtiyacınızı karşılayacaktır. Düğme saat pillerinin 3V, 1.5V gibi farklı güç sağlayan çeşitli alternatifleri bulunmaktadır. Bu farklı alternatifler sayesinde kullandığınız saate uygun gücü sağlayacak olan saat piline erişebilirsiniz. Hem düğme saat pili hem de kalem pil modelleri için tek kullanımlık alternatifler olduğu gibi şarj edilebilir alternatifler de mevcuttur. Tek kullanımlık saat pillerini tercih ederek saatlerinizde kullanabileceğiniz gibi şarj edilebilir modellere de yönelebilirsiniz. Şarjlı saat pili modelleri ile saat pilinizi tekrar dolum yapıp yeniden kullanabilirsiniz. Kullanım tercihlerinize ve kullanacağınız ürüne göre ihtiyacınız olan saat piline Trendyol’un zengin ürün çeşitleri, bütçe dostu fiyatlandırmaları sayesinde rahatça ve uygun fiyata erişebilirsiniz.

Saat Pili Nerede Satılır?

Saat pili çeşitleri, genellikle alkalin özelliğe sahip olur. Boyut bakımından farklı olan saat pilleri mevcuttur. Farklı alanlarda kullanılan saat pili çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Düğme saat pili ya da kol saati pili gibi pek çok seçenek vardır. Paketler içerisinde yer alan ürün sayısı değişkenlik gösterebilir. Tekli, ikili ya da dörtlü ürün sayısına sahip modelleri bulabilirsiniz. Bununla beraber 10’lu ve 20’li avantaj paketleri vardır. İhtiyaca göre uygun olan sayıya sahip paket tercih edilebilir. Pil numarası ile kullanılan alandaki yuvanın büyüklüğü uyumlu olmalıdır. Değişik cihazların çalıştırılması için tasarlanan pek çok ürün bulunur. Farklı büyüklüklere ve pil numaralarına sahip olan ürün çeşitlerini Trendyol’dan alabilirsiniz.

Saat Pili Kaç Volttur?

Saat pilleri için volt değeri; verilen enerji miktarını ifade eder. Dolayısıyla çalışma şeklini ve süresini doğrudan etkilidir. Dijital saat ya da köstekli saatler için farklı volt değerine sahip pil modelleri kullanılır. Dijital ya da otomatik saat pil modelleri, genel olarak 3 volt ve üstü değere sahiptir. Kol saati pillerinde ise 3 volt enerji veren modeller kullanılır. 1.5 volt olarak tasarlanan saat pili çeşitlerini de bulabilirsiniz. Volt değeri yükseldikçe enerji verme miktarı da artar. Bu sayede son derece konforlu bir kullanım deneyimi elde edilir.

Köstekli Saat Pili Nasıl Takılır?

Köstekli saat pili modellerinin belirli dönemlerde değiştirilmesi gerekir. Bu işlem yapılırken öncelikle saatin iç mekanizmasına ulaşılmalıdır. Arka kapak, bir aparat yardımıyla açılır. Bu sayede iç mekanizmaya ulaşılır. Bu işlem için hassas yardımcı ekipmanlar kullanılmalıdır. Cımbız gibi ince uçlu aletler ile eski pil yerinden çıkarılır. Yuva ile uyumlu olan numaraya sahip saat pili, söz konusu boş alana yerleştirilir. Köstekli saatin çalışması için pilin doğru yönde takılması son derece önemlidir. Eski pilin yönü dikkate alınarak yeni pil doğru şekilde takılabilir.